Banyo Rafı

Banyo Rafı Fiyatları

5.825 farklı Banyo Rafı için fiyatlar listeleniyor.

Emsa Banyo Rafı Primanova Banyo Rafı Bino Banyo Rafı Yelken Banyo Rafı Okyanus Home Banyo Rafı Lider Banyo Rafı

Aktüel Broşürlerden Banyo Rafları

  • Finehome 2 Katlı Metal Organizer RafMigros 179,90 TL
  • Koçtaş Basic 3'lü Köşe Duş Rafı KromKoçtaş 199,90 TL
  • Koçtaş Basic 2'li Köşe Duş Rafı KromKoçtaş 149,90 TL
  • Koçtaş Basic Tekli Duş Rafı KromKoçtaş 89,99 TL

Fiyatı Düşen Banyo Rafları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL 150 - 250 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Cinsiyet

Duş Seti Duş Başlığı Duş Hortumu Duş Askısı Mutfak Bataryası Lavabo Bataryası Klozet Banyo Bataryası Lavabo Emsa Banyo Rafı Primanova Banyo Rafı Bino Banyo Rafı

Banyo Rafı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Banyo Rafı Sıkça Sorulan Sorular

Banyo Rafı

Banyolarda düzen sağlamak amacıyla dekoratif banyo rafı modelleri sıklıkla tercih edilir. Banyodaki eşyalarınızı banyo dekoratif raf seçenekleriyle düzenli bir şekilde toplarken aynı zamanda banyonuzda hoş bir görüntü de yaratabilirsiniz. Kapaklı banyo rafı bu alandaki fazla eşyaları gizleyerek banyoda derli toplu bir görüntü yaratmak için iyi bir tercih olabilir. Aynı zamanda kapalı banyo rafı eşyalarınızın nemden ve sudan etkilenmesini de önler. Döner kapaklı banyo rafı çeşitleri de kullanışlı özelliklere sahiptir. Duşakabin içerisine banyo köşe rafını monte edebilirsiniz. Diğer bir adıyla köşe rafları şampuanlık olarak da bilinir. Banyo köşelikleri içerisine şampuan, sabun ve diğer duş malzemelerini yerleştirebilirsiniz. Duş ve küvet alanında köşe şampuanlık modellerinden tercih ederek bu alanlarda düzen sağlayabilirsiniz. Kullanışlı olması ve az yer kaplaması sebebiyle üçgen banyo rafı modelleri de beğeni toplar. Tel banyo rafı da dayanıklı ve paslanmaz özelliklere sahiptir. Islanmalara karşı paslanmaz banyo rafı seçeneklerini tercih ederek uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu modellerin seçiminde kararsızlık yaşıyorsanız paslanmaz banyo rafı tavsiyelerine de göz atabilirsiniz. Pratik banyo rafı sayesinde hem zamandan hem de bilek gücünden tasarruf edebilirsiniz. Geniş modellere sahip banyo organizer raflara göz atarak satın alabilirsiniz. Banyo rafı siyah veya beyaz gibi renk seçeneklerine sahiptir. Banyonuzun dekorasyonuna göre renk tercihinde bulunabilir dar alana sahipseniz banyo köşeliklerine yönelebilirsiniz. Banyo rafı fiyatları malzemesine ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

Duşta Kullanıma Uygun Banyo Rafı Seçenekleri

Banyo rafı modelleri kullanım amaçlarına ve alanlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Banyo rafı havluluk için kapaklı olarak tasarlanır. Havlu ve bornozların korunabilmesi adına banyo havlu rafı modellerinden tercih edebilirsiniz. Sıcaktan, sudan ve nemden sabunlarınızın etkilenmemesi için banyo sabunluk rafı modellerini de kullanabilirsiniz. Banyo musluk rafını ise musluğa takarak sabunlarınızı yerleştirebilirsiniz. Bu ürünleri tuvalet rafı şeklinde de kullanabilirsiniz. Sabunlukları duş içi raf şeklinde de duşakabin içerisine yerleştirebilirsiniz. Duşakabin içi raf modelleri de düzenleyici özelliğiyle sizlere sunulur. Duşakabin rafları şampuan, sabun ve lifleri düzenli tutabilmeye yarar. Kullanım alanına uygun duşakabin rafı seçerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Duşakabin içi şampuanlık rafları uygun şekilde monte edebilirsiniz. Kolay monte edilebilen asılabilir duş rafı banyolarınızda hoş bir görüntü oluşturur. Bu dayanıklı ve paslanmaz duş rafı modelleri uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kullanışlı özellikleriyle sizlere sunulan duş rafları sayesinde ortamın düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz. Duşakabin banyo rafı modelleri banyo içerisinde fazlalıkları bir arada tutmaya yarar. Geniş çeşitliliğe sahip olan banyo duş rafı modelleri ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Bu yüzden banyo ve duş rafı seçerken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. İhtiyaçlarınıza uygun yeni nesil banyo duş rafı modellerine göz atarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca banyonuzun dekorasyonunda yenilikler ve değişikler sağlamak için de geniş duşakabin modelleri içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Farklı Malzemelere Sahip Banyo Rafı Çeşitleri

