Triathlon Kaykay

Triathlon Kaykay Fiyatları

34 farklı Triathlon Kaykay için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıTriathlon
 • Uzunluk60 cm
 • Uzunluk77 cm
 • Uzunluk84 cm
 • Uzunluk86 cm
 • TürüLongboard
 • TürüSkateboard
 • Taşıma Kapasitesi100 kg
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Gövde MalzemesiTahta
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıTriathlon
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüTaşıma KapasitesiAğırlıkGenişlikUzunlukGövde MalzemesiTekerlek MalzemesiTekerlek SertliğiTekerlek BoyutuÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (34)

Triathlon Scooter Triathlon Paten Triathlon Tenis Raketi Triathlon Eliptik Bisiklet Triathlon Trambolin Triathlon Voleybol Topu Triathlon Kızak Triathlon Bisiklet Kaskı Triathlon Atlama İpi Triathlon Mekik Aleti Triathlon Yoga Malzemesi Triathlon Pilates Aleti

En Popüler Triathlon Kaykaylar

Triathlon Kaykay Sıkça Sorulan Sorular

Triathlon Kaykay

Sokakların yeni nesil eğlencesi Triathlon kaykay, ilklere imza atan yenilikçi tasarımı ve pek çok farklı çeşidiyle son dönemlerde her yaştan insanın spor ve hobi anlayışını yeniden tanımlamaktadır. Dört tekerlekli geleneksel kaykayların yanı sıra, iki tekerlekli versiyonları bulunan kaykay Triathlon kalitesi ve ürün çeşitliliği ile kullanıcısını karşılar. Açık hava sporları hayatınızda vazgeçilmez bir tutkuysa, adrenalin duygusunu güvenle yaşamak istiyorsanız, Triathlon kaykay konforlu sürüş sunan bir seçimdir. Ürün, LED ışıklarla rengarenk parlayan tekerlekleri sayesinde, özellikle gençlerin ilgi odağı haline gelir. Kaykay sporuna ait pek çok akrobatik hareketi çalışabileceğiniz gibi, bu kaykayları şehir içinde gitmek istediğiniz herhangi bir yere varmak için de kullanabilirsiniz. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan ve tüm çeşitleri farklı yaş gruplarından pek çok kişi tarafından yaygın olarak kullanılan Triathlon kaykaylar, yalnızca teknik özellikleri ile değil, renk ve desen alternatifleriyle de kişisel zevklere uyum sağlayabilen, kullanıcı dostu bir yapıdadır. Triathlon kaykay çeşitleri, çocukların kullanımı için son derece güvenli bir yapıdadır. Dört tekerlekli versiyonları bulunan Triathlon tahta kaykay, yetişkinlerin de gözdesidir.

Triathlon Kaykay Özellikleri

Triathlon kaykay özellikleri, her modelde farklılık göstermekle beraber, en çok tercih edilen serilerin genel nitelikleri şu şekilde sıralanabilir:

Tüm bu teknik özelliklerinin yanı sıra, Triathlon kaykay pek çok zevke uygun desen ve motiflere sahip olan rengarenk seçenekleri ile öne çıkar. Triathlon kaykay yorumları, tüm bu niteliklerin kullanıcılar için ne kadar avantajlı olduğunu ortaya koyar. “Triatlon kaykay iyi mi?” diye soranlar için cevap, gerçek deneyimlerini paylaşan kaykay tutkunlarının geri bildirimlerinde bulunur.

