Kamp Sobası

Kamp Sobası Fiyatları

152 farklı Kamp Sobası için fiyatlar listeleniyor.

Kampa Kamp Sobası Nurgaz Kamp Sobası Orgaz Kamp Sobası Orcamp Kamp Sobası Remta Kamp Sobası Platan Kamp Sobası

Fiyatı Düşen Kamp Sobaları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerKuzineli
 • ÖzelliklerÇantalı
 • Kullanım YeriÇadır
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • ÖzelliklerDedantörlü
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıÖzelliklerKullanım YeriMalzeme Türü
Temizle Ürünleri Gör (152)

Çadır Kamp Ocağı Kamp Sandalyesi Kamp Masası Kamp Buzluğu Şişme Yatak Kamp Çantası Uyku Tulumu Kamp Mutfak Aksesuarı Kampa Kamp Sobası Nurgaz Kamp Sobası Orgaz Kamp Sobası

En Çok Karşılaştırılan Kamp Sobaları

Kamp Sobası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kamp Sobaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 152 farklı model arasında

En çok satan Kamp Sobaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kamp Sobası:
 1. Kamp Sobası, Çadır Sobası, Katlanır Ayaklı Mini Soba (Çantalı)
 2. Kamp Sobası Bağ Bahçe Sobası Ördek Soba Kurbağa Sobası
 3. Nurgaz NG-506 Kartuşlu Portatif Kamp Sobası
 4. Nurgaz Campout Şömine Soba NG-N046
 5. Nurgaz Ng-Csk Küçük Çadır Sobası

Kamp Sobası

Çadır gibi küçük alanlarda kullanmak için tasarlanan kamp sobası, portatif ısıtma gereçlerinden biridir. Doğal ortamlarda ısınma ve yemek pişirme ihtiyaçlarını gidermek için geliştirilen sobalar, kolay taşınan pratik kurulumlu ürünlerden oluşur. Çok parçalı tasarımları ile az yer kaplayan ve taşıma açısından kolaylık sunan kamp sobası çeşitleri, kullanılan yakıt türüyle farklılık gösterir. Bununla birlikte açık ve kapalı alanda kullanıma yönelik tasarımları ile değişen bu kamp gereci, mevsimsel şartlara, kamp yapılacak alana ve ihtiyaçlara uygun üretilir. Çadır içinde kurulmaya elverişli sobalar, açık alanda kurulan ürün çeşitlerinden daha farklı parçalara sahiptir. Tasarım açısından da fark yaratan ürünler, profesyonel ve amatör kampçılar için farklı alternatifler ile kullanıcılara sunulur. Kamp için elverişli bu soba çeşitlerini Akakçe’den inceleyebilirsiniz.

Kamp Sobası Modelleri

Kamp sobası çeşitleri, katlanır tasarımı ve içerdiği parça sayısına göre değişir. Çadır içine özel üretilen bacalı modeller, iç mekânı ısıtmak için pratik çözümler sunar. Kış aylarında yapılan kamp gezilerinde tercih edilen ürünler, uzun veya kısa ayaklı modellere sahiptir. Küçük kamp sobası kuzine tipi bir görünüm sergilerken uzun ayaklı çeşitler, eğilmeden ateş yakmayı mümkün kılar. Ayak kısmı her iki modelde de katlanabilir nitelikte olan ürünler, ince sac ham maddeden üretilir. Böylece çadırı ısıtmadan önce kolayca ısınır ve zamandan tasarruf etmeye imkân verir. Katlanabilir kamp sobası, bacası ile birlikte paketlenir ve parça sayısı ürün modeline göre değişir. Genellikle çantalı satılan ürünlerin ağırlığı 3 - 10 kg arasında olur.

Isıtma seçeneği açısından da değişen kamp sobası çeşitleri; odun, tüp, gaz ve benzin gibi enerji kaynakları ile çalışır. Kamp odun sobası, birçok farklı alternatifle sunulan ürünlerdir. Çelik levhadan ve soğuk haddelenmiş sacdan üretilen sobalar, ince dal veya kömür kullanımına elverişlidir. Bacalı çelik döküm kamp sobası modelleri ise katlanabilir portatif ürünlerdir. Bacası ile birlikte satılan alternatifler, küçük alanlarda kullanım için idealdir. Sıvı alkol ile çalışan ocaklar ise mini kamp sobası çeşitleri arasında yer alır. Profesyonel kampçıların tercihi olan model, az yer kapladığı için tercih edilir. Gazlı, tüplü kamp sobası modelleri ise piknik yaparken veya kampta açık alanda kullanım için tercih edilir.

Kamp sobası çeşitleri arasında yer alan portatif modellerden bir diğeri ise gaz yağıyla çalışan ürünlerdir. Gaz yağı sobası kurulum gerektirmeyen özel tasarımı ile ayırt edilir. Isıtma, pişirme ve mangal işlevlerini yerine getiren sobalar, zorlu kamp rotaları için ideal bir seçimdir. Pratik taşınan modeller arasında ızgara tipi kamp sobası çeşitleri de bulunur. Bu modeller, piknik için tercih edilen ısıtma seçeneklerinden biridir. Bacalı, elektrikli, kartuşlu, mazotlu kamp sobası çeşitleri de açık alanda kullanıma uygundur. Piknik gibi kalabalık gruplar hâlinde çıkılan gezilerde yeterli pişirme alanını sunan ürünler çok işlevlidir. Bu modeller arasından kuzineli, fırınlı, gazlı, tüplü, benzinli kamp sobası türlerini inceleyerek uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Kamp Sobası Nasıl Kurulur?

