Fakir Elektrikli Süpürge

Fakir Elektrikli Süpürge Fiyatları

128 farklı Fakir Elektrikli Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Philips Elektrikli Süpürge Arnica Elektrikli Süpürge Samsung Elektrikli Süpürge Dyson Elektrikli Süpürge Fakir Elektrikli Süpürge Fantom Elektrikli Süpürge

Aktüel Broşürlerden Fakir Elektrikli Süpürgeler

 • Fakir Lucky Dik Saplı SüpürgeMigros

Fiyatı Düşen Fakir Elektrikli Süpürgeler

Satıcı Marka (1)Toz Torbasız58 dB1800 - 2000 W arasıA+Hepa Filtreli

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Fakir

Markası Fakir Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 212 satıcı. Türü Güç Ses Seviyesi Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü

Fakir Şarjlı SüpürgeFakir Süpürge Yedek ParçaFakir Buharlı TemizleyiciFakir Halı Yıkama MakinesiFakir VantilatörFakir Kahve MakinesiFakir ÜtüFakir BlenderFakir Çay MakinesiFakir Tost MakinesiFakir KettleFakir Kıyma Makinesi

En Popüler Fakir Elektrikli Süpürgeler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Fakir Elektrikli Süpürge Yorumları ve Önerileri

 • HU1 yorum
  5 beğeni
  FakirFakir Atria 890 W Toz Torbasız SüpürgeHatice U. 28 Şubat 2021
  Fakir Atria 890 W Toz Torbasız Süpürge
  Çok memnunum yanlız başlığı 'nın ara hortumu yarıldı basligi hiç bir şekilde bulamıyorum
 • AT12 yorum
  19 beğeni
  FakirFakir Ranger On-Off 890 W Toz Torbasız SüpürgeAysel T. 28 Ocak 2021
  Fakir Ranger On-Off 890 W Toz Torbasız Süpürge
  Fakire güvendim aldım bu süpürgeti. Alman markası yılların markası ve kaliteli genel de çok talep gören markalardan. Ama bu süpürgeden hiç memnun kalmadım ben. Gerçekten de çekim performansı düşük. Halıda özellikle çekim kalitesi düşüyor bayağı. Eğer siz süpürge alacaksanız bence tercihinizi bu süpürgeden yana kullanmayın derim. Hem de inasnı çok yoruyor süpürürken ama istediğiniz gibi iyi bir sonuçta almıyorsunuz. Ben hiç memnun değilim süpürgemden, kimseye de tavsiye etmem.
 • ŞA7 yorum
  29 beğeni
  FakirFakir Atria 890 W Toz Torbasız SüpürgeŞeyma A. 28 Aralık 2020
  Fakir Atria 890 W Toz Torbasız Süpürge
  Bayıldım. Evimde 2 aylık bebeğim var. Ufak bi seste uyanıp ağlıyor, bırak evi süpürmeyi kapı sesi bile yetiyor. O yüzden bu süpürgeyi çok sevdim. Hiç sesi yok, bazen ben bile emin olamıyorum acaba çalışıyor mu diye. Emiş gücü de yüksek
Tüm yorumları gör

Elektrikli Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fakir Elektrikli Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Fakir Elektrikli Süpürge hangileri?

Bugün Akakçe'de 128 farklı model arasında

En çok satan Fakir Elektrikli Süpürge hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fakir Elektrikli Süpürge:
 1. Fakir Prestige Uno 1500 W Su Filtreli Süpürge
 2. Fakir Atria 890 W Toz Torbasız Süpürge
 3. Fakir Ranger Electronic 890 W Toz Torbasız Süpürge
 4. Fakir Ranger On-Off 890 W Toz Torbasız Süpürge
 5. Fakir Rody 2 in 1 800 W Dikey Süpürge

En Ucuz Fakir Elektrikli Süpürge Fiyatları Akakçe'de!

