Kaymaz Halı

Kaymaz Halı Fiyatları

8.033 farklı Kaymaz Halı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerKaymaz
 • Ölçü160x230 cm
 • Ölçü200x290 cm
 • Ölçü200x300 cm
 • Kullanım YeriMutfak
 • Kullanım YeriSalon
 • Malzeme TürüAkrilik
 • Malzeme TürüPamuk
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • ÖzelliklerYıkanabilir
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerKaymaz
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterMalzeme TürüÖlçüTümünü GösterKullanım YeriTema/DesenKelime ile FiltreleDokuma TürüTürüTaban TürüTüy TürüŞekilKalınlık SeçeneğiRenk
Temizle Ürünleri Gör (8.033)

160x230 cm Halı 200x290 cm Halı Modern Salon Halısı Salon Halısı Mutfak Halısı 300x400 cm Halı Kaymaz Mutfak Halısı Yıkanabilir Mutfak Halısı Yıkanabilir Halı 120x180 cm Halı 150x230 cm Halı Akrilik Halı

En Çok Karşılaştırılan Halılar

Kaymaz Halı & Kaydırmaz Halı

Kaydırmaz halı, yaşam alanlarını tamamlayan en önemli eşyalardan biridir. Aksu, Brillant, Erenev, Kozzy Home ve My Evilla gibi kaydırmaz halı markaları tarafından üretilen seçenekler, farklı boyutları ve tasarımları sayesinde her türden ihtiyaca yanıt verir ve her boyuttan alanı tamamlar. Küçük yaşam alanları için tasarlanan modeller işlevsel bir kullanım deneyimi sunarken daha büyük alanlar için üretilen seçenekler ise büyük alanları hem kapatır hem de dekoratif görünmesini sağlar. Uygun fiyat aralıklarıyla da kullanıcılardan tam not alan halılar; ideal bir hediye seçeneği olarak da satın alınabilir. Yaşam alanlarının hem şık hem de konforlu olmasını sağlayan halılar, kaydırmaz özellikli tabanları ile en işlevsel ürünler arasında yer alır. Evinize satın alabileceğiniz en ucuz çocuk kaydırmaz tabanlı halı modellerini ise Akakçe’de bulabilirsiniz.

Kaydırmaz Halı Modelleri

Kaymaz taban halı modelleri farklı gruplara ayrılır. Kullanılacak alana ve materyaline göre farklılık gösteren halılar, özel tabanları sayesinde kaydırma yapmaz ve kolay bir kullanım deneyimi yaşatır. Kaymaz taban halı seçenekleri, ağırlıklı olarak mutfak ve ardiye gibi alanlar için özel olarak tasarlanır, hafif ve kaydırmaz yapılarıyla güvenli bir şekilde kullanılabilir. Halı modelleri arasında yoğun ilgi gören kaydırmaz halı çeşitleri, ölçüleri ile de öne çıkar. 200x300 kaymaz halı modelleri, dar yaşam alanlarında kullanılır. Dar alanlar için farklı ölçü seçenekleri de bulunur. Bu ölçü alternatifleri, kullanıcılara çok sayıda seçenek sunması sayesinde işlevsel bir kullanım deneyimi yaşatır.
Daha büyük yaşam alanları için ise 6 metrekare kaydırmaz halı modelleri üretilir. Boyutlarına göre hafif olmaları sayesinde kolaylıkla kullanılabilir. Hem kaydırmaz olması hem de büyük alanları kaplaması sayesinde sıklıkla tercih edilir. Kaydırmaz ince halı modelleri, halının istenildiği zaman kolay bir şekilde toplanmasını sağlar ve böylece pratik bir şekilde temizlenebilir. Ağırlıklı olarak ince kaymaz halı şeklinde tasarlanan modeller, hafif yapıları sayesinde pratik bir şekilde çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bunun yanı sıra evinizi yenilemenizi sağlayan koltuk örtüsü çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Kaydırmaz Halı Nasıl Seçilir?

Eviniz için kaymaz jel tabanlı halı satın alırken, pek çok farklı özelliği değerlendirmeniz oldukça önemlidir. En iyi halı kaydırmaz hangisi sorusunun yanıtını bulmanız, yaşam alanınız için en doğru kararı vermenizi sağlarken uzun yıllar kullanmanıza da olanak yaratır. Yaşam alanlarınız için altı kaymaz halı seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Ev, ofis, yaşam ana kategorisinde bulunan, ev tekstili, halı kategorisi altında yer alan kaydırmaz halı kategorisini inceleyerek evinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Eviniz için halı satın alırken, kaydırmaz halı metre fiyatları seçeneklerine göre de tercihte bulunabilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekler arasından en kaliteli modelleri tespit ederek hem tasarruf edebilir hem de evinizi yenileyebilirsiniz.

Kaydırmaz Halı Nasıl Temizlenir?

