Kron Elektrikli Bisiklet

Kron Elektrikli Bisiklet Fiyatları

11 farklı Kron Elektrikli Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıKron
 • Menzil80 km
 • Menzil100 km
 • Menzil150 km
 • Motor Gücü250 W
 • Motor Gücü281 W
 • Jant20 Jant
 • Jant28 Jant
 • ÖzelliklerKatlanabilir
 • Fiyatı0 - 20.000 TL
 • Fiyatı40.000 - 50.000 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıKron
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüJantBatarya TipiFren TipiMotor GücüMenzilLastik KalınlığıVites SayısıKadro MalzemesiŞarj SüresiAkü GerilimiAkü KapasitesiAğırlıkMaksimum HızGenişlikDerinlikYükseklikKelime ile FiltreleCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (11)

Kron Bisiklet Kron Bisiklet Lastiği Kron Bisiklet Selesi Kron Bisiklet Çantası Kron Bisiklet İç Lastik Kron Bisiklet Pedalı Kron Bisiklet Sepeti Kron Bisiklet Arka Bagajı Kron Bisiklet Aktarıcı Kron Bisiklet Fren Pabucu Kron Bisiklet Vitesi Kron Bisiklet Kornası

En Popüler Kron Elektrikli Bisikletler

Kron Elektrikli Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

Kron Elektrikli Bisiklet

Konforlu ve güvenli bir sürüş için geliştirilen Kron elektrikli bisiklet ürünleriyle gün içerisinde zaman kazanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kısa mesafeleri kolayca aşmak, uzun mesafelerde ise sürüş rahatlığını korumak için Kron elektrikli bisikletler arasındaki modellerden yararlanmanız size katkı sağlar. Güven veren tekerleklere sahip Kron elektrikli bisiklet, asfalt ya da kaldırım üzerinde rahatça yol alabilmenize yardımcı olur. Kalın ve tırtıklı desenlere sahip tekerlekleri bulunan Kron elektrikli bisikletler ise engebeli alanlarda ve toprak zeminlerde yol alabilmenize imkân tanır. Farklı tekerlek boyutlarına sahip Kron elektrikli bisiklet alternatifleri, ebatları açısından ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere erişmenizi daha kolay hale getirir. Öte yandan jant sayıları ve vites sayıları açısından da farklılaşan Kron elektrikli bisiklet ürünleri, beğenilerinize uygun taşıtlara ulaşmanız için idealdir. Vitesli Kron elektrikli bisikletler sayesinde yollardaki eğime uygun şekilde taşıtınızın vites seviyesini değiştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde vites değişimi yapmayı sağlayan Kron elektrikli bisiklet, konforlu yolculuklar için son derece elverişlidir. Akakçe’de size sunulan Kron elektrikli bisiklet modellerini gözden geçirmenizin ardından gereksinimlerinizle uyumlu taşıtları belirleyebilirsiniz.

Kron Elektrikli Bisiklet Modelleri

Katlanabilir olarak üretilen Kron elektrikli bisikletler arasından seçim yaparak taşıma kolaylığı yaratan ürünlere sahip olabilirsiniz. Alan tasarrufu sağlayan katlanabilir Kron elektrikli bisiklet çeşitleri, toplu taşıma araçlarına binerken de işlerinizi kolaylaştırır. Yüksek oranda enerji sağlayan elektrikli bisiklet Kron, yolculuklarınızda bacaklarınızın yorulmasını önler. Motorları şarj edilebilir olan Kron elektrikli bisikletler sayesinde enerjiden uzun ömürlü şekilde yararlanarak yolculuklarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Alternatif bisikletleri fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra seçmeye dikkat etmeniz, bütçeniz için elverişli taşıtlara ulaşmanızı sağlar. Motorları standart performans sağlayan Kron elektrikli bisiklet çeşitleri, hızınızı koruyarak yol alabilmeniz için idealdir. Dilediğiniz zaman motor gücünü devre dışı bırakarak bacak gücü ile Kron elektrikli bisiklet modellerini sürebilirsiniz. Böylece yollardaki eğim oranına bağlı olarak Kron elektrikli bisiklet ürünlerini yönetmeniz kolaylaşır. Hafif bir gövdeye sahip olan bu ürünler, Kron elektrikli bisiklet yorum yazılarında öne çıkarılır. Düşük ağırlıklı oldukları için taşıma ve kullanım kolaylığı yaratan bisikletleri yedek parçalarla beraber de kullanabilirsiniz. Bisiklet yedek parçaları oldukça geniş bir alanda kullanabileceğiniz pratik ürünleri içerir.

Kron Elektrikli Bisiklet Özellikleri

Süspansiyon özellikleri ile konforlu bir yolculuk yaşatan Kron elektrikli bisikletler, yollardaki bozukluklar yüzünden sarsıntılara maruz kalmanızın önüne geçer. Baskıyı gövdeye yayan tasarımları sayesinde Kron elektrikli bisiklet modelleri minimum oranda dirence maruz kalır. Güven veren frenleri ile de dikkat çeken Kron elektrikli bisiklet çeşitleri, pratik bir kullanım deneyimi yaşamak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Güçlü frenleri sayesinde kolayca durdurulabilen Kron elektrikli bisiklet ürünleri, emniyetli bir yolculuğa yardımcı olur. Hızınızı azaltarak yol şartlarına uygun şekilde sürüş yapmak için de frenlerin sağladığı pratik destekten yararlanabilirsiniz. Tasarımlarında çamurluk kısmına yer verilen kullanıcı dostu Kron elektrikli bisiklet modelleri de size sunulur. Çamurlukları sayesinde bu bisikletleri ıslak zeminlerde üzerinize su sıçramayacak şekilde kullanabilirsiniz. Fiyat listesi üzerinden Kron elektrikli bisiklet ürünlerine göz atmanız, ekonomik beklentilerinizle uyumlu taşıtlara ulaşmanıza yardımcı olur. Alüminyum kadro özelliği ile ön plana çıkan Kron elektrikli bisiklet de oldukça ekonomik ürünlerden biridir. Bisikletleri kullanırken koruyucu set modelleri ile vücudunuzu emniyet altına almaya özen göstermeniz gerekir.

