Göğüs Pedi

Göğüs Pedi Fiyatları

207 farklı Göğüs Pedi için fiyatlar listeleniyor.

Lansinoh Göğüs Pedi Baby&Mom Göğüs Pedi Wee Baby Göğüs Pedi Dodo Göğüs Pedi Baby&Me Göğüs Pedi Bambino Göğüs Pedi

adet En Ucuz Göğüs Pedleri

Tümü

Fiyatı Düşen Göğüs Pedleri

Tümü

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Göğüs Pompası Göğüs Kremi Anne İçeceği Göğüs Koruyucu Süt Saklama Poşeti Hamile Yastığı Emzirme Yastığı Emzirme Önlüğü Göğüs Pompası Aksesuarı Lansinoh Göğüs Pedi Baby&Mom Göğüs Pedi Wee Baby Göğüs Pedi

Göğüs Pedi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Göğüs Pedi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Göğüs Pedleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 207 farklı model arasında

adet en ucuz Göğüs Pedleri hangileri?

En çok satan Göğüs Pedleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Göğüs Pedi:
  1. Lansinoh Blue Lock 100'lü Göğüs Pedi
  2. Lansinoh Blue Lock 60'lı Göğüs Pedi
  3. Baby&Mom 100'lü Göğüs Pedi
  4. Lansinoh Therapearl Sıcak Soğuk Terapi Göğüs Pedi
  5. Wee Baby Klasik 40'lı Göğüs Pedi

Göğüs Pedi

Annenin doğum sonrası ve emzirme döneminde yaşadığı problemlerden bir tanesi süt sızmalarıdır. Pek çok anne için bu durum beklenen ve normal bir durum olarak karşılansa da süt sızdırma önemli bir soruna dönüşebilir. Göğsün tahriş ve yara olmasını önlemek adına bazı önlemler alınmalıdır. Bunlardan ilki bebeğin sıklıkla emzirilmesi iken bir diğeri de koruyucu görev üstlenen göğüs pedi kullanımıdır. Göğüs pedi, vücutta kaldığı süre dahilinde göğsü kuru tutmaya yarar. İşlevsel bir ürün olan ped, iç çamaşırı ya da giysi üzerinden belli olmaz, böylece anne için konfor oluşturur. İstenmeyen bir görünümü engellemesinin ötesinde bakteri oluşumunu da önleyen ürün, annenin cilt sağlığını korur. Hijyen ve konfor sunan ürünün, belirli aralıklarla değiştirilmesi tavsiye edilir. Göğüs pedi, zahmetsiz kullanım sunma amacıyla üretilir. Bu yüzden yapışkanlı bir yüzeye sahiptir. Kolayca göğüs ucuna yapışır ve annenin hayatını kolaylaştırır. Siz de anne olmaya hazırlanıyorsanız ya da olduktan sonra göğsünüzle ilgili bir problemle karşı karşıya kaldıysanız göğüs ucu pedi kullanarak göğsünüzün tahriş olmasını engelleyebilir, emzirme sürecini daha sağlıklı ve konforlu geçirebilirsiniz.

Göğüs Pedi Neden Kullanılır?

Hamilelik süreci kadın vücudunda pek çok değişikliğe sebep olur. Değişim süreci doğum öncesi ve doğum sonrası dönemde çeşitlilik göstererek devam eder. Özellikle bebeği emzirme döneminde annenin göğüsleri günden güne hassaslaşır. Ayrıca, gün boyunca göğüsten gelen sütün, annenin iç çamaşırına ve üst giysisine bulaşması da oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Bu durumun yanı sıra, bebek göğsü bulmakta zorlanabilir ve göğüs duyarlılığı artan annenin acı hissetme ihtimali oldukça fazla olur. Hem hamilelik sürecinde hem de doğum sonrası anne ve bebeğin sağlığı ve konforu için tasarlanan birçok ürün, bu tarz durumlarda kurtarıcı rol oynar. Emzirme dönemindeki annelere özel olarak üretilmiş göğüs pedi ve geliştirilen koruyucu ürünler sayesinde annelerin yaşadığı problemlere karşı çözüm sunulur. Emzirme kategorisinde yer alan pek çok bebek ve anne bakım markasının yüzlerce ürününe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hassasiyet ve olası alerjiler düşünülerek tasarlanan ürünlerde doğal materyaller tercih edilir. Annenin cilt rahatlığı ve bebeğin sağlığı ön planda tutularak geliştirilen tek kullanımlık göğüs pedi modellerini akakce.com üzerinden uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizi istediğiniz her an kolayca emzirmek için özel tasarlanan emzirme sütyeni çeşitlerini de inceleyerek uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Göğüs Pedi Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Emzirme, bebeği emzirerek beslemeyi tercih eden anneler için özellikle ilk altı ay boyunca yoğun olarak sürdürülen bir eylemdir. Böyle olduğu için süreç boyunca göğüs sağlığını korumak, hem bebek hem de anne için oldukça önemlidir. Bu yüzden emzirme ürünlerini ve koruyucu pedleri seçerken özenli davranmalısınız. Koruyucu pedler, emzirme sürecinde göğsün kuru kalmasını sağlar ve bakteri oluşmasını önler. Sizin için uygun olan pedi kullanarak hem göğüs ucu temizliği ve kuruluğu elde edebilir, hem de süt sızıntılarını önleyebilirsiniz. Göğsünüz için tercih edeceğiniz koruyucu pedin süper emici özelliğe sahip olması birçok durumda kurtarıcı olabilir. Ultra ince süper emici göğüs pedi, biriken sütü emme hızı ve sütü emme kapasitesi ile göğüs ucu kuruluğu sağlar. Sıvıyı emiş hızı ve kapasitesi yetersiz kalan ürünler tercih edildiğinde göğsün bir kısmı nemli kalabilir, bu da cildin enfeksiyona açık bir hale gelmesine sebep olabilir. Bu durum emzirme sürecinin sekteye uğratabilir. Koruyucu pedin içerisinde biriken sütü emen ve ped içerisinde jel kıvamı alan sütün dışarı çıkmasını engelleyen jelli göğüs pedi ile hormonal düzensizlik yaşanılan süreçlerde de tam koruma sağlayabilirsiniz. Koruyucu pedlerin bir diğer önemli özelliği de iç ve dış yüzeyinin nefes alabilir nitelikte olmasıdır. Pedin üretildiği materyalin kaliteli olması ve hava geçirebilir olması tavsiye edilir. Taşıma rahatlığı sağlaması ve kullanılan ana kadar hijyenini koruması adına tek tek paketlenen pedleri tercih etmek kullanımı kolaylaştırabilir. Pedlerin ince yapıda olması, muhtemel kaşıntı ve rahatsızlık hissinin önüne geçer. Ayrıca çok kalın pedler, kıyafet üzerinden belli olabilir ve tercih etmediğiniz bir görüntünün oluşmasına sebebiyet verebilir. Koruyucu pedlerin ıslandığında şeklini koruması beklenir. Hızlıca deforme olan ürünler hem kullanım rahatlığı sunmaz hem de ekonomik değildir. Bu sebeple içeriğinde plastik oranının düşük olduğu ürünler tercih edebilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan koruyucu emzirme ürünlerini değerlendirebilir, Efsane Cuma indirimlerini takip ederek bütçe ve beğenilerinize uygun göğüs pedine uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Göğüs Pedi Nasıl Kullanılır?

