Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

47 farklı Ekmek Yapma Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Arçelik Ekmek Yapma MakinesiArçelik Ekmek Yapma Makinesi Arzum Ekmek Yapma MakinesiArzum Ekmek Yapma Makinesi Beko Ekmek Yapma MakinesiBeko Ekmek Yapma Makinesi Tefal Ekmek Yapma MakinesiTefal Ekmek Yapma Makinesi Fakir Ekmek Yapma MakinesiFakir Ekmek Yapma Makinesi Kiwi Ekmek Yapma MakinesiKiwi Ekmek Yapma Makinesi

Fiyatı Düşen Ekmek Yapma MakineleriTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü

Ekmek Kızartma MakinesiBuharlı PişiriciWaffle MakinesiPizza MakinesiPişirme SacıYumurta PişiriciMısır Patlatma MakinesiÇorba MakinesiKrep MakinesiArçelik Ekmek Yapma MakinesiArzum Ekmek Yapma MakinesiBeko Ekmek Yapma Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Ekmek Yapma Makineleri

En Çok İlgi Gören Ekmek Yapma Makineleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Ekmek Kızartma Makineleri

Ekmek Yapma Makinesi Yorumları ve Önerileri

 • İC10 yorum
  11 beğeni
  TefalTefal Pain Dore Ekmek Yapma Makinesiİzel C. 30 Ocak 2021
  Tefal Pain Dore Ekmek Yapma Makinesi
  Ürünü yaklaşık bir haftadır günde 2 defa çalıştırarak kullanıyorum. İlk etapta kafama göre ölçülerle ekmek yapmaya kalktım ve istediğim gibi olmadı... sonra ölçülerine uygun yaparak daha güzel sonuç aldım ama unun ölçüsünü tam tutturamıyordum... son olarak hassas tartı da alarak un ölçülerini ayarlayınca gerçekten çok güzel ekmek oluyor... ölçülere sadık kalarak hassas tartı da kullanırsanız her tarif istediğiniz gibi olacaktır
 • CK6 yorum
  4 beğeni
  KiwiKiwi KMC 6955 Çok Fonksiyonlu Ekmek Yapma MakinesiCansu K. 24 Aralık 2020
  Kiwi KMC 6955 Çok Fonksiyonlu Ekmek Yapma Makinesi
  Görünüşü güzel yorumlara da baktım ama yine de kararsız kaldım tavsiye eder misiniz?
 • CK1 yorum
  1 beğeni
  TefalTefal Pain Delices Ekmek Yapma MakinesiCOSKUN K. 11 Aralık 2020
  Tefal Pain Delices Ekmek Yapma Makinesi
  Ürünü çok daha ucuza Tefal mağazasında bulabilirsiniz. Yemek tariflerindeki ölçüler için verilen kaplar yeterli , sadece bazı noktalarda hassas tartı ya da bardak hacmi / gram bilgilerini bilmeniz gerekiyor. Örneğin 1 kg ekmek yapmak için gereken unu 1100 ml un koyarak çözmek gibi. Ya da en iyisi hassas bir mutfak tartısı edinmek olacaktır. 20 farklı pişirme yontemi dese de bunun 3 modu reçel / yoğurt ve ayran için ayrılmış. Ölçüler haricinde gayet rahat kullanışlı ve leziz ekmek yaptığını söyleyebilirim.
Tüm yorumları gör

Ekmek Yapma Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek yapma makineleri, damak tadınıza uygun olan taze ekmek çeşitlerini kısa sürede hazırlamanız için sizlere yardımcı olur. Arzum, Fakir, Tefal, Kiwi, Arçelik, Profilo gibi seçkin beyaz eşya markaları tarafından üretilen ürünler, teknik donanımları ve kolaylık sağlayan aksesuarları sayesinde mayalama ve yoğurma gibi zaman alan işleri sizin yerinize tamamlar. Böylelikle sizlere sadece lezzetli ekmekleri hazırlamak için gerekli olan malzemeleri bir araya getirmek kalır. Ürünler ekmek pişirirken kullanmak istediğiniz malzemeler konusunda sizi özgür bırakır. Bu sayede ailenizin beslenme programına uygun olan tam buğday ve kepek ekmeği gibi birçok farklı ekmeği kısa sürede hazırlamanıza katkı sağlar. Ayrıca pişirdiğiniz tüm ekmekleri farklı tatlarla lezzetlendirme avantajı sunar. Zeytinli, baharatlı, sütlü, kuru yemişli ekmekler pişirmenize yardımcı olur. Ekonomik fiyatlı birçok ekmek yapma makinesi Akakçe’de sizlerin değerlendirmesine sunulur.

