Korkmaz Çeyiz Seti

Korkmaz Çeyiz Seti Fiyatları

28 farklı Korkmaz Çeyiz Seti için fiyatlar listeleniyor.

Korkmaz Çeyiz Seti Ar-Yıldız Çeyiz Seti Karaca Çeyiz Seti Emsan Çeyiz Seti Fissler Çeyiz Seti Kütahya Porselen Çeyiz Seti

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

18 Parça20 Parça60 Parça120 Parça0 - 750 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstüMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Korkmaz Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Korkmaz Parça Sayısı Seri Ürün Puanı Renk

Fritöz MakinesiTermoslu Sefer TasıKorkmaz TencereKorkmaz TavaKorkmaz Yemek TakımıKorkmaz Düdüklü TencereKorkmaz ÇaydanlıkKorkmaz ÇatalKorkmaz SahanKorkmaz BıçakKorkmaz Kek KalıbıKorkmaz Kahvaltı Takımı

En Popüler Korkmaz Çeyiz Setleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Korkmaz Çeyiz Seti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Korkmaz Çeyiz Seti Sıkça Sorulan Sorular

Korkmaz Çeyiz Seti

Çeyiz alışverişi yapan, evlenme aşamasında olan ve mutfak gereçlerini yenileyenlere avantajlı alternatifler sunan Korkmaz çeyiz seti, pişirme ve servis ürünlerinden meydana gelir. Korkmaz tam takım çeyiz seti olarak adlandırılan paketler hem sofra gereçlerini hem de pişirme ürünlerini içerdiği için oldukça kapsamlıdır. Bunun yanı sıra sadece yemek takımlarından veya tencere setlerinden oluşan paketler de vardır. Zengin alternatifleri ile yoğun ilgi gören Korkmaz çeyiz seti, içerdiği ürünlerin rengine, tarzına ve üretim malzemesine göre farklı seçenekler sunar. Dolayısıyla Korkmaz çeyiz seti çeşitleri arasında geleneksel sade yemek takımlarının yanı sıra modern görünümlü renkli parçalar da bulmak mümkündür. Korkmaz çeyiz seti, içerdiği ürün çeşidi ve parça sayısına göre uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Kampanyalı çeyiz setleri Korkmaz kalitesiyle Akakçe’de yer alır. Burada ürünleri yakından inceleyebilir, bütçe dostu Korkmaz yemek takımı çeyiz seti fiyatları ile hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Korkmaz Çeyiz Seti Özellikleri

Farklı sayıda ve türde parça içeren Korkmaz'ın çeyiz seti ürünleri, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak hazırlanır. Bu nedenle bazı Korkmaz çeyiz seti ürünlerinde sadece yemek takımı veya tencere takımı bulunurken bazılarında ise tüm bunlara ek olarak çatal-bıçak setinden çaydanlığa kadar farklı içerikler yer alır. Az parçalı küçük Korkmaz çeyiz setleri arasında 15 parçadan oluşan tencere takımlarıyla 14 parçalı elektronik elektrikli yardımcılar bulunur. Tencerelerin yer aldığı takımlarda çeşitli boyutlardaki tencereler, cezveler, çaydanlık ve düdüklü tencere gibi içerikler yer alır. Elektronik içerikli Korkmaz çeyiz paketi ise elektrikli çaydanlık, kahve makinesi, tost makinesi, blender seti gibi sık kullanılan elektrikli mutfak aletlerini içerir. Tüm bu paketlerde renk ve tasarım seçenekleri sunularak kullanıcıların mutfak dekorasyonuna uygun gereçler almasına olanak tanınmaktadır.

Tamamı markanın ürünleri olan parçalardan oluşan Korkmaz komple çeyiz seti ise yemek pişirme ve sofra/sunum gereçleri açısından bir mutfakta ihtiyaç duyulabilecek pek çok parçaya tek seferde sahip olma avantajı sunar. Söz konusu büyük Korkmaz çeyiz seti modellerinde ortalama 150 parça bulunur. Korkmaz porselen, çelik çeyiz seti olarak da bilinen bu paketlerde 12 kişilik yemek takımı, 12 kişilik çatal-kaşık-bıçak takımı, 7 parçalı tencere takımı, 26/28 parça kahvaltı takımı yer alır. Yemek takımlarında özel desenlere sahip porselenlere yer verilirken pişirme gereçlerinden oluşan setlerde ise çelik ve granit kaplama alternatifleri sunulur. Sıfırdan bir mutfak oluşturmak için söz konusu Korkmaz çeyiz seti modellerinin, markanın elektrikli mutfak aletleri paketleri ile desteklenmesi yeterlidir.

Her İhtiyaca Uygun Korkmaz Çeyiz Seti

Evlilik hazırlığında olan kullanıcıların temel mutfak ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturulan Korkmaz çeyiz seti modelleri, içerdiği ürünler sayesinde farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına da çözüm sunar. Örneğin, çeşitli ölçülerde ve nitelikteki tencerelerden oluşan Korkmaz çeyiz seti mutfak yenileme sürecinde olan kullanıcılar için de oldukça avantajlıdır. Tencerelerden meydana gelen Korkmaz çeyiz setleri, malzeme olarak çelik ve volkanit kaplama alternatifleri sunar. Küçükten büyüğe farklı ölçülerdeki pişirme gereçlerinin bulunduğu söz konusu paketlerde tava, düdüklü tencere, sütlük gibi mutfak malzemeleri de yer alır. Hemen her mutfakta ihtiyaç duyulan elektrikli ev aletlerinden meydana gelen Korkmaz çeyiz seti modellerinde ise tost makinesinden kettle’a, elektrikli çaydanlıktan Türk kahvesi makinesine kadar farklı aletler bulunur. Söz konusu aletlerin özellikleri ise paket bazında farklılık gösterebilir.

Pişirme gereçlerinden meydana gelen Korkmaz çeyiz seti çeşitleri arasında içerdiği ürün türüne göre farklı seçenekler mevcuttur. Bu sebeple kullanıcı tava satın almak istemiyor ise paket içeriklerini kontrol ederek tava içermeyenler arasından seçim yapabilir. Kullanıcılara sunduğu renk alternatifleriyle de benzerlerinden ayrılan Korkmaz çeyiz seti modelleri, tüm eşyaların aynı renk olmasını isteyenlere büyük bir kolaylık sağlar. Dolayısıyla, Korkmaz pembe çeyiz seti gibi spesifik renklerde ürünler içeren paketler bulmak mümkündür. Bu tarz renk seçeneği sunulan paketlerde yer alan elektronik ürünlerin tamamı aynı renkte olur. Söz konusu renk seçeneği, kullanıcılara mutfaklarını diledikleri renkte dekore etme imkânı tanır. Bununla birlikte istenilen renk ve desene sahip az parçalı Korkmaz çeyiz seti çeşitlerinin bir araya getirilmesi ile çeyizdeki mutfak gereçlerinin tamamlanması da mümkündür.

Korkmaz Çeyiz Seti İçeriği

Eksiksiz çeyizlik paket olarak hazırlanan Korkmaz çeyiz seti A'dan Z'ye modellerde ise 240, 311, 315, 349 gibi çok sayıda parça ürün bulunur. Söz konusu büyük Korkmaz çeyiz seti, tencere, çatal-kaşık-bıçak, servis, kahvaltı, elektronik alet ve su takımlarının yanı sıra bazı elektrikli ev aletleri ve çeşitli eşyaları da içerir. Yaşam alanlarında sıkça ihtiyaç duyulan elektrikli süpürge, ütü, ütü masası gibi farklı içeriklere sahip olan Korkmaz 315 parça çeyiz seti modelleri, ürün kalitesiyle de fark yaratır. Tamamı başarılı markanın yoğun ilgi gören ürünlerinden meydana gelen Korkmaz hepsi bir arada çeyiz seti, tüm gerekli ürün ve eşyaları bir arada sunmasının yanı sıra uygun fiyatlı olması ile de dikkat çeker. Başka bir ifadeyle Korkmaz full çeyiz seti modellerini oluşturan ürünler, paket dahilinde oldukça uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Eksiksiz sayılabilecek söz konusu çeyiz seti Korkmaz modellerini tamamlamak için başarılı markanın saklama kabı ve pasta ya da sunum takımlarından faydalanmak mümkündür.

Korkmaz Çeyiz Seti Avantajları

Yüksek kullanıcı memnuniyeti ile benzerlerinden ayrılan Korkmaz çeyiz seti, ürün kalitesinden uygun fiyata kadar pek çok avantajı bir arada sunar. Zengin ürün çeşitliliği ile kullanıcılara sadece ihtiyaç duyduğu ürünlere sahip olma ve paket içeriği seçme ayrıcalığı sağlayan başarılı marka, ulaşılabilir fiyat politikası ile evlilik hazırlığında olanlara büyük kolaylık sunar. Korkmaz çeyiz seti yorumları ve değerlendirmelerinde de sıkça vurgulanan ve “Korkmaz çeyiz seti nasıl?” sorusuna da yanıt olan bazı avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Korkmaz Çeyiz Seti Fiyatları

Zengin alternatifleri ve modern tasarımları ile hemen herkes için uygun mutfak gereçleri üreten başarılı markanın yeni evleneceklere özel olarak hazırladığı paketler, ulaşılabilir fiyatları ile dikkat çeker. Hemen herkes için ulaşılabilir olan Korkmaz çeyiz seti fiyatları, paket içindeki parça sayısı ve niteliğine göre belirlenir. Bu nedenle fiyat açısından hemen herkese uygun bir Korkmaz çeyiz seti bulmak mümkündür. Öte yandan sadece tencerelerden oluşan Korkmaz tencere çeyiz seti fiyatları ile full paket olarak da bilinen çok parçalı Korkmaz çeyiz seti fiyatları arasında fark olması normaldir. Ancak dönemsel olarak yapılan mutfak çeyiz seti kampanyaları, Korkmaz markasının ürünlerine çok daha uygun koşullarda sahip olma avantajı sunar. Korkmaz çeyiz seti kampanya ve indirim fırsatlarından faydalanmak isteyenler, Akakçe’den yardım alabilir. Siz de fiyat karşılaştırmaları yaparak Korkmaz çeyiz seti en ucuz modellere ulaşabilir, dilediğiniz Korkmaz indirimli çeyiz seti için sipariş oluşturabilirsiniz.