Beko Aspiratör

Beko Aspiratör Fiyatları

16 farklı Beko Aspiratör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBeko
 • Motor SayısıTek Motorlu
 • Motor SayısıÇift Motorlu
 • Maximum Emiş Gücü460 m³
 • Maximum Emiş Gücü600 m³
 • RenkBeyaz
 • RenkInox
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSürgülü
 • Genişlik60 cm
 • Genişlik53 cm
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBeko
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüMotor SayısıYüzey TipiKontrol PaneliKademe SayısıMaximum Emiş GücüSes SeviyesiGüçGenişlikDerinlikYağ Filtre SayısıLamba AdediLamba GücüÜrün PuanıRenkEnerji Sınıfı
Temizle Ürünleri Gör (16)

Beko Çamaşır Kurutma Makinesi Beko Buzdolabı Beko Çamaşır Makinesi Beko Bulaşık Makinesi Beko Ocak Beko Fırın Beko Derin Dondurucu Beko Ankastre Set Beko Mikrodalga Fırın Beko Beyaz Eşya Seti Beko Davlumbaz Beko Beyaz Eşya Yedek Parça

En Popüler Beko Aspiratörler

Beko Aspiratör Sıkça Sorulan Sorular

Beko Aspiratör Fiyatları Akakçe’de

Aspiratör, havalandırma sistemleri arasında önemli bir yeri olan, tüm mutfaklarda kullanılmak için portatif tasarımlara sahip bir emici mekanizmadır. Aspiratörler ortamdaki gaz akışlarının emilmesi, filtrelenmesi ve tahliye edilmesi için kullanılırlar. Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Beko tarafından tüm dünyada sıklıkla tercih edilen Beko aspiratör mutfakların en önemli parçalarından biri olarak görülmektedir. Aspiratör konusunda yıllardır tüm Türkiye’de enerji tasarruflu, şık, son teknolojilere sahip ve az yer kaplayan modelleriyle öne çıkan Beko tüm modelleriyle sitemiz üzerinden de incelenebiliyor. Aspiratörler ortamdaki kirli havanın ve yağ, toz partiküllerinin çekilerek filtrelenmesi ve yemek kokusu gibi kokulardan, duman ve buhardan ortamların arındırılması için olmazsa olmaz bir mutfak ankastre ürünüdür. Beko aspiratör fiyatları ile bütün bu kaliteli toz, buhar, duman ve koku filtre özelliklerini tüm müşterilerine sunmaktadır. Pek çok farklı Avrupa ülkesinde insanların sıklıkla tercih ettiği Beko ürünleri, fan kaliteleri, yapısal özellikleri, emiş güçleri ve yüksek devirlerde çalıştıkları esnada bile tasarruflu oluşlarıyla öne çıkmaktadır. Modellerinin her türlü bütçeye uygun oluşuyla da öne çıkan Beko ürünleri, onlarca farklı modeliyle sitemiz üzerinden incelenebilmektedir. Aspiratör kavram olarak incelendiğinde havayı çekip filtreleme sağlayan bir cihaz olarak, tıpkı bir elektrik süpürgesi gibi çalışmaktadır. Tüm aspiratör modellerini sitemiz üzerinden kampanyalı fiyatları ile inceleyebilir, karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz.

