Sabun

Sabun Fiyatları

19.618 farklı Sabun için fiyatlar listeleniyor.

Hacı Şakir Sabun Dalan Sabun Sebamed Sabun Duru Sabun Dove Sabun Le Petit Marseillais Sabun

Aktüel Broşürlerden Sabunlar

 • Hacı Şakir Banyo Sabunu 4x200 gA101 59,50 TL
 • Duru Katı Sabun Çeşitleri 4x70 gMetro 28,90 TL
 • Hacı Şakir Saf Doğal Güzellik Sabun Çeşitleri 4x70 gBizim Toptan 39,95 TL
 • Duru Banyo Sabunu Çeşitleri 600 gBizim Toptan 47,95 TL
 • Duru Kalıp Sabun Çeşitleri 4x150 gMetro 49,90 TL
 • Dove Sabun Çeşitleri/AdediEveshop 16,50 TL

Fiyatı Düşen Sabunlar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

CiltVücut0 - 50 TL 50 - 100 TL LavantaZeytinyağlıDoğalSivilceMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Tipi İçerik Cinsiyet Ürün Puanı

Vücut LosyonuMasaj KremiÇatlak KremiVücut YağıVücut SpreyiEl KremiVazelinVücut SıkılaştırıcılarSelülit KremiHacı Şakir SabunDalan SabunSebamed Sabun

En Çok Karşılaştırılan Sabunlar

Sabun Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sabun Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Sabunlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 19.618 farklı model arasında

En çok satan Sabunlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sabun:
 1. Hacı Şakir 150 gr Banyo Sabunu
 2. Dalan Fresh & Minerals Doğal Mineraller Duş Sabunu 4x150 gr
 3. Hacı Şakir Lavanta 150 gr Banyo Sabunu
 4. Sebamed Clear Face 100 gr Kompakt Sabun
 5. Sebamed Kompakt Sabun 100 gr

Sabun

Sabun kişisel bakım ve hijyen için tercih edilen ürünlerden biridir. Günlük hayat içerisinde insan vücudu hava kirliliğine, toza maruz kalır. Günlük bakımını hijyenik bir şekilde yerine getirmek için ise çeşitli markalar tarafından üretilen katı sabunlar kullanılır. Kaliteli sabun markaları arasında Sebamed, Duru, Hacı Şakir, Dove, Dalan gibi seçenekler yer alır. Katı sabun çeşitleri; el, yüz ve vücut temizliğinde kullanıma uygundur. Seçenekler, cildi etkili bir şekilde temizler, yağdan arındırır. Kimi katı sabunlar ile saç derisini yıkamak da mümkündür. Katı olanların kullanım alanı oldukça geniş olduğu için çamaşır ya da yaşam alanlarının temizliği için de tercih edebilirsiniz. Katı formdaki seçenekler hoş kokuları sayesinde de birçok kişi tarafından sevilir. Cilt temizleme ürünleri denildiğinde akla gelen sabunları inceleyerek, ihtiyacınıza en uygun olanı Akakçe sayesinde bulabilirsiniz.

Temiz İçerikli Sabun Çeşitleri

Kişisel bakımın en sık kullanılan malzemelerinden biri olan kolonya ve sabunlar, çeşitli markalar tarafından üretilerek alıcılara sunulur. Çeşitli esans ya da bileşenlerle birleştirilerek formüle edilen sabun çeşitleri kullanım alanına göre farklı içerik ve seçeneklerden oluşur. En çok tercih edilen modellerden biri olan beyaz renktekiler hem kişisel bakım hem de yaşam alanlarının temizliği için tercih edilir. Beyaz modeller banyolarda, vücudu yıkamak için de tercih edilir. Bu ürünler vücudu toz, yağ ya da kirden etkili bir şekilde arındırır. Böylece hem temiz hem de rahat hissedebilirsiniz. Katı el sabunları da el temizliği için geliştirilen ve en çok kullanılanlardır. El hijyeni sağlamanıza yardımcı olan seçenekler, virüs ve bakterilerden cildinizi arındırmanızı sağlar. Hoş kokularla zenginleştirilen katı el sabunlarını gün içerisinde devamlı olarak kullanabilirsiniz.

Kaliteli sabunlar, yüz temizliği, hijyeni için de kullanılabilir. Cildin tazelenmesini, yenilenmesini sağlayan seçenekler, farklı çeşitler ile alıcılara sunulur. Zeytinyağlı modeller ise cildin yumuşamasına yardımcı olur. Doğal kokulara sahip bu çeşitler, yüzün ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Akne karşıtı olan yüz temizleme seçenekleri de birçok kullanıcı tarafından büyük bir ilgi görür. Sivilce önlemeye yardımcı olan bu türler, cilt üzerinde oluşan siyah noktaların ve pürüzlerin görünümünü azaltır. Cildin daha temiz ve ışıltılı bir hale gelmesine yardımcı olan seçenekler, kişilerin cilt tipine uygun olarak üretilir. Yağlı, karma ya da kuru yüz tiplerine göre üretilen bu bakım modelleri, cilt gözeneklerini de nazik bir şekilde temizler. Modellerin içerisinde yer alan vitamin ve amino asitler, cildin nemlenmesine de yardımcı olur. Sabun kullananlar, ürünlerin cildin doğal pH dengesini bozmadığını da fark edebilir.

