Çamaşır Askısı

Çamaşır Askısı Fiyatları

1.842 farklı Çamaşır Askısı için fiyatlar listeleniyor.

Gazella Çamaşır Askısı Lorenzo Çamaşır Askısı Perilla Çamaşır Askısı Evin Çamaşır Askısı Devecioğlu Çamaşır Askısı Evekip Çamaşır Askısı

Aktüel Broşürlerden Çamaşır Askıları

  • Gazella Hang'n Dry Kanatlı KurutmalıkKoçtaş
  • Doğrular Houseplus KurutmalıkKoçtaş
  • Çamaşır Kurutmalık Tekzen

Fiyatı Düşen Çamaşır AskılarıTümü

Satıcı Marka Akordiyon

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş SatıcıToplam 68 satıcı. Tipi Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Ütü MasasıPazar ArabasıÇamaşır SepetiÇöp KovasıElbise AskısıDolap İçi DüzenleyiciAyakkabı KutusuVakumlu HurçÇekmece DüzenleyiciGazella Çamaşır AskısıLorenzo Çamaşır AskısıPerilla Çamaşır Askısı

En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Askıları

En Çok İlgi Gören Çamaşır Askıları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Çamaşır Askısı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Çamaşır Askısı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Çamaşır Askıları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.842 farklı model arasında

En çok satan Çamaşır Askıları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Çamaşır Askısı:
  1. Gazella Hangn Dry SM HND 253 Kanatlı
  2. Lorenzo Meltem Çamaşır Kurutma Askısı
  3. Perilla Avrora Kanatlı
  4. Perilla Mega Alüminyum Eko
  5. Perilla Flyby Çamaşır Kurutmalık

En Ucuz Çamaşır Askısı Fiyatları Akakçe'de!

Balkonunuz yoksa ya da balkona çamaşır asmayı tercih etmiyorsanız çamaşır askıları ihtiyaçlarınızı karşılar. Özellikle yağışlı havalarda ya da soğuk kış günlerinde balkona çamaşır asmak yerine askılıkları kullanabilirsiniz. Çamaşır askısı fiyatları bakımından da her bütçeye hitap eder. Siz de piyasanın en uygun askı seçenekleri için akakce.com'u takipte kalabilirsiniz. Çamaşır askısı fiyatları en uygun olan firmaları sistem üzerinden hızlıca görebilirsiniz. Sizin için ideal olan satıcı ile hemen iletişime geçerek ürünün siparişini verebilirsiniz.
Çamaşır askısı fiyatı yönünden en ucuz seçenekleri sizin için sıralayan akakce.com ekonomik bütçe ile ihtiyaçlarınızı karşılamanıza zemin hazırlar. Sistem üzerinden ürünün özelliklerini, üretiminde kullanılan malzemeleri ve malzeme kalitesini öğrenebilirsiniz. Şık ve fonksiyonel çamaşır askısı fiyatı ile de orantılı bir biçimde satışı çıkar. Ayrıca üretici firmalar zaman zaman indirim ya da kampanya düzenler. Akakce.com sizin için tüm bu avantajlı kampanyaları yakından takip eder. Böylece ihtiyaç duyduğunuz ürünü çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Öte yandan bahçenizde ya da balkonda ip kullanarak çamaşır asmak isteyebilirsiniz. En iyi çamaşır ipleri de yine akakce.com sayfalarında bulunur.

Çamaşır Askısı Yorumları

Balkonda çamaşır asmak için yeriniz bulunmuyorsa ve askı seçenekleri arasından seçim yapma konusunda zorlanıyorsanız çamaşır askısı yorumları imdadınıza yetişir. Çamaşır askısı yorumları ile satın almak istediğiniz askının fonksiyonel olup olmadığı hakkında aklınızda bir fikir oluşur. Tercih etmek istediğiniz askıyı satın alarak kullanan alıcıların yorumlarını içeren bu görüşler, sizin de doğru seçeneği bulmanız konusunda yol haritası niteliği taşır. Çamaşır askısı yorumları gibi üretici firma tarafından belirtilen özellikleri de dikkate alarak yapacağınız alışverişte istediğiniz verimliliği elde edebilirsiniz.

