Duvar Sticker

Duvar Sticker Fiyatları

30.177 farklı Duvar Sticker için fiyatlar listeleniyor.

Artikel Duvar Sticker İpek Duvar Sticker Pandas Duvar Sticker Crystal Duvar Sticker Artdeco Duvar Sticker Şimşek Duvar Sticker

Fiyatı Düşen Duvar Stickerları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Duvar Stickerları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Ayna Tablo Duvar Süsü Poster Duvar Örtüsü Duvar Saati Yapışkanlı Folyo Çiçeklik Yapay Çiçek Artikel Duvar Sticker İpek Duvar Sticker Pandas Duvar Sticker

Duvar Sticker Sıkça Sorulan Sorular

Duvar Sticker

Duvar sticker modelleri farklı konseptteki pek çok mekânda kullanılabilen dekoratif ürünlerdendir. Pratik olması ile ön plana çıkan bu kaplama malzemeleri, oldukça geniş bir ürün yelpazesine ve kullanım alanına sahiptir. Duvar stickerları hayvanlar, çiçek çeşitleri, sanatsal dizaynlar, tablo görünümlü olanlar, geometrik şekilli seriler ve daha pek çok tasarım aracılığı ile yaşam alanlarınızı süslemenize imkân tanır. Ürünler ofis, ev, kafe, spor salonu, atölye ve fabrika da dahil hemen her iç mekâna uygulanabilir. Tekli satın alım mümkün olduğu gibi duvar sticker seti şeklinde almak da seçenekleriniz arasındadır. Ürünler mutfak, salon, çocuk ve genç odası, antre gibi alanlara önerilen şekilde uygulandığında hazır hâle gelir.
Ürünlerin renkleri, boyutları, temaları, baskı kaliteleri, duvara yerleştirilme yöntemleri değişkenlik gösterir. Duvar sticker eğitim modellemeleri ve öğretici dizaynlar, çocukların zihinsel gelişim süreçlerine katkı sağlamaya yardımcı olur. Duvar sticker uzay, yıldız, dünya kreasyonlarını tercih ederek ilgi alanlarınızı evinizin duvarlarında yansıtabilir ya da tuttuğunuz takımın amblemini ve renklerini içeren kaplamalara yönelerek fanatik duruşunuzu sergileyebilirsiniz. Hemen her zevke hitap eden duvar sticker baskı çeşitliliği sayesinde hayal gücünüzü özgürce dışa vurabilirsiniz.

Duvar Sticker Kaplaması Nedir?

Dekoratif duvar kaplamalarının popülerliği ve çeşitliliği giderek arttığından “Duvar stickerı nedir ve duvar stickerları nerede satılır ya da bu kaplamaların avantajları nelerdir?” türevi sorular ile daha sık karşılaşmanız olasıdır. Kaplama sticker, duvar yüzeyine yapıştırılmak suretiyle uygulanan dekorasyon ürünüdür. Duvar alanını kullanarak yaşam alanlarınızı süslemenize, ortamın havasını değiştirmenize olanak tanır. Hacimsel olarak ekstra yer kaplamamaları ve pek çok dekorasyon materyaline kıyasla daha bütçe dostu bir yapı sergilemeleri bu çıkartmaların en önemli avantajları arasında yer alır.
Ürünlerin ön yüzeyleri özel olarak tasarlanmış imajlardan oluşur ve arka yüzeylerinde özel yapışkan materyal yer alır. Bu yapışkan malzeme çoğunlukla banttır. Bu bantın koruyucu katmanını çıkararak duvar sticker seçkinizi istediğiniz alana yapıştırabilirsiniz. Görselin yer aldığı ön bölge gibi arka yüzeyin de nitelikleri farklılaşabilir. Örneğin, vav duvar sticker modelleri, retro figürlü olanlar, duvar pano stickerları, avangart tasarımlar, geleneksel motifli etiketler, duvar sticker ayna kreasyonları ön yüzeyin temasını oluşturabilir ve arka yüzeyin de yapışkan tipi ve kalitesi farklılaşabilir.

Yaşam Alanlarını Renklendiren Dekoratif Duvar Stickerları

Üretici markalar farklı odalar için özgün dizaynlar geliştirir. Duvar sticker bebek odası tasarımları ile duvar sticker genç odası seçkileri birbirinden rahatlıkla ayırt edilebilir. Kimi ürünler ise yaşam alanlarının farklı bölgelerinde kullanılabilir özelliktedir. Temel olarak, kullanıcı tercihlerinin belirleyici olduğunu söylemek mümkündür. Örneğin, beğendiğiniz seçenekleri yatak odası, salon ve çalışma odası duvarlarına uygulayabilirsiniz. Duvar sticker gül motifleri ve unicorn duvar stickerları son dönemde en fazla tercih edilen ve farklı odalara uygulanabilen özel kalıplı seçkiler arasında yer alır. Bu tasarımların kendi içerisinde de çeşitlendiğini ve çeşitliliğin fiyatlandırma üzerinde etkili olabileceğini eklemek gerekir.
Duvar stickerları araba, motosiklet ve uçak gibi taşıtların orijinal şeklini içerebileceği gibi duvar sticker spor temalı modellemelerde takım renk ve amblemlerine de yer verilebilir. Standart duvar stickerları beyaz, kırmızı, yeşil ve pembe gibi renkleri ve renk skalasındaki tüm tonları kapsayabilir, odanın renk paletine uygun ürün seçildiğinde son derece yaratıcı kombinasyonlar elde edilebilir. İşlevsellik ile bütünleşen dekor arayışı olanlar için duvar sticker dünya haritası ya da duvar sticker saat tasarımları son derece iyi bir seçenektir. Duvar saati modelleri fonksiyonellik ile dikkat çekiciliği bir arada sunar. Kişiselleştirilmiş tasarımlarla yaşam alanlarını zenginleştirmek isteyenler açısından isimli duvar stickerları ilgi çekici olabilir. Duvar sticker dini tasarımlar ise maneviyata önem verenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Ürünler okul, ofis ve fabrika gibi kurumlara da uygun bir yapı sergiler. Örneğin, daha resmi bir atmosfer elde etmek isteyenler için duvar sticker Atatürk silüetleri ve tarihteki önemli figürlerin çıkartmaları özel olarak imal edilir.