Ekmek Yapma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Tüm ürün modellerinin kullanımı oldukça kolaydır. Cihazların her birinde ekmek pişirmek için ekmek haznesini ve hamur karıştırma kolunu makinenin içine yerleştirmek ve malzemeleri ekmek haznesine eklemek yeterlidir. Ekmek yapma makinesi markaları tarafından satışa sunulan çoğu ürün, birden fazla pişirme fonksiyonu ile çalışır. Bu fonksiyonlar arasında zaman programlaması yapmanız için standart, hızlı, ultra hızlı gibi pişirme işlevleri bulunur. Ayrıca ürünler, ekmek büyüklüğünü ve kızartma derecesini seçmeniz için sizlere seçenekler sunar.
Bazı ürünler tek, bazı ürünler ise çift ekmek haznesi ile çalışır. Ekmek yapma makinesi çift hazneli olan modeller aynı anda iki farklı türdeki ekmeği hazırlamanıza yardımcı olur. Ekmek boyutu seçimi için ise bazı modellerde somun, sandviç ekmeği gibi seçenekler bulunur. Makinenin ekmek haznesine gereken malzemeyi ekledikten sonra bu fonksiyonlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir ve ekmeğinizin kısa sürede pişmesini sağlayabilirsiniz.

Ekmek Yapma Makinesi Özellikleri ve Avantajları

Ekmek yapma makinesi parçaları pişirme hazırlığını kolaylaştıran aksesuarlardan oluşur. En önemli aksesuar ekmek haznesidir. Ürünler ekmeğinizi, yanmaz ve yapışmaz özellikteki bir haznede pişirir. Hazne, çırpıcıyı hareket ettiren döner bir şaft ile çalışır. Haznenin üzerine yerleştirilen çırpıcı, ekmek haznesindeki malzemeleri pişirme için ideal şekilde karıştırarak hamur haline getirir. Ekmek haznesinin dışı ısınmayı önleyen duvarla kaplıdır. Bu durum pişirme esnasında ekmeğinizi kontrol ederken kolaylık sağlar.
Ekmek yapma makinesi yorumları ve kullanıcı geri bildirimlerinde ürünlerin üzerinde bulunan görüntüleme penceresinin sağladığı kolaylıklar yer alır. Görüntüleme penceresi ekmeğinizi pişirirken gözlemlemenize yardımcı olur. Hemen hemen tüm ürünlerde ekmeğinizi damak tadınıza uygun olarak pişirmeniz için ölçü kapları bulunur. Ekmek yapma makinesi ölçüleri ürünün hazne sayısına ve hazne kapasitesine göre değişik boyutlara sahiptir.

Ekmek Yapma Makinesi Çeşitleri

Ekmek yapma makinesi fiyatları fonksiyonlarına ve pişirme haznesinin boyutlarına göre farklılık gösterir. Bazı modellerde ekmeğin yanı sıra reçel, yoğurt ve peynir hazırlama gibi ekstra pişirme fonksiyonları bulunur. Süt ürünlerini hazırlama fonksiyonu sunan ürünler, ekmek haznesine ek olarak süt ürünleri için özel bir hazne kullanır. Ayrıca bazı modellerin aksesuarlarında süzme yoğurt, süzme peynir için ekstra filtre yer alır. Tüm ekmek yapma makinesi yedek parçaları kompakt özelliktedir. Bu sayede hem temizlik için yerinden çıkarılarak yıkanabilir hem de ihtiyaç duyulduğu an markadan kolaylıkla temin edilerek değiştirilebilir.
Standart ekmek boyutları ortalama 250 gram olduğu için ekmek yapma makinesi büyük boy seçenekleri ile tek seferde 6 ekmeğe kadar pişirme sağlanabilir. Büyük boy ürünlerin üzerinde kademeli gramaj düğmesi bulunur. Kademeli düğme ile pişirilen ekmekler 250 gr ile 1500 gr arasına ayarlanabilir. Bu sayede büyük ekmek hazneli seçenekler gramaj konusunda sizi özgür bırakır. Ekmek yapma makinesi 1500 gr modelleri özellikle kalabalık aileler için oldukça avantajlıdır. Ayrıca kalabalık akşam yemeklerinde ve davetlerde kişi sayısına göre ihtiyaç duyulan miktarda ekmeği pişirmeniz için size yardımcı olur.
500 gr ekmek yapma makinesi modellerinde ise standart ekmek boyutuyla iki ekmeğe kadar pişirme sağlanabilir. Ekmek yapma makinesi önerileri ürünlerin ihtiyaca yönelik seçilmesi doğrultusundadır. Hazne kapasitesi küçük olan modeller, kalabalık olmayan ve ekmeğinin hızlı şekilde pişmesini isteyen aileler için idealdir. Ayrıca küçük sandviç ve hamburger ekmeklerini pişirmeniz için size kolaylık sağlar. Hem küçük hem de büyük boy modellerde çift ve tek hazneli seçenekler bulunur. Çift hazneli seçenekler iki farklı ekmek pişirmenize yardımcı olduğu için iki farklı çırpma teli ve iki farklı bıçak içerir. Ekmek yapma makinesi çift bıçaklı modeller bu sebeple işlevlerine özel olan fiyatlarla satışa sunulur. İhtiyaca göre fonksiyonlar sunan tüm modeller mutfağınızda kolaylık sağlar. Eğer farklı türlerdeki ekmek çeşitlerini tüketmeyi seven biriyseniz çift hazneli ekmek yapma makinesi tavsiye ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Ekmek Yapma Makinesi Kullanımı ve Fonksiyonları

