Tütsü

Tütsü Fiyatları

14.120 farklı Tütsü için fiyatlar listeleniyor.

Hem Tütsü Şelale Tütsü Zen Tütsü Piramit Tütsü Erva Tütsü Musk Tütsü

Fiyatı Düşen Tütsüler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÇubukKonik0 - 50 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Koku Seçeneği Kelime ile Filtrele Ürün Puanı

Çubuklu Oda KokusuBuhurdanlıkDuvar SaatiAynaYapışkanlı FolyoYapay ÇiçekRafMasa SaatiMumHem TütsüŞelale TütsüZen Tütsü

Tütsü Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Tütsüler hangileri?

Bugün Akakçe'de 14.120 farklı model arasında

En çok satan Tütsüler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tütsü:
  1. Flute 200 Adet Karışık Tütsü + Tütsü Kayığı
  2. Hem Mkd Avm 5 Çeşit Karışık Geri Akış Tütsü Şelale Konik Backflow Incense Cones 5 Adet Pieces
  3. Şelale tütsü brülör seramik Backflow tütsü tutucu duman geri akış el işi Censer standı tütsülük
  4. İsem Dağ Geri Akış Şelale Dekoratif Tütsülük
  5. Blue Avm Geri Akış Şelale Tütsülük Oda Kokusu Brulör 2 Adet Konik Tütsü Hediye

Tütsü

Tütsü; buhur olarak da adlandırılan, çevreye hoş bir koku yayarak olumlu atmosfer yaratan bir eşyadır. Tütsü markaları; ağaç tütsü, doğal tütsü, toz tütsü, sıvı tütsü gibi tütsü çeşitleri üretir. Her biri farklı bir aromaya sahip çubuk tütsü çeşitleri mevcuttur. Yüzyıllar öncesinden günümüze dek her dönemde farklı amaçlarla kullanılan tütsü türleri, değişen beğenilere ayak uyduracak şekilde üretilmeye devam eder. Odun tütsü, ud tütsü, organik tütsü gibi doğal tütsü çeşitlerini ve çok daha fazlasını, dekorasyon kategorisinde yer alan ortam kokuları kategorisinin hemen altında bulabilirsiniz. Siz de “En iyi tütsü nerede satılır ve tütsü nerede bulunur?” diye merak ediyorsanız Akakçe’nin geniş ürün yelpazesine göz atarak tütsüler ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Tütsü Çeşitleri

Lavanta, gül, papatya gibi çiçek kokularını taşıyabilen ürünlerin etrafa yaydığı kokunun türüne göre pek çok çeşidi bulunur. Gül kokulu tütsü çiçek rayihalarıyla rahatlamak isteyenlerin tercihi olurken, çikolatalı tütsü ve kahveli tütsü özellikle kafe sahipleri için iyi bir seçenektir. Tütsü vanilya aromasına sahip olduğunda ise yaydığı yumuşak koku ile dikkat çeker. Aromatik kokulardan olan misk tütsü, amber tütsü ve sandal tütsü ise çarpıcı bir atmosfer yaratmak isteyenler tarafından çok beğenilir.
Adaçayı tütsü, en yaygın kullanılan türlerden birisi olarak ön plana çıkar. Evinden kötü enerjileri uzaklaştırmak isteyenler adaçayı tütsü satın alırlar. En eski dönemlerden beri evlerde sandal ağacı tütsü, defne yaprağı tütsü, üzerlik otu tohumu tütsü gibi çeşitleri yakmak geleneksel bir hal almıştır. Bu gelenek, modern zamanlarda da devam eder ve tütsü sandal ağacı, ud tütsü ve öd ağacı tütsü gibi çeşitler de denemeye değer alternatifler arasındaki yerini alır. Meraklısı için vazgeçilmez olan türlerden birisi de renkli tütsü çeşitleridir. Tarçın kabuğu tütsü, ardıç ağacı tütsü, ylang ylang tütsü gibi türler en rahatlatan kokulu tütsüler arasındadır. Malzeme bakımından odun tütsü, bambu tütsü, likit tütsü, toz tütsü gibi farklı formlardaki türleri mevcuttur. Günlük sakızı tütsü ve günlük ağacı tütsü, tütsü sandal ağacına iyi bir alternatif olabilir. Tüm bunların haricinde kalın tütsü uzun süreli kullanım imkanı vermesi bakımından bereketli bir üründür. Bu özel ev eşyasının elektronik tütsü çeşitleri de bulunur.

Tütsü Malzemeleri Nelerdir ve Ne İşe Yarar?

Tütsü malzemeleri oldukça detaylı parçalardan meydana gelir. Genellikle tütsü setleri halinde hazırlanan tütsü paketi içerisinde tütsü kabı, tütsü kömürü, çubukları ve tütsü tahtası gibi eşyalar yer alır. Yakacağınız tütsü rengine, tütsü bitkisine veya sıvı tütsü aromasına karar verdiyseniz tütsü çubuklarını tütsü çanağına sağlam bir şekilde yerleştirmekle işe başlayabilirsiniz. Ürünün ucunu bir kibrit veya çakmak yardımıyla yakabilir, tütsü otundan yükselen rahatlatıcı koku ile baş başa kalabilirsiniz.
Tütsü kullanımı, tüm bu araç gereçlerin tam olması halinde gayet kolaydır. Tütsü seti içerisinde yer alan tütsü taşı, tütsü yağı gibi ek malzemeleri de kullanabilirsiniz. Aktar tütsü malzemelerini bulmak için en doğru yerlerden birisidir. Ayrıca özel amaçlar için üretilen mangal tütsü ve çıra tütsü gibi malzemeler, mangal düzeneğinde aktif hale gelir. Tütsü malzemelerini tütsü kutusu içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede çubukları kaybolmadan ve tozlanma riski olmadan güvenle saklayabilirsiniz. Tütsü konisi ve tütsü yatağı, yandıkça çubuktan düşen külleri toplamak için idealdir. Bu sayede etraf kirlenmemiş olur ve bu külleri zahmetsizce toplayıp atabilirsiniz.