Beko Aspiratör Filtresi ve Özellikleri

Beko’nun pek çok farklı şekilde kullanılabilen, ankastre, davlumbaz tipi, sürgülü tipte modellerinin çoğunda karbon filtre özelliği bulunmaktadır. Karbon filtre uygulaması sayesinde oldukça kolay bir şekilde filtrelenen hava, sağlıklı ve temiz ortamlar sağlamanıza yardımcı olacaktır. Beko aspiratör karbon filtre özelliği sayesinde mutfağınızdaki, evinizdeki tüm kirli havayı kolaylıkla filtreleyecektir. Filtreleme sonrası dışarıya da temiz bir hava iletimi sağlayarak çevre dostu bir aspiratöre sahip olmanızı sağlayacaktır. Beko aspiratör filtresi kolaylıkla değiştirilebilmesi sayesinde de öne çıkmaktadır. Filtre uzun kullanım sonrası değiştirilerek hava temizleme performansı ilk günkü kadar güçlü bir şekilde devam edecektir. Beko gömme aspiratör modelleri, mutfak mobilyalarınızın içine yerleştirilerek, ankastre biçimde kullanılarak kolaylıkla günlük hayatınızın bir parçası olabilir.
Konuşma ses gürültüsüne oldukça yakın ve hatta daha düşük seviyelerde çalışabilen Beko aspiratör modelleri, bu anlamda ev içinde yüksek gürültü seviyelerine sebep olmayacaktır. Çok geniş kullanım alanlarına sahip cihazlar olarak küçük fan motorlarına sahiptirler. Motorların üzerinde yer alan hız ayarları gibi pek çok ayar bu cihazlar için olmazsa olmaz parametrelerdir. Beko ocak üstü aspiratör cihazları, bu ayar grubuna sahip olduğundan mutfağın genişliği, çekilmek istenen hava miktarı gibi koşullara bağlı olarak motorun gücü cihaz üzerinden ayarlanabilmektedir. Son teknoloji aspiratör Beko tarafından kullanıcılara sunulmakta, üst düzey hava filtreleme çözümleri, yağ filtresi, düşük ses, farklı güç ayarları ve düşük, enerji tasarruflu modellerle rahatlıkla kullanılabilmekte.
Avrupa Birliği’nin güç tüketimi standartlarına tam anlamıyla uygun üretim yapan Beko, mutfak ürünleriyle güç tüketimini olabildiğince düşük seviyede tutmayı başarıyor. Günün belirli bölümlerinde çalıştırılacak ve hem hava emiş motoru hem de aydınlatma sağlayan lambalara sahip olan ve güç tüketimi gün içerisinde daimi olarak devam eden aspiratörler, enerji tüketiminin oldukça önemli olduğu eşyalardır. Beko ankastre aspiratör modelleri bu güç tüketimini olabildiğince düşük seviyede tutarak elektrik faturalarının yükselmesinin önüne geçmeyi başarıyor. Ankastre setlerinin veya ocak üstünde yer alan davlumbazların içerisine yerleştirilebilen ve pek çok farklı tasarımı bulunan aspiratörler, sayfalarımız üzerinden incelenerek karşılaştırılabilir, teknik özellikleri incelenebilir ve fiyat araştırması yapılarak satın alınabilir.

