Ikea Kavanoz

Ikea Kavanoz Fiyatları

31 farklı Ikea Kavanoz için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıIKEA
 • BoyutBüyük
 • BoyutKüçük
 • BoyutOrta
 • Malzeme TürüCam
 • Malzeme TürüPorselen
 • Hacim500 cc
 • Hacim1000 cc
 • Kapak SeçeneğiKapaklı
 • Kapak MalzemesiBambu
 • Kapak MalzemesiMetal
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıIKEA
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüKapak MalzemesiKapak SeçeneğiCam TürüKapak TürüAdetBoyutKelime ile FiltreleÇeşitŞekilHacimParça SayısıSeriÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (31)

IKEA Sebzelik IKEA Servis Seti IKEA Kesme Tahtası IKEA Sefer Tası IKEA Dilimleyici IKEA Bulaşık Sepeti IKEA Karıştırma Kabı IKEA Rende IKEA Sebze Soyacağı IKEA Bıçak Bileme Aleti IKEA Sarımsak Ezici IKEA Süzgeç

En Popüler Ikea Kavanozlar

Ikea Kavanoz Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Ikea Kavanoz hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ikea Kavanoz:
 1. IKEA Korken 2 lt Cam Kilitli Kavanoz
 2. IKEA Korken Cam Kilitli Kavanoz 0.5 lt
 3. IKEA Eklatera 1 lt Kapaklı Kavanoz
 4. IKEA Örtfylld Baharat Kavanozu
 5. IKEA Korken Kapaklı Cam Kavanoz 1 lt

IKEA Kavanoz

Baharat, bakliyat ve atıştırmalıkları saklaması için tasarlanan IKEA kavanoz modelleri, zengin gövde ve kapak seçenekleriyle dikkat çeker. Genellikle camdan üretilen IKEA kavanozlar, farklı kapasitelere sahiptir. Dolayısıyla çok miktarda bakliyat saklamak, günlük kullanılan baharatları muhafaza etmek ve az miktarda kullanılması gereken özel içerikleri korumasın bayatlamasını önlemek amacıyla IKEA küçük, büyük kavanoz çeşitlerinden faydalanmak mümkündür. Mantar, cam, metal, plastik ve silikon malzemelerden üretilen IKEA kavanoz kapakları içeriklerin bozulmasını önleyecek niteliktedir. Özellikle silikon kapaklı ve kilitli IKEA kavanoz ürünleri, hava almaması gereken atıştırmalıklar ve yoğun aromaya sahip olan baharatlar için idealdir. Tasarım açısından da ikonik IKEA stilini yansıtacak sadelikte kavanozlar üreten başarılı marka, ulaşılabilir fiyatları ile fark yaratır. Siz de Akakçe sayesinde tüm IKEA kavanoz modellerini yakından inceleyebilir, fiyat sıralaması yaptırarak, bütçenize en uygun olanlara ulaşabilirsiniz.

IKEA Kavanoz Özellikleri

Düz ve desenli camlardan üretilen kavanoz IKEA modelleri, ölçü, genel form, kapak tasarımı ve kullanım alanı açısından pek çok seçenek sunar. IKEA kavanoz çeşitleri arasında mutfakta ve erzak dolabında/kilerde kullanıma uygun olanlar bulunur. Erzak dolaplarına uygun olan IKEA kavanozlar, genellikle yüksek kapasiteleriyle öne çıkar. 1 litre, 1.7 litre ve 2 litre gibi alternatifler sunan söz konusu IKEA kavanoz tasarımlarında erzakların bozulmaması, zararlılardan korunması ve aromasını kaybetmemesi için tam kapanır silikonlu kapaklar yer alır. Mutfak rafları, baharat dolabı/çekmecesi ve tezgah üstü kullanım amacıyla tasarlanan IKEA kavanoz ürünleri arasında metal, bambu ve mantar kapaklı olanlar dikkat çeker. Şık görünümleri, minimal boyutları, konforlu kullanım sağlayan kapak tasarımları sayesinde yoğun ilgi gören IKEA kavanoz, genellikle set olarak üretilir. Söz konusu IKEA kavanoz seti 2’li, 3’lü ve 4’lü olarak kullanıcılara sunulur.