Demir, cam, metal ve plastik banyo rafı modelleri, üretimlerinde kullanılan malzemelere göre farklılaşır. Banyo plastik raf kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir. Paslanmaz ve dayanıklı özelliği sebebiyle metal banyo rafı da uzun ömürlü kullanım sağlar. Banyo rafı metal seçilerek dekorasyonunuza göre banyonuzda konumlandırabilirsiniz. Kolay temizlenebilir banyo metal raflar kullanışlı özelliklere sahiptir. Renkli, beyaz ve siyah metal banyo rafı arasından zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Banyo rafı beyaz seçeneği küçük banyonuz varsa ortamın ferah ve geniş görünmesini sağlar. Çelik banyo rafı da kullanıcılar tarafından tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Dayanıklılığı açısından sağlam bir model arayışınız varsa demir banyo rafı modellerine yönelebilirsiniz. Dövme demir olan ferforje banyo rafı da sağlamlığı ve kalitesiyle beğeni toplar. Bu yüzden banyo ferforje raflar uzun ömürlüdür. Banyolarınızda estetik bir görünüm için alüminyum banyo rafı ve krom banyo rafı gibi darbelere karşı dayanıklı modelleri inceleyebilirsiniz. Bakırın işlenmesiyle elde edilen pirinç banyo rafı da özel tasarımlarıyla ilgi çeker. Banyonuzda farklı bir hava yaratmak için ahşap banyo rafı modellerine de göz atabilirsiniz. Ancak bu modeller suyla çok temas ederse şişme yapabilir. Sudan ve nemden etkilenmeyecek şekilde konumlandırabileceğiniz banyo ahşap raflar hoş görüntüleriyle tercih sebebi olur. Banyo rafı ahşap modelleri şık ve estetik bir görünüm sağlar. İşlemelerin yapıldığı masif banyo rafı modellerinde de ahşap ya da tahta malzemeler kullanılır. Farklı desen detaylarının verildiği bu tahta banyo rafı ortama dekoratif bir hava katar. Sağlıklı ve kaliteli malzemelerden olan bambu banyo rafı modelleri de eğer banyonuzda bambu teması varsa seçilebilir. Banyo kokularını ve minik sabunlarınızı sergilemek için cam banyo rafı modellerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda camlı banyo rafı modelleriyle ortam dekorasyonuna şık ve estetik bir görünüm katabilirsiniz. Eğer banyonuzda farklı bir hava yaratmak isterseniz kuru alanlarda hasır banyo rafı kullanabilirsiniz.

Banyo Rafı Nasıl Takılır?

Banyo rafı nasıl takılır sorusu kullanıcıların aklına takılan önemli bir detaydır. Köşe rafı duvar ya da duşakabin köşelerine takılabilir. Çeşitli montaj şekli bulunan banyo duvar rafı modellerinden satın aldığınızda kendi başınıza montajını yapabilirsiniz. Banyo rafı yapışkanlı, vidalı ya da vakumlu bir şekilde montaj edilebilir. Herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan yapışkanlı banyo rafını istediğiniz alana takabilirsiniz. Güçlü tutma gücüne sahip olan yapıştırmalı banyo rafı ise sadece kullanacağınız alana yapıştırmanızla hazır hale gelir. Vakumlu banyo rafının duvara asılacak olan kısmında bulunan materyaller rafın sabitlenmesini sağlar. Duşakabin içinde kullanabileceğiniz vakumlu duş rafı pratik bir kuruluma sahiptir. Kullanacağınız alanı belirleyerek vakumlu şampuanlık rafları o alana monte edebilirsiniz. Diğer adıyla vantuzlu banyo rafı hem kullanışlı hem de kaliteli bir üründür. Bu vidasız banyo rafı modelleri kurulumda da kullanım sürecinde de kişileri uğraştırmayan ürünlerdendir. Herhangi bir alana geçirebileceğiniz askılı duş rafı farklı bir kuruluma gerek duymaz. Boru ya da herhangi bir metal cisim üzerine yaylı banyo köşe rafını takarak kullanabilirsiniz. Alan tasarrufu sağlayacağınız klozet üstü banyo rafı çeşitleri ise herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymadan hazır bir şekilde sizlere sunulur. Banyo ayaklı raf modellerini kolayca başka bir alana da taşıyabilirsiniz. Tekerlekli ve ayaklı banyo rafı modelleri hem montaj hem de taşınma sürecinde sorun çıkarmaz. Kolay bir şekilde taşınabilen tekerlekli banyo rafı modelleri temizlik sırasında da sizlere avantaj sağlar.

Banyo Rafı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eviniz için banyo rafı seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bu yüzden banyo raf modelleri arasından kullanım alanına ve amacına uygun seçimler yapmanız önemlidir. Büyük ve küçük banyo rafı modellerinden seçim yaparken alan ölçülerini dikkate almalısınız. Ortamın estetik ve şık bir görünüme kavuşması için dekoratif banyo raflarına da göz atabilirsiniz. Renk, tasarım ve desen açısından farklılık gösteren dekoratif banyo rafı modelleri her ortama uyum gösterebilir. Ortamın ferah ve sade görünebilmesi için beyaz banyo rafı tercih edebilirsiniz. Renkli banyo dekorasyonlarının canlılığını kırmak için ise siyah banyo rafı seçebilirsiniz. Farklı düzenleme bölümleri bulunan çok amaçlı banyo rafı duvara ya da duşakabin içerisine monte edilebilir. Banyo sabunluk rafı sabunların düzenli durabilmesini ve erimemesini sağlar. Banyo şampuanlık raflar ise şampuan ya da duş jeli gibi sıvı ürünlerin dökülmesini engeller. Banyo için şampuanlık seçerken kullanacağınız alanı göz önünde bulundurmalısınız. Banyo köşe şampuanlıklar duşakabin içerisindeki köşelere takılabilir. Ayrıca köşelerde geniş çeşitliliği bulunan banyo askılı rafları da kullanabilirsiniz. Bu yüzden şampuanlık modellerini incelerken alana ve banyonuzun dekorasyonuna göre seçim yapmanız gerekir. Banyo şampuan rafı plastik, metal ve demir gibi ısıya, suya ya da neme dayanıklı malzemelerden üretilir. Kullanışlı ve uzun ömürlü olan bu rafları duşakabin içerisine banyo şampuan askısı yardımıyla asabilirsiniz. Duşakabin kenarlarına ya da köşelerine askılı banyo rafı modellerinden seçim yapabilirsiniz. Banyo için raf seçerken ihtiyaçlarınızı belirleyerek ve geniş ürün yelpazesini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Banyo Rafı Modelleri Akakçe’de

Banyo rafları kullanım alanına ve amacına göre geniş çeşitliliğe sahiptir. Banyo rafı plastik, metal ve ahşap seçenekleri sıklıkla tercih edilir. Banyo köşeliği plastik malzemelerden üretildiğinde ısıya dayanıklı özelliklere sahiptir. Bu yüzden plastik banyo köşeliği kolay kolay yıpranmaz ve eskimez. Ayrıca plastik duş rafı çeşitleri kolay temizlenebilir. Metal alaşımlı olan duş rafı paslanmaz ve kararmaz özelliği sayesinde uzun ömürlüdür. Düz ya da dönen banyo rafı modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. 360 derece dönen banyo rafı farklı açılara çevrilerek kullanılabilir. Dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz döner banyo rafı kullanışlı özelliğiyle beğeni toplar. Düz banyo rafı çeşitlerini de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Şampuan ve sabunlar için tekli banyo rafı ideal bir seçim olabilir. İki katlı banyo rafı içerisine liflerinizi de yerleştirebilirsiniz. Bu 2 katlı banyo rafı sizlere sunduğu kullanım alanlarıyla duşakabin içerisinde rahatlıkla kullanılabilir. Banyo rafı kapaklı modelleri ise daha fazla kullanım alanına sahiptir. 3 katlı banyo rafı içerisine bakım malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Havlu ve bornozlar için de 4 katlı banyo rafı ideal bir seçim olabilir. Tüm raf çeşitlerine Akakçe üzerinden sahip olabilirsiniz. Ayrıca banyonuz için duş teknesi çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.