Kamp sobaları farklı tasarımlara sahip olduğu için kurulum ve kullanım adımları farklılık gösterir. Gazlı veya tüplü sobalar gönderilen uygun aparatla gerekli enerji kaynağına bağlanarak çalışır. Katı alkol gibi malzemeler ile yakılan kamp sobası modelleri için gerekli malzemeler ayrı temin edilir. Odun sobaları ise doğadan toplanan çalı parçaları ile yakılabildiği için ayrıca bir yakıt taşıma sorunu bulunmaz. Bu ürünlerde yüksek ısı elde etmek için kömür gibi enerji kaynaklarından yardım alınabilir. Çadırı ısıtmak için tercih edilen bacalı demonte kamp sobası kurulumu için aşağıdaki adımları takip etmek yeterlidir.

Bacasız katlanır outdoor kamp sobası çeşitleri açık alanda kullanım için uygundur. Ortalama 1-2 dakika gibi kısa sürelerde kurulan modeller, açılarak genişletilir. Yalnızca ızgara ve fırın kısımları sonradan takılan ürünler; kömür, dal ve odun parçalarını yakmak için elverişlidir. Üzerinde koruyucu film olan kamp sobası çeşitlerini yakmadan önce filmi çıkarmak gerekir.

Kamp Sobası Seçiminde Püf Noktalar

Birçok farklı modele sahip olan kamp sobası, farklı kullanıcılara hitap eder. Havanın soğuk olduğu zamanlarda ısınmak amaçlı tercih edilen modeller ile yemek pişirmek için kullanılan açık hava seyyar kamp sobası çeşitleri birbirinden farklıdır. Kamp sobası seçiminde ilk olarak yakıt türünü göz önünde bulundurmak gerekir. Sobalar için gaz, katı alkol, sıvı alkol gibi malzemeleri yanınızda taşımanız gerekir. Gazla çalışan kamp sobaları hafifliğiyle birlikte küçük ebatları ile tercih edilir. Pratik taşınan ürünler, kamp çantasında kolayca yerleştirilir ve profesyonel sporcuların beğenisini kazanır. Özellikle tek çantayla çıkılan kamp gezilerinde fazla yer kaplamayan ürünleri seçebilirsiniz. Sobaların ağırlığına da dikkat etmek gerekir. Ortalama ağırlığı 4-5 kg geçmeyen kamp sobası seçerek uzun süreli kamp yolculuklarında kullanabilirsiniz.

Odun toplamakla uğraşmak istemeyenler tüplü minik kamp sobası modellerini seçebilir. Yakacak sorunu olmayan kamp sobaları ile hem çadır içini ısıtmak hem de yemek hazırlamak mümkündür. Odun sobası seçerken ise kamp yapılacak yer esas alınır. Kamp alanında odun, dal toplamak için orman bulunmalıdır. Taşınabilir kamp sobası seçiminde mevsim şartları göz önüne alınır. Havaların çok soğuk olduğu kış aylarında ısıtma gücü yüksek, ince sacdan üretilmiş soba çeşitleri daha işlevsel bir kullanım sergiler. Kurulumla uğraşmak istemeyenler ise kamp ateş sobası modellerini seçebilir. Bu ürünler, çanta kamp sobası çeşitlerinden biridir ve açılarak hemen kullanıma hazır hâle gelir.

Kamp Sobası Fiyatları

Kamp sobası fiyatları oldukça değişken rakamlara satılır. Bacalı odun sobaları bahçede, köy evinde kullanıma elverişli uzun ömürlü modellerden oluşur. Kuzine tipi sobalar, yemek pişirmek için yeterli alanı sunar ve bazı modeller fırına da sahiptir. Bu işlevlere sahip kamp sobası fiyatları tasarım ve malzeme kalitesine uygun rakamlarla alıcıya satılır. Mangal tipi ızgaralı kamp sobası çeşitleri ise kamp alanının yanı sıra günlük yaşamda kullanıma elverişlidir. Bahçede kullanım için ideal olan kamp sobaları, dökme demirden üretilip malzemesine veya fiyatına uygun rakamlar ile alıcıya sunulur. Şömine tipi kamp sobası çeşitleri arasında ise kaliteli modeller bulunur. Tasarıma ve işlevsel özelliklerine göre değişen kamp odun sobası fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun seçeneklere bakabilirsiniz.

Gaz yağı ile çalışan kamp sobası fiyatları kendi segmentinde alıcıya sunulur. Özellikleri ve yüksek enerji kalorisi ile öne çıkan ürünleri, iç mekânlarda da kullanabilirsiniz. Gerekli yakma malzemeleri ile gönderilen sobalar, yakıt tüketimi açısında da ekonomik çözümler sunar. İç mekânlarda gaz yağı, dış mekânda ise mazotla çalışan pratik kamp sobası modelleri ile farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünleri tek seferde satın alabilirsiniz. Çantalı katlanabilir kamp sobası fiyatları ise her bütçeye hitap eden alternatifleri kapsar. Dar alanda ısıtma sağlayan kamp sobası çeşitlerini Akakçe’den detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kamp için gerekli olan çadır, çanta ve termos gibi malzemelere de kolayca ulaşılır. Kamp malzemeleri ve termos fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.