Hamile Yastığı

Hamile Yastığı Fiyatları

118 farklı Hamile Yastığı için fiyatlar listeleniyor.

Baby&Mom Hamile Yastığı Yataş Hamile Yastığı Babyjem Hamile Yastığı Mycey Hamile Yastığı New Life Hamile Yastığı Miraç Hamile Yastığı

Fiyatı Düşen Hamile Yastıkları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü Göster
Temizle Ürünleri Gör (118)

En İyi Bebek Arabası Göğüs Pedi Göğüs Koruyucu Süt Saklama Poşeti Anne İçeceği Emzirme Yastığı Göğüs Pompası Aksesuarı Emzirme Önlüğü Bebek Bezi Baby&Mom Hamile Yastığı Yataş Hamile Yastığı Babyjem Hamile Yastığı

Hamile Yastığı Sıkça Sorulan Sorular

Hamile Yastığı

Kadınların keyifli ve en zorlu dönemlerinden olan hamilelik sürecinde anne adayının konforunu ve rahatını sağlamak için pek çok yardımcı ürün hazırlanır. Özellikle hamileliğin ilerleyen dönemlerinde bebeğin büyümesi ile beraber zorlaşan gece uykuları için özel olarak üretilen hamile yastığı çeşitleri konforu maksimize eder. Birbirinden farklı model, renk ve tasarımlara sahip olan ürünler, fonksiyonel kullanımları sayesinde anne adaylarının daha rahat ve deliksiz uyumasına yardımcı olur. Farklı pozisyonlarda uyumaya destek olan gebe hamile yastığı, uyku sırasında hem anne adayının hem de bebeğin daha özgürce hareket etmesine ve nefes almasına olanak sağlar. Hamile pozisyon yastığı, anne adayının ihtiyaç duyması halinde dördüncü aydan itibaren kullanılmaya başlanabilir. Hamile yastığı kullanımı gebeliğinde belli bir döneme kadar çalışan anne adaylarının daha verimli uyuyarak gün içinde daha aktif ve enerjik olmasına yardımcı olur. Hamile kadın yastığı modelleri, pek çok farklı renk ve desende hazırlanır. Siz de gebelik döneminde hem rahat uyumak hem de istediğiniz pozisyona daha kolay geçmek için hamile yastığı satın alabilirsiniz. Hamile yastığı yorum ve hamile yastığı önerileri inceleyerek beklentilerinizi karşılayan modeli Akakçe aracılığı ile en uygun fiyatlarla sipariş edebilir ve ihtiyaç duymanız halinde doğumdan sonra emzirme işlemini kolaylaştıracak bebek emzirme yastığı modellerini de ilgili kategoride inceleyebilirsiniz.

Hamile Yastığı Nedir?

Gebe adaylarının ihtiyaç duyduğu dönemde kullanmaya başlayabileceği hamile yastıkları yumuşak ve özel yapıları sayesinde karın, sırt ve bel noktalarına destek sağlar. Hamilelikte en çok ağrı yaşanan bölgelerin konforunu sağlayan hamile uyuma yastığı, kesintisiz bir uyku deneyimi yaşatır. Genel olarak iç dolgusunda boncuk elyaf kullanılan ürünler, yumuşak yapıları sayesinde anne adaylarının istediği pozisyonu daha kolay alır. Son derece hafif olan ürün, bir yerden başka bir yere kolay bir şekilde taşınabilir. Ayrıca ürünlerin dış kılıfında kullanılan %100 pamuk kumaşlar terleme ve alerji riskini minimize eder. Nem emme özelliğine sahip olan pamuk kumaş, gece boyunca terlemeyi azaltır ve daha konforlu bir uyku vadeder. Çıkarılabilir kılıflara sahip olan hamile yastığı modellerini tercih ederek yastık kılıfını belli aralıklar ile yıkayabilirsiniz. Hamile uyku yastıkları gebelik sonrasında emzirme yastığı olarak da güvenle kullanılabilir. Hamile yastığı tavsiyeleri için yorumları göz önünde bulundurarak siz de beklentilerinizi karşılayacak olan modeli satın alabilirsiniz.

