Dermosept Dezenfektan

Dermosept Dezenfektan Fiyatları

109 farklı Dermosept Dezenfektan için fiyatlar listeleniyor.

Dr. Mars DezenfektanDr. Mars Dezenfektan Maratem DezenfektanMaratem Dezenfektan Torku DezenfektanTorku Dezenfektan Borel DezenfektanBorel Dezenfektan Virkon DezenfektanVirkon Dezenfektan Eyüp Sabri Tuncer DezenfektanEyüp Sabri Tuncer Dezenfektan

lt En Ucuz Dermosept DezenfektanlarTümü

Fiyatı Düşen Dermosept Dezenfektanlar

Marka (1)5 ltSıvıElSpreyMendil

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Dermosept

Markası Dermosept Kolay Sipariş Özellikler Türü Boyut Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Dermosept Dezenfektan AparatıDermosept Sıcak Kompres

En Popüler Dermosept Dezenfektanlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz: El Bakımı

Dermosept Dezenfektan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Dermosept Dezenfektan Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Dermosept Dezenfektan hangileri?

Bugün Akakçe'de 109 farklı model arasında

lt en ucuz Dermosept Dezenfektan hangileri?

Dermosept Dezenfektan

Virüs ve bakterilere karşı önlem amaçlı kullanılan dezenfektanları üreten Dermosept başarılı ürünleriyle dikkat çeker. Zararlı mikropların taşımacılığını yapan yerlerde gereken hijyeni sağlamak için tercih edilen Dermosept dezenfektan, cilt sağlığına zarar vermeyen güçlü bir koruyucudur. Markanın farklı boyutlarda ürünleri mevcuttur. Bu sayede hem kişisel ihtiyacınıza hem de ortam gerekliliklerine göre alternatifler bulabilirsiniz. İmkân bulunduğu takdirde temizlik su ve sabunla sağlanmalıdır. Ancak insanların yoğun olarak birlikte bulunduğu toplu taşıma araçları gibi ortamlarda su ve sabuna erişim olanaksızdır. Böyle zamanlarda sıvı ve sprey olarak iki farklı forma sahip Dermosept el dezenfektanı ile el hijyeni sağlayabilirsiniz. Cep ve çantada taşımak için uygun şekillerde tasarlanan ürün, kullanım kolaylığı sunar. Siz de cilt dostu ürünler tasarlayan marka sayesinde cildinizin yapısına zarar vermeden el temizliğini sağlayabilir, hastalıklardan korunabilirsiniz.

Dermosept Dezenfektan Farkıyla Çocuklarda Dezenfektan Kullanımı

Çocuklar yetişkinlere oranla daha enerjik ve meraklıdır. Bu durum, sıklıkla farklı yüzeylere temas etmelerine sebep olur. Ebeveynin çocuğun hızını takip edebilmesi ve özellikle el temizliği konusunda kontrol sağlayabilmesinin olanaksız olduğu anlar bulunur. Örneğin; park ve bahçelerde oynayan ya da markette dolaşan çocuklar kısa sürede birçok farklı cisme temas edebilir. Çocuklarda el temizliği olanak dahilinde ise su ve sabunla yapılmalıdır. Ancak ev dışı birçok ortam bu imkânı sağlama konusunda yetersiz kalır. Su ve sabunun bulunmadığı ortamlarda yüzde 60 ve üzeri oranlarda alkol içeren ürünler tercih edilmelidir. Dermosept handplus el dezenfektan çeşitleri ciltteki yararlı bakterileri zedelemeden hijyen ve koruma sağlar. Böylece, hem çocuklar hem de yetişkinler güvenle kullanabilir. Çocuğun dezenfektanı soluması, içmesi ya da gözleri ile temas ettirmesini önlemek için ürün, ebeveyn kontrolünde kullanılmalıdır. Çocukların cildi oldukça hassas olduğundan ürün içerikleri değerlendirilmeli, çocuğun alerjisi bulunan bir madde mevcutsa tercih edilmemelidir. Özellikle keskin kokulu ürünler ve yoğun esans barındıran koruyucular çocuklar için uygun olmayabilir. Dermosept, cilt sağlığı ile uyumlu ve hassas ciltlerin de güvenle tercih edebileceği ürünler tasarlar. Yaşanılan zorlu salgın süreçlerinde çocukların psikolojisinin minimum düzeyde etkilenmesi adına kullanılan ürünler ilgi çekici kaplarda taşınabilir ya da çocuklara özel tasarlanan şekiller tercih edilebilir. El dezenfektanlarında farklı renk ve şekil seçeneği sunan Dermosept dezenfektan, çocukların sürecin dinamiklerine alışmasını kolaylaştırır. Hijyen ürünlerinin yanı sıra acil durumlarda gerekli ilkyardım kitlerini de Akakçe farkıyla kolayca edinebilirsiniz. Taşıma kolaylığı sağlayan küçük paketler halinde, çeşitli form ve özelliklere sahip yara bandı çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Temizliği Dermosept Dezenfektan ile Yeniden Keşfedin

Ev, ofis, iş yeri gibi birden fazla insanın aynı anda kullandığı alanlarda temizlik; mikrop ve virüslerin yayılmasını önlemek adına önemlidir. Mikropları ortadan kaldırmak için güçlü temizleyiciler kullanmak gerekir. Dermosept dezenfektan yüzey seçeneği ile hem salgın süreçlerinde hem de genel temizlik zamanlarında virüslerden arınabilirsiniz. Farklı boyut seçenekleri sayesinde kullanacağınız alana uygun olan miktarda ürüne erişebilirsiniz. Ev ve iş yaşamının yanı sıra tıbbi aletlerin temizliğinde de kullanıma uygundur. Markanın öne çıkan ürünlerinden olan yüzey dezenfektanı, nano teknoloji ile üretilir. Yüksek düzey hijyen sağlayan ürünü özellikle ısıdan zarar görme olasılığı bulunan hassas yapılı tıbbi aletleri temizlerken tercih edebilirsiniz. Soğuk sterilizasyon sağlayan ürünü tüm yüzeyler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Temizlik sonrasında bulunduğunuz ortama litrelik Dermosept dezenfektanlar koyarak gerekli durumlarda kullanımı kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca, dezenfektan aparatı yardımıyla aşırı kullanımın önüne geçebilir ve herkesin aynı yüzeye temas etmesini önleyebilirsiniz.

