Dezenfektan Aparatı

Dezenfektan Dispenseri, Dezenfektan Aparatı Fiyatları

628 farklı Dezenfektan Aparatı için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Rulopak Dezenfektan AparatıRulopak Dezenfektan Aparatı Tekno-Tel Dezenfektan AparatıTekno-Tel Dezenfektan Aparatı Flosoft Dezenfektan AparatıFlosoft Dezenfektan Aparatı Vialli Dezenfektan AparatıVialli Dezenfektan Aparatı Sercair Dezenfektan AparatıSercair Dezenfektan Aparatı Omniwash Dezenfektan AparatıOmniwash Dezenfektan Aparatı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 27Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Dezenfektan AksesuarlarıOzon MakinesiDezenfektan MakinesiDezenfektan StandıDezenfektan KabiniDezenfektan BilekliğiVitamin ve MineralBalık YağıMaskeRulopak Dezenfektan AparatıTekno-Tel Dezenfektan AparatıFlosoft Dezenfektan Aparatı

En Ucuz Dezenfektan Aparatı Fiyatları Hakkında

Dezenfektan Aparatı kategorisinde 628 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 374, 50 TL ile 150 TL arası 182, 150 TL ve üzeri 118 Dezenfektan Aparatı bulunuyor.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Dezenfektan Aparatı markaları, Rulopak, Tekno-Tel, Flosoft, Vialli, Sercair ve Omniwash.

Dezenfektan Aparatı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Dezenfektan Aparatları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dezenfektan Aparatı:

  1. DUVARA MONTE DİRSEK TEMAS DEZENFEKTAN APARATI + BOŞ ŞİŞE + POMPA
  2. Duvara Monte Dirsek Temaslı ve Sişesi
  3. Rulopak R-3008 Sp Elite Sensörlü Doldurmalı Sprey Dezenfektan Dispenseri - 1 lt - Siyah
  4. 1 LT DEZENFEKTAN APARATI
  5. Ve 1 Lt Boş Bidonu

Dezenfektan Aparatı

Dezenfeksiyon işlemleriyle ilgili olan her ürün günümüzde her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Hijyenin ve çeşitli temizlik unsurlarının giderek yaygınlaşması bu ihtiyaca yönelik olarak birçok ürünün geliştirilmesine olanak sağlar. Özellikle ortak alanlar birçok kişi tarafından aynı anda veya dönüşümlü olarak kullanılır. Bu tip ortamlarda herkesin çeşitli noktalara temas etmesi kaçınılmaz bir durumdur. Çok fazla temas alan bu bölgelerin düzenli olarak sterilize edilmesinin yanı sıra insanların da ellerini düzenli olarak dezenfekte ediyor olması bu noktada büyük önem arz eder. Yaygın bir şekilde kullanılan dezenfektanlar gözle görülmeyen zararlı mikroorganizmaların üremesine engel olduğu gibi ölmesini sağlayan kimyasal bileşiklerdir. Bu dezenfektanlar için özellikle ortak alanlarda kullanımı kolaylaştıran dezenfektan aparatı bulunur. İçerisine doldurulan kimyasal bileşim ile herkesin rahatça kullanabileceği bu aparatlar farklı model ve görünümlere sahiptir. Dezenfektan dispenseri ile insanların ellerinin daha hijyenik olması sağlanır. Bu sayede toplum sağlığının korunmasında büyük rol oynayan bu aparatlar kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür. Farklı boyutlarla her ortama uygun ve kolay kullanılabilir bir aparat bulmanız mümkündür. Su ve sabun bulamadığınızda el hijyenini bu gibi ürünlerle kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ortamların temiz olması da bir hayli önem taşır. Mekânların dezenfeksiyon işlemini sağlamak için de dezenfektan cihazı kullanabilirsiniz. Dezenfektan aparatı ile birlikte ihtiyacınız olan dezenfektanlara da en ucuz fiyatlarla Akakçe'den ulaşabilirsiniz.

Dezenfektan Aparatları Nasıl Kullanılır?

