Seagate Harici Harddisk, Taşınabilir Harddisk

Seagate Harici Harddisk, Taşınabilir Harddisk Fiyatları

88 farklı Seagate Harici Harddisk, Taşınabilir Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

Western Digital Harici Harddisk Seagate Harici Harddisk Toshiba Harici Harddisk Samsung Harici Harddisk Intenso Harici Harddisk SanDisk Harici Harddisk

Fiyatı Düşen Seagate Harici Harddiskler

Satıcı Marka (1)1 TB2.5"USB 3.0SSDUSB 3.2

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Seagate

Markası Seagate Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 74 satıcı. Boyut Kapasite Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü

Seagate Harddisk

En Popüler Seagate Harici Harddiskler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Seagate Harici Harddisk Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Seagate Harici Harddisk, Taşınabilir Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Seagate Harici Harddisk, Taşınabilir Harddisk hangileri?

Bugün Akakçe'de 88 farklı model arasında

En çok satan Seagate Harici Harddisk, Taşınabilir Harddisk hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Seagate Harici Harddisk, Taşınabilir Harddisk:
  1. Seagate Expansion Portable 1 TB STEA1000400 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk
  2. Seagate Expansion Portable 2 TB STEA2000400 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk
  3. Seagate Backup Plus 6 TB STEL6000200 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk
  4. Seagate Expansion Portable 5 TB STEA5000402 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk
  5. Seagate One Touch 2 TB STKB2000400 Siyah 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk

En Ucuz Seagate Harici Harddisk Ve Taşınabilir Harddisk Fiyatları Akakçe'de!

Teknoloji her geçen gün gelişiyor. Onun hızına yetişebilmek elbette kolay değil. Yine de günlük hayatta işlerinizi kolaylaştıran teknolojileri takip edebilmek mümkün. Bu ürünlerden biri de son yıllarda hızla yayılan taşınabilir harddisk ve harici harddisk modelleridir. Bir donanım ürünü olarak bilgisayarlarda yer alan harddiskler teknolojik gelişmeler ile birlikte oldukça küçülerek cebimize girebilecek boyutlara kadar inmiş durumda. Böylece yüksek boyutlardaki dosyalarınızı saklayabilmek artık çok kolay. Usb belleklerden kat kat fazla kapasiteye sahip harddiskler kullanım olarak daha iyi performans gösterir. Bu nedenle kullanıcılar için oldukça cazip bir üründür. Geniş depolama alanıyla kapasitesi ne olursa olsun tüm verilerinizi güvenle saklarken, taşınabilir yapısı ile ürünü istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Seagete harici harddisk ve taşınabilir harddisk modelleri boyut, kapasite ve özelliklerine göre farklı seçenekler sunar. Seagate ürünleri ethernet, kablolu, kablosuz, usb 3.0 ve usb 3.1 gibi bağlantı seçenekleriyle karşımıza çıkar. Bu harddsikler ayrıca 500 gb kapasiteden 10 terabayta kadar uzanan geniş depolama alanına sahiptir. Seagate, dosyalarınızı kalıcı bir şekilde güvenle muhafaza etmek adına size mükemmel bir ürün performansı sağlar. Üstelik herhangi bir kuruluma gerek duymadan tak çalıştır şeklinde kolayca kullanılabilir. Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk fiyatları cazip indirimlerle kullanıcıları her daim mutlu etmektedir. Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk modelleri en uygun fiyat seçenekleri ile Akakçe’de.

En iyi Seagate Harici Harddisk Ve Taşınabilir Harddisk Modelleri

Seagate ihtiyacınıza en uygun harddiskleri sizlere sunmaya devam ediyor. Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir. Bunun yanında bir harddisk satın alırken ürünü ne amaçla kullanacağınız da fiyatı etkiler. İş amaçlı olarak kullanım için yüksek kapasiteli modeller önerilirken kişisel kullanım için nispeten daha az bir alana sahip ürünler yeterli gelebilir. Seagate depolama alanı olarak 500 gigabayt - 10 terabayt arasında farklı seçenekler sunuyor. Ürün kapasitesine karar verdikten sonra ürün boyutu konusunda da alternatifleriniz olduğunu bilmelisiniz. Bu kapsamda 2.5” ve 3.5” seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Taşınabilirlik konusunda 2.5” boyutundaki ürünler daha elverişliyken, 3.5” boyutundaki ürünler ise daha yüksek depolama için tercih sebebidir. Harddiskler için önbellek özelliği de oldukça önemlidir. 8 megabayt ile 32 megabayt arasında değişen değerlere göre üretilen Seagate modelleri ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verir. Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk fiyatı tüm bu özelliklere göre değişir. Seagate taşınabilir harddisk aynı zamanda içerisindeki verileri yürütmesinden dolayı medya oynatıcı görevini de üstlenir. Bu özelliği ile geçmiş yıllarda sıkça kullanılan vcd-dvd oynatıcıların yerine kullanılabilir. Ayrıca ethernet desteğine sahip bir harddiske ihtiyaç duyan kişiler için Seagate Backup Plus modeli oldukça uygun bir seçimdir. En iyi Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk modelleri akakace.com web sitesinde sizleri bekliyor.

