Duvar Süsü

Duvar Süsü Fiyatları

12.011 farklı Duvar Süsü için fiyatlar listeleniyor.

Demiriz Duvar Süsü Fidex Home Duvar Süsü Ancel Duvar Süsü Bambum Duvar Süsü Oscar Duvar Süsü Güneş Duvar Süsü

Fiyatı Düşen Duvar Süsleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Duvar Süsleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 - 100 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Materyal Boyut Şekil/Desen Kullanım Yeri Kelime ile Filtrele Renk

Yılbaşı Süsü Ayna Tablo Duvar Sticker Poster Duvar Örtüsü Duvar Saati Yapışkanlı Folyo Yapay Çiçek Ancel Duvar Süsü Bambum Duvar Süsü Demiriz Duvar Süsü

En Çok Karşılaştırılan Duvar Süsleri

Duvar Süsü Sıkça Sorulan Sorular

Duvar Süsü

Ev dekorasyonlarını kendi zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre dizayn ettiğinizde evinizi estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ev dekorasyonlarında ufak ya da ihtişamlı gösterişler yapabilmek için duvar süsü aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Yapımlarında kullanılan malzemeler, tasarımlar ve renkler duvar süsü modellerinin genişlemesini sağlar. Bu sayede ev dekorasyonunuz için birbirinden farklı duvar süsleriyle karşılaşabilirsiniz. İplerle kasnakta dantel duvar süsü yapımı oldukça keyifli ve pratik bir şekilde yapılır. Sizlerin merak ettiği kasnakta duvar süsü nasıl yapılır sorusu için farklı tekniklerle karşılaşabilirsiniz. Büyüklüğünü ve iplerini belirleyerek kasnak duvar süsü yapabilirsiniz. İpleri birbirine ya da bir çerçeve etrafına yapıştırarak halat ipten duvar süsü modellerini ortaya çıkarabilirsiniz. Çiçek ya da yaprak motiflerini kullanarak örgüden yapmaya başlayabilirsiniz. Etamin duvar süsü yapımlarında kullanılan bir kumaştır. Bu yüzden etamin üzerine işlemeler yaparak kendi ellerinizle örme duvar süsü tasarlayabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve özellikteki ipten duvar süsünüzü hazırlayabilirsiniz. Dekoratif özellikleriyle bu el yapımı duvar süsü modelleri evinizin havasını değiştirmeye yarar. Ayrıca uygun bir duvar alanı belirleyerek guguklu duvar saati modellerini de ev dekorasyonu için kullanabilirsiniz.

Duvar Süsü Çeşitleri

Serbest ya da geometrik şekillerle oluşturulan makrome tasarımlarıyla her ortama uyum gösterebilir. Kalın ipliklerle saçak detaylarının verildiği yaprak şeklindeki makrome tasarımları balkon ve bahçelerinizde tercih edebilirsiniz. Küçük ve büyük makrome duvar süsü çeşitleri arasından kullanım alanına uygun seçimler yapabilirsiniz. Uygun makrome duvar süsü fiyatları sayesinde ev dekorasyonlarınızı renklendirmeye başlayabilirsiniz. Hayvan kafası duvar süsü çeşitlerinde birbirinden farklı figürlerle karşılaşabilirsiniz. Aslan ya da geyik kafası duvar süsü çeşitlerinde kullanılır. Doğal bir görünüm sergilemesi açısından geyik başı duvar süsü tercih edebilirsiniz. Gücü ve başarıyı temsil eden aslan duvar süsü iş yerlerinizde de kullanılabilir. Farklı boyutları bulunan aslan ve geyik duvar süsü çeşitlerine göz atarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Birden fazla sayıda kuş duvar süsü tasarımlarında kullanılır. Denizi seviyor evinizde de bu dekorasyonlara sahip olan aksesuarları kullanmak istiyorsanız balık ve deniz kabuğu duvar süsü çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Farklı renk, tasarım ve boyutlardaki balık duvar süsünü ortam dekorasyonuna göre belirleyebilirsiniz. Kapı girişleri ya da koridorlar için nazar boncuklu duvar süsü çeşitleri kullanılabilir. Küçük ya da büyük nazar boncuğu duvar süsü çeşitleri içerisinden uygun seçimler yapabilirsiniz.

Duvar Süsü Özellikleri

Dekoratif duvar süsü modelleri birbirinden farklı malzemelerden üretilerek kullanım amaçlarının, alanlarının ve özelliklerinin değişmesi sağlanır. Demir, seramik, tahta ve polyester duvar süsü yapımında kullanılan malzemelerdir. Ferforje duvar süsü dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilir. Bu demir duvar süsü malzemeleri üretim aşamalarında kullanılırken lazer kesim teknolojileri yapılır. Bu sayede şık ve dekoratif bir hal alan lazer kesim duvar süsü her mekan için tercih edilebilir. Parlak görünüşleriyle metal duvar süsü çeşitlerinde kullanılan tasarımlar ilginizi çekebilir. Beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı seramik duvar süsü mekanların ferah bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilir. Beyaz seramiğin üzerine yapılan çini duvar süsünü otantik bir görünüme kavuşturur. Zarif bir şıklığa sahip olan cam duvar süsü üretimlerinde kullanılır. Camın inceliğinin ve boyanabilir özelliğinin en iyi şekilde kullanıldığı pleksi duvar süsü zarif görünüme sahiptir. Sağlıklı ve doğal olan tahta duvar süsü yapımında kullanıldığında geniş tasarımların oluşmasını sağlar. Ahşap ve rattan duvar süsü çeşitleri örme ya da yapıştırma tekniğiyle tasarlanır. Örme tekniğiyle yapılan hasır duvar süsü çeşitleri bahçe ve balkonlarda kullanılabilir.