Yaygın olarak insanların toplu bir şekilde bir arada bulunduğu ortamlarda toplum sağlığını korumaya yardımcı olmak amacıyla el dezenfektanları bulundurulur. Bu aparatlar oldukça basit bir görünüme ve çok temel bir işleyiş mantığına sahiptir. Hafifliği ve fiyat bakımından uygunluğu ile sıklıkla tercih edilen plastik kutular dezenfektan aparatı olarak bilinir. Takılıp çıkarılabilen birkaç kısımdan meydana gelen bu aparatlar temizlik açısından gerekli ürünler arasındadır. Genel olarak hazne, basma aparatı ve tutucu aparatlardan meydana gelir. Dezenfektan askı aparatı çelik veya plastik olarak iki farklı malzemeden üretilir. Kullanım yerinizin uygunluğuna göre tercihte bulunabilirsiniz. Bu aparatı duvara veya herhangi bir sabit yüzeye tutturarak içerisine kare- dikdörtgen, silindir gibi şekil fark etmeksizin dezenfektanlık yerleştirebilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklılık gösterebilen bu ürünleri kolayca kullanılabilir. Eğer aparatı sabitleyebileceğiniz bir yüzey mevcut değil ise ayaklı olarak dezenfektan tutucu ürünlerinden de yararlanabilirsiniz. Bu aparat sayesinde kutulu olarak kullanacağınız ürünü tutucuya asarak dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Dezenfektan sıkma aparatı sayesinde kolayca elinize istediğiniz miktarda püskürtme veya sıkma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dezenfektan Aparatları Nasıl Çalışır?

Toplu taşıma, avm, restoran, kafe gibi birçok insanın kullandığı kapalı mekânlarda virüs, bakteri gibi beş duyu organı ile algılanamayan zararlı organizmalar kolay bir şekilde çoğalabilir. Bulaştığı zaman çeşitli hastalıklara sebebiyet veren bu organizmalardan kurtulmanın en temel ilkesi kişisel temizliğe ve hijyene dikkat etmektir. Dezenfektan içeriğindeki alkol oranlı karışım sayesinde virüs ve bakterilerden ellerinizi arındırabilirsiniz. Hafifliği ile sıklıkla tercih edilen plastik dezenfektan aparatı hemen hemen her yerde kendisine kolayca yer bulmayı başarır. Dezenfektan dispenserinin uzun basma kolu sayesinde dirsek teması ile elinize kolayca dezenfektan sıkabilirsiniz. Bu dirsek temasına olan ihtiyacı da ortadan kaldıran sensörlü dezenfektan aparatı çeşitleri bulunur. Bu modellerde ellerinizi cihaza yaklaştırdığınızda sensör sistemi bunu algılayarak ellerinize dezenfektan püskürtme işlemi yapar. Avuç içerisine tamamen gelecek şekilde püskürtme işlemini tek seferde yapabilir. Doğru püskürtme özelliği sayesinde az sıvı ile daha çok verim alabilirsiniz. Aynı litre dezenfektanla çok daha fazla el dezenfekte edilmesi mümkün olur. Bu tipteki otomatik dezenfektan aparatı çeşitleri genellikle pille çalışan basit bir iç dizayna sahiptir. İçerisine yerleştirilen kutu ile bittikçe dezenfektan takviyesi yapabilirsiniz. Şık görüntüsü ile konumlandıracağınız her noktada göze hitap eden tasarımı ile dikkatleri üzerine toplar. Fotoselli dezenfektan aparatı da sensörlü ve otomatik modellerle çalışma sistemi bakımından benzerlik gösterir. Pilli ve püskürtme sistemi sayesinde ellerinizi rahatlıkla mikro canlılardan arındırabilirsiniz.

Dezenfektan Dispenseri Çeşitleri Nelerdir?

