JBL Bluetooth Kulaklık

JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları

316 farklı JBL Bluetooth Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Apple Bluetooth Kulaklık Xiaomi Bluetooth Kulaklık Soundpeats Bluetooth Kulaklık JBL Bluetooth Kulaklık Haylou Bluetooth Kulaklık Lenovo Bluetooth Kulaklık

Aktüel Broşürlerden JBL Bluetooth Kulaklıklar

 • Jbl Tune 500 BT Kulak Üstü Kablosuz KulaklıkMigros
 • JBL T500BT Kablosuz Kulaküstü Bluetooth KulaklıkMetro
 • JBL Tune 560BT Kablosuz Kulak Üstü KulaklıkD&R
 • JBL Tune 225TWS Kablosuz Kulak İçi KulaklıkD&R
 • JBL Tune 510BT Multi Connect Wireless Kulak Üstü KulaklıkD&R
 • JBL Tune 125TWS Kablosuz Kulak İçi KulaklıkD&R

Fiyatı Düşen JBL Bluetooth Kulaklıklar

Kulak İçiKulak ÜstüAktif Gürültü Önleme4.255.14 - 8 saat arası8 - 15 saat arası15 saat ve üzeriMüzik DinleyebilmeSatıcı Marka (1)

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 14Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: JBL

Markası JBL Özellikler Türü Bluetooth Versiyonu Müzik Dinleme Süresi Konuşma Süresi SatıcıToplam 166 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü

JBL Bluetooth HoparlörJBL Kablolu KulaklıkJBL KulaklıkJBL HoparlörJBL SoundbarJBL Kulaklık AksesuarıJBL Müzik Seti

En Popüler JBL Bluetooth Kulaklıklar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

JBL Bluetooth Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

JBL Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan JBL Bluetooth Kulaklık hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı JBL Bluetooth Kulaklık:
 1. JBL T500BT Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü
 2. JBL Tune 220TWS Kablosuz Kulak İçi
 3. JBL Tune 560BT Kablosuz Kulak Üstü
 4. JBL T500BT Mikrofonlu Siyah Kablosuz Kulak Üstü
 5. JBL Tune 225TWS Gerçek Kablosuz Kulak İçi

En Ucuz JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları Akakçe'de!

Dünya genelinde pek çok teknoloji sever tarafından tercih edilen JBL markası, geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kulaklık, ses bombası, hoparlör ve araç içi ses sistemi gibi ürünler konusunda uzman olan marka, tüketicilerin beklentilerini karşılayan yenilikçi ürünleriyle her daim ön plana çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yanımızdan ayırmadığımız ürünlerin başında hiç şüphesiz ki Bluetooth kulaklıklar gelmektedir. JBL Bluetooth kulaklık modelleri farklı kullanım alanlarına uygun tasarımları ile tüketiciye konforlu bir deneyim yaşatıyor. JBL Bluetooth kulaklık modellerive fiyatları tüketicileri her anlamda cezbetmeyi başarıyor! Tek yapmanız gereken tarzınıza göre size en uygun Bluetooth kulaklık modeline karar vermek! JBL Bluetooth kulaklık fiyatları için akakce.com adresini 24 saat boyunca takip edebilir, bütçenize en uygun kulaklık modeline kolayca sahip olabilirsiniz. Diğer yandan JBL Bluetooth kulaklık yorumları da karar verme noktasında işinizi ciddi ölçüde kolaylaştıracaktır.

JBL Bluetooth Kulaklık Modelleri

Günümüzde Bluetooth kulaklıklar müzik dinlemenin ötesinde farklı kullanım alanlarıyla pek çok aktivitede bizlere kolaylık sunuyor. Kendimize en uygun kulaklığı seçerken modellerin özelliklerine dikkat etmek, kullanım deneyimini önemli ölçüde etkilemektedir.JBL marka kulaklıklar, kulak içi ve kulak üstü farklı tasarımlarıyla çeşitli kullanım amacına hitap eden modellere sahiptir. Marka,bu teknolojisini hem kulak üstü hem de kulak içi Bluetooth kulaklıklar tasarımlarına yansıtmaktadır. JBL marka Bluetooth kulaklıklar, kablolu kulaklıklarla boğuşma derdine son vererek uzun telefon görüşmeleri yapan veya spor yaparken müzik dinlemeyi tercih eden kullanıcılara oldukça zahmetsiz bir kullanım sunmaktadır. Bununla birlikte gövde üzerindeki farklı fonksiyona sahip tuşlar ile müziğinizi kontrol edebilir, telefon aramalarınızı yönetebilir ve hatta akıllı asistanınızı aktif hale getirebilirsiniz.
JBL marka kulaklık modellerinin tamamı, ergonomik yapısı ve yumuşak süngerleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Marka, uzun süreli kullanımlarda rahat bir kullanıcı deneyimi sunuyor. JBL'ye ait Bluetooth kulaklıklar, katlanabilir özelliği sayesinde kolayca taşınıyor. Öte yandan, dışarıdan hava girişini en az seviyede tutarak uygun fiyatlı modellerinde dahi üstün bass kalitesi sunmaktadır. Kulaklıkların bu özelliğises performansını en yüksek seviyede tutarken muhteşem bir ses yalıtımı da sağlayarak dikkatinizi dağıtacak bütün sesleri engellemektedir. Aynı zamanda tüm JBL kulaklık modelleri, rakipleri arasında en iyisi olmak üzerine tasarlanmıştır. Bu sebeple tam dolu bir pil ile gün boyu kesintisiz bir kullanım sunmaktadır.JBL marka kulaklıklar; siyah, beyaz, mavi, kırmızı, sarı, yeşil, gümüş ve altın gibi renk çeşitliliğiyle görsel estetiğe önem veren her yaştan kullanıcının tercih sebebi oluyor.

