Teka Evye

Teka Evye Fiyatları

440 farklı Teka Evye için fiyatlar listeleniyor.

Teka Eviye Ukinox Eviye Luxell Eviye Ege Eviye Blanco Eviye Franke Eviye

Aktüel Broşürlerden Teka Eviyeler

  • Teka Keten Damlalıklı Eviye 1 GözlüKoçtaş 949,90 TL
  • Teka Infant 45 Tek Gözlü EviyeKoçtaş 789,90 TL

Fiyatı Düşen Teka Eviyeler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

BeyazGriSiyahAntrasitBeyaz Gümüş0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL GranitMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Teka Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Teka Özellikler Ürün Puanı Renk

Teka Mutfak BataryasıTeka Çöp Öğütücü

En Popüler Teka Eviyeler

Teka Eviye Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Teka Evye

Paslanmaz çelik ve granit başta olmak üzere farklı malzemelerden üretilen Teka evye modelleri, fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çeker. Dayanıklı malzeme, usta işçilik ve ayrıcalıklı kullanım sağlayan tasarım detayları sayesinde benzersiz bir deneyim sunan Teka evyeler, hemen her tezgah ve adaya uygun alternatife sahiptir. Ölçü, lavabo sayısı, damlalık tipi gibi açısından çok sayıda alternatif sunan Teka evye, 1, 1.5 ve 2 gözlü çeşitleriyle farklı ihtiyaçlara alternatif çözümler sunar. Teka siyah, beyaz evye gibi sık tercih edilen görünümlerin yanı sıra tamamen paslanmaz çelik veya granit malzemelerden yapılan tasarımlar da bulmak mümkündür. Pek çok Teka evye yanında sabunluk, doğrama tahtası ve süzgeç aksesuarları ile birlikte gelir. Silent Smart adı verilen özel teknolojisi ile benzerlerinden ayrılan Teka evye modelleri, ultra sessiz bir kullanım süreci sağlar. Siz de yeni bir evyeye ihtiyaç duyuyorsanız, Akakçe yardımıyla tüm Teka evye fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, bütçenize uygun olanlar arasından istediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

Teka Evye Özellikleri

Başarılı markanın özel tasarımları ile üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan Teka evyeler, markanın özel teknolojileri ile donatıldığı için bir evyeden çok daha fazlasını sunar. Malzeme seçkisiyle öne çıkan Teka granit, çelik, krom evye modellerinin yanı sıra temperli cam seçeneği de sunar. Ani ısı değişimlerine dayanıklı olan Teka eviye çeşitlerinde cam ile birlikte paslanmaz çelik de kullanılır. Teka 1.5 gözlü, tek gözlü, iki gözlü evye olmak üzere 3 farklı alternatif üretir. Teka evye 1.5 göz olan tasarımda klasik lavabo gözünün hemen yanında yarım ölçüde bir alan daha yer alır. Teka evye çeşitleri montaj açısından da farklı seçenekler sunar. Bunlardan biri Teka tezgâh altı evye olarak adlandırılan ve tezgahın alt kısmına asılanlardır. Diğeri ise tezgaha yukarıdan yerleştirilen tezgah üstü Teka evye ürünlerdir. Öte yandan ankastre mutfaklarda kullanıma uygun ankastre Teka evye tasarımları da vardır.

Hemen her tezgah ve adada kullanıma uygun olan Teka evye ölçüleri ile fark yaratır. Ölçü seçenekleri açısından oldukça geniş yelpaze sunan Teka lavabo evye ürünleri, tekli ve çift tasarımlarda farklı ölçülere sahiptir. Ortalama 190 mm hazne derinliğine sahip olan Teka evye, farklı kullanım alışkanlıklarına hitap eden hazne derinliği seçenekleri de sunar. Teka evye gereçleri arasında damlalıklı ve damlalıksız olmak üzere iki tasarım daha bulunur. Damlalıksız olan Teka tekli evye gereçlerinde lavabo ve çerçevesi yer alır. Damlalıklı Teka evye tasarımları ise suyun süzülmesi için tasarlanan ve su kanallarının yer aldığı ek bir alana sahiptir. Başarılı markanın Teka paslanmaz çelik evye ürünleri zahmetsiz temizlik süreciyle öne çıkar. Öte yandan Teka granit evye modelleri ise bakteri oluşumunu önleyecek yapıdadır. Teka granit evye yorum ve değerlendirmelerinde de söz edilen hijyenik kullanım, leke tutmayan yüzey sayesinde aynı zamanda zahmetsiz gerçekleşir.