Sabun Çeşitleri ile Keyifli Bir Banyo Deneyimi

Birçok kişi tarafından temel ihtiyaç olarak görülen banyo sabunları; içerikleri ile çarpıcı kokulara sahiptir. Avakado, zeytinyağı, defne yaprağı, lavanta, misket limonu gibi bitkilerin kokularıyla zenginleştirilen sabunlar sayesinde keyifli bir banyo deneyimi yaşayabilirsiniz. Çeşitli vitaminler de içerenler, vücudun tamamını yıkamak için kullanılabilir. Katı türde olanlar, suyla temas ettiğinde köpürür, kullanıma hazır hale gelir. Bu çeşitleri banyo lifleri ile kullanarak, daha etkili bir temizlik hissine kavuşabilirsiniz. Banyo lifleri ile kullanılanlar, cildi rahatlatır ve parlak bir hale getirir. Kan dolaşımını hızlandırmaya da yardımcı olan banyo sabunları, saç ve saç derisini yağdan arındırmak amacıyla da tercih edilebilir. Özellikle doğal özellikte olanlar, saç dökülmelerine ve kepeğe karşı etkilidir. Katı formdaki seçenekler sayesinde saç derinizi de etkili bir şekilde temizleyebilmeniz mümkündür.

Sabun Kullanmanın Avantajları

Katı sabunlar, diğerlerine göre daha uzun süreli olarak kullanılabilir. Toplu halde de satın alınabilen bu modeller, tüketicilere birçok avantaj sağlar. Katı formda olanları, toplu olarak satın alarak her türlü temizlikte kullanabilirsiniz. Birden fazla sayıda satın alınanlar, ekonomik açıdan da kâr elde edilmesini sağlayabilir. Katı sabunu kullandıktan sonra uygun koşullarda saklamak önemli bir detaydır. Ürünleri muhafaza etmek için ise belli başlı araç gereçler mevcuttur. Örneğin katı sabun kutusu, çeşitleri korumak amacıyla tercih edilen araçlardan biridir. Bu kutuların içerisinde muhafaza edilenler özelliklerini yitirmez. Böylece, uzun süre boyunca aynı etkiyle kullanılabilir. Eğer sabunlarınız havayla temas ederse, yüzeylerinde kurumalar ve çatlamalar meydana gelebilir. Bu seçeneklerin performansını, kokusunu korumak için kapalı kutuları kullanmanız önerilir. El sabunları ise sürekli kullanım gerektirdikleri için ağzı açık kutular içerisine muhafaza edilebilir.

Sabunların Özellikleri Nelerdir?

El sabunu katı halde bulunan ve birçok insanın kullandığı hijyen malzemelerinden biridir. El için kullanılan seçeneklerin yanı sıra vücut, yüz ve saç temizliği için üretilenleri de mevcuttur. Sabunların formülü, KOH ya da NaOH şeklinde de ifade edilebilir. Seçenekler, suda çözünen ve çözünmeyen özelliktedir. Katı olanlar, yapıları itibari ile sert ve yumuşak olarak ikiye ayrılır. Katı çeşitler, kalıp şeklinde olduklarından dolayı kullanımları da son derece kolaydır. Çeşitler, kişisel temizliğin yanında çamaşır ve ev temizliği için de tercih edilir. Sabun satın alarak ve ürünleri rendeleyerek, çamaşır makinenizin içerisine atabilirsiniz. Modeller, aynı zamanda eritilerek de çeşitli temizliklerde kullanılabilir. Sabun rendesi yardımıyla erittiğiniz çeşitleri ise su ile karıştırarak yüzey temizleyici haline getirebilirsiniz. Genellikle bitkisel yağlardan elde edilen katı sabunlar, yaşam alanlarının daha güzel ve ferah kokmasına yardımcı olur.

Sabun Seçimi Nasıl Yapılır?

Hijyen sağlamak için kullanılan katı sabunlar, temizlik malzemeleri içerisinde en çok ihtiyaç duyulan seçenekler arasında yer alır. Farklı formları bulunan çeşitler, su yardımıyla etkili ve hijyenik bir temizliğe kavuşulmasını sağlar. Sabun almak isteyen kullanıcılar, ürün seçiminde bazı noktaları göz önünde bulundurabilir:

Sabun Fiyatları

Kişisel temizlik için tercih edilen bu çeşitlerin fiyat etiketleri pek çok kullanıcı tarafından merak edilir. Bu yüzden alıcılar, “Sabun ne kadar” diye sorabilir. Birçok marka, farklı esans ve içeriklere sahip binlerce seçenek üretir. Böylece üretilen modellerin fiyatları da marka bazında belirlenir. Sabun fiyatları ürünlerin yapımında kullanılan malzemelere göre değişkenlik gösterebilir. Modellerin boyutları ve çoklu paketlerde satılmaları da fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alır. Seçeneklerin indirim ve kampanya süreçleri hakkında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar ürün yorumlarını detaylı olarak inceleyebilir. Bu sayede ihtiyaçlarınıza uygun olan seçeneklere daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yorumlar, seçenekleri satın alan gerçek kullanıcılar tarafından yapıldığı için öneriler hakkında da fikir sahibi olunabilir. Ucuz sabun çeşitlerini Akakçe sayesinde inceleyerek, beğendiğiniz ürüne ulaşabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.