El Kremi

El Kremi Fiyatları

1.676 farklı El Kremi için fiyatlar listeleniyor.

Neutrogena El Kremi Cerave El Kremi Bioderma El Kremi La Roche-Posay El Kremi Mavala El Kremi Eyüp Sabri Tuncer El Kremi

Aktüel Broşürlerden El Kremleri

  • Neutrogena El Kremi 75ml ÇeşitleriWatsons 47,95 TL
  • Watsons El Kremi Burç Elementi 50ml ÇeşitleriWatsons 19,95 TL
  • Neutrogena El Kremi Çeşitleri/Adet Gratis 51,00 TL
  • Neutrogena Parfümlü El Kremi 50 mlGratis 19,50 TL
  • Neutrogena El Kremi+Dudak Kremi Parfümsüz/Parfümlü CarrefourSA 69,90 TL

Fiyatı Düşen El Kremleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

300 ml0 - 50 TL KavanozMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Parfüm Seçeneği Ambalaj Seçeneği Boyut Cinsiyet Ürün Puanı

Masaj KremiVücut YağıÇatlak KremiVücut SpreyiVazelinVücut SıkılaştırıcılarSelülit KremiAt Kılı FırçasıGöğüs BakımıNeutrogena El KremiCerave El KremiBioderma El Kremi

El Kremi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

El Kremi Sıkça Sorulan Sorular

El Kremi

El kremleri sık el yıkama, soğuk ve rüzgarlı hava ya da nem eksikliği gibi nedenlerle yıpranan cildinizin ihtiyaç duyduğu hassas bakımı yapar. Her cilt tipine uygun ürünlerden olgun ciltlerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan kırışıklık karşıtı ürünlere kadar çok geniş bir ürün yelpazesinde satışa sunulur. Hassas cilt yapısı nedeniyle hafif ve doğal bileşenlere ihtiyaç duyan küçükler için üretilen doğal içerikli çocuk el kremleri gibi ürünler, bitkisel el kremi ve parabensiz el kremi olarak yetişkinlere de hitap eder.Yağlı his bırakmayan el kremi çeşitleri, zengin ve kremsi formülüyle ellerinizi nemlendirirken çok hızlı emilerek yağlı hissetmeyi önler. Yağsız el kremleri çabuk emilen formülü ile ellerinizin soğuk havalarda kurumasını önler ve her zaman nemli kalmasını sağlar. Yağsız el kremi, su bazlı el kremi alkolsüz el kremi, köpük el kremi gibi beklentilerinizi karşılayan en etkili el kremleri satın alabilirsiniz. Hassas ciltler için el kremi çeşitlerinde genellikle kuru cildi nemlendirmek ve ellerinizi yıkadıktan sonra bile nemlendirmek için yatıştırıcı özelliği ile bilinen yulaf ezmesi gibi malzemeler kullanır. En iyi ürünler ellerinizi yıkadıktan sonra bile ellerinizi nemlendirir, steroid ve koku içermez.
Güzel kokulu el kremi çeşitlerinden parfümsüz el kremi çeşitlerine, sprey el kreminden simli el kremine kadar aradığınız en iyi ürünleri Akakçe’de bulabilirsiniz. Bakım kremlerinin yanı sıra beyazlatıcı el kremi gibi özel nemlendirici kremler ile cilt renginizi bir iki tona kadar açabilirsiniz.