Akakçe web sitesi ile dilediğiniz elektrikli süpürgeyi kolayca bulur, piyasadaki tüm fiyatları anında kıyaslayabilirsiniz. Fiyatı en çok düşen ve en ucuz ürünleri ilk bakışta kolayca görebilir, her firmanın sunduğu kampanyayı pratik şekilde takip edebilirsiniz. Fakir Elektrikli Süpürge fiyatları, uygun seçenekleri ile öğrenciden ev hanımına geniş bir kitleye hitap ediyor. En yeni ve en yüksek puan alan ürünlere hemen ulaşmanızı sağlayan akakce.com web sitesi, ürün fotoğraflarının altında fiyatları verirken fotoğrafların sağ üst köşesinde kırmızı ile renklendirilmiş mevcut indirim oranını da gösteriyor. Sol köşedeki filtreleri kullanarak dilediğiniz markaları seçip, Fakir Elektrikli Süpürge fiyatı ile kıyaslama imkânı bulabilirsiniz.

En İyi Fakir Elektrikli Süpürge Modelleri

Fakir Elektrikli Süpürge modelleri yenilikçi teknolojileri ve özellikleriyle farkını ortaya koyuyor. Toz torbasız, dikey, çeker toz torbalı, ekolojik gibi birbirinden farklı modeller, temizliğin yanı sıra müşterinin olası diğer ihtiyaçlarını da göz önüne alarak üretiliyor. Eski model torbalı ürünler, klasik severlerin tercihi olurken, toz torbasız süpürgeler tozun pratik şekilde boşaltılmasını sağlamasıyla kullanışlı bir yapı sergiler. Toz haznesi kapasitesi arttıkça, hazneyi sık sık boşaltmak gerekmeyeceği için kullanım kolaylığı sağlar. Fakir toz torbasız süpürge fiyatları, ürünlerin taşıdıkları özelliklere göre değişiklik gösterir ve her bütçeye uygun alternatifler sunar.
Dikey süpürgeler, az yer tutmalarının yanı sıra yatak altı, dolap arkası gibi dar yerlere rahatça sığabilme özelliği ile ilgi çeker. Fakir dikey süpürge modelleri farklı boylarda, renklerde ve özelliklerde zengin seçeneklere sahiptir.
Ekolojik modeller, ıslak ve kuru temizlik yapabilmelerinin yanı sıra filtreleri ile küf, toz gibi gözle görülemeyen parçacıkları eler. Bu sayede, temizlik sonrasında özellikle alerjen bireylerin rahat nefes alabilecekleri ortamlar sağlar. Bazı modeller aksesuar açısından da zenginlik sunar. Entegre fırçanın yanı sıra radyatör başlığı, perde başlığı, mobilya başlığı gibi seçenekler çeşitlilik gösteren yüzeyleri temizlemeyi kolaylaştırır. Aparatlarını üzerinde taşıyabilen süpürgeler, kullanıcıya sağladığı pratiklikle yoğun ilgi görür.
Ergonomik yapılı modeller, güzel tasarımlarıyla olduğu kadar açma - kapama işlemlerini tek hamlede yaptırmayı sağlayan kumanda üniteleriyle ve sağladıkları pratik kullanımla tercih ediliyor. Renkli seçenekleri ve farklı boyutları ile değişkenlik gösteren Fakir elektrikli süpürgeleri arasından, zevkinize uygun renkteki süpürgeyi seçebilirsiniz.

