Philips Elektrikli Süpürge

Philips Elektrikli Süpürge Fiyatları

227 farklı Philips Elektrikli Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Philips Elektrikli Süpürgeler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıPhilips
 • Güç900 W
 • Güç1000 W
 • Güç2000 W
 • TürüToz Torbalı
 • TürüToz Torbasız
 • Fiyatı0 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Ses Seviyesi27 dB
 • Ses Seviyesi63 dB
 • ÖzelliklerHepa Filtreli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 10 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıPhilips
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriSes SeviyesiEnAğırlıkDerinlikToz KapasitesiBoyKablo UzunluğuGüçSu Haznesi KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (227)

Philips Şarjlı Süpürge Philips Robot Süpürge Philips Süpürge Yedek Parça Philips Televizyon Philips Bluetooth Kulaklık Philips Monitör Philips Fritöz Philips Espresso Makinesi Philips Ütü Philips Blender Philips Çay Makinesi Philips Powerbank

En Popüler Philips Elektrikli Süpürgeler

Philips Elektrikli Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Philips Elektrikli Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

Philips Elektrikli Süpürge

Philips elektrikli süpürge modelleri, farklı beklentilerdeki kullanıcı profillerine hitap eden çeşitliliği ile dikkat çeker. Klasik seçkiler, fiyat performans avantajı olanlar ve üst segment ürünler arasından seçim yapmak mümkündür. Marka kalitesinden güç alan yeni nesil Philips süpürge makinesi serileri yüksek konfor ve performans vadeder. Teknik özellikler ve tasarım, ürün gamını artıran önemli bir etmendir. Süpürge türleri, kullanım standartları, emiş türleri ve donanım yapıları farklılıklar gösterir. Kimi kullanıcılar emiş gücünü ilk sıraya yerleştirirken kimileri ürün ölçülerini ya da donanım eklentilerini göz önüne bulundurabilir. Philips en iyi elektrik süpürgesi hangisi sorusunun yanıtı da bu bakımdan çeşitlidir. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri değerlendirerek, kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürge Modelleri

Philips süpürge modelleri hayli geniş bir ürün listesi ile sizleri karşılar. Emiş sistemi, donanım, filtreleme, süpürge yapısı, tutuş tipi gibi faktörler çeşitliliği artırır. Sessiz çalışanlar, toz hazneli olanlar, Philips ıslak süpürge modelleri ve daha nicesi sizlere sunulur. Beklentilerini ideal şekilde karşılayacak ürün tipine ulaşım imkânı, Philips elektrik süpürgesi kullananlar açısından avantajlıdır. Ergonomiyi önceleyenler, kolay taşınan ve hareket ettirilebilen dikey süpürgeleri tercih edebilir. Hafifliği ve minimal boyutları yüksek motor gücü ile buluşturan dikey tip Philips elektrikli süpürge modelleri de ilgi çekicidir. Daha profesyonel temizlik arayışındakiler son teknoloji ile üretilen maksimum emiş gücüne sahip ürünlere yönelebilir. Philips süpürge seçkisi bu anlamda iyi bir örnektir.

Seçim aşamasındaki kıstaslardan bir diğeri de Philips elektrikli süpürge fiyatları olmaktadır. En uygun Philips elektrik süpürgesi çeşitleri de Philips en son çıkan süpürge modelleri de kullanıcıların tercihi olabilir. Beklentileri iyi belirlemek bu noktada ayırt edicidir. Gerek marka teknolojileri gerekse kalite ve dayanıklılık özelinde, süpürgelerin kendi segmenti içerisinde öne çıktığını söylemek mümkündür. Philips elektrikli süpürge yorumları, ürünlerin önerilen şekilde kullanıldığında uzun süre muhafaza edildiğini gözler önüne serer. Philips elektrikli süpürge tasarımlarını, donanım niteliklerini ve fiyat aralıklarını hesaba katarak seçiminizi yapabilirsiniz. İstediğiniz ürüne kolay ve güvenli şekilde sahip olmanın en etkili yolu Akakçe’den geçer. Philips süpürge karşılaştırma listeleri yapabilir, fiyatları inceleyebilir, ürün belirleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürge Özellikleri

Philips elektrikli süpürgeler genel özellikleri, donanımı ve filtreleme sistemleri ile yüksek verimlilik vadeder. Emiş türü, ıslak, kuru ya da ikisi bir arada olabilir. Maksimum motor gücü yüksek olan Philips son model süpürge modelleri ise emiş kuvvetinin iyi performans sergilemesine katkı sağlar. Philips 750, 1000 Watt elektrik süpürgesi çeşitleri yüksek verimlilik arayışındakilere hitap eder. Philips hazneli süpürge ise tozların özel bir alanda muhafaza edilmesini sağlar; hazne kapasitesi ve türü değişkenlik gösterir. Farklı alanlarda kullanıma uygun başlık ve fırçalar tozları yakalar, yüksek emiş gücü ile özel borudan geçen tozlar hazneye yönlendirilir. Hazne, toz torbalı ya da torbasız olabilir. Her iki türde etkili kullanım sunar. Kullanıcı, en rahat kullanım sağlayacağı tasarımı tercih edebilir.