Duvar Sticker Modelleri

Duvar etiketlerinin geniş bir ürün yelpazesine sahip olması kullanıcılara diledikleri tarzı yaratma fırsatı sunar. İlgi alanınıza, zevkinize, oda tasarım fikirlerinize ve mevcut mobilyalarınıza uyumlu duvar sticker çeşitlerine Akakçe farkı ile anında ulaşabilirsiniz. Duvar sticker manzara kompozisyonları, bitki ve hayvan temalı olanlar, duvar sticker renkli kombinasyonlar, isimli duvar stickerları, şehir ve ülke konseptli seriler, duvar sticker harfleri satın alabileceklerinizden yalnızca birkaçı. Yerel ve popüler lokasyonlardan hoşlanıyorsanız ürünlerin İstanbul ve Antalya silüetli olanlarını inceleyebilirsiniz. Gezgin ruhunuzu yansıtmak niyetindeyseniz duvar sticker Eyfel Kulesi mimarisini, Özgürlük Heykeli çıkartmasını ya da çok daha kapsayıcı olan duvar sticker harita tasarımlarının estetik görüntüsünü evinize taşıyabilirsiniz. Müzikle ilgileniyorsanız nota duvar sticker tasarımlarına bakabilir, doğanın dinginliğinden güç almak istiyorsanız duvar sticker yaprak motiflerini düşünebilirsiniz.
Duvar sticker bebek görselleri miniklerin odaları için yaygın biçimde tercih edilirken çocuk odaları için ise çizgi film temaları ve eğlenceli figürler ön plana çıkar. Eğlenceli ve canlı renk kombinasyonlarına sahip ürünler kedi, köpek, kuş, dinozor, baykuş gibi görsellerden beslenir. Şirinler duvar stickerları ise çocuk odalarının her daim vazgeçilmezlerinden. Görselleri dikkate alarak kararınızı verebilir yahut ürünlerin boyutuna, şekline ve baskı kalitesine göre de seçiminizi yapabilirsiniz. Kare, dikdörtgen, oval ve özel kalıp kesim gibi formlarda hazırlanması, çeşitliliği doğrudan artıran temel unsurlardan biridir. Üçgen duvar stickerları, hayvan biçimli olanlar, vektörel duvar sticker üretimleri, ünlü kişilerin özel kesim tam boy kalıpları, gökkuşağı duvar stickerları ve daha pek çok şekil seçeneği arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Duvar Sticker Satın Alım ve Kullanım Önerileri

Hangi sticker modelini tercih edeceğiniz ve duvar çıkartmalarının ne şekilde uygulanacağı farklılık gösterse de ürün özelliklerine bakarak seçim sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aşağıda yer alan önerileri dikkate alarak kısa sürede, tam kendinize göre olan çıkartmayı bulabilir ve uzun süre muhafaza edebilirsiniz:

Duvar Sticker Fiyatları

Duvar sticker fiyatları ürünlerin niteliklerine, üretici marka kampanyalarına, özel gün fırsatlarına, tekli ya da set hâlinde satış gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Pek çok duvar dekorasyon yöntemine nazaran ekonomik olması dolayısı ile rağbet gören ürünlerin fiyatlandırmasına renk, kâğıt ve yapışkanın kalitesi, kesim türü, tasarım fikri ve ölçüler etki eder. Resimli duvar stickerları farklı motif, figür, renk tonu ve büyüklük seçeneklerine sahiptir. Örneğin, duvar sticker kelebek figürü ya da filli duvar stickerları çok renkli, siyah ya da birkaç renk kombinasyonlu olabilir; büyük, orta ya da küçük boyda üretilebilir. Paket içeriğinde tek bir duvar sticker çerçeve bulunabilir veya çok sayıda çerçeveye de yer verilebilir.
Kalıbın bizzat motif şeklinde kesilmiş olduğu tasarımlara ulaşmak da mümkündür. Örneğin, duvar sticker ağaç biçiminde olabilir. Ağacın dalları ve yaprakları detaylıca işlenmiş olabilir, çok daha sade bir tasarım benimsenmiş olması da ihtimal dahilindedir. Ayrıca duvar stickerı soy ağacı biçiminde hazırlanmış da olabilir. Tüm bunların fiyatlandırma üzerinde etkili olması muhtemeldir. Duvar stickerları Galatasaray, Fenerbahçe Beşiktaş renklerini ve amblem temalarını kapsıyorsa özel konsept olarak değerlendirilir ve standart duvar sticker siyah silüetlere kıyasla farklı fiyatlarla satışa sunulabilir. Duvar stickerları en ucuz seçeneklerini Akakçe’de bulabilirsiniz.