Bungalov Ev

Bungalov Ev Fiyatları

33 farklı Bungalov Ev için fiyatlar listeleniyor.

Mandu Bungalov Ev Taflan Bungalov Ev Karaca Bungalov Ev

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 30.000 TL 30.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 15.000 - 20.000 TL20.000 - 25.000 TL25.000 - 30.000 TL30.000 - 35.000 TL35.000 TL üstü
Markası

Budama Makası Hasat Makinesi Tohum Hidrofor Bahçe Makinesi Aksesuarı Ot Biçme Makinesi Bahçe Sandalyesi Yaprak Toplama-Üfleme Makinesi Tente Mandu Bungalov Ev Taflan Bungalov Ev Karaca Bungalov Ev

En Çok Karşılaştırılan Bungalov Evler

Bungalov Ev Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Bungalov Evler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bungalov Ev:
  1. 24M2 Masifev Stella Sol Bungalov
  2. MasifEv Stella bungalov Ahşap Ev 34m2
  3. Masifev Stella 70M2 2+1 Dev Üçgen Ahşap Ev
  4. 20M2 Masifev Diamond Ahşap Bungalov
  5. 21 M2 1+1 Dış Ahşap Desenli Betopan İç Pvc Lambiri Konut

Bungalov Ev

Bungalov evler, doğa içerisinde müstakil yapısıyla dikkat çeker. “Bungalov ev nedir?” diye tatilseverler merak edebilir. Minimal düzeyde ihtiyaçları karşılayan bungalov evler, tatil ve bahçe evleri olarak tercih edilen yapılardır. Genelde bungalov ev ölçüleri 26 metrekare olarak belirlenir. 16 metrekare kullanım alanı, 4 metrekare banyo ve 6 metrekare balkon bulunur. Tek, iki katlı bungalov evler tercihlere ve ayrılacak bütçeye bağlı olarak büyük bungalov ev olarak tasarlanabilir. Evlerin bulunduğu ortam itibariyle huzur veren yapısı, basitlik ve sadeliğin verdiği hafiflik hissiyle birleşerek, ihtiyaç dışındaki her şeyden kolaylıkla uzaklaşmayı sağlar. Ruhu dinlendiren bu yapılar, sadece dinlenmek için değil keyifli çalışma ortamları oluşturmak için de idealdir. Stres ve problemlerden uzak, bol oksijen ve kuş sesleri arasında dingin bir zihin ile verimli çalışmalara imza atmak için tercih edilen bu evler, hem bedeni hem ruhu dengeye getiren doğal yapılardır. Ailece keyifli vakit geçirmek, çocukların tabiatla yakınlaşmasını sağlamak, temiz havanın pozitif etkisinden yararlanmanın yanı sıra Bungalov prefabrik ev fiyatlarının uygun olması da ailelerin tercihlerinde önemli bir yere sahiptir.

Bungalov Ev Modelleri

Bungalovlar evin yer alacağı mekan, kullanılacak malzeme ve ihtiyaç duyulan özelliklere göre farklı modellerde tasarlanabilir. Bungalov ev modelleri mimari yönden şirin ve dikkat çekici özelliklere sahiptir. Bahçe ürünleri olarak kullanılan bungalov evler, boyut olarak farklı ölçülerde tercih edilebilir. Bungalov ahşap ev fiyatları, evlerin balkonlu, balkonsuz, çift yatak odalı, tek yatak odalı gibi ihtiyaç duyulan özelliklerine göre farklılık gösterir. Bungalov ev çeşitleri arasında en çok tercih edilenler üçgen çatılı, ahşap evlerdir. Bunun nedeni, üçgen çatının güneşe karşı koruyucu işlevi olmasıdır. Ayrıca üçgen çatılar, görünüm açısından modern yapıları ile dikkat çekici ve etkileyicidir. Üçgen bungalov ev fiyatları, balkonlu veya balkonsuz tasarlanabildiği için değişkenlik gösterir. Üçgen çatılar, yaz ve kış kullanım açısından avantajlıdır. Kışın çatıda kar ve buz birikimini önlerken, yazın güneşin yakıcı etkisine karşı korur.
Üçgen çatılı bungalov evler dışında yuvarlak yapılar ve düz çatılı modeller de bulunur. Bu konuda tercihler yaşanılan iklime göre değişkenlik gösterir. Çatılar dışında bungalov ev çeşitleri, büyüklüklerine göre farklı kategorilere ayrılır. Dinlenme tesisi olarak kullanılan bu evler genelde tek katlı yapılardır. Aile veya iki kişiden fazla kullanım için tercih edilen 2 katlı bungalov evler normalden daha fazla alana sahiptir. Bungalov ev modelleri, kişilerin hayal dünyası ve imkanları çerçevesinde oldukça farklı tasarımlara sahip olabilir. Dış kapıdan oturma alanına direkt geçişi olan bu evler, mekandan tasarruf yapan muazzam yapılardır. Günümüzde artık yaşam alanı olarak da tercih edilen bu mekanlar, kullanışlı ve konforlu yapılara dönüşmüş haldedir. Bu evlerde pencere tercihleri de oldukça çeşitlidir. Aydınlık ortamlara ihtiyaç duyanlar ve sıcak iklim bölgelerinde yaşayanlar için neredeyse ev boyutuna yakın büyük pencereler kullanılabilir. Bununla birlikte genelde ev boyutuyla doğru orantılı olarak ayarlanan pencere boyutları, standart ölçülerde tercih edilir.

