Saklama Kabı

Saklama Kabı Fiyatları

19.914 farklı Saklama Kabı için fiyatlar listeleniyor.

Zwilling Saklama Kabı Lav Saklama Kabı Tupperware Saklama Kabı Paşabahçe Saklama Kabı Schafer Saklama Kabı Vip Ahmet Saklama Kabı

Aktüel Broşürlerden Saklama Kapları

 • Vip Ahmet Rendeli Saklama Kabı 4500 mlMigros 129,90 TL
 • Vip Ahmet Turşu Saklama Kabı 1250 mlMigros 69,90 TL
 • Sarina Cam Kapaklı Saklama Kabı 415 ccHakmar Express 19,95 TL
 • Verda Emaye Vakumlu Saklama Kabı Seti 3'lü 14/16/18 cmA101 299,00 TL
 • Paşabahçe Saklama Kabı 1135 ccA101 44,90 TL
 • Paşabahçe Saklama Kabı 595 ccA101 29,90 TL
 • Square Saklama Kabı 5'li SetRossmann 89,00 TL
 • Sarkap Home Metal Sirk Konsept Saklama Kabı Lacivert/KırmızıMigros 59,95 TL
 • Sarkap Home Yılbaşı Desen Metal Saklama Kabı Lacivert / KırmızıMigros 34,95 TL
 • Okyanus Home Şeffaf Kahvaltılık Saklama KabıBim 27,50 TL

Fiyatı Düşen Saklama Kapları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • BoyutBüyük
 • BoyutKüçük
 • Malzeme TürüBambu
 • Malzeme TürüCam
 • Malzeme TürüPlastik
 • Adet12'li
 • Adet6'lı
 • ÖzelliklerKapaklı
 • ŞekilDikdörtgen
 • ŞekilKare
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüAdetKelime ile FiltreleBoyutKapak TürüŞekilKullanım YeriBölme SayısıKapak MalzemesiHacimParça SayısıSeriÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (19.914)

Mutfak Bıçağı Damacana Pompası Sebzelik Filtreli Sürahi Kavanoz El Rondosu Erişte Makinesi Servis Seti Kesme Tahtası Zwilling Saklama Kabı Lav Saklama Kabı Tupperware Saklama Kabı

En Çok Karşılaştırılan Saklama Kapları

Saklama Kabı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Saklama Kabı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Saklama Kapları hangileri?

Bugün Akakçe'de 19.914 farklı model arasında

En çok satan Saklama Kapları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Saklama Kabı:
 1. Zwilling 368060060 Vakum 7 Parça Başlangıç Seti
 2. Lav Fresco 3'lü Kilitli Cam Saklama Kabı
 3. Tupperware Sera Set 4'lü Saklama Kabı
 4. Per Class Organizer Etiketli Erzak Saklama Kabı 2 Lt 12'lı Set
 5. Paşabahçe 530683 Polar İki Bölmeli Saklama Kabı 4 Adet

Saklama Kabı

Saklama kabı, mutfakları düzene sokmak için üretilen önemli ürünler arasındadır. Tupperware, VİP Ahmet, Emsan, Paşabahçe, LAV ve Tantitoni gibi ünlü markalar tarafından üretilen seçenekler, farklı boyutları ve materyal alternatifleri sayesinde her türden ihtiyaca yanıt verir. Mutfaklara düzen ve kolaylık katmak üzere tasarlanan saklama kabı modelleri, evin diğer alanlarında da kullanılabilir. Cazip fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanan saklama kabı çeşitleri; tekli ya da set halinde satın alınabilir. İhtiyaç halinde aradığınız şeyi kolaylıkla bulmanızı ve hayatınızı düzenlemenizi sağlayan saklama kabı mutfak ve evin düzenlenmesi açısından en faydalı ürünler arasında yer alır. Yaşam alanını düzenlemek için satın alabileceğiniz saklama kabı en ucuz seçeneklerle Akakçe’de!

Saklama Kabı Çeşitleri

Erzak saklama kabı çeşitleri farklı gruplara ayrılır. Geniş ağızlı ve kapaklı saklama kabı seçenekleri, ağırlıklı olarak çok miktarda kuru erzakların saklanması için özel olarak tasarlanır ve geniş hacimleriyle son derece kullanışlıdır. Küçük saklama kabı modelleri de kullanışlı özellikleri ile öne çıkar. Günlük gıda ürünlerini buzdolabına kaldırmadan az miktarda kuru gıdayı muhafaza etmeye kadar geniş bir alanda kullanılır. Yeşillik saklama kabı çeşitleri de bu kategoride yer alır. Yıkanmış ve daha sonra kullanılmak üzere kaldırılan yeşilliklerin taze kalmasını sağlayan bu saklama kapları, her mutfakta olması gereken ürünlerden biridir. Bunun yanında peynir saklama kabı çeşitleri de kullanıcılara alternatif yaratır. Kahvaltılık peynirlerin taze kalmasını sağlayan bu kaplar, çok sayıda tasarım ve renk seçeneğine sahiptir. Zeytin saklama kabı çeşitleri de kullanıcılar tarafından tercih edilir ve mutfakta en büyük yardımcılardan biridir. Ayrıca 7 lt saklama kabından daha büyük hacimli olanlara uzanan seçenekler de bulunur. Bunlardan biri de 80 lt hacimli olanlarıdır. Siz de bu modelleri saklayacağınız miktara göre seçebilirsiniz.
Saklama kabı kahvaltılık malzemeleri muhafaza etmek için de kullanılır. Gıda ile temasa uygun malzemelerden üretilen bu kapların kullanılması son derece güvenlidir. Saklama kabı bakliyat grubu kuru gıdaları muhafaza etmede son derece etkilidir. Nemden ve ışıktan uzak tutulduğunda yıllar boyunca muhafaza edilebilen bakliyat ürünleri, 8 lt saklama kabı ile hem ilk günkü tazeliğinde koruyabilir hem de ihtiyaç halinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tür gıdalar için 1 kg saklama kabı seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında daha çok miktarda gıdayı saklamak için saklama kabı 50 lt alternatifini değerlendirebilirsiniz. Saklama kabı vakumlu kapak özelliği bulunan çeşitler de bulunur. Vakumlu olan bu 9 lt saklama kabı çeşitleri, gıdanın hiç hava almadan muhafaza edilmesine yardımcı olur. saklama kabı 15 lt olan modeller havayı vakumlayan özelliği sayesinde gıdanın muhafaza edilme süresini uzatır. Salça ve soslarınızı saklamak için 60 lt seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Daha çok miktarda saklama çözümü için 70 lt olan seçenekler doğru bir tercih olabilir. Siz de vakumlu saklama kabı seti edinerek gıdalarınızı uzun süre saklayabilirsiniz.

Saklama Kabı Nasıl Seçilir?

Saklama kabı markaları tarafından üretilen ürünler pek çok özelliğe göre farklılık gösterir. Ürünler iç hacimleri, kapak sistemleri ve materyalleri doğrultusunda kullanıcılara çok sayıda alternatif yaratır. Doğru özelliklerde saklama kabı seti edinmek için ürünleri seçerken bazı noktalara dikkat etmek son derece önemlidir. Saklama kabı büyük ve küçük modelleri seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Ev, ofis, yaşam ana kategorisinde bulunan, züccaciye ve mutfak yardımcıları kategorileri altında yer alan kategoriyi inceleyerek erzak muhafaza etmenizi sağlayan modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. 6 lt saklama kabından daha büyük hacimli olanlara uzanan modelleri ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Mutfağınız için ürün satın alırken, fiyat seçeneklerini de inceleyebilir ve bu seçeneklere göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Böylelikle bütçenize uygun olan seçenekler arasından saklama kabı ucuz olanları bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Saklama Kabı Çeşitleri ile Düzenli Mutfaklar

