Fakir Buharlı Temizleyici

Fakir Buharlı Temizleyici Fiyatları

11 farklı Fakir Buharlı Temizleyici için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıFakir
 • Basınç3.5 bar
 • Basınç4 bar
 • Basınç5 bar
 • Güç2000 W
 • Güç2200 W
 • Güç2300 W
 • Fiyatı0 - 2.000 TL
 • Fiyatı3.000 - 4.000 TL
 • ÖzelliklerVakumlu
 • ÖzelliklerÇok Fonksiyonlu
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıFakir
Fiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerGüçIsınma SüresiBasınçBuhar ÇıkışıSu Tank KapasitesiYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKablo UzunluğuÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (11)

Fakir Robot Süpürge Fakir Elektrikli Süpürge Fakir Halı Yıkama Makinesi Fakir Espresso Makinesi Fakir Hamur Yoğurma Makinesi Fakir Blender Fakir Türk Kahve Makinesi Fakir Çay Makinesi Fakir Hava Temizleme Cihazı Fakir Filtre Kahve Makinesi Fakir Kettle Fakir Rondo

En Popüler Fakir Buharlı Temizleyiciler

Fakir Buharlı Temizleyici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Fakir Buharlı Temizleyici Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Fakir Buharlı Temizleyici hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fakir Buharlı Temizleyici:
 1. Fakir Atmos Clean Buharlı Temizleyici
 2. Fakir Limpia Buharlı Temizleyici
 3. Fakir Pocket Clean Buharlı Temizleyici
 4. Fakir Alina Clean Buharlı Yüzey Temizleyici
 5. Fakir Buharlı Temizleme Makinesi

Fakir Buharlı Temizleyici

Alman elektrikli ev aletleri üreticisi olan Fakir pratik tasarımlarıyla ev işlerini kısa sürede bitirmenize yardımcı olur. Yenilikçi ürünlerini gelişmiş teknolojik imkanlarıyla üreten marka, kaliteli tasarımlar ortaya koyar. Mutfak gereçleri kadar temizlik ürünleriyle de beğeni kazanan Fakir buharlı temizleyici çeşitleri de dikkatleri üzerine çeker. Yüzey kirlerini ve tozları su buharının yardımıyla zahmetsizce temizleyen bu ürün topladığı atıkları özel haznesinde biriktirir. En zorlu yüzeylerde bile kolayca kullanabileceğiniz bu buharlı temizleyicinin ergonomik bir yapısı vardır. Çamaşır ya da bulaşık makinelerindeki gibi yüksek ısı kullanan buharlı temizleyicilerin elektrikli süpürgelere benzeyen modellerinin yanı sıra çok sayıda aparattan oluşan motorlu çeşitleri de bulunur. Fakir buhar temizleyici, ev temizliği için harcamanız gereken süreyi kısaltarak kendinize daha çok vakit ayırmanıza yardımcı olur. Bu ürünlerle yer, cam, fayans ve duvar temizliği yapabilirsiniz. Temizlik maddelerine karşı alerjisi olanlar için buharlı temizlik makineleri oldukça avantajlıdır. Deterjana gerek duymadan evin her köşesini temizleyebilmek için bu makineleri tercih edebilirsiniz. Fayans gibi aralıklı ve temizlenmesi zor yüzeyler için kas gücü kullanmanıza da gerek kalmaz. Fakir marka buharlı temizleyici zahmetsiz temizliğin kapılarını aralar.