Dermosept Dezenfektan Çeşitleri Uygun Fiyat Seçenekleriyle Akakçe’de

Özellikle salgın ve pandemi dönemlerinde hijyen ürünlerine ilgi artar. Bu gibi zaman dilimlerinde artan talebe bağlı olarak ürün fiyatlarında değişiklikler meydana gelebilir. Dermosept dezenfektan fiyat seçenekleri ürünün özelliklerine ve ürün boyutuna göre çeşitlilik gösterir. Yüzey dezenfektanları litrelik paketler halinde müşterilere sunulur. Hastane, ev, okul, ofis ve iş yeri gibi geniş alanlarda ya da toplu taşıma araçlarında, taksilerde temizleyici olarak tercih edebilirsiniz. Tıbbi aletleri temizlerken kullanabilirsiniz. Geniş alanlar için tercih ettiğiniz dermosept dezenfektan çeşitleri içerisinden on litre ve üzerindeki çeşitlerden yaparak daha ekonomik bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Dermosept dezenfektanı fiyatı ürünün formuna ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Sıvı ve sprey formda bulunan dezenfektan çeşitlerinden kullanım alışkanlıklarınızla uyumlu olanı tercih edebilirsiniz. Sıvı formdaki dermosept dezenfektan özellikleri ürünün kapağını açarak istediğiniz miktarda dökmenizi sağlarken, sprey formdakini ise püskürterek kullanabilirsiniz. Farklı boyutları bulunan ürünler, cep ve çantalarda taşımak için idealdir. Marka dezenfektanlarına içeriğin keskin kokusunu önlemek için esans ekleyebilir. Siz de cilt ve yüzey temizliğini sağlamak için markanın zengin ürün çeşitliliğini inceleyebilir, bütçenize en uygun ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz.

Dermosept Dezenfektan ile Mikroplardan Korunun

Şehir yaşamı kalabalık toplulukların sürekli hareketini barındırır. Bu hareketlilikten dolayı virüs ve mikroplar üremek ve yayılmak için yeterli alanı bulur. Böylece, hastalıkların yayılma hızı da artış gösterir. Kamusal alanlarda virüslerden korunmak için kişisel önlemlerinizi her zaman uygulamalısınız. Gün içerisinde birçok yüzeye temas etmek durumunda kalırsınız. Farklı yüzeylere temas ettikten sonra, toplu taşıma araçlarından indikten sonra, kişisel eşyalarınıza dokunmadan önce hızlı bir şekilde temizlik sağlamak için markanın el dezenfektanını kullanabilirsiniz. Ürünlerin içeriklerini karşılaştırarak cildinizle uyumlu çeşide karar verebilirsiniz. Dermosept el dezenfektanı özellikleri hassas cilt yapısına sahip kişilerin de kullanımı için uygundur. Antibakteriyel ürünlerin alkol oranı oldukça önemlidir. Alkol oranı yetersiz olan koruyucular bakterilerin çoğunu ortadan kaldıramaz ve hastalık riski devam eder. Gerekli hijyenin sağlanması için minimum alkol oranı %60 olmalıdır. Dermosept, alkol oranını %60 ile %90 arasında ürün bazlı olarak çeşitlendirir. Müşterilerinin hijyenin ve cilt sağlığını ön planda tutarak üretim yapan marka, mikroplara karşı tam koruma sağlar. El dezenfektanının yaklaşık %58’ini etil alkol, %12’sini de izopropil alkol oluşturur. İki farklı alkol çeşidi bulunmasının temel sebebi birinin tek başına yetersiz geldiği noktalarda diğerinin güçlendirici etki oluşturabilmesidir. Kalan kısmında ise su bulunur. Uygulama sonrasında beş saniye içinde bakterileri öldürür. Alkol barındırdığı için ciltte kısa vadeli kuruluk hissi oluşturabilir. Dermosept dezenfektan yorum ve müşteri deneyimlerini inceleyerek ürünün uzun vadede farklı kişiler üstündeki etkilerine dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Dermosept Dezenfektan Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Ev ortamında ekstra temizlik gerektiren mutfak ve banyo gibi alanlar vardır. Özellikle dışarıdan eve dönülen zaman dilimlerinde en sık kullanılan alanların başında gelen bu odalar özenle temizlenmelidir. Dermosept dezenfektan sprey ile kolayca yüzey temizliği yapabilirsiniz. Özellikle fayans, lavabo ve tezgah gibi alanları temizlerken hızlı ve yoğun hijyen elde edebilir, bakterileri ortadan kaldırabilirsiniz. Belirlediğiniz bölgeye ürünü püskürttükten sonra bir dakika beklemeli ve ardından sünger yardımıyla ovalamalısınız. Durulama işlemi için farklı bir bez tercih etmeniz tavsiye edilir. Temizlik işlemi sonrasında ellerinizi de Dermosept dezenfektan yardımıyla temizleyebilir, bakteri ve mikroplardan arındırabilirsiniz. Dermosept el dezenfektanı en ucuz fiyat seçeneklerini karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz.