Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

46 farklı Ekmek Yapma Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Homend Ekmek Yapma Makinesi Karaca Ekmek Yapma Makinesi Fakir Ekmek Yapma Makinesi Tefal Ekmek Yapma Makinesi Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Vestel Ekmek Yapma Makinesi

Fiyatı Düşen Ekmek Yapma Makineleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Ekmek Yapma Makineleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kapasite750 gr
 • Kapasite1000 gr
 • Kapasite1500 gr
 • Fiyatı0 - 1.500 TL
 • Fiyatı2.500 - 3.500 TL
 • Güç600 W
 • Güç650 W
 • Güç720 W
 • ÖzelliklerZaman Ayarlı
 • ÖzelliklerSıcak Tutma
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKapasiteProgram SayısıGüçKızartma KademesiGenişlikDerinlikYükseklikAğırlıkÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (46)

Ekmek Kızartma Makinesi Izgara Waffle Makinesi Buharlı Pişirici Yumurta Haşlama Makinesi Mısır Patlatma Makinesi Krep Makinesi Çorba Makinesi Fritöz Homend Ekmek Yapma Makinesi Karaca Ekmek Yapma Makinesi Fakir Ekmek Yapma Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Ekmek Yapma Makineleri

Ekmek Yapma Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Ekmek Yapma Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Ekmek Yapma Makineleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 46 farklı model arasında

En çok satan Ekmek Yapma Makineleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ekmek Yapma Makinesi:
 1. Homend Breadfast 1503H Ekmek Yapma Makinesi
 2. Karaca BakeXL Ekmek ve Yoğurt Yapma Makinesi
 3. Fakir Pane Deluxe Ekmek Yapma Makinesi
 4. Tefal Pain Dore Ekmek Yapma Makinesi
 5. Fakir Pane House 14 Programlı Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek yapma makineleri, damak tadınıza uygun olan taze ekmek çeşitlerini kısa sürede hazırlamanız için sizlere yardımcı olur. Arzum, Fakir, Tefal, Kiwi, Arçelik, Profilo gibi seçkin beyaz eşya markaları tarafından üretilen ürünler, teknik donanımları ve kolaylık sağlayan aksesuarları sayesinde mayalama ve yoğurma gibi zaman alan işleri sizin yerinize tamamlar. Böylelikle sizlere sadece lezzetli ekmekleri hazırlamak için gerekli olan malzemeleri bir araya getirmek kalır. Ürünler ekmek pişirirken kullanmak istediğiniz malzemeler konusunda sizi özgür bırakır. Bu sayede ailenizin beslenme programına uygun olan tam buğday ve kepek ekmeği gibi birçok farklı ekmeği kısa sürede hazırlamanıza katkı sağlar. Ayrıca pişirdiğiniz tüm ekmekleri farklı tatlarla lezzetlendirme avantajı sunar. Zeytinli, baharatlı, sütlü, kuru yemişli ekmekler pişirmenize yardımcı olur. Ekonomik fiyatlı birçok ekmek yapma makinesi Akakçe’de sizlerin değerlendirmesine sunulur.

Ekmek Yapma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Tüm ürün modellerinin kullanımı oldukça kolaydır. Cihazların her birinde ekmek pişirmek için ekmek haznesini ve hamur karıştırma kolunu makinenin içine yerleştirmek ve malzemeleri ekmek haznesine eklemek yeterlidir. Ekmek yapma makinesi markaları tarafından satışa sunulan çoğu ürün, birden fazla pişirme fonksiyonu ile çalışır. Bu fonksiyonlar arasında zaman programlaması yapmanız için standart, hızlı, ultra hızlı gibi pişirme işlevleri bulunur. Ayrıca ürünler, ekmek büyüklüğünü ve kızartma derecesini seçmeniz için sizlere seçenekler sunar.
Bazı ürünler tek, bazı ürünler ise çift ekmek haznesi ile çalışır. Ekmek yapma makinesi çift hazneli olan modeller aynı anda iki farklı türdeki ekmeği hazırlamanıza yardımcı olur. Ekmek boyutu seçimi için ise bazı modellerde somun, sandviç ekmeği gibi seçenekler bulunur. Makinenin ekmek haznesine gereken malzemeyi ekledikten sonra bu fonksiyonlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir ve ekmeğinizin kısa sürede pişmesini sağlayabilirsiniz.