Çamaşır Askısı Modelleri

Yılın her mevsiminde kullanabileceğiniz çamaşır askısı modelleri, portatif bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde ürünü dilerseniz balkonda dilerseniz bahçenizde hatta kış günlerinde ya da rüzgarlı havalarda ev içinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Çamaşır askısı modelleri, dayanıklı yapıları bakımından da kullanıcılara kolaylık sağlar. Özellikle rüzgarlı havalarda balkon ya da bahçenizde çamaşırlarınızı kurutmaya devam etmek isterseniz mutlaka ağır ve dayanıklı bir ürün seçmeniz gerekir. Paslanmaz malzemeden yapılan ürünleri tercih ederseniz kıyafetlerinizi de koruyabilirsiniz. Aksi halde ürün üzerinde oluşabilecek herhangi bir pas kıyafetlerinizde istemediğiniz lekelere neden olabilir.
Çamaşır askısı modelleri sayesinde dış mekanda oluşabilecek görüntü kirliliğini de ortadan kaldırabilirsiniz. Fonksiyonel özelliklere sahip olduğu gibi askıların katlanabilir yapıda olması ortamda yer kaplamasını da engeller. Çamaşırlarınızı kurutup topladıktan sonra askılığı katlayarak yerine kaldırabilirsiniz. Böylece yer bakımından tasarruf sağlarsınız. Son yıllarda iç mekandan kazanmak için evlerde Fransız balkonlar tercih edilir. Fransız balkonlarda da çamaşır asmak için yeteri kadar alan bulunmaz. Çamaşır askılıkları ise bu noktada imdadınıza yetişir. Çamaşır ipleri kullanmanız zaman zaman hijyen sorunlarına davetiye çıkarabilir. İpleri her kullanım öncesinde temizlemek zorunda kalmak, gerek zaman bakımından gerekse de emek bakımından sizi zorlar. Askılıkları ise kullandıktan sonra kapalı bir alanda saklayabiliyor olmanız, sonraki kullanım için ürünün hazır olması anlamına gelir. Askılar sayesinde çamaşır ipleriyle yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırırsınız. Özellikle bebeğiniz ya da küçük çocuğunuz varsa askılar ihtiyaçlarınızı maksimum düzeyde karşılar.

Balkon Çamaşır Askısı Nasıl Takılır?

Paslanmaz ve kalın bir gövdeye sahip olan askılar fonksiyonel kullanımlarının yanı sıra uzun ömürlü olmaları açısından da size avantaj sağlar. Peki balkon çamaşır askısı nasıl takılır? Askılar genellikle sizlere tek parça halinde geldiği için sizin ekstra bir montaj yapmanıza gerek olmaz. Özellikle tercihiniz yatay yönlü askılardan yanaysa askının kanatlarını açıp yanlardaki demir aparatlarla sabitleme işlemini yapmanız yeterli olur. Fakat daha fazla çamaşırı kurutabileceğiniz dikey yönlü askılar da mevcuttur. Bu tür modeller demonte halinde elinize ulaşır. Demonte biçimde size ulaştırılan her bir ürünün kutu içeriğinde monte işlemi esnasında ihtiyaç duyacağınız yardımcı aparatlar bulunur. Ayrıca üretici firma montaj şemasını da sizlere gönderir. Montaj şemasında takip etmeniz gereken aşamaları sırası ile tamamlayarak ürünün basit montajını gerçekleştirebilirsiniz. Çek as askılıklar ise genellikle duvara monte edilebilen özellikleri ile dikkat çeker. Duvara monte için küçük bir matkaptan yardım almanız gerekebilir. Montaj esnasında ihtiyacınız olan dübeller de yine kutu içeriğinde bulunur. Bu durumda monte işlemi için ekstra bir ürün temin etmenize gerek yoktur.

Çamaşır Kurutma Askısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çamaşır kurutma askıları, farklı özellikleri ve farklı modelleri ile çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilecek biçimde tasarlanır. Peki çamaşır kurutma askısı alırken nelere dikkat edilmeli? Öncelikle ürün seçimi yaparken ihtiyaçlarınızı belirlemenizde yarar bulunur. Eğer geniş bir aileye sahipseniz ya da tek seferde çok fazla çamaşır yıkıyorsanız yeteri kadar kurutmalık askısı olan ürünlere yönelebilirsiniz. İç mekan yerine daha çok dış mekanda kullanacaksanız duvara monte edilebilen ürünleri ya da gövde bakımından ağır ürünleri tercih edebilirsiniz. Çamaşır kurutma askısı alırken nelere dikkat edilmeli? sorusu için pek çok alternatif sıralanabilir. Örneğin dayanıklı bir ürün seçerseniz uzun yıllar yeniden askılık için bütçe ayırmak durumunda kalmazsınız. Askılıklar, kıyafetlerin düzgün kurumasını sağladığı için askıdan aldığınız bir kıyafeti ütülerken normalden daha az efor sarf edersiniz. Askılıklar gibi en ucuz ütü masası modelleri de akakce.com sayfalarında sergilenir, ihtiyacınız varsa inceleyebilirsiniz. Ekonomik fiyatları ve ürün çeşitliliğini akakce.com sayesinde bir arada bulabilirsiniz.