Gümüşsuyu Halı

Gümüşsuyu Halı Fiyatları

518 farklı Gümüşsuyu Halı için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Gümüşsuyu Halılar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıGümüşsuyu
 • Ölçü160x230 cm
 • Ölçü200x290 cm
 • Ölçü200x300 cm
 • Kullanım YeriMutfak
 • Kullanım YeriSalon
 • Malzeme TürüAkrilik
 • Malzeme TürüPamuk
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • ÖzelliklerYıkanabilir
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 22 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıGümüşsuyu
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterMalzeme TürüÖlçüTümünü GösterKullanım YeriTema/DesenKelime ile FiltreleDokuma TürüTürüTaban TürüTüy TürüŞekilKalınlık SeçeneğiRenk
Temizle Ürünleri Gör (518)

Roborock S5 Max Nevresim Takımı Battaniye Yorgan Bornoz Alez Yastık Yatak Örtüsü Koltuk Örtüsü My Evilla Halı Merinos Halı ROVIGO Halı

En Popüler Gümüşsuyu Halılar

Gümüşsuyu Halı

İç mekanların tamamlayıcı birer unsuru olan Gümüşsuyu halı seçenekleri, yaşam alanlarının vazgeçilmez eşyalarından biridir. Ayak altında sıcaklık, konfor hatta yumuşaklık sağlamak için tasarlanan Gümüşsuyu halı farklı renkleri kadar değişken özellikleri ile de öne çıkan bir zemin kaplamasıdır. Leke direnci veya dayanıklılık gibi benzersiz özellikleri içeren Gümüşsuyu halılar hem doğal hem de sentetik malzemelerden üretilebilir. Tipik olarak üst tabakadan daha sert bir yapıya sahip bir tabandan ve üzeri tüy veya yumuşak özellikteki diğer materyallerle kaplanmış bir üst tabakadan meydana gelir. Gümüşsuyu klasik halı çeşitleri kullanıcıların ayaklarının soğuk karolarla olduğu kadar beton zeminlerle olan bağlantısını da keser. Böylelikle evde geçirilen zamanı daha konforlu hale getirir.

Gümüşsuyu Soprano, Motto, Armoni, Millenium, Prestige halı seçeneklerinden, sahip olmak istediğiniz stillere uygun seçenekler sunar. Her bir türde sentetik, yün gibi farklı materyaller kullanılmasının yanı sıra tekli veya harmanlanmış elyaf türlerinden de üretilebilir. Yapılarını korumak için ısıl işleme tabi tutulduktan sonra tutamlarla bir araya getirilen Gümüşsuyu halılar hayatınıza ve evlerine dekorasyon, tasarım, renk katmanın popüler bir yoludur. Farklı boyanmış elyaflar kullanılarak elde edilir ve dokular farklı motiflere sahip olabilir. Her yer örtüsü türü kendine özgü görünümü yaratmak için farklı üretim yöntemlerine tabi tutulur. Bu nedenle tasarımında kullanılan elyaf türü, Gümüşsuyu halı fiyatları üzerinde etkilidir. Gümüşsuyu yün halı ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak, aynı zamanda fiyat karşılaştırması yapabilmek için Akakçe’den yararlanabilirsiniz.

Gümüşsuyu Halı Desenleri

Hem Gümüşsuyu halı kataloğunda hem de markanın mağazalarında bulunan ürünler, lif yoğunlukları, kalınlıkları, kalitesi sayesinde farklı görünümlere ve dokulara sahiptir. Bazı ürünler daha pürüzlüyken bazıları ayaklarda daha hafif, yumuşak bir his yaratır. Aşağıda yer alan yapım aşamaları üretiminde farklılıkların ortaya çıkmasınına neden olur. Gümüşsuyu halı çeşitleri arasında:

Gümüşsuyu Halı Özellikleri

Bir döşeme malzemesi olarak bilinen yer örtüsünü kullanışlı yapan şeylerden biri ayak altında oluşturduğu yastık hissine ek olarak sıcaklık sağlama yeteneğidir. Gümüşsuyu halı yolluk özelliklerinde kullanılan elyaf türü ve ilmeklerin ürün tabanına nasıl bağlandığı temel oluşturur. Bu temel nitelikler yer örtüsünün konforunu, deride oluşturduğu hissi, aşınma seviyesini belirler. İplik türleri arasında naylon, polyester, polipropilen, akrilik, yün bulunur. Tüm bu iplik türlerinin birbirine olan yakınlığı ürünün kalitesini belirler. Ped olarak da bilinen alt tabaka ise ince köpük, elyaf yada kauçuktan meydana gelir. Bu katman dokunun ömrünü uzatmasının yanı sıra ürün tabanına yalıtkanlık özelliği verir. Gümüşsuyu halı mavi, krem, gri, beyaz, siyah ve diğer birçok renk seçeceğine sahiptir.