Kuru Eller İçin En İyi El Kremi Çeşitleri ve Özellikleri

Kuruyan kış havası nedeniyle mikropların ve virüslerin yayılmasını durdurmak için sürekli el yıkama, ellerinizin susuz kalmasına ve çatlamasına neden olabilir. Kuru eller için en iyi krem çeşitleri cildinizi nem kaybına karşı korur. İyileştirici özelliği ile kuru eller için kremler bir rahatlama ve kalıcı nem sağlar. Formülüne göre yağ ya da su bazlı olabilen el kuruluğuna iyi gelen kremler, doğal bileşenler ve zengin yumuşatıcıların bir karışımı ile üretilir. Cildi yumuşacık yapan aşırı kuru eller için krem çeşitleri tahriş nedeniyle hassaslaşan ve kuruyan cilde sahip herkese hitap eder. Kuru cildi iyileştirmek ve korumak için üretilen krem formüllerinde bulunan temel kapatıcılar mineral yağlar, lanolin ve dimetikon gibi maddelerden oluşur. Dimetikon bir tür silikon olup silikonlu el kremi çeşitlerinde bulunur. Çok kuru eller için kremlerde nemlendirici olarak genellikle gliserin, laktik asit, üre ve hyalüronik asit gibi maddeler kullanılır. Bu maddeler cilt dokusunu yumuşattığı için aynı zamanda yumuşatıcı olarak kabul edilir.
El kuruluğu için krem satın alırken ürün tutarlılığını da göz önünde bulundurmalısınız. Daha yüksek yağ içeriğine sahip kuru ciltler için el kremi, daha ince yapıda olan bir losyona kıyasla daha fazla dayanma gücü sunar. Shea yağı gibi yağlı el kremi, kuru eller için el kremi olarak en kaliteli el kremi çeşitlerinden biridir. Avokado el kremi ya da argan yağlı el kremi gibi doğal yağların bir karışımı içeren ürünler, zorlu koşullara maruz kalan veya ellerini çok sık yıkayan herkes için faydalıdır. El kuruması için krem formülleri uygulamadan sonra ellerinizde "eldiven” benzeri bir bariyer oluşturarak yağlı nemin ve hidrasyonun korunmasına yardımcı olur. Bu sayede yatmadan önce kuru ellere en iyi krem uygulaması için de idealdir. Hassas bir cildiniz varsa ve el kuruluğu için en iyi kremi satın almak istiyorsanız alerjiye karşı dermatolojik olarak test edilmiş, kokusuz el kremi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Parabensiz kuru ve çatlamış eller için krem çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Eller için krem seçerken cildinizin mevcut yapısını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin, sadece eczanelerde satılabilen ve ilaç içeren el yaraları için krem çeşitleri için doktorunuzun tavsiyesini almanız gerekebilir. Medikal özellikleriyle öne çıkan el yanık kremi, el yara kremi, el kızarıklığı için krem ve el yarası için krem gibi el yaralarına iyi gelen kremler reçeteli ya da reçetesiz olarak satılabilir. Bununla birlikte hafif tahriş için reçetesiz satılan çok sayıda el tahriş kremi arasından cildinizi yatıştıracak en iyi ve hızlı emilen el kremini satın alabilirsiniz.

Çatlaklar İçin En İyi El Çatlak Kremi, Özellikleri ve Faydaları

El çatlak kremi, aşırı derecede kuru, çatlamış elleri iyileştirmek, rahatlatmak ve onarmak için formüle edilir. Çoğu el çatlakları için krem türleri etkili bir nem bariyeri sağlamak adına paraben içerir. Eldeki çatlaklar için krem satın alırken kullanılan bileşenler hakkında bilgi sahibi olmak, el çatlaklarına en iyi gelen kremi seçmenizi kolaylaştırabilir. Gliserin gibi maddeler, el çatlaması krem ya da el çatlamasına krem ürünlerinde hidrasyon sürecini hızlandırmak için cildi derinlemesine nemlendirir. El çatlaklarına iyi gelen kremler ellerinizdeki kuruluğu etkili bir şekilde azaltarak çatlamış, tahriş olmuş cildinizi iyileştirir ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.
Kışın kuru hava, el çatlağı için krem kullanmanızı zorunlu hale getirecek şekilde cildinizin üst tabakasındaki nemin normalden daha hızlı buharlaşmasına neden olur. Soğuk aylarda, çatlak eller için krem kullanırken nemi hapsedip koruyucu bir bariyer oluşturmak için vazelin gibi örtücü özelliğe sahip çatlamış eller için krem çeşitlerini satın alabilirsiniz. Hava o kadar kuru olmadığında, yoğun çatlak el kremi yerine daha ince kıvamlı bir losyon ya da hafif el çatlamasına iyi gelen kremleri tercih edebilirsiniz. Hem kavanozda hem de tüpte bulunan, kuru ve çatlak eller için krem gibi çatlayan eller için en iyi krem çeşitleri kokulu ya da kokusuz olabilir. Kokusuz ürünler koku hassasiyeti ve alerjisi olanların yanı sıra temiz içerikli el kremi arayanlar için de idealdir. Kokulu olarak üretilen el çatlaklarına en iyi gelen kremler genellikle doğal yağlardan gelen esanslarla zenginleştirilir. Dermatologlar tarafından önerilen el çatlaması için kremler, cildin normal pH'ını geri kazanmaya yardımcı olmayı sağlayan doğal ve narin bileşenler içerir. Cildi için en iyisini isteyen ve en iyi el çatlak kremini arayanlar için sklareolid gibi önemli bileşiklerin yanı sıra antioksidanları ve seramidleri ipeksi bir kıvamla buluşturan yoğun el kremi çeşitleri, çatlayan eller için krem olarak en iyi içerikleri sunar.

Nemlendirici El Kremi Çeşitleri Nelerdir?