IKEA Kavanoz Modelleri

Düz, desenli, renkli, buzlu ve kabartmalı camdan yapılan IKEA kavanozlar, farklı mutfak dekorasyonlarına uygun alternatifler sunar. Zengin kapasite seçenekleri, kapak tasarımları ve genel formlarıyla benzerlerinden ayrılan IKEA kavanoz modelleri arasında tamamen kilitlenebilir kapaklı olanlar dikkat çeker. Özel metal bir sistem ve silikon desteği sayesinde hava geçirmeyecek kadar kapanabilen IKEA kapaklı, kilitli, vakumlu kavanoz modelleri, yoğun koku ve aromalara sahip gıdaları korumak için idealdir. Büyük kapasite seçenekleri de sunan söz konusu IKEA kavanoz ürünleri, bakliyatları ve atıştırmalıkları dış etkenlerden koruyacak niteliktedir. Başarılı markanın ürün seçkisinde IKEA bakliyat, kurabiye, çay kavanozu gibi özelleştirilmiş gereçler de yer alır. Bazı ürünler ise çok yönlü kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Örneğin; IKEA mantar kapaklı kavanoz çeşitleri şık görünümleri, hava temasını kesmeleri ve sağlam olmalarıyla öne çıkarken kahve, toz şeker, kurabiye, jelibon, soğan-sarımsak tozu gibi birbirinden farklı gıdalara uygundur.

Eşsiz tasarımların da yer aldığı IKEA kavanoz çeşitleri arasında hem ölçü kabı hem de kavanoz olarak kullanıma uygun gereçler de vardır. Üzerinde farklı sıvı miktarlarını gösteren kabartmalı bir çizelge bulunan söz konusu IKEA kavanoz çeşitleri, ek ölçü kabı kullanımı gerektirmeyen ürünlerdir. Çok işlevli tasarımlar arasında IKEA kavanoz bardak seçenekleri de yer alır. Tüm bunların yanı sıra gövde kısmı buzlu camdan üretilen IKEA Droppar kavanoz çeşitleri, soft görünümleri sayesinde dünya genelinde yoğun ilgi görür. Tamamen kapanabilen metal kapaklara sahip IKEA kavanoz çeşitleri, küçükten büyüğe pek çok kapasite seçeneği sunar. En sık tercih edilen ise IKEA Droppar kavanoz 0.4 lt modelidir. Ayrıca, IKEA Droppar kapaklı kavanoz çeşitlerinde kapağın bir kısmı cam olduğundan baharat çekmecesinde kullanıma uygundur.

IKEA Kavanoz Kullanımı

İçindeki gıdalar görülebildiği için ekstra kullanım kolaylığı sağlayan IKEA cam kavanoz tasarımları, kolay temizlik süreçleri sayesinde hijyenik kullanımı destekler. Bazı kavanoz modelleri IKEA yorumuyla çok daha pratik bir kullanım süreci sağlar. Bunlar arasında kapak kısmı iki farklı yönden açılanlar yer alır. Bu IKEA kavanozlar, yiyeceklere kaşık kullanmadan baharat ekleme olanağı tanır. Zarif, dayanıklı, pratik kullanım sağlayan IKEA kavanoz ürünlerinin daha uzun ömürlü olması için şunlara dikkat edilmesi önerilir:

IKEA Kavanoz Fiyatları

Mutfaklarda toz içecekler, baharatlar, atıştırmalık ve bakliyatlar için zarif saklama çözümleri sunan IKEA kavanozlar, ulaşılabilir fiyatları ile yoğun ilgi görür. Hemen her beklentiye farklı çözümler sunacak kadar zengin ürün seçkisine sahip olan IKEA kavanoz modelleri, kapasite, kapak tasarımı ve malzeme türüne göre fiyatlandırılır. Bu nedenle IKEA minik kavanoz fiyatları ile büyük IKEA kavanoz fiyatları arasında farklılık bulunur. Bununla birlikte set formundaki çoklu IKEA kavanoz alternatifleriyle de farklı şekilde fiyatlandırılır. Çeşitli indirim fırsatları sayesinde çok daha bütçe dostu seviyelere inan IKEA kavanoz fiyatları, uzun kullanım ömrüyle bir araya gelerek çok daha avantajlı kullanım sağlar. Siz de daha düzenli bir mutfak elde etmek için şık ve kullanışlı saklama gereçlerine ihtiyaç duyuyorsanız Akakçe yardımıyla tüm IKEA kavanoz modellerine ulaşabilir, beğendiğiniz kavanozlar için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.