Kron Elektrikli Bisiklet Tasarımları

Korunaklı batarya bölümüne sahip Kron elektrikli bisiklet ürünleri, dış etkilere karşı emniyeti artırarak güvenli bir kullanım imkanı yaşamanızı sağlar. Batarya kısmı ısınmaya ve tozlanma, ıslanma gibi sorunlara karşı dayanıklı şekilde üretilen Kron elektrikli bisiklet, uzun ömürlü bir kullanıma yardımcıdır. Gidon bölümü ile de güven veren bisikletler, güvenli bir yolculuk yaşamanız için geliştirilir. Ergonomik olarak kavranabilen gidonlar, dengenizi koruyarak sürüş yapmanıza yardımcı olur. Kron elektrikli bisiklet fiyatları açısından alternatiflere ekonomik bakımdan göz atarken aynı zamanda taşıtların gidon özelliklerini de gözden geçirebilirsiniz. Böylece hem bütçenize hem de kullanım tercihlerinize en uygun olan Kron elektrikli bisiklet seçeneklerini değerlendirmeniz mümkün hale gelir. Uygun fiyat ile kısa bir sürede sahip olabileceğiniz Kron elektrikli bisiklet, ellerinizin kaymasını önlemeye yardımcı malzemelerle üretilir. Bu sayede yaz ve kış ayları boyunca konforunuzu ve emniyetinizi korumanız sağlanır. Bisiklet eldiveni kullanarak sürüş yapmaya özen göstermeniz, maksimum oranda emniyete ulaşmanız için idealdir. Kron markasının seçkisinde yer alan elektrikli bisikletlerle ilgili diğer detaylar aşağıdaki gibidir:

Kron Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların en ucuz şekilde ulaşabildiği taşıtlar arasında yer alan Kron marka elektrikli bisikletler, oldukça işlevsel şekilde yararlanabileceğiniz ürünlerdendir. Kuru ve ıslak zeminlerde sürüş yapabilmeyi mümkün hale getiren bu taşıtlar yardımıyla değişen yol koşullarına uyum gösterebilirsiniz. Kolay hızlanan elektrikli bisikletler, güçlü motorları sayesinde günlük hayatınızda vaktinizi daha verimli kullanmanıza yardımcıdır. Bacaklarınızı yormadan fiziksel gücünüzden yararlanmak için Kron marka elektrikli bisikletleri tercih edebilirsiniz. Ayak anatomisine uygun pedalları kullanıcı yorumları açısından pozitif geri bildirimler alan özel taşıtlar, rahat bir sürüş için tasarlanır. Bunun yanı sıra pedalları baskıya ve paslanmaya karşı dayanıklı olduğu için de Kron marka elektrikli bisikletleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kadınlara ve erkeklere özel olarak tasarlanan alternatiflerin bulunması da kullanıcıların beğenisini kazanan detaylar arasındadır. Vites aktarma sistemi ile fark yaratan birçok model, sürüş esnasında işlerinizi kolaylaştırır. Hızlı vites değişimi desteğiyle birlikte yolculuklarınızı daha keyifli ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Kron Elektrikli Bisiklet Nasıl Kullanılır?

Her yolculuktan önce Kron bisikletlerin lastiklerini kontrol ederek emniyetinizi koruyabilirsiniz. Lastik basıncı detayını gözden geçirmeniz, sürüş esnasında maksimum oranda konfora ulaşmanız için önemlidir. Öte yandan lastiklerde yer alabilecek istenmeyen maddeleri ya da bu alanlarda oluşmuş hasarları da kontrol esnasında fark edebilirsiniz. Sürüş esnasında eldiven, kask, dirseklik ve dizlik gibi ekipmanları kullanmanız, bisikletinizle güvenli şekilde yol almanızı sağlar. Dağlık ya da engebeli arazilere uyum göstermek istiyorsanız geniş tekerleklere sahip bisikletleri seçmeniz gerekir. Düz ve eğimsiz şehir içi yollarda seyahat etmek için ince tekerlekleri bulunan bisikletleri kullanabilirsiniz. Güçlü zemin tutuşu sağlayan Kron bisiklet lastikleri, manevralarınızı güvenli şekilde gerçekleştirmenize imkân tanır. Batarya seviyesini kontrol ederek kullanmaya özen gösterebileceğiniz elektrikli bisikletler, bacaklarınızı yormadan yolculuk gerçekleştirmeniz için üretilir. Kullanım esnasında eşyalarınızı yanınızda taşımak istediğinizde bu ürünlerin fazla ağır olmamasına ve dengeli şekilde bisiklete yerleştirilmesine dikkat etmeniz de önemlidir. Akakçe üzerinden göz atmaya başlayabileceğiniz Kron elektrikli bisiklet çeşitleri, kullanıcı konforunu ve emniyetini koruyan özelliklere sahip birçok modelden meydana gelir.