Elleriniz kurumadan önce, onlara düzenli olarak keratinli el kremi gibi yoğun nemlendirici el kremi uygulamak, çatlamış elleri önlemek için atabileceğiniz en önemli adımdır. Ellerinizi her yıkadığınızda en iyi el nemlendirici krem çeşitlerinden birini kullanarak cildinizdeki nem kaybını minimuma indirebilirsiniz. Kışın kuru hava cildinizin üst tabakasındaki nemin normalden daha hızlı buharlaşmasına neden olur. Bu soğuk aylarda, nemi hapsedip koruyucu bir bariyer oluşturmak için karite yağı veya vazelin gibi tıkayıcı bir el kremi arayın. Hava o kadar kuru olmadığında daha ince kıvamlı bir losyon tercih edebilirsiniz. En iyi nemlendirici el kremi çeşitleri arasından cilt tipinize en uygun ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Sadece kuru ve soğuk havalar değil, el kremi nemlendirici kullanılmadığında sık sık el yıkamak da ellerinizi kurutabilir.
En iyi el nemlendiricileri, ellerinizi yumuşak tutan ancak sık yıkama sonucunda azalan doğal yağların yerine geçer. Nemlendirici el kremi çeşitleri havadan ve cildin daha derin tabakalarından nemi çekerek cildin dış tabakalarının su oranını artırmak için formüle edilir. El yumuşatıcı kremler ise nemlendirme özelliklerine ek olarak cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak cildi yumuşatır ve küçük cilt çatlaklarını örter. Bazı el nemlendirici krem çeşitleri, cildin pürüzsüzlüğünü artırdığı için yumuşatıcı olarak kabul edilir. Nemlendirici el kremleri, cilt tipinin yanı sıra yaş gibi kriterlere göre de sınıflandırılır. Genellikle olgun ciltler için formüle edilen yaşlanma karşıtı el kremi ve el gençleştirme kremleri antioksidan maddelerle geliştirilir. Hücresel hasarını en aza indirmeyi sağlayan antioksidanlar E vitaminli el kremi gibi her el kırışıklık kreminde bulunur. Bununla birlikte bazı antioksidanlar diğerlerine kıyasla daha etkilidir. Kırışıklık giderici el kremi ya da el kırışıklığı için krem satın alırken mutlaka içeriğini kontrol edin. Ferulik asit ve retinol gibi sarkmayı önleyen ve cildi onaran onarıcı el kremi çeşitleri bulabilirsiniz. Granüllü el temizleme kremi çeşitleriyle elinizdeki ölü deriyi gidermek için nazikçe peeling yapabilirsiniz.

Meyveli Güzel Kokulu El Kremleri ve Faydaları Nelerdir?

El krem markaları en güzel el kremi ürünlerini kokulu ya da kokusuz olarak farklı zevklere hitap edecek şekilde üretir. Duyuları okşayan kokulu ürünler, hemen hemen her koku çeşidinde bulunabilir. Bununla birlikte en güzel kokulu el kremini satın alırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir:

El Kremi Fiyatları ve Kampanyaları

En iyi el kremi markaları tarafından sunulan el kremi fiyatları ve el kremi fiyat listeleri, her yaş ve cinsiyet için cilt sağlığını destekleyen tüketici dostu seçeneklere sahiptir. Genel olarak el bakım kremi maliyeti, kremin içerdiği maddelere ve ambalaj boyutuna göre değişiklik gösterir. Örneğin, sentetik bileşenlerle formüle edilmiş el bakım ürünleri, organik el kremi ya da kenevirli el kremi gibi doğal özlerle yapılan el kremlerine kıyasla daha ucuzdur. Diğer yandan en pahalı el kremleri tüm cilt tipleri için uygun olmayabilir. En iyi el kremi, cilt tipinize uyumlu bileşenlerle fiyat ve fayda dengesini kurar. El bakım ürünleri farklı tüketim ihtiyaçları göz önünde bulundurularak küçük boylardan litrelik ürünlere kadar çok sayıda el için krem seçeneği sunar.
Fiyat açısından aynı markanın küçük el kremi, mini el kremi ya da minik el kremi çeşitleri pompalı el kremi ve basmalı el kremi gibi daha büyük boy el kremi çeşitlerine kıyasla daha ucuz el kremi satın alma avantajı sunar. Diğer yandan büyük ürünler birim fiyat açısından daha avantajlıdır. Büyük ve küçük boy el kremlerinin yanı sıra genellikle daha hafif içeriğe sahip bir losyon içeren el kremi seti, hem uygun fiyatlı hem de iyi bir hediyelik seçeneği olarak popülerdir. El kremleri erkekler ve kadınlar için ayrı formüllerle üretilse de fiyat açısından genellikle benzer seviyelerde satışa sunulur. Yumuşatma özelliği öne çıkan erkek el kremi çeşitleri, kadın parfümlü el kremi çeşitlerinden farklı olarak çok fazla koku içermez. En iyi kokusuz erkek el kremi çeşitleri neredeyse kokusuz olacak şekilde üretilir. Aradığınız en iyi kremleri kozmetik, kişisel bakım ana kategorisinde, cilt bakımı kategorisinin içinde yer alan vücut bakımı alt kategorisinin hemen altında bulunan el kremi kategorisinde inceleyebilirsiniz. En iyi el ve güneş kremi fiyatları ile kozmetik ihtiyaçlarınızı Akakçe ayrıcalıklarıyla şimdi satın alabilirsiniz.