Seagate Harici Harddisk Ve Taşınabilir Harddisk Yorumları

Her elektronik ürün alımında olduğu gibi harddisk almadan önce de çeşitli araştırmalar yapılır. Bu araştırmalar arasında en az teknik özellikler kadar kullanıcı deneyimleri de önemli bir yer tutar. Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk yorumları ile ürünün kullanım kolaylığı ve performansı hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Harddisklerin kişisel kullanıma uygun bir ürün olmasından dolayı, Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk yorumları incelendiğinde farklı cevaplarla karılaşılabilir. Bu durumda alacağınız ürün özelinde değerlendirme yaparak yorumları kendi kullanım ihtiyacınıza göre değerlendirmeniz önemlidir. Yorumlar arasında en dikkat çeken şey Seagate ürünlerinin iyi korunduklarında uzun yıllar yüksek performans sunmasıdır. Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk yorumları arasında ön plana çıkan bir diğer şey ise özellikle usb 3.0 bağlantısı ile oldukça hızlı bir ürün olmasıdır. Teknik bilgiler içeren bir ürün olduğundan dolayı bazı yorumlarda ise farklı deneyimlerle karşılaşmak da mümkün. Buna örnek olarak 1 terabayt kapasiteli ürün sahiplerinden bazılarının, ürünün kapasitesinin 930 gigabayt olduğunu belirtmesi verilebilir. Teknik olarak 1 terabayt iki sistemde kullanıldığında bu değere karşılık gelir. Bu örnekten de anlaşılacağı gibi yorumlarda belirtilen hususları kendinize uyarlamak oldukça önemlidir. Seagate harici ve taşınabilir harddisk indirimleri ile tüm ürünlere ait kullanıcı yorumlarını akakce.com’da bulabilirsiniz. Ayrıca siz de aldığınız bir ürün için akakce.com web sitesinde değerlendirme yaparak ürünü daha sonra alacaklara yardımcı olabilirsiniz.

Seagate Expansion Usb 3.0

Harddiskler için depolama alanı kadar hızın ve şıklığın da büyük önemi bulunur. Basit arayüzü sayesinde oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen Seagate Expansion Usb 3.0 tasarımıyla da beğeni topluyor. Kullanıcıların beğenisine sunulan usb 3.0 bağlantısı daha hızlı veri aktarımı sağlamak için kullanılır. Özellikle büyük boyutlarda dosya transfer işlemi gerçekleştirirken usb 3.0'ın sunduğu avantajlar oldukça pratiklik sunar. Eğer hıza ve aynı zamanda şıklığa önem veren bir kullanıcıysanız Seagate Expansion Usb 3.0 modeli sizin için ideal olacaktır. Windows başta olmak üzere tüm sistemlere uyumuyla dosyalarınıza tek tuşla erişebileceğiniz bu ürün çeşitli kapasite seçenekleri ile satışa sunulur. Ürün 1 terabaytlık kapasitede yaklaşık 1000 saatlik video, 300.000 fotoğraf, 16000 saatlik müzik ve 500 saatlik film verisi saklayabilmenize imkân verir. Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk modelleri her bütçeye ve ihtiyaca cevap verecek niteliktedir. Siz de en uygun Seagate harici harddisk ve taşınabilir harddisk fiyatı seçenekleri ile akakce.com ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Seagate Harici Ve Taşınabilir Harddisk İndirimleri

Seagate ürünlerinde indirimler sizleri bekliyor. Dünyanın en iyi markalarından Seagate’in üretmiş olduğu harddisklerin indirim fırsatları Akakçe farkı ile sizlerle buluşuyor. Tüm verilerinizi her zaman güvenle saklamanıza olanak sağlayan Seagate ürünleri için dönemsel olarak çeşitli kampanyalar sunulmaktadır. Tüm bu Seagate harici ve taşınabilir harddisk indirimlerini Akakçe farkı ile takip edebilir ve en uygun indirimlerden faydalanabilirsiniz.