Philips Blender

Philips Blender Fiyatları

85 farklı Philips Blender için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Philips Blender'lar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıPhilips
 • Güç1000 W
 • Güç1500 W
 • Güç1700 W
 • TürüSet
 • TürüEl
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi1500 ml
 • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi2000 ml
 • ÖzelliklerBuz Kırma
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıPhilips
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüGüçSeriHız KademesiDoğrayıcı Hazne KapasitesiÖlçü Kabı KapasitesiBıçak SayısıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (85)

Philips Mikser Philips Yoğurt Makinesi Philips Televizyon Philips Bluetooth Kulaklık Philips Monitör Philips Fritöz Philips Şarjlı Süpürge Philips Robot Süpürge Philips Elektrikli Süpürge Philips Espresso Makinesi Philips Ütü Philips Çay Makinesi

En Popüler Philips Blender'lar

Philips Blender Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Philips Blender Sıkça Sorulan Sorular

Philips Blender

Mutfaklarda yiyecek hazırlama alanında yoğun kullanımı olan parçalama ekipmanları doğrama, kesme ve rendeleme gibi farklı işlevlere sahiptir. Yeni lezzetler yaratabilmenize yönelik olarak tasarlanan Philips blender, ergonomik yapısıyla mutfakta en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Teknolojinin son yeniliklerinin kullanıldığı modeller, size mutfaklarda değişik sunumlar yapma imkanı sağlar. Farklı renklerinin mutfaklara kattığı görsellik, yenilikçi tasarımlarla birleşerek eşsiz sunumlar yapmanıza yardımcı olur. Yiyeceklerinizi hızlı ve zahmetsiz bir şekilde parçalamanızı sağlayan Philips cam blender, farklı aparatlarıyla çok yönlü kullanım sağlar. Çırpma, karıştırma ve parçalama gibi yemek pişirmede size büyük kolaylık sağlayan geniş hazneye sahip ürünler, kolay çıkarılabilen tasarımlarıyla işlevsellik kazandırır. Çift yönlü parçalama bıçakları ve gücüyle yiyeceklerin besin değerlerini korur. Taze ve doğal tadı korunan besinlerle, sevdiklerinize sağlıklı öğünler sunabilirsiniz. Paslanmaz bıçaklar, hem sağlıklı hem de uzun ömürlüdür. Çok amaçlı kullanım imkanıyla mutfaklarda harikalar yaratabileceğiniz ürünlerin fiyat incelemesini yapabilirsiniz. Philips blender en ucuz seçeneği için listeleme yaparak tercihte bulunabilirsiniz. Hem işlevsel hem de pratik modelleriyle size farklı seçenekler sunan marka, yüksek motor kapasitesiyle istediğiniz performansı sağlar. Siz de hem parçalama ekipmanlarına hem de Philips filtre kahve makinesi gibi diğer ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Philips Blender Ne İşe Yarar? Philips Blender Çeşitleri

Mutfaklardaki tüm kesme ve doğrama işlerinizi kolaylıkla halletmeniz için tasarlanan modeller, sert yiyeceklerin parçalanmasına yardım eder. Farklı çalışma ayarları, size katı ve sıvı yiyecekleri karıştırma ve homojen hale getirmede destek olur. Yiyeceklerin besin değerlerini kaybetmeden hazırlamaya yönelik olan Philips el blender, çorba ve püre gibi yemekleriniz için idealdir. İster tek isterseniz set olarak tercih edeceğiniz modeller, çift bıçağıyla parçalama işlerini pürüzsüz olarak yapar. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı model, düşük ses seviyesi ile de kullanışlıdır. 400W gücü ve kolay temizlenebilme özelliğiyle de mutfaklarda pratik çözümler sunar. Plastik gövde tasarımına sahip olan modellerde, çelik bıçakların parçalama gücünden destek alınır. Philips çubuk blender, çorba ve sos gibi homojen olması gereken yemeklerde tercih edilir. Ayrıca sağlıklı milkshake hazırlamanız için yanında ölçekli kabıyla beraber satılır. Gövdesinde yer alan ergonomik tutma kısmı, kaymayan yapısıyla el ile tam uyumludur. Şarj desteği sunan Philips şarjlı blender, mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıran seçimler olarak öne çıkar. Eşsiz sunumlar yapabilmeniz için tasarlanan Philips Blender modelleri, farklı malzemelerin harmanlanması aşamasında size destek sağlar. Geniş ölçek ve karıştırma kabıyla tüm yemekleriniz için uygun olan modeller arasından kendi kullanımınıza uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Paslanmaz çeliğin kullanıldığı Philips çift bıçaklı blender, sağlam yapısıyla buz parçalamanızı da mümkün kılar. Kek, börek ve poğaça hamurlarını karıştırmak için plastik ve çırpıcı aparatı olan seçimler, tüm mutfaktaki en büyük destekçiniz olur. Hem yumuşak hem de sert yiyecekler için hassas ve yoğun güç imkanı sunan Philips vakumlu blender, 1400 wattlık motora sahiptir. 3 program seçeneği olan ürün, güçlü darbe moduyla buz kırmanızı sağlar. Vakum teknolojisinin kullanıldığı model, kompakt ve güçlü tasarımıyla da mutfaklarınıza renk katar. Sos, meze ve ayran gibi yiyecekler, bu model sayesinde kısa sürede hazırlanabilir.

Mutfaktaki Yardımcınız Philips Blender

Pratik yemekler yapmak isteyenlerin tercih edebileceği Philips blender seti, çok sayıdaki parçasıyla tüm işlemleri hızlıca yapmanızı sağlar. Çırpma aparatı ve diğer aksesuarlarıyla mutfaktaki işlerinizi azaltan modeller, kusursuz karışımlarla leziz yemekler için size aracı olur. Damak tadınıza uygun seçimler yapabileceğiniz ürünler, mutfaktaki en büyük yardımcınız olur. Kendi kabı içinde çırpma ve karıştırma işlerini yapabileceğiniz Philips titanyum blender, hafif yapısıyla elinizi yormaz. Yüksek sıcaklıklardaki uyumu ile tüm yemeklerinizi güvenle karıştırabilirsiniz. Philips blender seti kullananlar, hem dayanıklı yapıları hem de üstün özellikleri ile tercih ettiklerini belirtir. Her işlemi tek bir makinede yapabilmeniz için tasarlanan Philips blender yorum ve tavsiyelerde öne çıkan üstün özelliklere sahiptir. Hem zamandan hem de yerden tasarruf etmenizi sağlayan modeller, farklı tasarımlarıyla her zevke hitap eder. Siz de Philips kablosuz blender ile mutfaklarınızda yenilikçi tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Lezzetli Tarifler İçin Doğru Adres: Philips Blender

Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan modellerin geniş kullanım alanı mutfaklarda tercih edilmelerini sağlar. Diyet ve sağlıklı seçimler için tercih edilen Philips smoothie blender, smoothie ve muzlu içecekler yapabilmenizi sağlar. Güçlü kırma bıçakları, tüm sert ve yumuşak parçaları kırabilme özelliği sağlar. Pulse ve turbo ayarı, size hem katı hem de sıvı yiyecek ve içecekleri parçalama imkanı sunar. İçeceklerin hijyenik bir şekilde saklanabilmesi için tasarlanan Philips kişisel blender ile tüm gün sağlıklı öğünler tüketebilirsiniz. Yiyecek ve içecek hazırlamada işinizi kolaylaştıran modeller, yoğun kıvamlı sunumlar yapabilmeniz için tasarlanır. Mutfaktaki tüm kesme ve doğrama işlemlerinizi tek bir makineyle yapmanızı mümkün kılan Philips tekli blender, az yer kaplayan yapısıyla tüm ortamlarda kullanıma uygundur. Hazırlama aşamasında üstten yiyecek atabilmeniz için uygun bölmeye sahip olan model, sıçramaları önlemede etkilidir. Siz de tüm modeller arasından Philips sürahi blender seçimleri yaparak sıcak günlerde tüketebileceğiniz serinletici içeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Tatlı, meyve suyu ve çorba yapımında kullanılan modeller, her zevke göre tasarlanır.

Philips Blender Yüksek Güç Özellikli Çeşitleri

35.000 rpm ve 1400 watt gücüne sahip Philips buz kırıcı blender, çelik bıçak ve gövde tasarımına sahiptir. 1.8 litrelik geniş iç hacmiyle tek seferde tüm yiyeceklerinizi hazırlayabileceğiniz gövde imkanı sunar. Vakumlu Philips blender çeşitleri olan model, buz kırma özelliğiyle sıcak günlerde serin içecekler hazırlayabilmeniz için tasarlanır. Yüksek devir kapasitesi tüm yiyeceklerin eşit olarak parçalanmasına imkan sağlar. Siz de mutfağınızdaki işlerinizi daha kısa sürede yapmanızı sağlayan Philips robot blender ile sevdiklerinize lezzetli sunumlar yapabilirsiniz. Her işlem için farklı parçanın kullanıldığı setler, hem içecek hem de yiyecek hazırlama aşamasında işlevselliği ile kullanım kolaylığı oluşturur. En sert malzemeleri parçalayabilmek için eklenen turbo özelliği onları daha da kullanışlı hale getirir. Hızlı ve küçük parçalama için önerilen Philips mini blender, kolay kullanımı çabuk temizlenebilme özelliğiyle mutfaklara pratik çözümler sunar.

Philips Blender Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Mutfakta profesyonel tatlarda yemekler hazırlamanızı sağlayan Philips blender çeşitleri kompakt özellikleri ve dizaynı sayesinde sağlıklı öğünler hazırlamanızı mümkün kılar. Bulaşık makinesinde yıkanarak işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlayan ürünlerle çorbadan püreye kadar farklı birçok yemeği hazırlayabilirsiniz. Philips blender fiyatları da ürünün kendisi kadar merak edilir. Ürünler özelliklerine ve modeline göre farklılaşır. İşlevsel ve farklı parçaların oluşturduğu rahatlık, yemek yapmayı zevk haline dönüştürür. Gerek içecek gerekse yiyecek hazırlarken sessiz çalışan güçlü motor seçimi, size kısa sürede çok fazla işlem yapabilme imkanı sağlar. Kalitesi ve çoklu parçalarıyla tüm mutfak işlerinizde size destek olan Philips blender seti fiyatları ile el blender fiyatları birbirinden farklıdır. Size mutfakta yer tasarrufu oluşturan çeşitler, her ihtiyaca yönelik tasarımlarıyla eşsiz lezzette yemekler yapabilmenizi sağlar. Farklı doğrama ve parçalama seçenekleri için iki farklı hız ayarı olan Philips blender özellikleri ve fiyatları ile de kullanıcıların beğenilerini kazanmayı başarır. Sevdikleriniz ve kendiniz için mükemmel kıvamda sos, içecek ve krema gibi tüm alanlarda kullanılabilen malzemeler, markanın ürünleriyle kısa sürede hazırlanarak sofralarınıza ulaşır. Siz de hazırladığınız yiyeceklerin saklama aşamasında size destek olan vakum makinesi fiyatları ve özelliklerini inceleyerek satın alımlar yapabilirsiniz.