Yün iplikten elde edilen Gümüşsuyu yatak odası, salon ürünleri uzun ömürlü olduğu kadar yüksek yumuşaklığa sahip bir kullanıma sahiptir. Lekelenmeye karşı hassas olan yün yolluk modelleri akrilik elyaflarla bir araya getirilir. Akrilik özellikte olan Gümüşsuyu nem, küf, solma, lekelenmeye karşı yüksek direnci ile öne çıkar. Polyester karışımı iplikten üretilenler hipoalerjeniktir. Polyester içeriğe sahip Gümüşsuyu halı kullananlar renklerini koruma özelliğinden dolayı salon ve mutfak tabanlarında tercih edebilir. Kolay temizlenebilme özelliğiyle bilinen polipropilen ürünler, sentetik yünden üretilenlere bir alternatif oluşturur. Naylon ipliğe sahip olanlar ise oldukça popüler olmalarının yanı sıra uzun süre dayanıklılık özelliğine sahiptir.

Gümüşsuyu Halı Boyutları ve Kullanım Detayları

Halı boyutu, odanın görünümünü önemli ölçüde değiştirebilir. Alan küçükse oda büyüklüğünü artırabileceği gibi büyük boyutlar da içerideki eşyalarla bir araya geldiğinde alanın olduğundan da büyük görünmesine neden olabilir. Standart boyutları genellikle 4x5 metre, 4x6 metre, 8x10 metre, 9x12 metre olarak üretilir. Bu noktada oda boyutu ile birlikte Gümüşsuyu halı modelleri önemlidir. Bazı oda stilleri zeminin belirli bir miktarının görünmesiyle daha orantılı bir duruşa sahip olur. Özellikle koridor için seçilecek ürünlerin boyutu, görünmesi istenen zeminin oranına göre hesaplanır. Modelin hangi odaya yerleştirileceği hem kullanımın hem boyutun belirlenmesi bakımından önemlidir. Bazı ürünler yoğun kullanıma uygun olarak tasarlandıklarından trafiğin yoğun olduğu merdiven, koridor gibi alanlara uygun üretilir. İplik yoğunluğu yüksek olan seçenekler ise sessiz bir ortam yaratmada oldukça başarılı olduğundan uyku konforu noktasında yatak odaları için idealdir.

Gümüşsuyu Halı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konfor, ses emilimi, görünüm ve tasarımdaki çok yönlülüğü dahil olmak üzere birçok malzemeden üretilen Gümüşsuyu halı modelleri, evinizin havasını basit bir dokunuşla değiştirebilme potansiyeline sahiptir. Farklı stiller arasından seçim yaparken mekanın dekoruna uygun olacak şekilde rengine ve dolgu türüne karar vermek önemlidir. Renk seçiminde yaratmak istediğiniz duygu ve ruh hali öne çıkar. Ürünün odadaki odak noktası mı yoksa arka plan döşemesi olarak mı yer alması gerektiği renk seçimine yardımcı olabilir. Doku yüzeyinde destek sağlayan kaliteli dolgular, kauçuktan üretilir. Sesi azaltmak ve aynı zamanda yalıtım yaratmak için dolgu kalitesi yüksek seçenekler arasından seçim yapılabilir. Satın almaya sıra geldiğinde Gümüşsuyu halı online satış seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Yeni bir seçim yapmadan önce hedefinizdeki halının bakım yöntemlerini de değerlendirmek, sahip olacağınız ürünün ömrünü belirler. Özellikle çocuk veya evcil hayvanın bulunduğu ortamlarda leke tutmayan halılar tercih etmek, olası kazalar sonrası yapılacak temizleme işlemlerini kolaylaştırarak bakım süresini kısaltır. Trafiğin yoğun olduğu alanlarda yüksek yoğunluğa sahip ürünleri kullanmak düşük kir tutma özelliğinden faydalanmanızı sağlar. Kıvrımlı alanlar için seçim yapılacağında ise kesik lifli olanlar ilmek görünümüne sahip olanlardan daha kullanışlı seçenekler yaratır. Kıvrıma sahip alanlar için bir diğer alternatif olan yünlü örtüler, dayanıklı dokuması sayesinde bükülen her bir ipliğin sabit kalmasına yardımcı olur. Ürünün yerleşeceği alana ısıtma yapılacaksa altlık seçimi öne çıkar. Altlık, tabanın düzgün oturmasına olduğu kadar ısının eşit şekilde dağılmasına da yardımcı olur.

Gümüşsuyu Halı Fiyatları

Gümüşsuyu halı fiyat listesi içerisinde belirleyici bazı faktörler bulunur. Ürün genişliği bu faktörlerden biridir. Gümüşsuyu 4, 6 metrekare halı fiyatları bütçeye uygun seçenekler sunar. Oda ölçülerini hesaplayarak seçenekler arasında bir değerlendirme yapmak mümkündür. Ürün maliyetleri marka, stil, elyaf türüne göre değişkenlik gösterir. Naylon, polyester materyaller benzer fiyat aralıklarına sahipken yünden yapılan modeller daha farklı aralıklara sunulabilir. Birinci sınıf akrilik iplikten üretilen Gümüşsuyu Millennium halı fiyatları farklı kullanım alanları ile bütçe dostu seçenekler sunar. Ağırlığı yüksek modeller hafif olanlara oranla daha fazla metrekareye ihtiyaç duyduğundan daha değişken fiyat aralıklarına sahiptir. Gümüşsuyu halı yorumları ve seçiminize uygun perde modelleri hakkında ayrıntılı bilgiye Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz.