Benetton Kalemlik

Benetton Kalemlik Fiyatları

59 farklı Benetton Kalemlik için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Benetton Kalemlikler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBenetton
 • Bölme Sayısı2
 • Bölme Sayısı3
 • ÖzelliklerFermuarlı
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBenetton
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüŞekilBez TürüBoyutKullanıcı TürüBölme SayısıTemaKelime ile FiltreleKarakterlerDesen SeçeneğiCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (59)

Büyüteç Tahta Kalemi Mikroskop Beslenme Çantası Kurşun Kalem Maket Bıçağı Küre Cetvel Tuval Bic Kalemlik Kaukko Kalemlik Eastpak Kalemlik

En Popüler Benetton Kalemlikler

Benetton Kalemlik Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Benetton Kalemlik hangileri?

Bugün Akakçe'de 59 farklı model arasında

En çok satan Benetton Kalemlik hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Benetton Kalemlik:
 1. Benetton 70031 Çift Gözlü Kalemlik
 2. Benetton 70049 Çift Gözlü Kalemlik
 3. Benetton 03671 Tek Bölmeli Üçgen Kalemlik
 4. Benetton 76153 Çift Bölmeli Kalemlik
 5. Benetton 76109 Tek Bölmeli Kalemlik

Benetton Kalemlik

İşlevsel bir kullanım için uygun olan Benetton kalemlik, birçok kalemi aynı anda taşımanıza imkân tanır. Boyutları ve kapasiteleri açısından farklılaşan çok sayıdaki Benetton kalemlik modeli, beklentilerinizle uyumlu aksesuarlara ulaşmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda renk opsiyonları açısından da göz atabileceğiniz Benetton kalemlikler, farklı tasarım özelliklerine sahip birçok ürüne ulaşmanızı sağlar. Genişlikleri ve uzunlukları farklılık gösteren Benetton kalemlik çeşitlerini gün içerisinde kullandığınız kalemlerin boyutları ile uyumlu olan ürünler arasından seçebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden yararlanılarak imal edildikleri için Benetton kalemlik çeşitleri yırtılma ve solma gibi problemlere karşı ekstra koruma sağlar. Okullarda öğrencilerin yararlanabileceği Benetton kalemlikler de size sunulur. Kalemlerin yanı sıra kalemtıraş ve silgi gibi ürünleri taşımak için de Benetton kalemlik modellerinden yararlanabilirsiniz. Çizilme, solma, lekelenme gibi sorunlara karşı dayanıklı yüzeylere sahip Benetton kalemlik, kaliteli bir kullanım yaşamanız için idealdir. Akakçe ile detaylı olarak ulaşabileceğiniz Benetton kalemlikler, bütçenize ve estetik beklentilerinize uygun alternatifleri içerir.

Benetton Kalemlik Modelleri

Fermuarlı tasarımları ile öne çıkan Benetton kalemlik seçenekleri, iç kısma güvenli ve hızlı bir biçimde ulaşmanızı sağlar. Sıkı ve dayanıklı dişlere sahip United Colors of Benetton kalemlik modelleri, uzun ömürlü bir kullanıma yardımcı olur. Fermuar kısmını tamamlayan kopçalar yardımıyla Benetton kalemlik ürünlerini pratik bir biçimde kullanabilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan yaratıcı desenlerle de dikkat çeken Benetton kalemlikler, estetik görünümleriyle kullanıcılarından tam not alır. Çeşitli şekilleri, yazıları ya da çizimleri içeren yüzeyleri sayesinde zarif Benetton kalemlik çeşitleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kapaklı kalemleri, tükenmez kalemleri ve boyama kalemlerini taşımak için de kullanılabilen bu aksesuarlar, aynı zamanda dolma kalemler için de elverişlidir. Akma sorunu yaşatabilecek kalemleri kapak bölümlerinin tam şekilde kapandığından emin olduktan sonra aksesuarınıza yerleştirebilirsiniz. Benetton kalemlik ile beraber kullanılmaya uygun birçok ürün beğeninize sunulan seçenekler arasında yer alır. Bu ürünler arasından erişebileceğiniz kalem modelleri okulda ya da işte kolayca yazı yazabilmenizi sağlar.

Benetton Kalemlik Özellikleri

Hava alabilen Benetton kalemlikler, kötü koku ve bakteri oluşumu gibi sorunlara karşı çözüm elde etmenize destek sağlar. Nefes alabilen kumaş özelliğine sahip Benetton kalemlik modelleri sayesinde kararma ve lekelenme gibi problemlere karşı da destek elde edebilirsiniz. Kalemlik Benetton ürünlerinin özellikleri arasından çok bölmeli özel tasarım detayı da yer alır. İç kısmında birden fazla bölmesi bulunan Benetton kalemlik modelleri sayesinde farklı özelliklere sahip eşyalarınız için uygun alanlar elde edebilirsiniz. Böylece kalemlerle silgileri ayrı noktalara yerleştirerek eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Öte yandan USB bellek, madeni para ya da toka gibi çeşitli aksesuarları ihtiyaç halinde Benetton kalemlik içinde taşıyabilirsiniz. Tasarımlarında sağlam dikişlerden yararlanıldığı için Benetton kalemlikler sayesinde baskıya karşı dayanıklı aksesuarlara sahip olmanız sağlanır. Gövde bölümü ile fermuar ve kopça bölümleri farklı tasarımlara sahip olan Benetton kalemlik seçenekleri de size sunulur. Aynı zamanda hem gövde kısmı hem de fermuar ve kopça bölümü aynı renklerle üretilen şık Benetton kalemlik alternatifleri de bulunur. Okul ortamında yararlanılmaya uygun aksesuarlar arasında Benetton kalemlik çeşitleri dışında birçok ürün yer alır. Tahta silgisi çeşitleri, dersliklerde tahtadaki yazıları kısa bir sürede silmenizi sağlar.

