English Home Havlu

English Home Havlu Fiyatları

10 farklı English Home Havlu için fiyatlar listeleniyor.

Özdilek Havlu Şelale Havlu Fiesta Havlu Family Havlu Taç Havlu Soley Havlu

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50x90 cm90x150 cm4'lü6'lıBambuPamuk0 - 50 TL 50 - 100 TL BanyoÇeyizlikMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: English Home Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası English Home Türü Malzeme Türü Kullanım Türü Tasarım Ebat

BornozBanyo PaspasıKlozet TakımıPeştemalHamam TakımıNevresim TakımıBattaniyeYorganHalıÖzdilek HavluFiesta HavluŞelale Havlu

En Popüler English Home Havlular

English Home Havlu Sıkça Sorulan Sorular

English Home Havlu

Ev tekstili ve dekorasyon malzemeleri ile tanınan English Home havlu modelleri ile hemen her evin mutfak ve banyosunda yerini alır. Ev tekstilinde en sık tercih edilen markalardan biri olan English Home farklı doku, renk ve büyüklükteki havlu modellerine sahiptir. English home havlu modelleri, tekli olarak satılabildiği gibi havlu ve bornoz takımı halinde de satılır. English home havlu modelleri farklı fiyat aralıklarında yer alır. Dönemsel kampanyalar ve English Home havlu indirimleri sayesinde eskiyen havlularınızı yine aynı kalite ile yenileme fırsatına sahip olabilirsiniz. English home havlu çeşitleri çok sayıda farklı renk seçeneği sunar. Her dekorasyona ve renk paletine uygun bir havlu English Home ürün gamında kolayca bulunabilir.

Kullanım Amacına Göre English Home Havlu Modelleri

English Home küçük havlu modelleri mutfak ve banyo kullanımına uygundur. Banyoda el havlusu olarak kullanabileceğiniz ürünler mutfakta da yine el havlusu veya kurulama bezi yerine değerlendirilebilir. Aynı zamanda misafir havlusu olarak da küçük boyutlardaki havluları kullanabilirsiniz. Banyoda, lavabo yakınındaki dekoratif bir sepetin içine birkaç adet English Home küçük havlu yerleştirerek dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. English Home yüz havluları ise el havlularından biraz daha büyük boyutlardadır. Her havlunun ölçüsü aynı olmamakla birlikte genellikle 50 x 70 boyutlarındaki yüz havluları en sık kullanılanlardır. Bu ölçüye yakın ebatlarda farklı desenlerde alternatifler de mevcuttur. Yüz havlularının uç kısımlarında çeşiti kanaviçe, nakış, iğne oyası, dantel gibi işlemelere yer verilir. Bazı modellerin kenarları püskül gibi detaylarla zenginleştirilirken bazı tasarımlar, düz ve spor bir görünüme sahiptir.

Pamuklu dokusuyla nemi kusursuz bir şekilde emen English Home havlu alternatifleri arasında banyo sonrasında kullanılan bornoz seti, hamam seti gibi seçenekler de bulunur. English Home havluları nasıl temizlenir diye merak edenler her havlunun kendi etiketinde yer alan yıkama talimatlarına göz atmalıdır. Neredeyse hepsi makinede yıkanabilen English Home havlular için ideal sıcaklık ve yıkama programı etiketlerde belirtilir. Ürünün kullanım ömrünü uzatmak açısından belirtilen talimatlara uygun bir şekilde temizliğini yapmak son derece önemlidir. Kullanım amacına göre bir diğer havlu türü ise banyo havlularıdır. En büyük boyuttaki English Home havlu seçenekleri bunlardır. İsteğiniz doğrultusunda plaj havlusu olarak da kullanabileceğiniz havluların boyutları yaklaşık 70x140 cm civarındadır. Havlu boyu ve genişliği 5-10 cm fazla veya eksik olabilir. Çocuklar için ise çeşitli desenlerin yer aldığı bir havlu takımı English Home güvencesiyle tercih edilebilir. Örneğin; English Home kelebekli havlu tasarımları, çiçekli ya da başka hayvan figürlerinin yer aldığı seçenekler değerlendirilebilir.