Bungalov Evlerin Avantajları

Modern çağda, lüks ve modern yapılara olan ilgi artmış görünse de sade ve minimal yaşam alanlarına ihtiyaç duyan insanların sayısı da aynı şekilde artış göstermiştir. Bungalov evler, tatil evleri olmasının yanında artık normal yaşam alanı olarak da tercih edilir. Bungalov evlerin diğer yapılara göre avantajları bu şekilde sıralanır:

Ahşap bungalov ev modelleri arasından beğendiğiniz evi, iyi bir usta ve gerekli hırdavat malzemeleri ile kolayca yaptırabilirsiniz. Dilerseniz taşınabilir hazır ev seçenekleri ile evinizi farklı mekanlarda da kullanma imkanınız olabilir. Bungalov şömineli evler tercih ederek sıcacık ortamlara lüks dokunuşlar yapmak mümkün hale gelir. Akakçe’nin sunduğu hazır bungalov prefabrik ev fiyatları arasından karşılaştırma yaparken bütçenize uygun olan evin farklı özelliklerini kıyaslamak faydalı olabilir.

Bungalov Ev Planları ve Fiyatları

Bungalov ev fiyatları, yapının büyüklüğüne ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişir. Genel olarak maliyeti düşük olan bu evler, ihtiyaç ve beklentilere göre farklı fiyatlara sahiptir. Bungalov hazır ev planları değişmekle beraber, üstleri genelde üçgen ve evi kaplayan çatılardan oluşur. Dış kapı doğrudan salon veya oturma alanı olarak belirlenmiş alana açılır. Tek veya çift yatak odası tercih edilebilir. Bungalov tipi evlerde az eğimli bir çatı ve dış alanında veranda bulunabilir. Bir buçuk kat yapılarda, üst kat yatak odası olarak kullanılır. Ahşap bungalov ev fiyatları, malzeme kalitesi, metrekare ve dizayn gibi pek çok farklı duruma göre şekillenir. Satılık bungalov ev fiyatları, betonarme evlere göre daha uygun olduğu için pek çok kişinin tercihi olur. Bunun başlıca nedeni genellikle ahşaptan üretilmesi sebebiyle hafif ve taşınması kolay olmalarıdır. Düşük maliyetli yapılar olması bu evlerin en cazip yönünü oluşturur. Bununla birlikte ahşabın doğal ve dayanıklı bir malzeme olması sağlam yapılar inşa edilmesini sağlar. Kullanıcılar, prefabrik bungalov evler sayesinde pratik bir yaşam alanına sahip olabilirler. Hazır bungalov ev fiyatlarını Akakçe üzerinden değerlendirerek bütçenize ve zevkinize uygun evi tercih edebilirsiniz. Doğayla iç içe olması, diğer yapılara göre uygun fiyatlı olması ve kullanımının kolay olması sebebiyle tercih edebilir ve size uygun olan bungalov evi seçerek ailenizle tadını çıkartabilirsiniz.

Bungalov Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Satılık ahşap ev bungalovlar küçük yapılar olduğu için evde kullanılacak eşyalar da minimal düzeyde seçilmelidir. İri ve ağır mobilyalar yerine, hafif, taşınması kolay veya katlanabilir eşyalar, bungalov ev özellikleri açısından doğru tercihler olmaktadır. Bu evlerin dekorasyonunda rustik tarz mobilya kullanımı ilgi görmektedir. Rustik tarz, doğadan gelen bu evlerin dekorasyonuna doğal bir etki ile karşılık veren, ahşap veya taş gibi naturel maddelerden yapılan ev eşyalarını simgeler. Bungalov evlerde kullanılan eşyalar, doğanın ritmine uyum sağlamalıdır. Göreceli olarak teknolojik eşyalardan uzak, daha basit ve sadece ihtiyaca yönelik eşyalar ile donatıldığında huzuru daha derinden hissettiren bu muhteşem evler, yoğun ve karmaşık dünya düzeninden ayrılarak nefes alma ve meditasyon yapma alanlarına dönüştürülebilir.