Kullanışlı Benetton Kalemlik Seçenekleri

Son derece düşük ağırlıklı materyallerden yararlanılarak imal edildikleri için hafif olan Benetton kalemlik çeşitleri, taşıma ve kullanım kolaylığı sağlar. İki adet geniş bölmesi bulunan Benetton kalemlik seçenekleri, büyük ve küçük nesneleri ayrı noktalarda saklamak isteyen kullanıcılar için oldukça elverişlidir. Bölmeleri arasında dolgulara yer verilen Benetton kalemlik seçenekleri de kullanıcıları memnun eder. Eşyaların birbirine temas etmesini engelleyen özel Benetton kalemlik ürünleri, tüm nesnelerin başarılı bir şekilde korunabilmesi için geliştirilmiştir. Tozlanmaya karşı da koruma sağlayan tasarımları sayesinde Benetton kalemlik içinde yer alan nesnelerin dış ortamdaki tozlardan muhafaza edilmesi kolaylaşır. Böylece kalem, silgi, USB bellek gibi çeşitli aksesuarların temiz şekilde saklanması mümkün hale gelir. Su geçirmez nano kumaş kullanılarak imal edilen Benetton kalemlik modelleri de kullanıcılarını memnun eden aksesuarlardandır. Böylece, açık havada kalemliğinize ulaşmak istediğinizde yağmur suyunun iç kısma etki etmesini engelleyebilirsiniz. Benetton kalemlik alternatifleri hakkındaki diğer ayrıntılar için aşağıda bulunan maddeleri okumanız yararlıdır:

Benetton Kalemlik Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Kapasitelerine göre kullanmaya özen göstermeniz gereken Benetton kalemlikler, eşyalarınızı düzenli ve güvenli şekilde taşımanız için özel üretilmiştir. Eşyalarınızın ıslak ya da kirli olmadığından emin olduktan sonra bu nesneleri kalemliklerin işlevsel bölmelerine yerleştirebilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan kullanıcı dostu fermuarlar, Benetton kalemlik modellerinin bölmelerine hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Kullanım sıklığına bağlı olarak da eşyalarınızı kalemlik bölmeleri aracılığıyla tasnif edebilirsiniz. Böylece sık kullandığınız eşyalarla az kullandıklarınızı ayrı bölmelerde saklayarak konfor kazanmanız mümkün hale gelir. Sivri uçlara sahip kalemleri bölmelerin içine kapaklarını kapatarak yerleştirmeye dikkat etmeniz önemlidir. Benzer şekilde, makas ve falçata gibi gereçleri de kapalı şekilde bölmelere yerleştirmeye dikkat etmeniz gerekir. Set halindeki kalemliklerin de size sunulması, birbirini tamamlayan tasarımlara sahip gereçlerden bir arada yararlanmanızı sağlar. Sırt çantası içinde taşınabilen kalemliklerin yanı sıra elde taşınmaya uygun kalemlikler de yararlanabileceğiniz alternatifler arasındadır. İşe veya okula giderken, seyahatlerinizde ya da ev ortamında bu kalemliklerin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Benetton Kalemlik Fiyatları

Bütçenizi aşmadan ulaşabileceğiniz Benetton kalemlik alternatifleri size en ucuz şekilde sunulur. Bu sayede ekonomik ve hesaplı kalemliklere uygun fiyat avantajıyla erişebilirsiniz. Yatay ya da dikey olarak saklanabilen ve kullanılabilen bu ekonomik gereçler, hesaplı olmalarının yanı sıra işlevsellikleri ile de beğeni toplar. Teknik özelliklerine, üretimlerinde kullanılan malzemelerin niteliğine ve boyutlarına göre Benetton kalemlik fiyatları değişiklik gösterir. Böylece beklentilerinizle ve de bütçenizle tam uyumlu kalemliklere kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Bunu gerçekleştirirken fiyat listesi sayesinde farklı kalemlikleri fiyat karşılaştırması yaparak incelemeniz de mümkündür. Kalemliklerin fiyatlarını kıyaslamanız, teknik özellikleri ve ekonomik düzeyleri açısından beklentilerinize cevap verecek seçimler yapmanızı sağlar. Farklı temalara sahip tasarımlarıyla fark yaratan kalemlikler de oldukça ekonomiktir. Aynı zamanda dikkat çekici olan bu kalemlikler, özgün ve estetik görünümlere sahip olmalarıyla da beğeni toplar. Öğrencilerin, öğretmenlerin ve çalışanların kullanabileceği kalemlikler, geniş iç hacimleri ile eşya depolamayı kolaylaştırır. Kalemlerin yanı sıra çeşitli yazı gereçlerini yanınızda taşımak için Benetton kalemlik alternatiflerine göz atabilirsiniz. Akakçe sayesinde birçok seçeneğine ulaşabileceğiniz Benetton kalemlikleri incelemeye başlamanız, ihtiyaçlarınıza çözüm üretmenizi kolaylaştırır.