Perilla Çamaşır Kurutmalık

Perilla Çamaşır Kurutmalık Fiyatları

60 farklı Perilla Çamaşır Kurutmalık için fiyatlar listeleniyor.

Doğan Çamaşır Askısı Perilla Çamaşır Askısı Yıldız Çamaşır Askısı Casilda Home Çamaşır Askısı Biricik Çamaşır Askısı Yıl-Tem Çamaşır Askısı

Fiyatı Düşen Perilla Çamaşır Askıları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüKalın BoruluKatlanırAlüminyumPaslanmazSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Perilla Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Perilla Özellikler Türü Kat Sayısı Kelime ile Filtrele Malzeme Türü SatıcıToplam 49 satıcı. Ürün Puanı

Perilla Ütü MasasıPerilla Pazar ArabasıPerilla Ütü Masası KılıfıPerilla Bulaşık SepetiPerilla Tabure

En Popüler Perilla Çamaşır Askıları

Perilla Çamaşır Askısı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Perilla Çamaşır Kurutmalık Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Perilla Çamaşır Kurutmalık hangileri?

Bugün Akakçe'de 60 farklı model arasında

En çok satan Perilla Çamaşır Kurutmalık hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Perilla Çamaşır Kurutmalık:
  1. Perilla 17106 House Plus Fly Çamaşır Kurutmalık
  2. Perilla 57039 Çek As Çamaşır Askısı
  3. Perilla Mega Alüminyum Eko Çamaşır Askısı
  4. Perilla House Plus LD-2001 Çamaşır Askısı
  5. Perilla Elvira Baronet Çamaşır Kurutmalık

Perilla Çamaşır Kurutmalığı

Çamaşırları kurutmak için bir makineniz ya da balkon gibi açık alanınız yoksa kurutmalık tercih edebilirsiniz. Bu ürünler genel olarak portatif olması nedeniyle de tercih edilir. Ev ürünleri üreten Perilla markasının farklı tasarımlara sahip çamaşır kurutmalığı modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz Perilla çamaşır kurutmalığı sizi yarı yolda bırakmaz. Perilla kurutmalık birbirinden farklı modelleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Yatay, dikey, büyük ve küçük modeller arasından kullanım alanına en iyi şekilde hizmet edecek ürünü satın alabilirsiniz. Bu ürünler gerçek anlamda yaşamınızı kolaylaştıracak niteliktedir. Buna ek olarak ürünler farklı renk seçenekleriyle de kullanıcılardan tam not alır. Krom, plastik, demir, alüminyum gibi farklı materyallerden üretilen ürünler; farklı kullanıcılara hitap etmeyi başarır. Özellikle küçük ve dar mekânlar için ideal seçimler arasında gösterilebilen Perilla yeni nesil çamaşır askılığı ile siz de evinizde rahat edebilirsiniz. Farklı kullanım şekillerine sahip olan ürünleri dilerseniz bir odada, dilerseniz de teras ve balkon gibi alanlarda dahi kullanabilirsiniz. Buna ek olarak kırışmadan kurumasını istediğiniz kıyafetlerinizi elbise askısı kullanarak; çamaşırlığa asabilir ve kırışmadan kurumasını sağlayabilirsiniz.

İz Yapmayan Perilla Çamaşır Kurutmalığı

Perilla çamaşır kurutmalığı fonksiyonel özellikleri, işlevselliği ve kullanışlı olmasıyla ön plana çıkar. Kurutma makinesi kullanmıyor ya da bu makinelerin fazla kırışık şekilde kurutma özelliğini beğenmiyorsanız markanın çamaşır kurutmalığını tercih edebilirsiniz. Perilla çamaşır kurutma askısı sayesinde; hem yaz hem de kış aylarında çamaşırlarınızı kırışmadan, yıpranmadan kurutabilirsiniz. Çamaşır kurutmasının telleri de iz yapmayan özelliktedir. Bu sayede acele bir şekilde dışarı çıkmanız gerektiğinde, çamaşır askılığından aldığınız kırışık olmayan kıyafetinizi üzerinize geçirebilirsiniz. Çamaşır kurutma askıları her anlamda pratiklik sağlar. Kıyafetler için uygun ortam hazırlamasının yanı sıra kullanım açısından da oldukça pratiktir. Örneğin ürünler kapatıldığı zaman çok az yer kaplar ve çok hızlı bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda duvare monte edilerek kullanılan askılık modelleri de mevcuttur. Bu ürünleri sabit bir yerde kullanabilirsiniz. Evinizin en uygun köşesine monte edebileceğiniz Perilla çamaşır kurutmalığı modellerini; kurutma işlemi için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Farklı Kullanım Şekilleriyle Perilla Çamaşır Kurutmalığı