Plastik kaydırmaz halı seçimi kadar nasıl temizlendiği de son derece önemlidir. Halının doğru işlemlerle temizlenmesi uzun yıllar kullanılmasını sağlar. Bu bakımdan değerlendirildiğinde yıkanabilir kaydırmaz halı modellerinin bazı detaylara dikkat edilerek temizlenmesi gerekir. Kaydırmaz özellikli halıların tabanlarında özel bir jel doku bulunur. Bu nedenle bu halı modellerinin yıkanmasında özenli olmak önemlidir. Hafif yapıları ve incelikleri sayesinde çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Ancak çamaşır makinesinin en düşük sıcaklık ayarı seçilmeli ve sert temizleyici kullanılmamalıdır. Çamaşır makinesinin sadece durulama programında yıkanabilir. Yıkama işleminin ardından kaydırmaz tabanlı halının güneşten uzak bir yerde kendi kendine kuruması sağlanmalıdır.
Kaymaz halı paspas modelleri genel olarak mutfaklarda kullanılır. Pratik bir şekilde temizlenebilir olmaları nedeniyle mutfaklarda kolaylık sağlar. Sürekli yemek kırıntılarının döküldüğü bir ortam olan mutfaklarda model olarak genellikle 3D kaydırmaz halı seçenekleri tercih edilir. Mutfağa özel detaylara sahip olan bu halılar canlı baskıları sayesinde de ortama şıklık katar. Mutfağın büyüklüğüne göre seçebileceğiniz kaymaz taban halı 6 m2 ölçüleriyle ideal bir zemin kapama sağlar ve sürekli nemli bir ortam olan mutfaklarda hijyen yaratır. Mutfaklar dahil olmak üzere evin tüm alanları için seçenekler sunan kaydırmaz halı siyah beyaz ve diğer tüm renk alternatifleri ile hem zevkinize hem de kullanacağınız alana göre tercihte bulunmanıza olanak tanır.

Kaydırmaz Halı Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Yaşam alanları için satışa sunulan ürünler, kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirmelerde detaylı bir şekilde incelenir. Kaydırmaz halı kullananlar tarafından detaylı bir şekilde yazılan yorumlarda halı tavsiye ve önerileri bulunur. Kullanıcı yorumlarında öne çıkan detaylar arasında, halıların kalitesi vurgulanır. Halıların kaymayı önleyen kaliteli tabanları sayesinde halı kaydırmaz silikon kullanmanıza gerek kalmaz. Halıların renk ve desenleri de sıklıkla yorumlanan özellikler arasındadır. Kaymaz halı düz renk seçeneklerinin yanı sıra pembe kaydırmaz halı seçeneği de sunan modeller, bu bakımdan olumlu yorumlanır. Yaşam alanlarında açık renkler tercih edenlerin favorisi olan beyaz kaydırmaz halı modelleri de kullanıcılar tarafından detaylı bir şekilde değerlendirilir. Rengi gereği riskli bir halı türü olan beyaz halılar, kolay temizlenebilir materyalleri sayesinde kolay bir kullanım deneyimi yaşatır ve bu özelliği ile kullanıcılardan tam not almayı başarır.
Halıların metrekare seçenekleri de kullanıcılar tarafından değerlendirilir. Sıklıkla tercih edilen yıkanabilir kaymaz halı 6m2 ölçüsünün yanı sıra daha küçük seçenekler de bulunur. Bunlardan biri olan 5 metrekare kaymaz halı daha küçük boyutlarda yaşam alanları için tercih edilirken kaydırmaz halı 4 m2 seçeneği de kullanıcılara farklı bir alternatif yaratır. Yorumlarda sıklıkla değerlendirilen özelliklerden biri de fiyat alternatifleridir. Kaymaz halı en ucuz fiyat aralıklarını sunması nedeniyle kullanıcılardan tam not alır. Ancak fiyat seçenekleri halıların farklı özelliklerine göre değişir. Bu sebeple bütçenize uygun olan halıyı satın almanız için pek çok detayı göz önünde bulundurmanız gerekir.

Kaydırmaz Halı Fiyatları ve Kampanyaları

Yaşam alanlarını tamamlamak için özel detaylarla tasarlanan halılar, uygun fiyat aralıklarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Kaymaz halı fiyatları, halının boyutuna ve kalitesine göre değişebilir. Farklı ölçülerde tasarlanan halılar her türden ihtiyacı tamamladığı için son derece uygun fiyat aralıkları sunar. Kaymaz taban halı fiyatları ürün özelinde farklılık gösterir. Bu nedenle seçim yapmadan önce halının nerede kullanılacağını belirlemek oldukça önemlidir. Kaydırmaz halı fiyatları ürünlerin renk seçeneklerine göre de farklılaşır. Bu nedenle kaydırmaz halı gri renkten daha farklı renklere kadar geniş bir ürün seçkisi ve çok sayıda fiyat alternatifine sahiptir. Kaymaz halı örtüsü fiyatları belirli dönemlerde kullanıcılara cazip fırsatlar sunar. Bu fırsatları detaylı fiyat karşılaştırma ayrıcalığı ile sunan Akakçe, ürünlerin tüm bilgilerini tek bir sayfa üzerinden incelemenize olanak tanır ve pratik bir alışveriş deneyimi yaşatır. Siz de yaşam alanınızı yenilemek ve kullanışlı bir halı satın almak istiyorsanız, balkonunuz için kaydırmaz çim halı ve mutfağınız için kilim gibi farklı seçeneklere hemen göz atabilirsiniz. Bunun yanında tüm yenileme işlemleri için oturma odası modellerini de inceleyebilirsiniz.