Büyük alanların temizliğini yapanlar için ekstra geniş kapasiteye sahip Philips hazneli elektrik süpürgesi iyi bir seçim olabilir. Süpürgelerin filtreleme nitelikleri de etkili bir temizlik sağlar. Antialerjik filtreli, siklon filtreli, H13 filtreli Philips süpürge seçenekleri hijyenik bir yapı sergiler. Hayvan tüyü, toz ve polen de dahil pek çok mikro zerre Alerji 13 temiz hava filtresinde hapsedilir. Philips süpürge yorumları, alerji ve hassas yapıya sahip kişiler açısından bu modellerin faydalı olduğunu ortaya koyar. Yıkanabilir filtre ise tekrar kullanım özelliğine sahiptir. Kullanıma bağlı olarak tozlanan Philips süpürge filtresini elde, basit hareketler ile yıkanabilir, kuruduktan sonra yine kullanmanız mümkündür. Philips elektrikli süpürge hangisini almalıyım sorusu aklınıza takıldıysa, bu tür nitelikleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürge Teknolojileri

Philips süpürge özellikleri, marka teknolojileri ile güçlendirilir. Kullanım sürecinde yorulmanızı önleyen sistemler, daha kısa sürede daha temiz bir yaşam alanı elde etmenize odaklanır. Bu ise zaman ve efor avantajı olarak sizlere geri döner. Örneğin, halihazırda yüksek verimlilik sağlayan motor sistemi, yenilikçi PowerCyclone teknolojisi ile daha iyi sonuçlar verir. Benzer Watt değerine sahip ürünlere kıyasla, bu sistemi içeren süpürgelerin bir adım öne çıkmasını sağlar. Markanın geliştirdiği PowerMax sensörü filtrenin ne zaman temizlenmesi gerektiği konusunda sizleri yönlendirir. Bu şekilde, emiş gücü maksimum seviyedeyken temizleme performansı daha yüksek olur. Dikkat çeken bir diğer model türü de Philips en sessiz elektrik süpürgesi seçkileridir. Düşük desibele sahip Philips süpürge sessiz çalışarak rahatsız edici gürültü oluşmasını önler. Böylece, sessiz Philips elektrik süpürgesi daha huzurlu bir ortam elde edilmesine yardımcı olur.

Philips Elektrikli Süpürge Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Philips süpürge hangisi iyi ya da hangi ürün daha kullanışlı gibi sorular ürün özelliklerine göre belirlenmekle birlikte, kullanıcı gereksinimlerine göre yanıtlar da değişkenlik gösterebilir. Philips en iyi elektrik süpürgesi çeşitleri son çıkan teknolojileri içerir, teknik ve tasarımsal anlamda kullanıcıya maksimum kolaylık sağlamayı hedefler. Satın alım sürecinde işinizi kolaylaştırması adına, aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz:

Philips Elektrikli Süpürge Tasarımları

Tasarımsal yeniliklere bünyesinde yer veren ürünler, Philips elektrikli süpürge önerileri arasında ilk sıralara yerleştir. Dizayn hem estetik görünüm hem de pratik kullanım anlamında önem arz eder. Philips en iyi süpürge modelleri de klasik modeller de marka tasarım uzmanlarınca geliştirilen görünümleri ile fark yaratır. Yatay ve dikey kullanım özellikli ürünlerde özel tutma yeri ve boru gibi aksamlar bulunur. Otomatik kablo sarıcı, alüminyum malzemeli teleskopik boru ve uzaktan kumanda gibi ekipmanlar da çeşitli modellerde yer alır. Bu tür eklentiler Philips süpürge fiyatları üzerinde etkili olabilir. Tercihinizi en ucuz Philips süpürge çeşitleri de Philips en son çıkan elektrik süpürgesi modelleri de markaya özgü çeşitli tasarımsal dokunuşlardan beslenmektedir. Philips elektrikli süpürge fiyatları da hem modele hem de özel kampanyalara göre değişkenlik gösterir.

Süpürgelerin başlık tasarımları da oldukça dikkat çekicidir. Kimi ürünlerde çoklu başlık ekipmanı mevcuttur. Çoklu başlık desteği, farklı bölge ve yüzeylerin etkili şekilde süpürülmesini sağlayan ekipmanları içerir. Sert zemin, turbo başlık, dar alanlar için özel uç ve TriActive Ultra LED başlık dizaynları son derece kullanışlıdır. Zemin ışığı teknolojisine sahip TriActive Ultra LED başlık, gözle görmenin pek de mümkün olmadığı tozcukları ortaya çıkarır. Sert zemin başlığı, ekstra sert yüzeyleri tozdan arındırmak için idealdir. Entegre fırçalı süpürgeler ise hem döşemeleri hem de mobilyaları çizmeden temizleyebilir. Hayalini kurduğunuz Philips elektrikli süpürge Akakçe avantajları ile sizlerin olabilir. Philips toz torbalı süpürge ucuz fiyatları ile sizlere sunulur. Ürünleri inceleyebilir, performans ve özellik karşılaştırmaları yaparak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.