Teka Evye Modelleri

Her zevke, beklentiye ve mutfak stiline uyum sağlayacak çok sayıda Teka evye bulmak mümkündür. Çünkü Teka evye modelleri oldukça geniş ürün seçkisine sahiptir. Teka evyeler genel olarak lavabo şekline, montaj türüne, malzemesine, göz sayısına göre farklı seçenekler sunar. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Teka mutfak evye modelleri arasında Teka damlalıklı evye tasarımları yer alır. Çeşitli su yollarına sahip olan damlalıklı Teka evye ürünleri farklı renklerde ve ölçülerde olabilir. Şekline göre yoğun ilgi gören Teka evye çeşitleri arasında kare ve dikdörtgen lavabolu olanlar yer alır. Öte yandan daha minimal mutfaklar için Teka yuvarlak evye ürünleri bulunur. Lavabo gözü sayısı olarak öncelikli olarak tercih edilenler ise Teka bir buçuk göz evye alternatifleridir. Büyük tezgahlı veya adalı mutfaklarda çift gözlü Teka evye tasarımları da kullanılır. Teka çift gözlü evye genellikle kare ve dikdörtgen gözlere sahiptir. Bununla birlikte pek çok tasarımda süzgeç bölmesine de yer verilir.

Yeni nesil mutfaklarda genellikle Teka tezgâh üstü evye modelleri kullanılırken tezgah türüne göre Teka tezgâh altı evye modelleri de tercih edilebilir. Markanın paslanmaz çelik evyelerinin tamamı çelik olabileceği gibi çerçevesi temperli cam olanlar da vardır. Granitten yapılanlarda ise çerçeve, damlalık ve gözlerin tamamı aynı malzemeyi içerir. Öte yandan Teka granit evye beyaz, siyah gibi renk seçeneklerinin yanı sıra pastel tonlarda farklı renk alternatifleri de sunar. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen yüzeyleri sayesinde yoğun ilgi gören granit Teka evye modelleri arasında çift hazneli olanlar öne çıkar. Söz konusu tasarımlar ile ilgili Teka granit evye kullananlar tarafından övgüyle söz edilen diğer özellik ise markanın pek çok eviyesinde yer verdiği Silent Smart teknolojisidir. Su damlama sesini absorbe eden özel tasarıma sahip olan söz konusu evyeler, çevreye rahatsızlık vermeyecek niteliktedir. Bununla birlikte Teka evye ürünleri çöp öğütücü montajına uygun şekilde üretilir.

Teka Evye Kullanımı

Kurulum, kullanım ve bakım süreçlerinde pek çok avantaj sunan Teka evyeler, uzun yıllar boyunca formunu koruması için tasarlanır. Titiz işçilik ürünü olan evye Teka gereçleri, yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için deformasyona dirençlidir. Teka evye kullananlar tarafından da onaylanan bu dayanıklılık, eviyenin daha uzun süre kullanımına olanak tanır. Markanın benzersiz tasarımları ve teknolojileri ile hayata geçirdiği Teka evye gereçlerinin kullanım sırasında sunduğu ayrıcalıklar ise şu şekilde sıralanır:

Teka Evye Fiyatları

Eşsiz tasarımları ve kalitesiyle fark yaratan Teka evyeler, yüksek kullanıcı memnuniyetine sahiptir. Ultra uzun kullanım ömrü sayesinde masrafsız bir süreç sağlayan Teka evye gereçleri, fiyat açısından ulaşılabilir seçenekler sunar. Bununla birlikte Teka evye fiyat listesi belirlenirken kullanılan malzeme, tasarım, teknoloji, ölçü, göz sayısı ve evye tipi gibi etkenler dikkate alınır. Dolayısıyla, Teka krom evye fiyatları ile Teka çelik evye fiyatları birbirinden farklı olur. Aynı şekilde Teka tezgâh altı evye fiyatları ile Teka ankastre evye fiyatları da aynı değildir. Ayrıca çift gözlü ve tek gözlü Teka granit evye fiyatları arasında da farklılıklar bulunur. Kullanıcıların daha uygun koşullarda alışveriş yapabilmesi için başlatılan dönemsel kampanyalar sayesinde Teka mutfak evye fiyatları daha uygun hale gelebilir. Siz de Teka evye çeşitlerinden birine sahip olmak istiyorsanız Akakçe yardımıyla pek çok tasarıma ulaşabilirsiniz. Burada, indirimli Teka evye fiyatları hakkında bilgi edinebilir, bütçe dostu mutfak bataryası fiyatları sayesinde yıkama ünitenizi tamamlayabilirsiniz.