Duvar Süsü Nerelerde Kullanılır?

Ev dekorasyonları için kullanılan duvar süsleri evlerinizin tüm odaları için tercih edilebilir. Mutfak özelliklerinize uygun mutfak duvar süsü çeşitleri içerisinden seçim yaparak satın alabilirsiniz. Örgü duvar süsü çeşitleri mutfak için kullanılabilir. El yapımı olarak da yapılan ipli duvar süsü mutfağınıza hava katar. İnce işlemelerin yapılabilmesi için dantel kasnak duvar süsü yapımında kullanılır. Bu sayede farklı motiflerin oluşturulduğu dantel duvar süsü tasarlanabilir. Salon duvar süsü çeşitleri gösterişli ve bambaşka tasarımlarıyla ortamın dizaynına uyum gösterir. Dünya haritası duvar süsü kabartmalı detaylarıyla salonlarda kullanılabilir. Serbest stillere sahip olan yaşam çiçeği duvar süsü de mobilya dekorasyonlarıyla uyum gösterebilir. Cam detayların kullanıldığı aynalı duvar süsü salonların havasına şıklık katar. Oturma odası duvar süsü modelleri led duvar süsü ile kullanılabilir. Soy ağacı duvar süsü etrafında kullanılan ledler hem şık hem de fotoğraflarınız için çerçeve görevi üstlenebilir. Kapı girişleri ya da koridor duvar süsü kullanacağınız diğer alanlardan birisidir. Buralarda büyüklükleri farklılık gösteren nazar boncuğu duvar süsü tercih edebilirsiniz. Renkli, peluş unicorn, flamingo, gökkuşağı duvar süsü çeşitleri çocuk odalarında kullanılabilir. Çocuk odası duvar süslerinde kullanılan renkler ve tasarımlar çocukların ilgisini çeker.Küçüklü büyüklü motiflerle süslenen yapraklı ve çiçekli modelleri bahçelerinizde kullanabilirsiniz.

Duvar Süsü Seçimi

Çocuk odaları için peluş, renkli duvar süsü çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Tavana asılabilen gece parlayan duvar süsü yatak ve çocuk odaları için kullanılabilir. Balkonları renklendirmek amacıyla çiçek ve yaprak tasarımlarını oluşturur. Bu yüzden balkon dekorasyonuna uygun hayvan figürleri, yaprak ve çiçek duvar süsü üzerine işlenerek ya da baskı yöntemiyle uygulanır. Gül, papatya ya da kaktüs duvar süsü için kullanılan bazı çiçeklerdir. Geniş çeşitliliği ve tasarımları bulunan balkon duvar süsüyle kış ya da yaz bahçelerini balkonlarınızda oluşturabilirsiniz. Kapı girişleri için de üçlü duvar süsü kullanabilirsiniz. Küçüklü büyüklü olan aynalı kelebek duvar süsü kapı girişlerini güzelleştirmeye yarar. Bu yüzden aynalı kelebek duvar süsü şık ve estetik tasarımlarını sizlere yansıtır. Evlerinizde söz ve nişan duvar süsü çeşitlerini kullanarak harika konseptler hazırlayabilirsiniz. Söz ve nişan kutlamalarında gelin ve damadın isimlerinin baş harflerini ortamda kullanmak için harf duvar süsü satın alabilirsiniz. Doğum günü duvar süsü çeşitleri arasından doğum günü konseptine uygun olan seçimleri yapabilirsiniz. İyi ki doğdun isimli duvar süsü doğum günleri için tercih edilebilir.

Duvar Süsü Akakçe'de

Evinizin dekoratif ve estetik bir hal alması için modern ya da otantik duvar süsü modellerini kullanabilirsiniz. Klasik desen ve tasarımların kullanıldığı retro duvar süsü oturma odaları ya da salonlara farklı bir hava katar. Bunlardan biri olan plak duvar süsü eski dönemleri canladırmanızı sağlayabilir. Tekli ya da 3 lü duvar süsü haline satışa sunulan bu aksesuarları kullanım amacınıza göre belirleyebilirsiniz. Daha doğal ve otantik bir hava için elekten duvar süsünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca bir çerçeve etrafında saçak detaylarının bulunduğu rafya duvar süsünü kullanabilirsiniz. Canlı, renkli ve özgür tasarımların kullanıldığı bohem duvar süsü çeşitleri her alan için tercih edilebilir. Renkli ve fosforlu duvar süsü çeşitleriyle iç mekan dekorasyonlarına canlılık getirebilirsiniz. Karanlıkta kendini belli eden ışıklı rgb duvar süsü kullanıcıların ilgisini çeken özelliklere sahiptir. Bu ışıklı duvar süsü elektrik enerjisinin desteğiyle çalışır. Floresan lambaları kapatarak ışıklı neon duvar süsü altında oturabilirsiniz. Duvar ünite süslerinde kabartma detaylarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde 3 boyutlu duvar süsü haline gelen ünite süsleri ortamın şıklığını artırabilir. Farklı figürlerin ve tasarımların kullanıldığı 3D duvar süsü çeşitleri her kullanıcıya hitap eder. Ayrıca baskı tekniğiyle hazırlanan mdf tablo çeşitleri arasından da uygun seçimler yapabilirsiniz.