Tütsü Yakmak Neye İyi Gelir?

Tütsü faydaları en eski zamanlardan beri herkes tarafından bilinir. Şifa niyetiyle başvurulan tütsü kokuları, egzotik ve otantik olmaları ile dikkat çeker. Birbirinden farklı yüzlerce aroma seçeneğinin her birini farklı bir niyetle ve beklentiyle hayatınıza dahil edebilirsiniz. Tütsülük; tamamen iç huzurunuza odaklanıp, psikolojik olarak dengede kalmaya ihtiyaç duyduğunuz zaman dilimlerinde ulaşabileceğiniz şefkatli bir dost eli gibidir. Özel bir ritüel olan tütsü özellikleri bakımından birçok faydalı etkiye sahiptir. “Tütsü ne işe yarar?” sorusuna aşağıdaki cevaplar verilebilir:

Tütsü aromaları yardımıyla meditasyon ve yoga gibi odaklanma gerektiren aktiviteler esnasında daha kolay konsantre olabilirsiniz. Bireysel veya grup halindeki seanslarda faydalanmak için kusursuz bir eşlikçi görevi görür. Kokuların ve esansların içgüdüleri harekete geçirme konusundaki başarısı göz önüne alındığında afrodizyak tütsü çeşitleri, özel içeriklerden oluşturulan yapıları ile en özel anlarınızda istediğiniz ortamı yaratmanız açısından etkili olabilir. Sinek, haşarat gibi canlıların çok görüldüğü bölgelerde, bu canlılardan zarar görmemek ve korunmak için sinek kovucu tütsü çeşitlerinden faydalanmak akıllıca olur. İçeriğindeki özel maddeler sizi sinek ısırıklarından korur ve tüm aile üyeleri için koruyucu bir kalkan görevi görür.

Yaşam Alanlarında Tütsü Kullanımı

Evlerde dekoratif tütsüler kullanmak, yaşam alanının görünümüne önem verenler için iyi bir yoldur. Ürünü mumluk modelleri ile yan yana hoş bir bütünlük içerisinde kullanabilir, ev süslemesinde fonksiyonel bir obje olarak değerlendirebilirsiniz. Bu amaç için hazırlanan mum ve tütsü seti alternatifleri mevcuttur. Gündüz estetik bir obje olarak kullanabilir, gece yakarak yumuşak ışığı ile hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Kitap okurken, çalışırken veya yazı yazarken ilham almanız için ideal bir yardımcıdır. Ayrıca evin mutfak, banyo gibi alanlarında da keyifle kullanabilirsiniz.
Spa ve masaj salonları ile, yoga ve meditasyon merkezleri, tütsü buhurdanlık çeşitlerinin en sık kullanıldığı yerlerin başında gelir. Genel atmosferi tamamlamak ve çalışmalardan en üst düzeyde verim almak için orijinal tütsü çeşitlerinin ortama yaydığı pozitif enerjiden faydalanmak yerinde olur. Psikologların seanslarında yer verdikleri destekleyici eşyalardan olması sebebiyle psikoloji ve psikiyatri klinikleri ile terapi merkezlerinde tütsü demeti çeşitlerine sıklıkla rastlanır.

Tütsü Fiyatları ve Kampanyaları

Tütsü satın almak isteyen herkes, fiyat aralıklarını merak eder. Buhur tütsü fiyatları ürünün kalitesine, markasına ve ek malzemelerine göre değişebilir. Hangi ürünü tercih edeceğinize karar vermeden önce ihtiyaçlarınızı, üründen beklentilerinizi ve ayıracağınız bütçeyi belirlemek sizin için fayda sağlar. Alışveriş yapmadan önce tütsü kullananlar tarafından yapılan yorumlara bakmak faydalı olabilir. Tütsü önerilerinin yer aldığı kullanıcı yorumlarının detaylarında en uygun seçenekleri öğrenebilirsiniz. Böylece tütsü tavsiyelerinden yardım alarak ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.
Tütsü mum seti, bu gibi konulara meraklı olan arkadaşlarınız için kusursuz bir hediye seçeneği olabilir. Tütsü satan yerlerden temin edebileceğiniz el yapımı tütsü veya ağaç tütsü seti ile sevdiklerinizi doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde mutlu edebilirsiniz. Kampanyaları takip ederek hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilir, arkadaşınıza seveceği bir tütsü alarak aranızdaki bağları daha da kuvvetli hale getirebilirsiniz. Siz de “Tütsü nedir, en iyi tütsü ve en kaliteli tütsü markası hangisidir, en ucuz tütsü alternatifleri nelerdir?” diye merak ediyorsanız detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Mum fiyatları ve buhurdanlık tütsü fiyatları hakkında bilgi almak ve uygun fiyatlı ulaşılabilir ürünleri belirlemek için Akakçe’nin fiyat listeleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.