English Home Havlu Çeşitleri

English Home havlu seti içerikleri değişkendir. Bazı setler sadece saç ve vücut havlusundan oluşur. Bazılarında ise sete ayak havlusu da dahildir. Banyo havlulu setlerden bazıları bornozlu olarak satışa sunulur. Ayrıca havlu setlerinde yer alan ürünlerin ebatları ve renkleri de değişkenlik gösterir. English Home ayak havluları genelde 50x70 cm ölçülerinde tasarlanır. Yüz havlularında da kullanılan bu ölçü, saç havluları için de geçerlidir. Aynı setin içinde bulunan havlular genellikle aynı renkte olup aynı işlemelere sahiptir. Bazı ayak havlularının alt kısmında kaydırmaz malzeme bulunurken bazıları %100 pamuktan üretilir. Geniş yüzeyi ile kaymaları önlemeye yardımcı olur. Pamuklu dokunun verdiği yumuşaklık hissi English Home bambu havlu alternatifleri arasında yer alan banyo, yüz, el, ayak havlularında net bir şekilde hissedilir. Desenli, düz renk alternatifleri olan English Home havlu setlerinin bazıları ise jakarlıdır. Düz renkli, hareketli bir dokuya sahip olan modeller sade ve modern dekore edilmiş banyolar için idealdir. Püsküllü/ oyalı ürünlerin bazıları English Home havlu ile aynı renk süslemelere sahipken bazılarında farklı renklerde işlemelere yer verilir. Özellikle çeyiz hazırlayanlar misafir havlusu olarak bu tarz işlemeli English Home havlu çeşitlerini tercih edebilir. Nakışlı ya da iğne oyası işlemeli English Home havlu seçenekleri çeyiz hediyesi şeklinde de değerlendirilebilir.

English Home Bornoz Takımları

English Home bornoz takımlarında farklı bedenlerde seçeneklere ulaşabilirsiniz. Unisex kullanıma uygun olarak tasarlanan English Home havlu ve bornozlar %100 pamuktan üretilir. Genel olarak English Home bornoz setlerine ilişkin bilmeniz gerekenler şunlardır:

English Home Havlu Takımı Fiyatları

English Home havlu seti fiyatları set içerikleriyle birlikte ürün türüne göre de değişir. Havlu boyutları da fiyat konusunda etkilidir. Bazı setler iki parçadan oluşur. Bazılarında ise üç ve daha fazla ürün bulunur. English Home havlu setlerinde tek kişilik kullanıma uygun olarak farklı amaçlarla kullanılan havlu çeşitleri yer alabilir. Ayrıca, iki kişi için düzenlenmiş; bir çift banyo havlusu, bir çift saç havlusu gibi takımlar satışa sunulabilir. English Home havlu takımı fiyatları ise bu durumlardan direkt olarak etkilenir. Set içindeki ürün sayısı arttıkça fiyat artar. Genellikle English Home havlu setlerinde bulunan banyo havluları standart ölçülerdedir. Ancak bazen daha büyük havluların bulunduğu setler de hazırlanır. Dolayısıyla, havlu boyutlarının artması da fiyatın yükselmesine neden olan başka bir parametredir. Akakçe’nin zengin ürün gamında, English Home havlu setleri için her bütçeye uygun farklı alternatifler mevcuttur. Ayrıca English Home havlu kampanyası güncellemelerini takip ederek; beğendiğiniz havlulara belli dönemlerde daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Siz de istediğiniz renk ve tasarıma sahip English Home havlu kullananlar, kurulanma anında ihtiyaç duyulan konfora ulaşabilir. English home havlu fiyatları, havlunun büyüklüğüne, içeriğindeki malzemelere ve işleme detaylarına göre değişir. El emeği, nakış işlemeli havlular, düz modellere kıyasla daha yüksek fiyata sahiptir. Birbirinden kullanışlı English Home havlu seçeneklerine Akakçe güvencesiyle hızlı bir şekilde ulaşabilir; mutfağınıza, banyonuza ya da diğer yaşam alanlarınıza uygun birçok English Home havlu çeşidini aynı anda keşfedebilirsiniz. English Home havlu yorum ve değerlendirmelerine bakarak sizin için en uygun English Home havlu ve bornoz çeşitlerini seçip sepetinize ekleyebilirsiniz.