Bisiklet Taşıma Aparatı

Bisiklet Taşıma Aparatı Fiyatları

119 farklı Bisiklet Taşıma Aparatı için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
ACS Bisiklet Taşıma Aparatı Tommybaby Bisiklet Taşıma Aparatı Leader Bisiklet Taşıma Aparatı Gecko Bisiklet Taşıma Aparatı B&T Bisiklet Taşıma Aparatı Modacar Bisiklet Taşıma Aparatı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele
Markası Ürün Puanı
Fiyatı0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü

Oto AntenPlakalıkDikiz AynasıBody KitAraç KornasıPaçalıkDodikKaput SpoilerKaput MaskesiACS Bisiklet Taşıma AparatıTommybaby Bisiklet Taşıma AparatıModacar Bisiklet Taşıma Aparatı

En Çok İlgi Gören Bisiklet Taşıma Aparatları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Bisiklet Taşıma Aparatı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Bisiklet Taşıma Aparatları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bisiklet Taşıma Aparatı:
  1. Proride PR-02 2'li
  2. Acs Pro 2 Bisiklet Taşıyıcı Ce Kalite Belgeli
  3. Wöller Bisiklet Taşıyıcı 2'li Pro Safe
  4. ACS Bisiklet Taşıyıcı - 2
  5. Bisiklet Taşıyıcı ( 3 Bisiklet Taşıma Kapasiteli )

Bisiklet Taşıma Aparatı

Yaz günlerinin en eğlenceli aletleri olan bisikletleri, açık alanlarda kullanmak oldukça keyifli bir aktivitedir. Araçlarınızla orman ve dağ gezileri yaparken yanınızda götürmeniz için tasarlanan bisiklet taşıyıcı işinizin kolaylaşmasını sağlar. Paslanma ve aşınmaya karşı dirençli malzemelerden yapılan bisiklet araba aparatı ile her boydaki bisikletlerinizi güvenli olarak yanınızda götürebilirsiniz. Aracınızı çizilmelere karşı koruyan plastik bariyerlere sahip bisiklet araba askısı, pratik kullanımıyla işlevseldir. Farklı ağırlıklardaki bisikletler için özel olarak seçilen bisiklet taşıyıcı aparat, portatif olması açısından tercih edilir. Bisikleti arabaya takma aparatı kullanarak bisikletinizi kolay bir şekilde istediğiniz yere götürebilirsiniz. Halat ve tokalardan oluşan bisiklet takma aparatı, uzun gezileriniz için idealdir. Özellikle yoğun trafikte kolaylık sağlayan arabaya takılan bisiklet aparatı, her yerde spor yapmanın keyfini yaşatır. Siz de aracınız için uygun ölçülerde tercih edeceğiniz oto bisiklet taşıma aparatı sayesinde dilediğiniz yerde bisiklet sürmenin hazzını yaşayabilirsiniz. Her araç için farklı ebatlara sahip oto bisiklet taşıyıcı, her kullanıma uygundur. Kişisel araç için bisiklet taşıma aparatı satın alırken bisikletinizin büyüklüğünü dikkate almanız gerekir. Tercih edeceğiniz arabaya bisiklet asma aparatı size hem kullanım kolaylığı hem de konfor sağlar. Her bisiklet için farklı ölçüleri bulunduğu bayan bisiklet taşıma aparatı ile sevdiklerinizle beraber keyif yapabilirsiniz. Sizlerde arabayla bisiklet taşımak için aracınıza uyumlu modelleri seçebilirsiniz. Platformlu olarak üretilen bisiklet taşıma aparatı 2 li seçimi yaparak dağ ve orman sporlarına katılabilirsiniz. Toplu olarak gidilen kamplarda kullanmak için bisiklet taşıma aparatı 3 lü tercihleri yapabilirsiniz. 3 lü bisiklet taşıma aparatı ile aynı anda bisikleti sorunsuz olarak taşıyabilirsiniz. Yaşadığınız ortamda bisikletinizi duvarda veya tavanda muhafaza etmek için oto bisiklet askısı satın alarak yerden tasarruf edebilirsiniz.