Ekmek yapma makinesi kullananlar tarafından yapılan yorumlarda kullanım fonksiyonlarının pişirme deneyimine sağladığı katkılardan bahsedilir. Tüm modellerin üzerinde kontrol paneli yer alır. Kontrol panelinde gramaj seçeneğinin yanı sıra kullanılan un türüne ve tercih ettiğiniz kızartma derecesine göre fonksiyon tuşları bulunur. Ayrıca profesyonel ekmek yapma makinesi seçeneklerinde gecikme ayar tuşu yer alır. Gecikme ayarı bulunan ürünler ortalama 13 saatlik süre içerisindeki istenilen bir zaman diliminde ekmeğinizin pişmesini sağlar. Bu sayede ekmeğinizin malzemelerini geceden hazırlayabilir, sabah kahvaltınızda lezzetli ve sıcak ekmeğin tadını çıkarabilirsiniz.
Ekmek yapma makinesi ucuz ve çok fonksiyonlu ürünler arasından seçiminizi gerçekleştirirken bu işlevi de göz önünde bulundurmak faydalı olabilir. Aynı zamanda meyve ve fındık gibi ek malzemelerle ekmek yapmayı seviyorsanız otomatik dağıtıcıya sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünleri ekstra bir aparatla karıştırmanıza gerek kalmaz. Ekmek yapma makinesi en iyisi ve size en faydalı olanını seçmek için ürünlerin özelliklerini ve kullanım fonksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Ekmek Yapma Makinesi Ne İşe Yarar?

Ürün, özellikleri sebebiyle kullanıcılarına bir dizi avantaj sağlayan pratik ev aletleri arasında yer alır. En büyük özelliği günlük, sıcak ekmek tüketmenize yardımcı olması ve damak tadınıza uygun ekmekler hazırlamanız için ürünlerin bir dizi fonksiyonlar sunmasıdır. Günlük tüketim maliyetini azalttığı için tüm modeller uzun vadede tasarrufa da katkı sağlar. Ayrıca tüm modellerin mutfaklarınız için bazı faydaları bulunur:

Tüm bu avantajlara sahip olan ürün, ekmek pişirme deneyiminizde sizlere kolaylık sağlamayı hedefler. Dışı ısınmayan, güvenli ve kolay kullanılabilen ürünler farklı ekmek çeşitlerini çocuklarınızla birlikte hazırlamanıza yardımcı olur. Ürünleri cazip fiyatlarla satın almak için indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz. En uygun fiyatlı ürünleri karşılaştırma yapabileceğiniz listeler halinde Akakçe’de bulabilirsiniz. Elektronik, küçük ev aletleri ana kategorisinde ve elektrikli pişirme aletleri alt kategorisinde ürün modellerinin her birini bulabilirsiniz. Bulduğunuz modelleri inceleyebilir ve ürün fiyatlarını birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede ekmek yapma makinesi en ucuz ve en kaliteli olan modelleri bir arada görebilirsiniz.