Ekmek Yapma Makinesi Özellikleri ve Avantajları

Ekmek yapma makinesi parçaları pişirme hazırlığını kolaylaştıran aksesuarlardan oluşur. En önemli aksesuar ekmek haznesidir. Ürünler ekmeğinizi, yanmaz ve yapışmaz özellikteki bir haznede pişirir. Hazne, çırpıcıyı hareket ettiren döner bir şaft ile çalışır. Haznenin üzerine yerleştirilen çırpıcı, ekmek haznesindeki malzemeleri pişirme için ideal şekilde karıştırarak hamur haline getirir. Ekmek haznesinin dışı ısınmayı önleyen duvarla kaplıdır. Bu durum pişirme esnasında ekmeğinizi kontrol ederken kolaylık sağlar.
Ekmek yapma makinesi yorumları ve kullanıcı geri bildirimlerinde ürünlerin üzerinde bulunan görüntüleme penceresinin sağladığı kolaylıklar yer alır. Görüntüleme penceresi ekmeğinizi pişirirken gözlemlemenize yardımcı olur. Hemen hemen tüm ürünlerde ekmeğinizi damak tadınıza uygun olarak pişirmeniz için ölçü kapları bulunur. Ekmek yapma makinesi ölçüleri ürünün hazne sayısına ve hazne kapasitesine göre değişik boyutlara sahiptir.

Ekmek Yapma Makinesi Çeşitleri

Ekmek yapma makinesi fiyatları fonksiyonlarına ve pişirme haznesinin boyutlarına göre farklılık gösterir. Bazı modellerde ekmeğin yanı sıra reçel, yoğurt ve peynir hazırlama gibi ekstra pişirme fonksiyonları bulunur. Süt ürünlerini hazırlama fonksiyonu sunan ürünler, ekmek haznesine ek olarak süt ürünleri için özel bir hazne kullanır. Ayrıca bazı modellerin aksesuarlarında süzme yoğurt, süzme peynir için ekstra filtre yer alır. Tüm ekmek yapma makinesi yedek parçaları kompakt özelliktedir. Bu sayede hem temizlik için yerinden çıkarılarak yıkanabilir hem de ihtiyaç duyulduğu an markadan kolaylıkla temin edilerek değiştirilebilir.
Standart ekmek boyutları ortalama 250 gram olduğu için ekmek yapma makinesi büyük boy seçenekleri ile tek seferde 6 ekmeğe kadar pişirme sağlanabilir. Büyük boy ürünlerin üzerinde kademeli gramaj düğmesi bulunur. Kademeli düğme ile pişirilen ekmekler 250 gr ile 1500 gr arasına ayarlanabilir. Bu sayede büyük ekmek hazneli seçenekler gramaj konusunda sizi özgür bırakır. Ekmek yapma makinesi 1500 gr modelleri özellikle kalabalık aileler için oldukça avantajlıdır. Ayrıca kalabalık akşam yemeklerinde ve davetlerde kişi sayısına göre ihtiyaç duyulan miktarda ekmeği pişirmeniz için size yardımcı olur.
500 gr ekmek yapma makinesi modellerinde ise standart ekmek boyutuyla iki ekmeğe kadar pişirme sağlanabilir. Ekmek yapma makinesi önerileri ürünlerin ihtiyaca yönelik seçilmesi doğrultusundadır. Hazne kapasitesi küçük olan modeller, kalabalık olmayan ve ekmeğinin hızlı şekilde pişmesini isteyen aileler için idealdir. Ayrıca küçük sandviç ve hamburger ekmeklerini pişirmeniz için size kolaylık sağlar. Hem küçük hem de büyük boy modellerde çift ve tek hazneli seçenekler bulunur. Çift hazneli seçenekler iki farklı ekmek pişirmenize yardımcı olduğu için iki farklı çırpma teli ve iki farklı bıçak içerir. Ekmek yapma makinesi çift bıçaklı modeller bu sebeple işlevlerine özel olan fiyatlarla satışa sunulur. İhtiyaca göre fonksiyonlar sunan tüm modeller mutfağınızda kolaylık sağlar. Eğer farklı türlerdeki ekmek çeşitlerini tüketmeyi seven biriyseniz çift hazneli ekmek yapma makinesi tavsiye ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Ekmek Yapma Makinesi Kullanımı ve Fonksiyonları

