Dikiz Aynası

Dikiz Aynası Fiyatları

18.706 farklı Dikiz Aynası için fiyatlar listeleniyor.

Modacar Dikiz Aynası Honda Dikiz Aynası Carub Dikiz Aynası Toyota Dikiz Aynası Rowell Dikiz Aynası Hyundai Dikiz Aynası

Fiyatı Düşen Dikiz Aynaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Ford FocusMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Uyumlu Araç

Oto NikelajıSpoilerPlakalıkOto AntenYan BasamakBody KitMarşpiyelArka Tampon EkiAraç KornasıModacar Dikiz AynasıHonda Dikiz AynasıCarub Dikiz Aynası

En Çok Karşılaştırılan Dikiz Aynaları

Dikiz Aynası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Dikiz Aynaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 18.706 farklı model arasında

En çok satan Dikiz Aynaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dikiz Aynası:
  1. ModaCar Ön Cama Arka Taraf Görüş Aynası 424201
  2. HONDA CBF 150 ORİJİNAL AYNA TAKIMI
  3. Carub Oto İç Dikiz Aynası Vantuzlu Ayna Düz Cam 20 Cm
  4. Toyota Corolla 2008 - 2011 Elektrikli Sol Dikiz Aynası
  5. Rowell CR-007 Dikiz Aynası

Dikiz Aynası

Dikiz aynası yol güvenliği için en kritik oto aksesuar çeşitlerinden biridir. Aracınıza uygun bir ayna ile geri sürüşleri, geri viteste parkı veya sürüş sırasında şerit değiştirmeyi güvenli hale getirebilirsiniz. Ayrıca, aniden durmanız durumunda, hemen arkanızdaki sürücünün güvenli mesafeyi koruyup korumadığına da görebilirsiniz. Aracınızla birlikte gelen fabrika çıkışlı dikiz aynaları genellikle kör noktalara sahiptir. Çoğu model geniş görüş açısı sağlayamaz ve rahatsız edici anların yaşanmasını önlemekte yetersiz kalır. Güvenliğiniz söz konusu olduğunda bu dezavantajların üstesinden gelebilmek için maksimum görüş alanı sunan en iyi dikiz aynaları ile sürüş güvenliğini artırabilirsiniz. Panoramik dikiz aynaları ile arka koltukların üst yarısını, tüm arka camları ve arka kapıların yanındaki alanları izleyebilirsiniz. Alanında saygın markalar tarafından üretilmiş Megane 2, Golf 4, Clio 2, 3, dikiz aynası gibi orjinal ya da her araca uyan universal en iyi dikiz aynası modellerini ve araç dışı aksesuar seçeneklerini Akakçe’de bulabilirsiniz.

En İyi Dikiz Aynası Çeşitleri ve Özellikleri

Dikiz aynaları Peugeot, Hyundai, Honda, Citroen dikiz aynası gibi farklı markaların araçları ile uyumlu çok çeşitli modellerde üretilir. Standart modeller kör noktaları azaltır, geniş görüş açısı sunar. Daha gelişmiş modeller 360 derece hareket, yerleşik otomatik karartma ve daha fazlası gibi ekstra özelliklerle gelir. Parlama önleyici dikiz aynaları ayna yüzeyinde ki parlamaya dayanıklı kaplamaları ile parlak ışığın azaltılmasına olanak tanır. Bu sayede arkanızda aracın uzun farları açıkken bile geceleri konforlu bir şekilde araç kullanabilirsiniz. Kırılmaz cam, camın ciddi yaralanmalara neden olabilecek şekilde keskin parçalara ayrılmasına önler, olası bir kaza durumunda sizi ve diğer araç yolcularını güvende tutar. En iyi modeller uzun ömürlü kullanım için ABS kasa ile korunur. En iyi modeller otomatik karartma, kameralar, GPS, pusulalar, sıcaklık ve LCD ekranlar gibi işlevsel özellikleri ile standart modellerden ayrılır. Otomatik kararan dikiz aynası çeşitleri ileriye dönük bir sensör yardımıyla otomobilin arkasındaki farlardan gelen ışığı algılar. Akıllı dikiz aynası, ışığın parlaklığı ile orantılı olarak otomatik olarak kararır ve parlama algılanmadığında netleşir.

Geniş Görüş Alanı için Dikiz Aynası Nasıl Seçilir?

Hem dış hem iç dikiz aynası seçerken aynanın yansıtıcı yüzeyinin boyutu (görüş alanı), ayna tipi (tepegöz, dışbükey veya geleneksel) kurulum mekanizması ve cam özelikleri olmak üzere göz önünde bulundurmanız gereken dört faktör vardır. Büyük, mini dikiz aynası olarak sınıflandırılan yansıtıcı yüzeyinin boyutu, oto dikiz aynasının görüş alanını belirler. 20 cm civarındaki modeller küçük arabalar için idealdir. Geniş açılı dikiz aynası kullananların favorisi 25 cm’nin üzerindeki modeller SUV gibi büyük araçlar için kör nokta olasılığını ortadan kaldıran geniş bir görüş açısı sağlar. Panoramik dikiz aynası olarak da bilinen tepe dikiz aynaları, ön camın bir tarafından diğerine uzanarak mükemmel bir geniş açılı arka görüş sunar. Standart ürünlerde olduğu gibi bu modeller de karartmalı dikiz aynası seçenekleri ile satışa sunulur. Ayna tasarımı açısından geniş açılı dikiz aynası modelleri genellikle 30 cm’den başlayan uzunluklarda ve birden çok panel içerecek şekilde tasarlanır. 4’lü dikiz aynası ya da 5 panelli dikiz aynası gibi modeller görüntülerin bozulmasını engellerken aynı zamanda parlamayı ve çift yansımaları en aza indirir. Sağ, sol dikiz aynası gibi dış aynalar geniş görüntü avantajı ile görüş aralığınızı artırır ve kör noktaları en aza indirir.

