Banyo Taburesi

Banyo Taburesi Fiyatları

239 farklı Banyo Taburesi için fiyatlar listeleniyor.

Saban Banyo Taburesi Primanova Banyo Taburesi Lux Banyo Taburesi Çelik Ayna Banyo Taburesi Zambak Banyo Taburesi Geseus Banyo Taburesi

Fiyatı Düşen Banyo Tabureleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Banyo Tabureleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

HavlulukTuvalet FırçasıTuvalet KağıtlığıBanyo Çöp KovasıDiş FırçalıkEl Kurutma MakinesiBanyo AynasıBanyo Ayna SetiAyna EtajeriSaban Banyo TaburesiPrimanova Banyo TaburesiLux Banyo Taburesi

En Çok Karşılaştırılan Banyo Tabureleri

Banyo Taburesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Banyo Tabureleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 239 farklı model arasında

En çok satan Banyo Tabureleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Banyo Taburesi:
  1. Saban Banyo ve Küvet Oturağı
  2. Primanova Cappadocia KV-19 Sırt Kol Destekli Banyo Taburesi
  3. Primanova M-KV24-01 Cappadocia Kollu Banyo Sandalyesi
  4. Saban Klozet Taburesi
  5. Primanova M-KV33-09 Okaliptus Bej Banyo Taburesi

Banyo Taburesi

Banyolar evde en sık kullanılan alanlar arasında gösterilebilir. Bu alanlar, kişisel bakım ve temizlik ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilmeniz için özel donanımlara sahiptir. Islak zemin olarak kullanılan banyolarda düşme riski bulunduğu için eşyaların da güvenlik açısından kaydırmaz nitelikte olması büyük önem taşır. Hane içinde en çok vakit geçirdiğiniz yerlerden birisi olan banyoların, şık ve göze hitap eden bir görünüme sahip olmasını isteyebilirsiniz. Bu görünümü oluşturmak için de farklı aksesuarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Banyo taburesi modelleri bu aksesuarlar arasında gösterilebilir. Farklı amaçlara hizmet eden bu ürünler ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de dekor olarak kullanabilirsiniz. Banyo için tabure seçerken güvenli olduğu kadar kaliteli ve uzun ömürlü olmasına da dikkat etmeniz önerilir. Hijyen alanlarınız için tabure modellerini araştırırken gerekli olan diğer ürünlere de ulaşmanız mümkündür. Her evin ihtiyacı olan banyo ve mutfak bataryası fiyatları arasından bütçenize uygun seçimler yapabilir, dekorasyonda bütünlük sağlayacak objelerle mekanlarınızı yenileyebilirsiniz.

Kullanışlı Banyo Tabureleri

Tabureler özellikle çocuk ve yaşlıların bulunduğu evler için en temel ihtiyaçlar arasında gösterilebilir. Çocuklar ve yaşlılar yıkanma zamanlarında uzun süre boyunca ayakta kalmak istemiyor ya da zorlanıyor olabilir. Banyo duş taburesi sayesinde yıkanma süreci rahat ve keyifli şekilde geçirilebilir. Konforlu bir kullanım için basamaklı banyo taburesi seçenekleri de mevcuttur. Hayatı kolaylaştıran bu ürün modelleri özellikle çocuklar tarafından kullanılır. Basamaklı ürünleri özellikle lavabo önlerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız bir yetişkin gibi tabureye çıkabilir ve tek başına dişlerini fırçalama, ellerini yıkama gibi özbakım becerilerini geliştirebilir. Ürünler arasından seçim yaparken kolay temizlenebilir, su tutmayan ve kaymaz yapıda olmasına dikkat etmeniz önerilir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğiniz seçimleriniz sayesinde, uzun ömürlü ve pratik kullanım imkanına sahip olan taburelerle rahatlıkla banyonuzu yapabilir, diğer öz bakım ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Farklı Materyallerden Üretilen Banyo Tabureleri

Banyolarda hayat kurtarıcı ve kolaylaştırıcı ürünler arasında olan plastik banyo taburesi en ucuz fiyatlı modeller arasında gösterilebilir. Plastik ürünler kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Banyo yaparken ayağınızın kaymaması ve düşmemeniz için özel olarak tasarlanan bu ürünler sayesinde, daha konforlu ve rahat bir banyo keyfi yapabilirsiniz. Buna ek olarak ahşap banyo taburesi seçenekleri de mevcuttur. Ahşap olanlar hem küvette hem de lavabo önünde kullanabileceğiniz farklı modelleriyle sunulur. Üretildikleri materyal gereği biraz ağır bir yapıda olabilir. Banyo içinde kullanılan taburenin ağır yapıda olması avantaj olarak değerlendirilebilir. Ağır yapıya sahip olan ürünler kolay bir şekilde kayma yapmaz. Kaymayan tabureler sayesinde de güvenli şekilde yıkanabilir ve diğer öz bakım ihtiyaçlarınızı da konforlu bir oturakta giderebilirsiniz. Natürel bir dekorasyonla uyum sağlayacak olan bambu banyo taburesi, şık ve kullanışlı modeliyle tercih sebebiniz olabilir. Metal ayaklı banyo taburesi modelleri de sağlam ve dayanıklı olmaları ile ön plana çıkan seçenekler arasında gösterilebilir. Metal yapıdaki tabureler sayesinde kendinizi güvende hissedebilir ve işlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Özellikle paslanmaz çelik kullanılarak ya da krom kaplanarak üretilen oturaklar sayesinde, kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan modelleri kullanabilirsiniz. Amacına yönelik işlevi dışında dekoratif amaçlı da kullanılan bu ürünlerle evinizde pratik çözümler sağlamanız mümkündür.