Hamile Yastığı Çeşitleri

Hamile yastığı modelleri, gebelerin ihtiyaçları doğrultusunda birbirinden farklı formlarda tasarlanır. Hamile destek yastığı çeşitleri arasında en popüler olan modellerin başında U şeklinde tasarlanan ürün yer alır. U hamile yastığı uzun formu sayesinde aynı anda vücudun 5 farklı bölgesine destek vererek konforlu bir uyku deneyimi yaşatır. Hamile destek yastığı kullananların önerdiği ürünler arasında yer alan uzun hamile yastığı boyun, sırt, bel, karın ve bacak desteği sağlar. En iyi hamile yastığı modelleri arasında yer alan bir diğer ürün ise C formunda tasarlanan ürünlerdir. C şeklinde hamile yastığı özellikle bel ve karın bölgesini maksimum düzeyde konfora ulaştırır. Gebeliğin ilerleyen dönemlerinde karnın büyümesi ile beraber gece uykularında yan yatma sorunlarını ortadan kaldıran ürün, deliksiz bir uyku imkanı sunar. Destekli hamile yastığı özellikle karın bölgesini konfora ulaştırarak anne adayının gece boyunca özgürce pozisyon değiştirmesine yardımcı olur. Gebelikten önce ya da gebelik sırasında bel ağrısı sorunu yaşayan kullanıcılar için özel olarak üretilen hamile bel destek yastığı çeşitleri tercih edilebilir. Gebeliğinde bacak ağrıları ya da krampları ile karşı karşıya kalan kullanıcılar için hazırlanan özel forma sahip bacak yastıkları, bacakların dinlenmesine ve krampların azalmasına destek olur.

Hamile Yastığı Ne Zaman Kullanılır?

Hamile uyku yastığı genel olarak her ne kadar 4. aydan itibaren kullanılmaya başlansa da her gebenin bu ürün ile tanışma süresi farklılık gösterebilir. Özellikle kilolu gebe kalan anne adaylarında daha erken dönemlerde kullanılmaya başlansa da zayıf anne adaylarında gebeliğin son aylarında kullanım sağlanabilir. Karın bölgesinin büyümeye başlaması ve hareketlerin kısıtlanması ile ihtiyaç duyulmaya başlanan hamile yatak yastığı, gebelerin daha özgür ve rahat uyumasına yardımcı olur. Günden güne ağırlaşmaya başlayan anne adayları özellikle geceleri tek bir pozisyona bağlı kalır. Bu durum nedeniyle çoğu zaman güne yorgun başlar ve gün içinde kendilerini yıpranmış hisseder. Hamile yan yatma yastığı ise gebelerin sağ ve sol tarafa kolayca dönmelerine olanak sağlar ve deliksiz uyku deneyimi yaşatır. Gebenin ihtiyaç duyduğu dönemde kullanmaya başlayabileceği hamile rahat uyku yastığı hakkında daha fazla bilgi almak için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Hamile yastığı nereden alınır ve satılır, hamile yastığı nasıl kullanılır gibi soruların cevapları için kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Hamile Yastığı Kullanmanın Faydaları

Hareketlerin kısıtlandığı gebelik sürecinde anne adaylarını rahatlatmak ve sürecin daha kolay geçmesini sağlamak için hazırlanan hamile yastığı çeşitlerinin pek çok faydası bulunur. Gebeliğin başından sonuna kadar kullanılabilecek olan hamile göbek yastığı, hamile sırt yastığının faydaları şu şekilde sıralanabilir:

Hamile Yastığı Fiyatları

Hamile uyku yastığı fiyatları ürünlerin kalitesine, markasına ve modeline göre farklılık gösterir. Uzun düz yastık, C yastık ve U yastık olmak üzere birkaç farklı modele sahip olan ürünler arasından ihtiyaçlarınıza cevap veren modeli tercih edebilirsiniz. Hamile yastığı fiyatları genel olarak ulaşılabilir aralıklarda yer aldığından pek çok bütçeye uyum sağlar. Hamile yastıkları fiyatları ürünlerin markasına ve kalitesine göre de değişiklik gösterir. Hamileliğinizin her döneminde doyasıya uyumak ve her sabah güne enerjik başlamak için hamile yastığı en ucuz modellerini inceleyerek sizin için en uygun olanı zahmetsiz bir şekilde satın alabilirsiniz. Hamile yastığı satın al seçeneği ile beğeninizi kazanan ürünleri kolayca sepete ekleyebilirsiniz. Hamile destek yastığı ölçüleri birbirinden farklı olduğundan satın alma işlemi sırasında ölçüleri teyit etmelisiniz. Hamile yastıkları fonksiyonel olarak kullanılan ürünler olduğundan ürünleri doğumdan sonra emzirme yastığı olarak da kullanabilirsiniz. Ek gıda döneminde bebeğin rahat yemek yiyebilmesi için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olan mama sandalyesi gibi pek çok anne - bebek ürünleri için Akakçe’nin ilgili kategorisini inceleyebilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.