Şarj Kablosu

Şarj Kablosu Fiyatları

28.309 farklı Şarj Kablosu için fiyatlar listeleniyor.

Apple Şarj Kablosu Mcdodo Şarj Kablosu Samsung Şarj Kablosu Ttec Şarj Kablosu Baseus Şarj Kablosu Philips Şarj Kablosu

Fiyatı Düşen Şarj Kabloları

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Şarj Kabloları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 m1.5 m2 mLightningType-CType-CUSB3 A5 AHızlı ŞarjMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Özellikler Türü Uzunluk Tipi Adaptör Bağlantı Türü Kelime ile Filtrele Başlık Malzemesi Amper Değeri Uyumlu Model Ürün Puanı Renk

Apple 14Airpods Üçüncü NesiliWatch 7 41 mmPowerbankŞarj AdaptörüŞarj AletiKablosuz Şarj AletiAraç Şarj AletiBatarya Şarj AletiApple Şarj KablosuMcdodo Şarj KablosuSamsung Şarj Kablosu

En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Şarj Kablosu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Şarj Kablosu Sıkça Sorulan Sorular

Şarj Kablosu

Elektronik cihazlar için şarj kablosu hayati öneme sahiptir. Özellikle günün her anında kullandığınız telefonlarınızın şarjının bitmesi bir çok işinizin yarım kalmasına neden olabilir. Bu sebeple şarj kablosunu yanınızdan ayırmadan ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. Her cihazda kullanılan batarya tasarımı farklı olduğu için kullanılan adaptör ve şarj kablolarının modelleri de çeşitlilik gösterir. Adaptör ve USB portu üzerinden enerji aktarımı yapan telefon şarj kablosu aynı zamanda data kablosu olarak da kullanılabilir. Şarj kablosu türleri, üretimde kullanılan malzeme özelliklerine göre de farklılaşır. Plastik veya metal kablo kaplama tasarımlarına sahip ürünler arasından seçim yaparken telefonunuzla uyumlu olan ürünü seçmeniz gerekir. Klasik tasarımların yanı sıra renkli ve örgülü şarj kablosu çeşitlerini telefonlarınız için kullanabilirsiniz. Kaliteli tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünlerin uzunlukları modellerine göre değişiklik gösterir. Araç içi kullanıma uygun tasarlanan şarj kabloları, kısa ve esnek bir yapıya sahiptir. Yaylı şarj kablosu çeşitleri uzayabilen yapısıyla konforlu bir kullanım deneyimi sağlar. Küçük yapısı sayesinde alan tasarrufu sağlayan bu ürün, Android, İOS gibi farklı cihazlara uygun soket başlıklarıyla üretilir. Kullandığınız cihaz türüne göre uygun kablo seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Araç, adaptör ve powerbank gibi farklı aparatlara şarj aleti kablosunu bağlayarak cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Cihazların tasarımında farklı özelliklere sahip batarya teknolojisi kullanılır. Hızlı şarj ve kablosuz şarj gibi modern teknolojilerin kullanıldığı ürünler, yeni nesil cihazların batarya özellikleri arasında yer alır. Hızlı şarj kablosu cep telefonlarının kısa sürede şarj olmasını sağlar. Ancak bu özelliği etkin biçimde kullanabilmek için cihazların batarya özelliklerinin hızlı şarj özelliğini desteklemesi gerekir. Hızlı şarj adaptörü ve kablosunu kullanarak farklı model cihazların bataryalarını kısa sürede doldurabilirsiniz