Banyo Taburesi Modelleri

Duş taburesi modelleri hem derin küvet hem de düz kabinlerde kullanılabilecek ürünler arasında gösterilebilir. Banyo tabure modelleri, çocuk veya yetişkinlerin ihtiyaçlarına göre geniş bir yelpazede sıralanır. Katlanır banyo taburesi modelleri az yer kaplamaları ve ihtiyaç anında hemen kullanıma hazır olmaları sayesinde tercih edilebilecek bir alternatiftir. Buna ek olarak küvetin iki yanına birden monte edebileceğiniz duşakabin taburesi seçenekleri de mevcuttur. Duvara monte banyo taburesi sayesinde çok sağlam ve dayanıklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Duvare monte edilen ürünler oldukça pratiktir. Kullanmak istediğiniz zaman rahatlıkla açmanız, istemediğinizde ise katlayarak yerden tasarruf etmeniz mümkündür. Sağlam banyo taburesi modelleri arasında gösterilebilecek bir diğer seçenek de vakumlu ürünlerdir. Kaymayan ve gerekli ağırlık taşıma kapasitesine sahip olan ürünlerle konforlu şekilde yıkanmanın keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Sağlam ve vakumlu banyo taburesi, genel olarak fayanslara takılarak kullanılabilir. Bu ürünler çoğunlukla küvete ya da fayanslara sabitlendiği için dekoratif anlamda da hoş bir görünüme sahip olabilir. Buna ek olarak bazı vakumlu modeller katlanabilir yapıdadır. Katlanabilir özellikteki ürünler sayesinde hem yerden tasarruf edebilir hem de pratik kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Banyo Taburesi Çeşitleri

Banyo oturma taburesi modelleri farklı kullanıcıların ve dekorasyon tarzlarının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanır. Kaymaz banyo taburesi modelleri arasından yaşlı, çocuk ya da engelli kişilerin ihtiyaçlarına uygun ürünler bulunabilir. Çocuk banyo taburesi modelleri genel olarak banyo içlerine ya da lavabo önlerine konulabilecek ölçülere sahiptir. Güvenlik için önemli bir kriter olan sağlamlık ve dayanıklılık esas alındığı için bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Basamak yüksekliği küçük adımlar için orantılı şekilde ayarlanır. Bebek banyo taburesi modelleri ise genel olarak oturaklıdır. Oturaklar içine oturtulduğu zaman sırtını yaslayabileceği arkalık vardır. Vantuzlu banyo taburesi modelleri arasında da bebeğiniz için ideal tasarıma sahip olan bir ürün bulabilirsiniz. Engelli banyo taburesi modelleri ise kişilerin sahip olduğu engele bağlı olarak farklı dizayna sahip olabilir. Fiziksel olarak engelli olmasa da tutunma barlarına ihtiyaç duyan kişiler için hazırlanan ürünler vardır. Özellikle yaşlı kişiler ayakta uzun dakikalar boyunca duş almakta zorlanabilir. Yaşlı banyo taburesi modelleriyle birlikte tutunma barlarından da destek alarak düşüp kayma gibi olumsuz riskleri engelleyebilirsiniz. Hasta banyo taburesi modelleri ise ergonomi kıstaslarına göre özel olarak geliştirilir ve yaslanma yerine sahiptir. Sandalye formuna sahip olabileceği gibi çukur kavisle oturak modelinde de bulunabilir. Medikal banyo taburesi modelleri sayesinde, hastanelerde ya da evlerde hasta olan kişilerin temizlik bakımını güvenle yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Banyo Tabureleri Akakçe’de

Pek çok farklı banyo ve küvet taburesi modeli mevcuttur. Bireylerin ağırlıkları ve boyları değişken olduğu için herkese göre ergonomik konfor sağlayacak olan farklı tasarımlar mevcuttur. Yıkandığınız alanların genişliği, küvet derinliği ve genişliği gibi kriterlere göre alçak ya da yüksek banyo taburesi bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlandırması yapılırken pek çok farklı detay da göz önünde bulundurulur. Üretim materyali, modeli, tasarımı, kullanım şekli ve hangi kullanıcılar için uygun olduğu, fiyatlandırma üzerinde belirleyici rol oynayan kriterler arasında gösterilebilir. Özellikle kaymaz yapıda olması kullanıcıların öncelikli tercihleri arasındadır. Buna ek olarak pek çok farklı renge ve desene sahip olan modeller de mevcuttur. Beyaz - siyah banyo taburesi ve daha pek çok farklı renk seçeneği bulunan ürünler arasından yapacağınız seçimlerle banyonuza dekoratif bir detay kazandırabilirsiniz. Akakçe üzerinden pek çok farklı ihtiyacınızı karşılamak için kaliteli ve ucuz ürünlere ulaşmanız mümkündür. Duş perdesi, batarya, ayna, sabunluk, klozet takımı gibi farklı ürünleri inceleyebilir, birbirleriyle uyumlu aksesuarlar ve kullanışlı banyo oturakları bulabilirsiniz.