Beko Aspiratör Modelleri

Davlumbaz tipi ve sürgülü olarak adlandırılan aspiratörler, özellikle kompakt tasarımları ve kolay kullanılabilirlikleri sayesinde öne çıkmaktadırlar. Beko davlumbaz aspiratör modelleri uygun genişliğe sahip bölümlere rahatlıkla yerleştirilerek kullanılmaya başlanılabilir. Sürgülü aspiratör çeşitleri, çeşitli farklı motor sayıları, emiş güçleri, lamba sayıları ve çalıştırma-motor gücü ayarlarıyla birbirlerinden ayrılırlar. Davlumbazlar için oldukça önemli bir parametre olan ses dB seviyesi, Beko tarafından oldukça önemsenmektedir. Bu sayede ev içi kullanım esnasında yüksek desibelli gürültünün önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Beko davlumbaz fiyat ve özellikleri hakkındaki tüm bilgilere Akakçe ile ulaşabilirsiniz.
Beko sürgülü aspiratör özellikle sürgülü yapısı sayesinde mutfak mobilyalarınızın ve davlumbazlarınızın içerisine gizlenerek sürgülerini çektiğiniz zamanlarda otomatik olarak çalışmaya başlayacak, işleriniz bittikten sonra da tekrar sürgülü yapıları sayesinde yerlerine gizlenebilecek şekilde tasarlanmışlardır. Sürgülü aspiratörler kolay kullanımları ile öne çıkmaktadır. Sürgülü yapıdaki modeller genellikle 2 adet lamba bulundururlar. Beko, bu lambalarda da enerji tasarrufunu ön planda tutarak faturalara yansıyacak artışların önüne geçmeyi önemsemiştir. Beko mutfak aspiratör fiyatları dışında bir de düşük tüketim sağlanmasına yardımcı olacak teknolojiler, çalışma ve motor gücü seviyelerini ayarlama gibi özellikleriyle fiyatının yanında kullanımda olacağı seneler içerisinde de bütçenizin sarsılmasını önleyecektir. Aspiratör modellerinin emiş gücü, tasarımı, kalitesi gibi unsurların adeta bir tamamlayıcısı olan düşük ve tasarruflu güç yönetim özellikleri Beko tarafından özellikle geliştirilmiş durumdadır. İndirimli fiyatlarıyla satın alınabilecek Beko sürgülü aspiratör fiyatları kampanya dönemlerinde özellikle rekabetçi fiyatlara bulunabilir. Bu sayede hem satın alırken, hem de kullanırken doğa dostu, bütçe dostu bir cihaza sahip olunabilir. Beko aspiratör yedek parça ve teknik servis ağıyla tüm Türkiye’de kolaylıkla da kullanılabilir. Beko klasik aspiratör modelleri ise özellikle sağladıkları düşük güç tüketimi sayesinde enerji tasarrufu olarak rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor.

Beko Aspiratör Ölçüleri

Beko aspiratör modelleri incelendiğinde dikkat edilecek ilk parametre, aspiratör ölçüleridir. Ölçüler doğru olarak araştırılmalı, ölçülmeli ve ankastre set çeşitleri de dahil olmak üzere mutfakta aspiratörlerin yerleştirilmek istendiği bölümler belirlenmeli. Ocakların ve fırınların üst bölümünde biriken tüm kirli havayı çekip temizleyen bir mutfak aracı olarak aspiratörler, pek çok farklı modelde bulunabilirler. Bu nedenle kullanacağınız alanın iyi ölçümü sağlanmalı ve mutfakta ergonomik bir yapı oluşturmasına özen göstermeniz gerekir. Ölçünün yanı sıra renk seçenekleri incelendiğinde Beko aspiratör siyah, beyaz, gri metalik bir şekilde seçilebilmektedir. Bu renk seçenekleri arasından mutfağınıza en uygununu tercih ederek şık bir görünüm sağlanabilir. Mutfağınızın alanına ve ışık alma açısına göre güzel bir renk tercihinde bulunabilirsiniz.

Beko Aspiratör Kampanyaları

Beko aspiratör modelleri ve fiyatları kampanyalı olarak satın alındığında sundukları kaliteli filtreleme ve hava temizleme deneyimi ile öne çıkmaktadırlar. Kampanyalı fiyatlar ile aspiratörleri karşılaştırma, inceleme ve satın alma imkanı sunan Akakçe üzerinden Beko’nun en kaliteli, uygun ve kampanyalı aspiratör cihazlarını satın alabilirsiniz. Pek çok farklı modele sahip olan Beko, modellerin teknik özellikleri incelendiğinde rakiplerine kıyasla da pek çok avantaja sahiptir. Beko ankastre aspiratör fiyatları ile uygun ve kaliteli bir çözüm sunarken evinizin vazgeçilmez bir parçası olmayı amaçlıyor. İncelemeleri ve yorumları göz önünde bulundurulduğunda tam bir fiyat performans ürünü olarak karşınızda olan Beko aspiratörleri, aspiratör konusunda öne çıkmayı başarıyor. Sitemiz üzerinden hem Beko aspiratör yorumları ile ilgili pek çok farklı bilgiye ulaşabilirsiniz, hem de kampanyalı, indirimli fiyatlarıyla kendinize en uygun modeli kolaylıkla, karşılaştırma ve fiyat araştırma özellikleriyle satın alabilirsiniz.