Bisiklet Taşıma Aparatı Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

İşlevselliği ile öne çıkan oto bisiklet taşıma aparatı uzun mesafeler için idealdir. Bagaja monteleyerek kullanacağınız bisiklet taşıma aparatı araç sahipleri için kurtarıcı bir aksesuardır. Özellikle uzun yolculuklarda araç arkası bisiklet taşıyıcı işinizin kolaylaşmasını sağlar. Bir diğer alternatif olan araç üstü bisiklet taşıyıcı valizleriniz için ekstra yer açabilmenizi sağlar. Araçların tavanına raf ile monte edilen tavan bisiklet taşıyıcı, kolay monte edilebilmesi bakımından tercih edilir. Araç sahibi olanlar tarafından işlevselliği ile satın alınan bagaj bisiklet taşıyıcı, çocuk ve yetişkin bisikletlerini taşımak için farklı boyutlara sahiptir. Araba için bisiklet taşıma aparatı satın alırken öncelikle kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir. Araç arkası bisiklet taşıma aparatı uzun seyahatlerde kullanıma uygun sağlam halatlarla güçlendirilir. Sürücülerin emniyeti için önemli olan bu detay araç için bisiklet taşıyıcı satın alırken ilk öncelik olur. Uzun yolculuklar sırasında artan valizlerden dolayı bisikletinizi araba üstü bisiklet taşıyıcı ile güvenli olarak taşıyabilirsiniz. Araç arkası bisiklet taşıma aparatı birden fazla bağlantı noktası sayesinde güvenli taşıma imkanı sunar. Siz de araç arkası bisiklet taşıma işleriniz için kaliteli ve sağlam materyallerden yapılan aparatları tercih edebilirsiniz. Bireysel kullanıma uygun tekli bisiklet taşıyıcı, aracınızın dış gövdesini koruyan plastiklerle desteklenir. Hem bisikletinizi hem de aracınızı koruyan araba için bisiklet taşıyıcı, kolay kurulumu ile sizi yormaz. Aracınızda daha portatif bir taşıma için araç bisiklet askı aparatı tavsiye edilir. Her araca uyumlu olan araba için bisiklet askısı, aletsiz kurulum yapma imkanı sağlar. Her araca göre değişen seçenekler arasından uygun araç tavan üstü bisiklet taşıyıcı ile eşyalarınız için gereken alanı yaratabilirsiniz. Küçükler için uygun ölçülerdeki çocuk bisiklet taşıyıcı ile şehrin karmaşasından uzak özgürce hareket edebilecekleri alanı oluşturabilirsiniz. Spor araçlarda bagaja takılamayan aparatları vakumlu bisiklet taşıyıcı ile tavana kolay monte edebilirsiniz.

Bisiklet Taşıma Aparatı Nasıl Bağlanır?

Araç bisiklet taşıyıcı satın alırken hangi modelin uygun olduğunu belirlemek gerekir. Akakçe üzerinden yapılan bisiklet taşıma aparatı tavsiye ve yorumları size yol gösterici olur. Araba için bisiklet taşıma aparatı bagaj uygunluk durumunuza göre seçilir. Bisiklet araba askı aparatı, basit mekanizması sayesinde kolaylık sağlar. Sedan tarzı araçlarda bagaj bisiklet taşıma aparatı tercih edilir. Bu araçların arkasına monte edilen bagajda bisiklet taşıma aparatı istediğiniz alanı yaratır. Kaliteli ve sağlam materyallerden yapılan tavan bisiklet taşıma aparatı sayesinde yolculuklarınız daha güvenli olabilir. Araca takılan bisiklet aparatı portatif ve kolay taşınabilir olması ile tercih edilir. Sonrasında katlanabilen suv araç bisiklet taşıyıcı ihtiyacınız olan her yerde kullanım ayrıcalığı sunar. Aracın arka dizaynına uygun tasarlanan suv bisiklet taşıyıcı, stepneye bağlanarak kullanılabilir. Katlanır bisiklet taşıma aparatı az yer kaplayarak size konfor sağlar. Her araç için farklı özelliklerdeki bisiklet tutucu aparat, alüminyum kanallardan oluşur. Bu kanallara sahip olan bisiklet taşıma bagaj aparatı, güvenliğinizi öncelikli olarak sağlar. Şehir içinde bisikletinizle yolculuk yapabilmeniz için bazı seferlere otobüs bisiklet taşıma aparatı konur. Ön kısımda yer alan mandalı bölmeye bisikletinizi sabitlenerek istediğiniz noktaya kadar seyahat edebilirsiniz. Aynı sistemi minibüs için bisiklet taşıyıcı aparatla kullanabilirsiniz. Taşıma aparatların incelerken her markaya uygun araç süpürgesi tavsiye ve önerilerinin bulunduğu ürünlere de bakabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Bisiklet Taşıma Aparatı

Araç bisiklet taşıma aparatı, çoklu kullanıma uygun modelleri ile de işlevsellik sağlar. Bisiklet taşıma aparatı nasıl takılır dendiğinde, aracın bağlantı noktalarında delmeden halatlarla yapılır cevabını verebiliriz. Sedan arabaya bisiklet taşıma aparatı nasıl takılır sorusu oldukça popülerdir. Bisiklet taşıma aparatı nasıl bağlanır sorusuna seçilen modele göre yöntemin değişebileceği cevabı verilebilir. Siz de en iyi bisiklet taşıyıcı sayesinde her yerde özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz bisiklet taşıma aparatı tekli seçimi yapabilirsiniz. Uzun yolculuklar için araba üstü modellerini tercih edebilirsiniz. Her kullanıma göre en iyi bisiklet taşıma aparatı, farklılık gösterir. İsterseniz bagaj bisiklet askısı ile daha portatif çözüm yaratabilirsiniz. Farklı bisiklet için araba aparatı satın alarak pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Araba bisiklet askısı sayesinde aracınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Araba arkasına bisiklet taşıma aparatı ile çoklu taşıma yapabilirsiniz. Araç bisiklet askısı, portatifliğiyle kullanım rahatlığı sunar. Aracınıza uyumlu otomobil bisiklet taşıma aparatı sayesinde güvenli seyahat edebilirsiniz. Daha fonksiyonel olan karavan bisiklet taşıma aparatı doğayla iç içe olmanızı sağlar.

Bisiklet Taşıma Aparatı Hangi Modellerle Uyumludur?

Arabada bisiklet taşıma aparatı ile yarışlara katılabilirsiniz. Toplu olarak gidilen kamplarda otomobil bisiklet taşıma aparatı büyük kolaylık sağlar. Doblo, Duster bisiklet taşıyıcı ile şehrin karmaşasından uzaklaşabilirsiniz. Sedan araba bisiklet taşıma aparatı aracınıza zarar vermeden monte edilir. Plastik malzemelerin kullanıldığı bisiklet taşıyıcı Sedan araçlarınız için idealdir. Sedan arabalarda da rahatlıkla kullanılabilen bu yardımcılar, trafikte kolay kullanım imkanı sunar. Linea bisiklet taşıma aparatı uygun ölçüleriyle aracınıza göre tasarlanır. Doblo, Passat, Dacia Duster bisiklet taşıma aparatı, trafikteki güvenliğinizi sağlar. Her araç için farklı ölçülerde üretilen aksesuarlar arasından Honda Civic, Skoda Octavia, Opel Astra bisiklet taşıma aparatı seçimi yapabilirsiniz. Suv olarak tabir edilen Kia Sportage, Ford Focus bisiklet taşıma aparatı stepneye bağlanarak kullanılır.

Bisiklet Taşıma Aparatı Fiyatlarına Akakçe’den Ulaşın!

Her ihtiyaca hitap eden 2 li, 3 lü, 4 lü bisiklet taşıyıcı seçenekleriyle aracınıza en uygun modeli satın alabilirsiniz. Yolculuklarınıza eşlik eden araç üstü bisiklet taşıma aparatı ile sıcak havaların keyfini çıkarabilirsiniz. Bütçenize özel en ucuz bisiklet taşıma aparatı, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kolaylık sağlar. Bisiklet taşıyıcı en ucuz fiyatlarla tatilseverlere hitap eder. Bisiklet taşıma aparatı en ucuz fiyat seçenekleriyle beğenilere sunulur. İşlevselliğiyle ön plana çıkan en ucuz bisiklet taşıyıcı modelleriyle aracınıza özel seçimlerde bulunabilirsiniz. Her kullanıma uygun bisiklet taşıyıcı fiyat aralığı tercih edeceğiniz ürüne göre değişkenlik gösterebilir. Pratik ve modern bisiklet taşıma aparatı fiyatları, markaya ve ürünün fonksiyonel özelliklerine bağlı olarak farklı parametrelerde beğenilere sunulur. Bisiklet taşıma aparatı fiyatları doğrultusunda bütçenize uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Karavana, otobüse, arabaya bisiklet taşıma aparatı fiyatı, ürünün nitelikleriyle orantılıdır. Güvenli bir sürüş deneyimi sunan direksiyon kilidi, yol hakimiyetini üst düzeye taşır.