JBL Bluetooth Kulaklık Yorumları

JBL Bluetooth kulaklık fiyatları kadar yorumları da kullanıcılar için son derece önemli bir kriterdir. Yeni bir Bluetooth kulaklık satın alınacağı zaman, o ürünle ilgili kullanıcı yorumları mutlaka incelenmelidir. Tüketicilerin JBL Bluetooth kulaklık yorumları genelde ürünlerin iki özelliğini ön plana çıkarmaktadır. Uzun pil ömrü ve kullanım kolaylığı, kullanıcılardan tam not almaktadır. Kulaklıkların uzun süreli kullanımlarında pil kapasitesi oldukça önemli bir konudur. JBL Bluetooth kulaklıklar, kullanıcıların çok fazla dikkat ettikleri bir özellik olan uzun pil ömrü konusunda da sınıfı geçmiştir. JBL Bluetooth kulaklık yorumları içinde ürünün en çok beğenilen bir diğer özelliği ise tüketicilere hareket kolaylığı sağlamasıdır. Hareket alanınızı genişleten markanın Bluetooth özellikli ürünleri, kablolu kulaklıklarla boğuşma derdine son veriyor. Aynı zamanda JBL marka kulaklık fiyatları da kullanıcıların beğenisini kazanmış görünüyor. Kulaklığın kullanıcılar tarafından altı çizilen bir diğer özelliği ise kolay taşınabilir ve katlanabilir oluşudur. Siz de akakce.com 'da ürününüzü satın almadan önce JBL marka Bluetooth kulaklık yorumlarını ve daha önce ürünü satın alan kullanıcıların puanlamalarını inceleyebilirsiniz.

JBL Bluetooth Kulaklık Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

"JBL Bluetooth kulaklık bilgisayara nasıl bağlanır?" sorusu kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bluetooth kulaklıklar, cihazlar arasındaki uzaktan bağlantıyı destekleyen modellerdir. JBL Bluetooth kulaklığınızı telefonunuzda kullanabildiğiniz gibi bilgisayarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günümüzde çoğu bilgisayar modeli Bluetooth bağlantı desteğini kullanıcılarına sunmaktadır. Bilgisayarınız ile kulaklığınız arasındaki bağlantıyı gerçekleştirmek için her iki cihazın da Bluetooth seçeneğini aktifleştirmeniz yeterlidir. Kulaklığınızın Bluetooth bağlantısı üzerinde bulunan bağlantı tuşu aracılığıyla kolayca aktifleştirilebilir. Bilgisayarınızda ise işletim sistemine göre değişebilmekle birlikte, cihazınızın görev çubuğunda bulunan Bluetooth bağlantı simgesini açık konuma getirerek bağlantı sağlayabilirsiniz. Bu aşamanın ardından cihazlarınız eşleştirilir ve kulaklığınız kullanıma hazır hale gelir.

JBL Bluetooth Kulaklık İndirimleri

JBL Bluetooth kulaklık fiyatıtercih edeceğinizmodelin özelliğine göre farklılık göstermektedir.Tüketicinin kullanım amacı, JBL Bluetooth kulaklık modelleri konusunda önemli bir ölçüt olarak kabul görür. Örneğin hızlı şarj olan, ekstra bass sound sistemi bulunan ve suya dayanıklı olan modeller, bu özellikleri olmayan ürünlere kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. Diğer taraftan pil ömrü daha kısa olan kulaklık modelleri, uzun pil ömrüne sahip modellere kıyasla daha uygun fiyatlı olabilir. Benzer şekilde kulak içi, kulak üstü ya da mikrofonlu gibi farklı modeller de JBL Bluetooth kulaklık fiyatı üzerinde etkilidir. Kulaklık satın alırken kullanım amacınıza göre dikkat etmeniz gereken birden fazla özellik bulunmaktadır. JBL, her kulaklık modelini farklı kullanım amaçlarına göre tasarlamıştır. Dolayısıyla seçeceğiniz kulaklığın fiyatı, size uygun ürün çeşidine göre farklılık gösterecektir. Sene boyunca takip edebileceğiniz JBL Bluetooth kulaklık indirimleri hayalinizdeki modele sahip olmak için size çeşitli fırsatlar sunuyor. Tarzınıza ve kullanım alanınıza göre size en uygun modele karar verdikten sonra tek yapmanız gereken, JBL Bluetooth kulaklık indirimleri için akakce.com adresini takip etmek!