El dezenfektan aparatı ile artık ellerinizi daha kolay bir şekilde dezenfekte edebilirsiniz. Oldukça pratik kullanımının yanı sıra dirsek teması veya ayak ile basmalı bir şekilde de kullanabilirsiniz. Bu sayede ellerinizi ayrıca bir yüzeye değdirmemiş olursunuz. Bu yapacağınız hijyen işleminden daha etkili bir sonuç almanıza olanak sağlar. Günlük hayatta artık birçok ortamda karşınıza çıkan bu küçük temizlik istasyonları farklı versiyonları ile her yere uyum sağlar. Ayaklı dezenfektan aparatı portatif özellikte olması ile ön plana çıkar ve tercih edilir. Kolayca taşınabilir olması avantajlı özelliklerinden birisidir. Dezenfektan dispenserini dilediğiniz noktaya kolayca getirip götürebilirsiniz. Ayrıca sabit bir şekilde monte edebileceğiniz bir yüzey yoksa da bu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tip modellerde dezenfektan basma aparatları bulunur. Dezenfektan basma aparatları genellikle iki farklı şekilde kullanıcıya sunulur. Dirsek teması ile olanların yanı sıra ayak teması ile de çalışabilir. Ayak ile çalışan modellerde ellerinizi hiçbir yere dokundurmadan ayağınızın hizasında bulunan pedala ayağınız ile basarsanız ellerinize istediğiniz miktarda dezenfektan alabilirsiniz.

Dezenfektan Dispenserleriyle Mikroplardan Korunun

Evrensel bir sorun yaşatan pandemi dönemlerinde özellikle dezenfektan ihtiyacı çok fazla artış gösterir. Elleri daha steril hale getirmeye yarayan bu kimyasal sıvıları daha rahat bir şekilde kullanmayı sağlayan dezenfektan dispenserleri pazarda önemli bir yer tutmaya başlar. Ayrıca pandemi süreci içerisinde dezenfektanlara olan ihtiyaç arttığı gibi dispenserlara olan talep de artış gösterir. Özellikle toplu kullanım alanlarında kesinlikle bulunması gereken dezenfektanlar uygun fiyatlı seçenekleriyle piyasada yerini alır. Dezenfektan fiyatları kadar dezenfektan aparatı fiyatı da oldukça önemlidir. Çünkü dezenfektanlar aparatları olmadan kullanımı zordur. Ucuza satılan bu dezenfektan aparatları, birbirinden farklı model, mekanizma ve malzeme seçenekleri ile siz değerli kullanıcıların memnuniyetine sunulur. Örneğin toplu taşıma araçları gibi sürekli hareket halinde olunan ortamlarda; destek olmadan sabit duramayacak alanlarda duvara monte dezenfektan aparatı kullanılır. Bu aparatlar bu tip ortamlarda kullanıcılarına daha rahat bir kullanım imkânı yaratır. Daha uzun ömürlü ve dayanım bakımından daha dirençli olan metal dezenfektan aparatı bu ihtiyacınızı tam verimle karşılar. Siz de metal malzemeden üretilen çeşitleri tercih ederek daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Aynı zamanda temassız ateş ölçer modellerine de göz atarak ateşinizi zaman zaman ölçebilirsiniz.

Dezenfektan Dispenserleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Dezenfektan dispenserleri konusunda çözüm odaklı çalışan mühendislerin uğraşları sonucu ortaya çıkan farklı tasarımlar mevcuttur. Modeller, kullanılacak alana göre değişiklik gösterir. Ofis tipi gibi masa başında çalışanlar masaüstü dezenfektan aparatını tercih ederek çok rahat bir şekilde kullanabilir. Alışveriş merkezleri, restoran, kafe gibi ortak kullanım alanlarında ise ayak ile çalışan pedallı dezenfektan aparatları daha akılcı ve daha hijyenik bir çözüm olur. Birbirinden farklı tasarımlarıyla elleri dezenfekte etmeye yardımcı olan dezenfektan aparatları, satın alınma aşamasına gelindiğinde akıllara gelecek yegane soru, dezenfektan aparatı nerede satılır sorusu olur. Dezenfektan aparatı en ucuz fiyata akakce.com’da kolaylıkla bulabilir. Kullanıcı yorumlarına göre ihtiyacınızı karşılayacak olan aparat modellerinden istediğiniz modele en ucuz fiyatıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Kullanacağınız ortamı baz alarak monteli mi, pedallı mı, ayaklı mı olacağına karar verebilirsiniz. Birbirinden farklı modellerde istediğiniz aparatı uygun fiyatlara sayfamızı ziyaret ederek görüntüleyebilir ve birbirinden güzel yorumlardan faydalanarak kullanım amacınıza en uygun dezenfektan dispenserlerini siz de tercih edebilirsiniz.