Mutfaklarda düzen sağlamak sanıldığı kadar zor değildir. 1 litrelik saklama kabı ve daha büyük hacimli saklama kapları ile düzen sağlamak son derece kolaydır. 20 lt hacimli kaplar ile mutfağınızın her bölmesini düzene koyabilirsiniz. Yumurta saklama kabı modellerinden edinerek yumurtaların kırılmadan muhafaza edilmesini sağlayabilir ve buzdolabının içini daha kapsamlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 25 lt olanlar ile tezgah üstü çözümler de yaratabilirsiniz. Zeytinyağı saklama kabı modelleri ile yağınızı dökülme yapmadan muhafaza edebilir ve yemek pişirme işlemlerinde kolaylık yaratabilirsiniz. Saklama kabı yemek çeşitlerini buzdolabında muhafaza etmek için de kullanılır. Saklama kabı yuvarlak ve daha farklı şekillerde üretilir. Böylelikle buzdolabınızın iç hacmine göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Saklama kabı dikdörtgen uzun olan modeller börek ve pasta gibi gıdaların muhafaza edilmesi için uygundur. Siz de saklama kabı dikdörtgen ve aynı zamanda uzun olan modellerden satın alarak mutfağınızı işlevsel kılabilirsiniz.
2 katlı saklama kabı çeşitleriyle küçük mutfaklarda da düzen sağlamanız mümkündür. 2 ve daha fazla katlı olan 30 lt modeller, aynı anda birden çok gıdanın muhafaza edilmesini mümkün hale getirir. Böylelikle dolapta yer alacak kavanoz ve kap sayısını azaltabilir ve mutfağınızı düzene koyabilirsiniz. Bu ve diğer saklama kabı 40 lt olan modeller aynı zamanda vakumlanabilir saklama kabı özelliğine de sahiptir. Bu özelliği sayesinde kapatıldığı andan itibaren gıdaların hava ile temasını keser. Bu saklama kabı hava almayan özelliği sayesinde saklanan gıdaların taze kalmasını sağlar. 2 lt seçeneğinden daha büyük hacimli seçeneklere kadar uzanan ürünler arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Uzun modeller sayesinde çubuk makarnalardan kiloluk pirinçlere kadar dilediğiniz gıdayı muhafaza edebilirsiniz. Bunun yanında 6 bölmeli modellerinden edinerek de mutfağınızda fazladan alan yaratabilirsiniz. Bölmeli olan saklama kabı büyük boy kavanozların aldığı miktarda gıdayı muhafaza etmenize yardımcı olur. Tüm saklama kutusu modellerini ve daha fazlasını inceleyerek satın alabilirsiniz.

Saklama Kabı Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Mutfağında düzen sağlamak isteyen kullanıcıların ilk tercihi olan şeffaf saklama kabı modelleri, yapılan yorum ve değerlendirme yazıları ile detaylı bir şekilde incelenir. Siz de saklama kabı satın almadan önce bu yorumlara göz atarak ürünlerle ilgili bilgi alabilir ve bu doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz. Kullanıcılar ürünleri genel olarak kalitesi özelinde inceler. Ürünlerin kaliteli materyallerden üretilmiş olması gıdaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Kullanıcılar ürünlerin hacimlerini de yorumlarında değerlendirir. Az miktarda ürünün muhafaza etmek için kullanılan 1 lt saklama kabı ve daha büyük hacimli olanlar kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Aylık kullanımı karşılayan 3 lt modelleri kullanıcıların tavsiye ettiği ürünler arasındadır. Daha uzun süreli saklamayı mümkün kılan saklama kabı 10 lt olan seçenekler de kullanıcıların beğenisini kazanır. Genel olarak büyük işletmeler ve restoranlar tarafından tercih edilen 20 lt çeşitleri de kullanıcıların tercih ettiği seçenekler arasındadır.
Kullanıcılar, ürünlerin kapak sistemlerine de dikkat eder. Saklama kabı kilitli kapak sistemleri kullanıcı yorumlarında detaylı olarak değerlendirilir ve tam puan almayı başarır. Ürünlerin tasarım detayları da yorumlarda değerlendirilen özellikler arasındadır. 7 renkli saklama kabı modelleri bu bakımdan sıklıkla tercih edilir. Siz de mutfağınız için şeffaf saklama kabı 5 lt ve daha fazla hacimli olanları tercih edebilirsiniz. Ürünlerin şeffaf tasarımlı olması sayesinde ihtiyaç duydunuz ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Bu hem mutfağınızdaki düzenin muhafaza edilmesini sağlar hem de size zaman kazandırır. Bunun yanında şekerlik modelleri ve yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Bu modeller ve modeller özelinde yapılan yorumlar sayesinde ihtiyacınıza uygun olan şekerliği kolaylıkla tespit edebilir ve satın alabilirsiniz.