Fakir Elektrikli Süpürge Özellikleri

Elektrik süpürgesi deyince, akla kirli zemini temizleyen cihazlar gelse de süpürgeler bundan çok daha fazlasını sunar. Fakir Elektrikli Süpürge özellikleri, farklı kriterleri göz önüne alarak değişen ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiştir.
Çalıştıkları güç miktarı aynı zamanda ürünün ne kadar başarılı vakum yapabileceğinin de bir göstergesi sayılır. Bu özellik çekiş gücüyle ilgili olduğu için en çok bakılan kriterdir. 700W’lık bir süpürge ile 2400 W’lık süpürgenin toz çekimi arasında bariz bir fark görülür. Ancak cihaz gücü, çekme açısından etkili olsa da toz toplama performansının tam bir yansıması değildir. Farklı teknoloji içeren ancak düşük güçle çalışan süpürgelerin de başarılı toz toplama performansları olduğu gözlemlenir. Öte yandan, farklı enerji sınıflarında bulunan elektrikli süpürgeler arasında A sınıfına sahip olan ürünler, az enerji tüketmeleri ile çevre dostu olarak nitelendirilir.
Düşük ses seviyesi de kullanım alanına göre aranan özellikler arasında yer alır. Gürültü seviyesi sayılan 70 desibelin (db) altında ses çıkaran ürünler, özellikle sessizliğe ihtiyaç duyulan ortamlarda ilgi görüyor.Cihazlardaki filtre sayısı ve çeşidi de sağladığı etki ile özellikle sağlık açısından önem taşıyor. Alerji filtresi, bazı süpürgelerde bulunan önemli bir özelliktir. Özellikle astım hastalarının ve alerjik bireylerin yaşadığı mekânların temizliğinde bu özellik kritik değer taşır. Su filtresi, mikro parçacıkları elerken, “HEPA” filtresi olarak adlandırılan “Yüksek verimli partikül yakalayıcı” mikron boyutundaki partikülleri arındırır.
Hafif elektrik süpürgeleri ise ayrı bir çekiciliğe sahiptir. Kullanılan ürünü rahatça taşıyabilmek önemli bir parametredir. Özellikle diz, bel problemi yaşayanların ve minyon yapılı insanların favorisi olan hafif süpürgeler de bu açıdan bir ayrıcalık taşıyor. Özellikle geniş mekânlar için önem taşıyan kordon boyu da sık sık fişi çıkartıp takmanızı gerektirmemesi açısından önem taşır.

Fakir Elektrikli Süpürge Yorumları

İhtiyaçlarınıza uygun bir elektrikli süpürgeyi Akakçe web sitesi üzerinden satın almadan önce, Fakir Elektrikli Süpürge yorumları hakkında bilgi sahibi olmanız size avantaj kazandırabilir. Böylece, hem popüler ürünleri tespit edebilirsiniz hem de ürünler hakkında müşteri tecrübelerine kolayca erişebilirsiniz. Fakir Elektrikli Süpürge yorumları, cihaz hakkında pozitif ve negatif bilgiler sağlaması sayesinde e objektif karar vermenize yardımcı olur. Yorumlara vakit ayırmanız, ürünün teknik özelliklerinin yanı sıra kullanımı açısından başarısını ve performansını değerlendirmenizi de sağlar. Fakir Elektrikli Süpürge yorumları ile birlikte karşılaştırma tablolarını da inceleyerek daha fazla teknik detay elde edebilirsiniz. Elektrikli süpürgelerin popülerliği, filtreleri, enerji sınıfı gibi özellikler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Fakir Elektrikli Süpürge İndirimleri ve Kampanyaları

Akakçe web sitesi indirimleri ve kampanyaları ile her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. İster ofisinize ister evinize bir tık ile kolayca elektrikli süpürge satın alabilirsiniz. Fakir Elektrikli Süpürge indirimleri ve kampanyaları ile dilediğiniz özelliklere sahip ürünleri bütçenize uygun fiyat aralığında bulabilirsiniz. Kısıtlı bir bütçeye sahipseniz, en ucuz seçeneği ile alternatif seçenekler arasından size uygun Fakir Elektrikli Süpürge fiyatına erişebilirsiniz. Akakçe ayrıcalığı ile Fakir Elektrikli Süpürge modelleri hakkında geniş bilgiye sahip olduktan sonra siparişinizi kolayca verebilirsiniz.