Fakir Buharlı Temizleyici Kullanım Alanları

Ev akarları, ıslak zeminlerde oluşan küf ve mantarlar zamanla çoğalarak alerjik reaksiyonlara, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir. Düzenli temizlik yaparak bu mikroorganizmaları evinizden uzaklaştırabilirsiniz. Ev temizliği için zaman, kol gücü harcamanız gerekir. Her köşe için ayrı bir temizlik maddesi ve yardımcı gereç kullanmak yerine Fakir markalı buhar makinelerinden yararlanabilirsiniz. Fakir buharlı temizleyici nerelerde kullanılır sorusunun cevabı oldukça geniş bir alana yayılır. Markanın buharlı temizleyicileri ile evin hemen her köşesini etkili biçimde temizleyebilirsiniz. Makineyi çalıştırdıktan bir dakika sonra kullanıma hazır hale geldiğini görebilirsiniz. Çeşitli aparatlarla zenginleştirilen buhar makineleri halılardan avizelere kadar pek çok alanda kullanabilirsiniz. Fakir buharlı temizleyiciler ürettikleri güçlü buhar çıkışı en inatçı lekelerin üzerinde bile yoğun etki gösterir. Makinenin tekstil başlığını kullanarak halılarınızı ve koltuklarınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. Bu makinenin ahşap zeminleri temizlemek için de özel başlıkları bulunur. Elektrikli süpürgeye benzeyen modelleri teleskopik borularının yardımıyla boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Fakir buharlı yüzey temizleyici çeşitlerinin ulaşılması zor alanlara bile kolayca giren başlıklarıyla dip köşe temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fakir Buharlı Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Fakir buharlı temizleme makinesi çok amaçlı bir temizlik imkanı elde etmeniz için özel olarak tasarlanır. Makineleri kullanabilmek için haznesini su ile doldurup güç kaynağı ile bağlantı kurmanız yeterlidir. Cihazların su tankı modele bağlı olarak 550 ml ile 1200 ml arasında su alır. Kuru vakum özelliğine sahip modellerin yanı sıra buhar püskürtücü tasarımları da Fakir ürünleri arasında bulabilirsiniz. Standart süpürme işlemini bitirdikten sonra ıslak temizlik yapmak yerine markanın cihazlarını kullanabilirsiniz. Dakikada 25 gram kadar buhar çıkışı yapabilen Fakir buharlı temizleyici çeşitleri yüksek manevra kabiliyetine sahip başlıklar sayesinde daha kullanışlı hale gelir. Dik konumda saklayabileceğiniz modeller hareketsiz kaldığında buharı otomatik olarak kesererek olası kazalara engel olur. Cihazlarla birlikte sahip olabileceğiniz mikrofiber bezler en küçük toz zerrelerini bile hapsederek evinizin ışıldamasını sağlar. Hem kuru vakum hem de ıslak çıkış yapma özelliği bulunan cihazların geniş kapasiteli bir toz tutma filtresi bulunur. Toz tankı filtrelerini düzenli aralıklarla yıkayarak çekim gücünün düşmesine engel olabilirsiniz. Fakir buharlı temizleyici nasıl kullanılır sorusuna cevap arayanlar kullanıcı yorumlarından da destek alabilir. Ürünleri daha önce deneyimlemiş olanların yaptığı yorumlar sayesinde pratik kullanımla ilgili püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Fakir Buharlı Temizleyici Özellikleri

Fakir buharlı temizleyici özellikleri bakımından oldukça avantajlı bir üründür. Deterjan tüketimini azaltmaya yardımcı olduğu gibi zaman, enerji tasarrufuna da destek verir. Markanın bu ürünleri kumaş, ahşap gibi hassas yüzeylere zarar vermez. Kuru buhar teknolojisiyle üretilen makinelerle etkili, pratik bir temizlik yapabilirsiniz. Fakir buharlı temizleyici kullananlar ağır kimyasal içeren yüzey deterjanlarına veda eder. Bu cihazlar sayesinde sadece su ile hijyen sağlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Buharlı temizleyici modelleri alerjik bünyeye sahip olanlar ve küçük bebeklerin yaşadığı ortamlar için son derece kullanışlıdır. Kuru buhar molekülleri nemli olanlardan 3000 kata kadar daha küçük bir yapıya sahiptir. Fakir buharlı temizleyici çeşitleri bu özelliği sayesinde yüzeyin çok daha derinlerine nüfuz ederek ev akarlarını, bakterileri, mantarları yok eder. Evcil hayvanınız varsa tüylerinden ya da tuvaletinden kaynaklanan tozlanma ve koku oluşumundan buharlı temizleyiciler sayesinde kurtulabilirsiniz. Bebeğinizin güvenle oynayabileceği, hijyen endişesi yaşamayacağınız alanlar için de Fakir çok amaçlı buharlı temizleyici kullanabilirsiniz. Buhar tabancası, fırçalı temizlik aparatı, buhar emniyeti, geniş hacimli su haznesi, mikrofiber bez gibi yardımcı aparatlara sahip cihazlarla temizliği daha kısa sürede bitirmek mümkündür.