Farklı Telefonlara Uygun Şarj Kablosu Modelleri

Şarj aletleri günlük hayatta en sık kullanılan eşyalar arasında yer alır. Cep telefonlarının bataryalarının güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlayan kablo çeşitleri markalarına göre farklı seçenekler sunar. Cep telefonu ve aksesuar üretimi yapan markaların ürün çeşitlerinde farklı özelliklere sahip şarj kablosu modelleri bulunur. Siyah, beyaz ve renkli şarj kablosu modellerini akıllı ve tuşlu telefonları şarj etmek için kullanabilirsiniz. Popüler ürünlerden biri olan mıknatıslı şarj kablosu çeşitleri farklı model telefonlarda kullanıma uygundur. Özel mıknatıslı tasarımın kullanıldığı tasarımlar, kabloları dış etkenlere karşı dayanıklı hale getirir. Ayrıca, manyetik uçlu başlıklar kablolarının ters takılma ihtimalini ortadan kaldırır. Model özelliklerine göre plastik ve örme dış yüzeyi bulunan kablolar kaliteli bakır telleriyle uzun süreli bir kullanım deneyimi sunar. Şarj kablosu çeşitleri, soket başlıklarına ve uzunluklarına göre de birbirinden ayrılır. 1 metre, 1.5 metre, 2 metre, 3 metre şarj kablosu olarak farklı uzunluk seçenekleri sunan ürünleri adaptör, powerbank, bilgisayar ve araçların usb portlarına bağlayarak kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre uzun kablo seçeneklerini tercih ederek cihazlarınız şarj olurken belirli bir mesafede kullanabilirsiniz. İOS ve Android cihazlarla birlikte kullanabilmek için çift başlı şarj kablosu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Telefon, tablet ve müzik çalar gibi farklı cihazları tek kablo kullanarak şarj etmek isterseniz çoklu şarj kablosu kullanabilirsiniz. Masaüstü telefon tutucu seçenekleri ise telefonunuzu şarj ederken dahi dilediğiniz pozisyonda ayarlamanıza ve ekrandaki işlemlerinize rahat bir biçimde devam etmenize imkan verir.

Farklı Tasarımlarda Şarj Kablosu Seçenekleri

Cep telefonu ve telefon aksesuarı üretimi yapan markaların ürün çeşitlerinde kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayan usb şarj kablosu modelleri bulabilirsiniz. Yan sanayi ve orijinal ürün üretimi yapan markalar, tasarımlarında kaliteli ve modern teknolojiler kullanır. Şarj kablosu markaları, ürünlerinde modern teknolojilerden yararlanır. Çelik ve bakır gibi dayanıklı iletkenlerin kullanıldığı ürünlerin dış kaplamasında örgü ve plastik malzemeler kullanılır. Örgü kaplama olan modeller renkli tasarımlarıyla göze hitap eder. Minimal tasarıma sahip bileklik şarj kablosu çeşitleri küçük yapılarıyla ön plana çıkar. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip metal şarj kablosu, kopmalara karşı dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım deneyimi yaşatır. Her bütçeye uygun fiyatlı seçenekler üreten markalar; tablet, telefon ve diğer mobil cihazlarda kullanıma uygun kablo seçenekleri sunar. Android tablet ve telefonlar için standart soket tasarımına sahip Android şarj kablosu modellerini kullanabilirsiniz. Şarj kablosu isimleri, markaların modellerine ve kullanım özelliklerine göre farklılık gösterir. Manyetik, örme, bileklik ve çelik şarj kablosu olarak ayrılan modelleri farklı telefon modellerini şarj etmek için tercih edebilirsiniz.

Şarj Kablosu Nasıl Seçilir?