Ekmek yapma makinesi kullananlar tarafından yapılan yorumlarda kullanım fonksiyonlarının pişirme deneyimine sağladığı katkılardan bahsedilir. Tüm modellerin üzerinde kontrol paneli yer alır. Kontrol panelinde gramaj seçeneğinin yanı sıra kullanılan un türüne ve tercih ettiğiniz kızartma derecesine göre fonksiyon tuşları bulunur. Ayrıca profesyonel ekmek yapma makinesi seçeneklerinde gecikme ayar tuşu yer alır. Gecikme ayarı bulunan ürünler ortalama 13 saatlik süre içerisindeki istenilen bir zaman diliminde ekmeğinizin pişmesini sağlar. Bu sayede ekmeğinizin malzemelerini geceden hazırlayabilir, sabah kahvaltınızda lezzetli ve sıcak ekmeğin tadını çıkarabilirsiniz.
Ekmek yapma makinesi ucuz ve çok fonksiyonlu ürünler arasından seçiminizi gerçekleştirirken bu işlevi de göz önünde bulundurmak faydalı olabilir. Aynı zamanda meyve ve fındık gibi ek malzemelerle ekmek yapmayı seviyorsanız otomatik dağıtıcıya sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünleri ekstra bir aparatla karıştırmanıza gerek kalmaz. Ekmek yapma makinesi en iyisi ve size en faydalı olanını seçmek için ürünlerin özelliklerini ve kullanım fonksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Ekmek Yapma Makinesi Ne İşe Yarar?

Ürün, özellikleri sebebiyle kullanıcılarına bir dizi avantaj sağlayan pratik ev aletleri arasında yer alır. En büyük özelliği günlük, sıcak ekmek tüketmenize yardımcı olması ve damak tadınıza uygun ekmekler hazırlamanız için ürünlerin bir dizi fonksiyonlar sunmasıdır. Günlük tüketim maliyetini azalttığı için tüm modeller uzun vadede tasarrufa da katkı sağlar. Ayrıca tüm modellerin mutfaklarınız için bazı faydaları bulunur:

Tüm bu avantajlara sahip olan ürün, ekmek pişirme deneyiminizde sizlere kolaylık sağlamayı hedefler. Dışı ısınmayan, güvenli ve kolay kullanılabilen ürünler farklı ekmek çeşitlerini çocuklarınızla birlikte hazırlamanıza yardımcı olur. Ürünleri cazip fiyatlarla satın almak için indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz. En uygun fiyatlı ürünleri karşılaştırma yapabileceğiniz listeler halinde Akakçe’de bulabilirsiniz. Elektronik, küçük ev aletleri ana kategorisinde ve elektrikli pişirme aletleri alt kategorisinde ürün modellerinin her birini bulabilirsiniz. Bulduğunuz modelleri inceleyebilir ve ürün fiyatlarını birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede ekmek yapma makinesi en ucuz ve en kaliteli olan modelleri bir arada görebilirsiniz.