Evye

Evye Fiyatları

2.715 farklı Evye için fiyatlar listeleniyor.

Teka Eviye Ukinox Eviye Franke Eviye Blanco Eviye Luxell Eviye Schock Eviye

Aktüel Broşürlerden Eviyeler

  • Teka Infant45 Çelik Evye 44x76 cmBauhaus835,00 TL
  • Teka Infant 45 Tek Gözlü Eviye 43,5x76 cmKoçtaş789,90 TL
  • Luxell Lxp-004 S Damlalıklı Granit EviyeKoçtaş2.299,00 TL
  • Teka Keten Damlalıklı Eviye 1 Gözlü 43,5 x 86 cmKoçtaş949,90 TL

Fiyatı Düşen Eviyeler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

BeyazGriSiyahAntrasitBeyaz Gümüş0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL GranitMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Ürün Puanı Renk

Mutfak BataryasıÇöp ÖğütücüMatkapAvizeVidalama MakinesiAmpulTaşlama MakinesiAkım Korumalı PrizKaynak MakinesiTeka EviyeUkinox EviyeFranke Eviye

En Çok Karşılaştırılan Eviyeler

Eviye Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Evye

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ev dekorasyonu ve ev eşyalarında da farklılıklar gözlenir. Mutfak için gerekli olan elektronik ürünler yeniden şekillenip teknolojiye ayak uydururken evye modelleri üretim, montaj ve malzeme açısından güncellenmeye devam eder. Üretilen ürünlerin hepsi aynı işi görüyor olsa da farklı tasarım ve malzeme alternatifleri ile zenginleştirilen eviyeler her zevke hitap eder. Tezgahın hatta evin en özel tamamlayıcısı olan en iyi eviyeyi almak için Akakçe’nin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Eviye önerileri içerisinden ise ihtiyacınıza en uygun modeli hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Ergonomik ve şık tasarımlara sahip olan eviye ucuz fiyatları ile her bütçeye uygun bir model alternatifi de sunar.

Birbirinden Şık ve Estetik Eviye Modelleri

Fransızca evier kelimesinden devşirilen ve dilimize eviye olarak gelen lavabolar, musluktan akan suyu toplayan ürünler olarak görülür. Bu da “Eviye Ne Demek? ve “Eviye Nedir” diye merak eden kullanıcıların aklındaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olur. Fonksiyonelliği ile günlük hayatı kolaylaştıran ve büyük yardımcı olan eviye modelleri, zarif çizgileri ve benzersiz tasarımlarıyla beğeni toplar. Gün içerisinde sıklıkla kullanılan suyun etrafa dağılmaması ve kontrollü bir şekilde kullanılabilmesi için farklı tip ve modelde eviyeler üretilir. Seneler içerisinde geliştirilerek değişen evye modelleri mutfak dekorasyonuna eşsiz bir hava katar. Teknolojinin kullanıldığı ürünlerde farklı fonksiyonel özelliklerde görülür.

Farklı materyallerden üretilen ürünler arasında sağlamlık ve şıklığı bir arada isteyen kullanıcılar için özel yapım terganit sifonlu eviyeler tasarlanır. Birbirinden farklı modeller görünüm ve şekil itibariyle farklılık gösterir. Modeller arasında mutfak genel çizgisine uygun farklı formlarda tasarımlara da yer verilir. Çeşitlilik sunan eviye yuvarlak, kare, dairesel ve amorf şekilleriyle fark yaratmayı başarır. Damlalıklı ve damlalıksız eviye modelleri de ürünleri birbirinden ayıran özellikler arasında gelir. Düz bir tepki görüntüsünde olan damlalık bölümü, bazı modellerde sağ kısımda yer alırken bazılarında solda bulunur. Damlalıklı modelleri yıkanan bulaşıklarınızı süzmek için kullanabilirsiniz. Tek gözlü ürünlerin yanı sıra eviye çift gözlü modelleriyle mutfakta yoğun zaman geçirenlere büyük kolaylık sağlar. Model çeşitliğinin dışında farklı tarzlara hitap eden renkli eviye seçenekleri de üretilir. Eviye siyah renkli modelleri ile evinizde estetik bir görünüm oluşturmanıza yardım eder. Eviye yorumları arasında siyah ve beyaz renklerin yanı sıra farklı renk alternatiflerinin de büyük ilgi gördüğü gözlenir. Renk seçeneğinin yanında eviye boyutları da kullanıcıların ihtiyacına göre değişir.