Cihazın kalitesi kadar şarj aletinin ve şarj kablosunun kalitesi de son derece önemlidir. Bu sebeple seçim yaparken bazı detaylara önem vermeniz daha verimli bir ürünü almanız açısından önemli olabilir. Telefon şarj kablosu ölçüsü ve uçlarını inceleyerek seçim için bir adım atabilirsiniz. Klasik ve hızlı şarjı destekleyen kısa ve uzun şarj kablosu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Telefonunuz için en iyi şarj kablosu çeşitlerini belirlemek için cihazınızın özelliklerini inceleyebilirsiniz. Şarj olması için gereken akım değeri, kablo çeşitleri dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer alır. Pil sağlığını korumak ve kaliteli bir şekilde şarj etmek için orijinal şarj kablosu kullanabilirsiniz. Telefon markalarının modellerine göre şarj kablosu tipleri kullanıcılara farklı alternatifler sunar. Android, İOS gibi farklı işlemcisi olan cihazların şarj soket başlıklarının tasarımları farklıdır. Ürün satın alırken cihazların soket tasarımlarını değerlendirerek seçim yapabilirsiniz. Uzun ölçülere sahip ürünleri konforlu bir şekilde saklamak için makaralı modelleri tercih edebilirsiniz. Makaralı şarj kablosu çeşitleri kolay saklanabilir ve taşınabilir yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Farklı modellerdeki cihazlarınızı tek ürün ile şarj etmek isterseniz 3’lü şarj kablosu çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Farklı başlıkları sayesinde çeşitli modeldeki cihazlarla uyum sağlayan ürünler pratik bir kullanım deneyimi sunar. Işıklı şarj kablosu çeşitleri tercih edebileceğiniz popüler ürünler arasında yer alır.

Darbeye Dayanıklı Şarj Kablosuyla Uzun Süreli Kullanım

Günlük hayatta en sık ihtiyaç duyulan şarj aletleri ve kabloları kullanıma bağlı olarak zaman içinde yıpranabilir. Kopan ürünlerle cihazların şarjı mümkün olmayacağı için farklı markalar tarafından geliştirilen standart ve manyetik şarj kablosu çeşitlerini kullanım için tercih edebilirsiniz. Farklı bütçelere uygun seçenekler sunan markalar, ürün çeşitlerinde zengin özelliklere yer verir. Üretici markaların tasarımlarına göre şarj kablosu renkleri ve özellikleri farklılık gösterir. Dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan kopmayan şarj kablosu çeşitlerinde sert plastik, metal ve örme malzemeler kullanılır. Uzun süreli kullanım sunan darbelere dayanıklı bu modeller arasında telefonunuza uygun parçaları seçebilirsiniz. Birden fazla şarj soketine sahip çoklu şarj kablosu modellerini uygun fiyatlarıyla kullanıcıların ilgisini çeker. Şarj kablosu fiyatları her bütçeye hitap eden geniş bir yelpaze sunar. Ürünlerin markası, malzeme özellikleri ve teknolojileri ürünleri satış fiyatlarını doğrudan etkiler. Orijinal ve yan sanayi markalar arasında da fiyat farklılıkları görülebilir. Şarj kablosu önerisi ve tavsiyelerini inceleyerek alacağınız markaya ve modele karar verebilirsiniz.

Şarj Kablosu Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Farklı marka ve model cep telefonlarında ve bazı elektronik cihazlarda kullanılan şarj kabloları, dayanıklı yapıları ve farklı tasarımlarıyla değişiklik gösterir. Manyetik, çok uçlu ve kesilebilir şarj kablosu modellerini farklı özelliklere sahip cihazların bataryalarını doldurmak için tercih edebilirsiniz. Şarj kablosu ne kadar sorusu için Akakçe üzerinden fiyat araştırması yapabilirsiniz. Hesaplı ve tasarruflu bir alışveriş deneyimi için farklı satıcıların sunduğu fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Beğendiğiniz markanın modelleri hakkında fikir edinmek için kullanıcı yorumları ve değerlerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Yorumlar doğrultusunda kaliteli şarj kablosu markalarını satın alan kullanıcıların tecrübelerini öğrenebilirsiniz. Örme, metal ve sert plastik kaplamaya sahip en sağlam şarj kablosu çeşitlerinin kullanım özelliklerini öğrenebilirsiniz. Testlerden geçmiş ve uygun voltaj-amper değerlerine sahip modelleri tercih ederek cihazlarınızı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.