Perilla çamaşır kurutmalık modelleri farklı şekillerde kullanılabilir. Örneğin tavana asılarak kullanılabilen modeller pratikliği ve az yer kaplamasıyla tercih edilebilecek bir alternatiftir. Duvara monte edilebilen ürünler sağlamlığı ve kalitesiyle de ön plana çıkmayı başarır. Özellikle dar ve küçük mekânlarda yer tasarrufu konusunda başarılı olan Perilla pratik çamaşır askılığı ile tüm eşyalarınızı kurutabilirsiniz. Genel olarak bu ürünler farklı boyutlarda bir ip sistemine sahiptir. Geniş alanlar için uzun; daha dar alanlar için ise kısa ipli modeller önerilir. Bu iplerin uzunluğunu çekme sistemi yardımıyla dilediğiniz gibi de ayarlayabilirsiniz. Perilla çamaşır kurutmalığı kurulumu da oldukça basittir. Pratik bir şekilde açarak kullanabileceğiniz Perilla çamaşır kurutmalığı; modelden modele farklılık göstermekle birlikte yaklaşık 30 kg yük taşıyabilir. Tavana monte edilerek kullanılan modeller mandal askılı, yelpaze ya da şemsiye tasarımlı olabilir. Her model geniş bir renk seçeneğine sahiptir. Bu sayede hem şık hem de kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Perilla balkon çamaşır kurutmalık modelleri ise büyüklüğüyle beğeni toplar. Bu ürünleri teras, balkon, bahçe, çamaşır odası gibi geniş alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Perilla mega çamaşır kurutmalık modelleri de farklı kat ve raf sayısına sahiptir. Bu ürünler özellikle sık sık çamaşır yıkayanlar için oldukça ideal bir seçimdir. Dilediğiniz gibi iki yana açarak ya da tek kanadını kullanarak yararlanabileceğiniz bu çamaşır kurutmalıklarıyla konforun tadını çıkarabilirsiniz. Marka aynı zamanda ürünlerini tasarlarken; raflar arasında yeterli mesafe öngörmüştür. Bu sayede de farklı türdeki giysilerinizi gruplandırarak asabilir ve toplarken de rahatlıkla toplayarak dolaba yerleştirebilirsiniz.

Perilla Çamaşır Kurutmalığı Seçenekleri

Perilla 3 katlı kurutmalık modelleri sık çamaşır yıkayan kişiler için oldukça ideal bir tasarımdır. Buna ek olarak 3 katlı çamaşırlıkların en üst rafı yerden oldukça yüksektir. Bu rafları kullanarak farklı nevresim, örtü gibi uzun ebatlı ürünlerinizi dahi kurutabilirsiniz. Perilla 2 katlı kurutmalık modelleri de ergonomik ve kullanışlı yapısıyla ön plana çıkar. Evinizde çamaşır kurutmalıkları için bir yer olmayabilir. Bu nedenle de çamaşır kurutmak sizin için bir eziyete dönüşmüş olabilir. Bu gibi durumlar için Perilla petek kurutmalık modellerine göz atabilirsiniz. Petek kurutmalıkları oldukça pratik ve yer tasarrufu sağlayan ürünlerdir. Markanın piyasaya sunduğu petek kurutmalıkları; peteklere geçirilerek kullanılır. Plastik ve alüminyum formda ürünler mevcuttur. Yerden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlayan petek kurutmalıklarını; portatif olması sayesinde, yanınızda dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Perilla kapı arkası kurutmalık da yine aynı şekilde dar mekânlar için özel olarak tasarlanan bir modeldir. Yerden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlayan bu ürünler; farklı kat ve tel sayısına sahip olabilir. Perilla çamaşır kurutmalığı seçenekleri arasından kullanım alanınıza en iyi şekilde hizmet edecek ürünü satın alabilirsiniz. Ayaklı olan perilla çamaşır askılığı modelleri kolay bir şekilde katlanarak, saklanabilir. Bu sayede de evinizde görüntü kirliliği oluşturmaz ve fazla bir alan kaplamaz. Hafif ama dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan bu ürünler, uzun yıllar boyunca kullanılabilir bir kaliteye sahiptir. Perilla çamaşır kurutmalığı seçenekleri sağlam tabanları, eğilmez telleri, yük taşıyabilmeleri ve kaliteli materyalleri sayesinde kullanıcılara büyük avantaj sağlar.