Emzirme dönemindeki annenin en sık yaşadığı sorunlardan bir tanesi göğüs tahrişidir. Göğüs ucunda biriken süt, kısa süre içerisinde iltihaplanmaya sebep olabilir. İltihaplar şişmeye, alerji oluşturmaya ve çeşitli yaralara sebep olabilir. Bu iltihapları ve karşılaşılan etkileri en aza indirmek için göğüs pedi tavsiye edilir. Ped, yumuşak dokusuyla göğüs ucunda biriken sütleri hijyenik bir şekilde emer. Göğsün sürekli nemli kalmasının önüne geçilir. Böylece, annenin emzirme sürecini daha rahat geçirmesi sağlanır. Özellikle düzenli emzirmeye önem veren ve bu durumu emzirme dönemi boyunca korumak isteyen anneler için pedin önemi oldukça büyüktür. Pedi kullanmadan önce göğüs ucu temizlenmeli ve kurulanmalıdır. Böylelikle, pedin konfor sağladığı süre uzatılabilir. Göğüs pedi kullanımı ile cilt sağlığı korunurken, iltihap ve alerjilerin de önlenir. İç çamaşır ve kıyafetlerin istenmeyen durumlarda lekelenmesi de böylece engellenmiş olur. Siz de sağlık ve konfor sunan pedlerle emzirme sürecini rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Göğüs Pedi Modelleri Uygun Fiyat Seçenekleriyle Akakçe’de

Hamilelik sürecinin ardından bebek ve anne sağlığının korunması adına günlük aktiviteleri destekleyen ürünler tasarlanır. Emzirme, doğum sonrasında başlanan ve aylar süren bir dönemdir. Bu döneme özel ürünler kullanarak hijyen şartları korunarak sürecin sağlıklı geçmesi sağlanır. Koruyucu pedler emziren annelerin destekçisidir. Göğüs pedi özellikleri hassaslaşan göğüs ucuna yara oluşmadan iyileşme imkanı tanır. Koruyucu pedin süper emici olması ve göğsü kavraması kullanımı kolaylaştırır. Anne ve bebek bakım ürünlerinin fiyat seçenekleri ürünün modeline ve özelliklerine göre çeşitlenir. Göğüs pedi fiyatları ürünün materyaline, ürün özelliklerine, paketleme seçeneklerine ve paket içerisindeki ürün adedine göre değişiklik gösterir. Bir pakette yirmi dört adetten başlayarak kademeli olarak yüze kadar artan koruyucu ped bulunur. Siz de sayfanın sunduğu filtreleme ve sıralama seçeneklerini kullanarak ihtiyacınız olan özellikte ve sayıda koruyucu pede hızlıca ulaşabilirsiniz.

Göğüs Pedi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Göğüs pedi çeşitleri emzirme döneminde süt birikmesi ve tahriş sorunuyla karşı karşıya kalan anneler için tasarlanır. Annenin acı duymasını önleyen bu ürünlerle emzirme süreci sorunsuz atlatılır. Annenin cilt sağlığına destek olan bu ürünler aynı zamanda doğal materyallerden üretilir. Zararsız içeriğe sahip ürünler, bebeğin emme alışkanlığını zedelemez, kokusuz ve tatsızdır. Kullanımı oldukça kolaydır. Emzirme sonrasında göğsünüzü temizledikten sonra pedi takabilirsiniz. Pedin göğsü kavrayan yapısı ve yapışkan bantları yardımıyla göğüs ile kolayca uyum sağlar. Koruyucu pedlerin takma ve çıkarma işlemleri aynı kolaylıktadır. Çıkarma işlemi sırasında da acı hissetmezsiniz. Biriken süt yoğunluğuna göre bir ya da iki kullanım sonrasında koruyucu pedi yenileyebilirsiniz. Siz de sağlıklı bir emzirme dönemi için göğüs pedi kullanabilirsiniz.