Maksimum Konfor Sunan Kameralı Dikiz Aynası Modelleri

Birçok araçta GPS, arka ve yan görüş kamerası ve LCD gösterge panoları gibi yerleşik özellikler bulunur. Ancak bu özelliklerden herhangi biri aracınızda bulunmuyorsa geri görüş kameralı dikiz aynası modellerini tercih etmek, kapsamlı görüş alanı için etkili ve ekonomik bir çözüm olabilir. Ürün modeline bağlı olarak navigasyonlu, park sensörlü, görüntülü dikiz aynası çeşitleri kablolu ya da kablosuz olabilir. Kablosuz kameralı aynalar sizi aracınızın arkası ile önü arasında kablolu bir bağlantı kurmaktan kurtarır. Çift kameralı android dikiz aynası gibi bazı modeller, akıllı telefonunuzdan veya taşınabilir navigasyon cihazından görüntüleme opsiyonuna sahiptir. Genel olarak ekranlı dikiz aynası modelleri 190 dereceye kadar genişleyen, sağlıklı ve yatay görüş açısı sağlar. Birçok kamera, aracınız geri giderken açılan ek bir LED veya kızılötesi ışıkla görüşü artırır.

Dikiz Aynası Nasıl Kurulur?

Araba dikiz aynası montaj seçenekleri ürün tipine bağlı olarak değişiklik gösterir. Yan, dış, yarasa dikiz aynası gibi birçok model, mevcut dikiz aynasının üzerine kolay montaj avantajı sunar. Bazı modeller gelişmiş bir kurulum kitiyle birlikte gelir ve bu nedenle mevcut aynayı çıkarmanızı gerektirir. Çoğu ürün takıp çıkarmayı kolaylaştırmak için vantuzlu olarak satılır. Yapışkanlı, vantuzlu, yarasa ekranlı dikiz aynası gibi modeller arasından sizin için en uygun olanı seçmek aracınızın özelliklerine bağlıdır. Aşağıdaki kurulum özelliklerini ve kameralı dikiz aynası tavsiyelerini göz önünde bulundurarak araç dikiz aynası montaj tipine karar verebilirsiniz.

Dikiz Aynası Fiyatları ve Kampanyaları

‘’Dikiz aynası ne kadar?’’ sorusunun cevabı marka ve modele göre değişir. Araba dış dikiz aynası fiyatları, ister yaşlı ister 0 kilometre olsun tüm araçlar için erişilebilir fiyat seçeneklerine sahiptir. İç dikiz aynası 4’lü gibi tam bir sete ekonomik fiyatlarla sahip olmanızı sağlayan ürünlerden, 3 kameralı dikiz aynası gibi daha profesyonel ürünlere kadar aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ürün bulabilirsiniz. Tv’li, ışıklı, tümsek, ek, serçe dikiz aynası gibi ürünleri satın alırken sürücüler genellikle kurulumu kolay, orijinalinden daha geniş bir görüş açısı sağlayan ve uygun fiyata satılan modelleri tercih eder. Fiyat ve performans açısından dengeli ürünler, çok fazla ödeme yapmadan paranızın karşılığını almanızı sağlar. Dikiz aynası fiyatları aynanın marka ve modelinin yanı sıra orjinal olup olmadığına göre belirlenir. Her araca uyumlu universal modeller, orijinal modellere kıyasla daha ucuzdur. Ayrıca çift kamera, LCD ekran, Wi-Fi ve GPS gibi ek özelliklere sahip olan araç kameralı dikiz aynası fiyatları, herhangi bir elektronik ekipmanı bulunmayan çeşitlere kıyasla daha pğpahalıdır. Palio iç dikiz aynası gibi ucuz dikiz aynası modellerinde genellikle klipsli tasarım, ABS kasa ya da parlama önleyici kaplama gibi maliyeti artıran özellikler bulunmaz. Bu nedenle ürünler uygun fiyatlıdır. ABS kasa, fiberglass malzeme ya da krom dikiz aynası gibi metal ürünler standart çerçeveli ürünlere kıyasla daha pahalıdır. Civic, Laguna 1, Opel Vectra, Kia Sorento, Mini cooper dikiz aynası gibi en popüler binek araçlara uygun en iyi aksesuar seçeneklerini yapı market, oto, bahçe ana kategorisinde; oto, motosiklet kategorisinin altındaki oto aksesuar kategorisinde yer alan araç dışı aksesuar kategorisinin içindeki dikiz aynası kategorisinde bulabilirsiniz. Akakçe ayrıcalıkları ile sunulan güvenli alışveriş ve indirimli iç, orta dikiz aynası fiyatlarından yararlanmak için beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.