Kaliteli Malzeme Yapısına Sahip Eviye Çeşitleri

Eviye çeşitleri, kullanıcıların zevkine ve bütçesine göre avantajlar sunan farklı malzemelerde üretilir. Evye markaları tarafından üretilen ürünlerde en çok paslanmaz çelik, granit, akrilik ve dökme demir tercih edilir. Her malzemenin kendine has özellikleri bulunur. Paslanmaz çelikten üretilen modeller sağlamlığı ve uzun kullanım ömrü ile öne çıkar. Hem kullanım kolaylığı hem de uygun fiyat aralığı sunan paslanmaz çelikten olan eviye modellerini ilk seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Eviye granit malzemeden imal edilen farklı renk alternatifleri ile oldukça şık bir görünüm sunar. Ürünlerin renkleri doğru temizlik malzemeleriyle kullanıldığı takdirde uzun süre dayanıklılığını korur. Döküm olan demir modeller son derece sağlam olan yapısıyla bilinir. Bu ürünlerin porselen kaplamaları parlak bir görünümün oluşmasını sağlar. Malzeme gereği ağır bir model olsa da kolay temizlenebilme özelliği ile zamandan kazandırır. Leke tutmayan akrilik modeller de eviye tavsiyeleri arasında yer alır. Dayanıklı yüzeyi ile oldukça kullanışlı olan akrilik eviyeler, hafif olmalarıyla da büyük avantaj sağlar. Hafif olma özelliği ile hem tezgah altından hem de üstünden monte edilmeye uygun bir modeldir.

Montajlama İşlemine Göre Farklılık Gösteren Evyeler

Farklı modellerdeki eviyelerin montaj işlemleri de birbirinden farklı olur. Ürünün hangi malzemeden üretildiği ve mutfak alışkanlıkları montajlama da etkili olan faktörler arasında gösterilir. Tezgah üstü olan modeller en kolay montajlama yöntemedir. Bu işlem esasında tezgahın üzerinde delik açılarak eviye lavabo yerleştirilir ve silikon çekildikten sonra montaj kolay bir şekilde tamamlanır. Ayrıca ilerleyen zamanlarda düşme gibi bir sorun yaratmadığı için de sıklıkla tercih edilir.

Tezgah altı yerleştirilen eviye yöntemi ise asılarak ya da altta yer alan mutfak dolapları taşıyacak şekilde montaj yapılır. Bu yöntemde tezgah üzerinde biriken su ya da sıvılar lavabo içine kolayca süpürülür. Montaj esnasında fazla gelen kısımları testere ile kolayca kesebilirsiniz. Yerleştirilen ürünün zamanla ayrılıp düşme ihtimaline karşı hem kaliteli malzeme hem de ustalık gerektiren bir çalışma yapmanız gerekir.

Son dönemde gittikte popülerleşen montajlama stillerinden biri de tezgaha sıfır modellerdir. Lavabo ve tezgahın aynı seviyede olması nedeniyle bu modeller oldukça şık görünür. Tıpkı tezgah altı modellerde olduğu gibi tezgah üzerinde yer alan malzemeler engelsiz biçimde lavabonun içerisinde aktarılabilir. Eviyenizin ve borularınızın daha sağlam olması için somun parçalarından da yardım alabilirsiniz.

Eviye Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Hem işlevselliği hem de görüntüsü ile mutfaklara büyük katkısı bulunan eşyalardan olan evyeleri seçerken bazı küçük noktalara dikkat edilmesi gerekir. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun en doğru ürünü seçtiğinizde mutfaktaki işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Evye seçerken mutfakta bulunan diğer eşyalarınızı göz önüne alabilir ve bu doğrultudaki ürünleri listeleyebilirsiniz. Bununla birlikte aşağıdaki noktalara da dikkat edebilirsiniz:

Bütçe Dostu ve Kullanışlı Evyeler

Teka, Blanco, Ege, Franke olmak üzere birçok yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen birçok eviye bulunur. Geniş ürün yelpazesinin yanında pek çok markanın üretim yapması itibariyle her bütçeye uygun fiyat aralığına rastlamak mümkün olur. Fiyatların birbirinden farklılık göstermesinde birçok etken başrol oynar. Eviye fiyatları malzeme kalitesine, dayanıklılığa, göz sayısına ve leke tutmama gibi özelliklere göre değişkenlik gösterir. Farklı hammaddelerden üretilen modeller arasındaki fiyat farklılıkları da oldukça değişkendir. Mermerden üretilen eviyelerin diğer malzemelere göre daha zor işlenmesi fiyatlar üzerinde etkili olur. Bununla birlikte ürünlerin sunduğu ek özellikler de fiyata etki eder. Damlalıklı modeller diğer ürün çeşitlerine göre daha yüksek fiyat aralığında seyreder. Aynı şekilde geniş eviye modellerinin de fiyatları dar olan ürünlere göre yüksek olur. Kullanıcıların tarzına uygun özel olarak üretilen eviye alternatifleri de bulunur. Bu nedenle tasarımın zorluğu ve kalitesine bağlı olarak da fiyat farklılıkları gözlenir. Kullanıcıların tercih ettiği evye 100x50 ile daha büyük ölçülerdeki modellerin fiyatları arasında da değişiklik meydana gelir. Markasına, modeline, malzemesine, boyutuna ve göz sayısına göre değişiklik gösteren farklı model eviye mutfak dekorasyonunuza estetik bir hava katar. Eviye fiyatları en ucuz alternatifleri ve her tarza uygun seçenekleri ile Akakçe’de yer alır. Siz de Yapı Market, Oto, Bahçe ana kategorisinin hemen altında yer alan mutfak kategorisini inceleyerek evinize en uygun olan eviye modelini hemen satın alabilirsiniz.