Saklama Kabı Fiyatları ve Kampanyaları

Mutfakta geçirilen zamanın pratik olması için özel olarak tasarlanan modeller, ideal fiyat seçenekleriyle büyük bir beğeni kazanır. Saklama kabı fiyatları, ürünün hacmine, materyaline, kapak sistemine ve kalitesine göre değişebilir. Saklama kapları ve fiyatları ürünlerin genel olarak plastik malzemeden tasarlanması ve sebebiyle son derece uygun tutulur. Zeytinyağı saklama kabı fiyatları daha farklıdır ancak çok miktarda ürün alabilecek olması sayesinde son derece caziptir. Bunun yanında 3 bölmeli saklama kabı fiyat aralıkları da bölme sayısı nedeniyle farklılık gösterir. Bölmeli modellerin tek seferde çok miktarda gıdayı muhafaza edebilir olması sayesinde de 3 ve 4 bölmeli modellerinin fiyat aralıkları son derece uygundur. 2 litre saklama kabı fiyatları da kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Bu saklama kabı 2 lt saklama hacmi ile aylık tüketilecek miktardaki gıdaların düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur. Daha çok miktarda gıdanın saklanmasını sağlayan 3 lt hacimli olan modeller de farklı fiyat aralıklarıyla dikkat çeker. Bu modellere bir alternatif olan 4 lt olan seçenekler de bulunur. Bunun yanında 5 lt hacmi ile daha fazla miktarda gıdanın saklanmasını mümkün kılar. Farklı hacim seçenekleri arasında 6 lt olanlar farklı fiyat aralıklarına sahiptir.
Ürünlerin materyalleri de fiyatlandırmada etkilidir. Bunlardan biri olan şeffaf saklama kabı 40 lt hacmi ile hem kolay bir kullanım sağlar hem de çok miktarda ürünü saklar. Bu özelliğiyle farklı bir fiyat aralığı sunar. Şeffaf olan bu ürünler genellikle un saklamak için kullanılır. Un saklama kabı 5 lt hacimli olanlar en sık tercih edilenler arasındadır. 5 kiloluk olarak da bilinen bu ürünler son derece uygun fiyat aralıkları sunar. 5 lt seçeneklerinin yanında daha büyük hacimli olan kaplar da bulunur. Bunlardan biri olan 120 lt hacimli olanlar ürünün hacmi ile doğru orantıda artan fiyat aralıkları sunar. Ancak saklanabilecek ürün miktarı düşünüldüğünde fiyatlar son derece uygundur. Farklı bölme ve katlı kullanım sunan ürünler de kullanıcılara çok sayıda fiyat alternatifi yaratır. 5 bölmeli saklama kabı modelleri de bunlardan biridir. Bunun yanında 3 katlı saklama kabı modelleri de her bütçe özelinde fiyat seçeneği yaratır. Erzak saklama kabı 4 lt ve tüm seçenekleri Akakçe’de bulabilirsiniz.