Perilla Çamaşır Askısı ile Alandan Tasarruf Edin

Perilla çamaşır askısı modelleri geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Her kullanıcının isteklerine cevap verebilecek nitelikte olan Perilla çamaşır kurutmalığı modelleri; farklı uzunluklarda, modellerde ve tel sayılarında olabilir. Perilla katlı kurutmalık 2-3 farklı raf sayısına sahip olabilir. Özellikle dar alanlar için ideal olan bu modeller; sizin büyük oranda yerden tasarruf etmenize olanak tanır. Farklı katlara sahip olan modeller; çeşitli kanat sayısına da sahip olabilir. İki tarafa açılabilen bu kanatlar; kalabalık aileler için ideal bir seçimdir. Markanın bazı ürünleri tekerlekli yapıda olabilir. Tekerlekli yapıya sahip olan Perilla çamaşır kurutmalığının yerini rahatça değiştirebilirsiniz. Perilla kalın telli çamaşır kurutma askısı ile kıyafetlerinizin güneş ışığından faydalanarak kurumasını sağlayabilirsiniz. Portatif, kullanışlı ve minimalist bir ürün arayan kişiler için bu askılıklar oldukça uygundur. Ergonomik ve çok yönlü olan bu modelleri kullanarak; kıyafetlerinizi kısa sürede kurutabilirsiniz. İki katlı, kanatlı gibi farklı modeller de mevcuttur. Bazı modellerde hem geniş hem de daha dar teller bulunabilir. Bu teller farklı kıyafetlerinizi rahat bir şekilde asabilmeniz için tasarlanır. Örneğin daha dar ve kısa tellere iç çamaşırı, çorap gibi kıyafetlerinizi asabilirken; geniş tellere pantolon ve tişörtlerinizi rahatlıkla asabilirsiniz. Bu modeller arasından seçimlerinizi yaparak, tüm çamaşırlarınızı rahatlıkla kurutabilirsiniz.

Perilla Çamaşır Kurutmalığı Çeşitleri Akakçe’de

Perilla alüminyum çamaşır kurutmalık modelleri dayanıklı yapısıyla ön plana çıkar. Perilla dikey kurutmalık hem pratikliği hem de görüntü açısından faydasıyla fark yaratır. Çamaşırlarınızı kurutmak amacıyla koltukların ya da kapıların üzerine astığınızda oldukça çirkin ve hoşunuza gitmeyen bir görüntü yaratabilirsiniz. Bu askılıkları kullandığınız zaman; hem çamaşırları yıpranmadan kurutabilir hem de bu görüntüden kurtulabilirsiniz. Bu askılıklar kıyafetlerinizi kırıştırmadan kurutsa da bazen ütü masasına ihtiyacınız olabilir. Ütü masası modelleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Buna ek olarak farklı modellerden hoşlanıyorsanız; yuvarlak olan Perilla çamaşır kurutmalığı modellerini inceleyebilirsiniz. Marka geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu ürün çeşitliliği arasından her kullanıcı kullanım alanı ve amacına uygun formdaki ürünü rahatlıkla bulabilir. Perilla çamaşır kurutmalık en ucuz fiyattan almak istiyorsanız Akakçe’yi inceleyebilirsiniz. Sayfa üzerinden Perilla çamaşır kurutmalık yorumları hakkında da daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Buna ek olarak markanın farklı ürün modellerini inceleyebilir ve özelliklerini de karşılaştırabilirsiniz. Tüm bu araştırmalardan sonra; hem bütçeniz hem de kullanım alanınız için en ideal ürünü satın alabilirsiniz.