Fakir Buharlı Temizleyici Kullanmanın Avantajları

Fakir buharlı temizlik makinesi kullanmanın birçok faydası bulunur. Bunların başında deterjana gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapabilme imkanı gelir. Düzenli Fakir buharlı temizleyici kullanımı ev akarlarını yok ederek küf ve mantar gibi mikroorganizmaların çoğalmasını engeller. Cihaza kolayca takılıp çıkarılabilen aparatlar sayesinde ovalamaya gerek duymadan tüm fayans ve seramik yüzeyleri kısa sürede temizleme şansına sahip olabilirsiniz. Temizlemesi en zor alanlardan olan derz aralarında bile etkilidir. Buharlı temizleyici Fakir çeşitlerini ister dik isterseniz portartif olarak kullanabilirsiniz. 2’si 1 arada olan modelleri de hem kuru hem de buharlı olarak çalıştırmak mümkündür. Tek bir cihazı kullanarak önce tüm evi kuru olarak süpürebilir, ardından buhar yardımıyla silerek hijyen sağlayabilirisiniz. Sıcak yaz günlerinde buhar makineleri ile temizlik yaparken Fakir vantilatör çeşitlerinin yardımıyla serinleyebilirsiniz. Buharlı yüzey temizleme cihazları, süpürme sırasında topladığı tozu ve kiri geniş kapasiteli haznesinde hapseder. Fakir buharlı yüzey temizleyici mikrofiber bezler sayesinde tüm partikülleri toplayarak evinizin ışıl ışıl olmasına yardım eder. Buharlı yer temizleyici Fakir kalitesiyle kullanıcılara sunulur.

Kaliteli Fakir Buharlı Temizleyici Çeşitleri Akakçe’de

Fakir markalı buharlı yüzey temizleme makineleri üstün teknolojik imkanlar kullanılarak üretilir. Kullanıcı dostu olan bu ürünler çevreye ve insan sağlığına dosttur. Fakir buharlı temizleyici yorumları makinelerin performansı hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Makinelerin buhar püskürtme özelliğinden faydalanarak perdelerin ve giysilerin üzerinde oluşan kırışıklıkları ütüye gerek duymadan düzeltebilirsiniz. Hangi modeli alacağınıza karar veremiyorsanız Fakir buharlı temizleyici kullanıcı yorumları size yol gösterebilir. Dik ve portatif modellerden hangisinin sizin için daha uygun olduğuna bu yorumlar sayesinde karar verebilirsiniz. Fakir buharlı temizleyici fiyatları model özelliklerine ve aparat yoğunluğuna göre farklı aralıklarda olabilir. Avantajlı Fakir süpürge fiyatları sayesinde kuru ve buharlı temizlik yapabileceğiniz cihazlara sahip olabilirsiniz. Buharlı temizleyici Fakir fiyat fırsatlarını takip ederek kaliteli ürünlere indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Deterjan kullanımını azaltan, hijyenik alanlar yaratmanıza katkı sunan, efor ve enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olan bu makineler son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Fakir buharlı temizleyici en ucuz nereden alınır diye düşünebilirsiniz. Markanın birbirinden kullanışlı buharlı temizlik makinelerini indirimli fiyatlarla Akakçe üzerinden satın alabilirsiniz.