Triathlon Kaykay Boyutları

Triathlon kaykay boyutları, geleneksel düz gövdeye sahip olan longboard ve waveboard çeşitleri için farklılık göstermektedir. Aynı zamanda bu kaykay çeşitlerinin farklı yaş gruplarına uygun boyda üretilmiş versiyonları da bulunur. “Kişiye en uygun Triathlon kaykay nasıl seçilir, neye göre belirlenir?” soruları kafanızı meşgul ediyorsa, size yol gösterebilecek bir kaç kriter sunmak mümkündür. Öncelikle kaykayı kullanacak kişinin yaşı göz önüne alınmalıdır. Çocuklar için özel üretilen Triathlon kaykay çeşitleri mevcuttur. Bu kaykaylar, standart boyutlarda olanlardan daha küçük boyda üretilmiştir. Böylece daha hafif bir yapıya sahip olurlar. Denge ve kontrol konusunda kolaylık sağlarlar. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kask ve dizlik kullanımı, kaykay sürüşünün güvenli olması için oldukça önemlidir.
Longboard kaykaylar, diğer modellere göre daha uzun gövdeye sahiptir. Ahşap materyalden
önü ve arkası simetrik olacak şekilde üretilmiş olan modeller, akrobatik hareketler için daha çok alan sunan seçeneklerdir. Asfalt üzerinde de rahat sürüş sağlayan bu kaykaylar, şehir içinde bir yerden bir yere gitmek için de sık sık başvurulan ulaşım yöntemlerinden biri olarak öne çıkar. Cruiser kaykaylar ise, longboardlardan kısa olmakla beraber, diğer versiyonlara göre daha uzundur. Şeytan kaykay olarak da bilinen waveboardlar ise üst düzey denge gerektiren, iki tekerlekli ve daha küçük yapıda olan alternatiflerdir. Triathlon kaykay tüm çeşitleri ile ürün sayfasından incelenebilir.

Triathlon Kaykay Çeşitleri

Longboard, cruiser board ve waveboard seçeneklerinin hepsini yüksek teknoloji, sürüş konforu ve güvenle sunan Triathlon kaykay çeşitlerinin özgün niteliklerini tek tek incelemek gerekir. Farklı modellerin genel özellikleriyle ilgili fikir sahibi olmak, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayabilen ürünü bulmanızda size yardımcı olur. İki tekerlekli waveboard’lar, denge geliştirme ve postür düzeltme özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından epey ilgi görmektedir. Diğer pek çok kaykay çeşidi gibi ulaşım amacıyla kullanılabilen bu tür kaykaylara adapte olma süresi kişiden kişiye göre değişmektedir. Bu Triathlon kaykay modeli,vücut hareketleriniz ile gidiş yönünüzü belirleyebileceğiniz, oldukça hassas ve esnek gövde yapısına sahip bir araçtır. Ön ve arka panellerin dalgalanma hareketine alıştıktan sonra waveboard Triathlon kaykay en büyük eğlenceniz haline gelebilir. Diğer her modelde olduğu gibi bu modelde de, güvenlik için dizlik ve kask kullanımı önerilir. Ayrıca, kaydırmaz tabanlı kaykay ayakkabıları ile waveboard üzerinde daha rahat denge kurabilirsiniz.
Longboard’ların genellikle tüm gövdesi düz ve simetrik yapıdadır. Alışık olduğunuz, geleneksel kaykay görünümüne sahip olan modeldir. Asimetrik gövdeli alternatifleri dahi uzun ve geniş yapıları sebebiyle longboard kategorisine girmektedirler. Bu tür Triathlon kaykay modelleri akrobatik hareketler çalışmaya ve pürüzsüz beton zeminde yol yapmaya uygundur. Cruiser kaykaylar ise, esnek ve yumuşak tekerlekleri sayesinde yoldaki tümsek ve engebeleri daha rahat emer. Özellikle şehir içinde ulaşım amaçlı sürüş için tasarlanmıştır. Aerodinamik yapısıyla kolay hızlanır ve diğer modellerden daha dengeli bir deneyim sağlar. Akrobatik hareketler için çok uygun olmamakla beraber, tasarım amacı olan yüksek hızda pürüzsüz sürüş için idealdir. Tüm bu bilgiler ışığında, ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza en uygun modeli belirleyebilir,
açık havada sporun ve heyecanlı sürüşün tadını çıkarabilirsiniz. Triathlon kaykay Akakçe ürün sayfasında, incelemeniz için sizleri bekler.

Triathlon Kaykay ile Açık Havada Spor ve Eğlence

Triathlon kaykay ahşap ürünlerin yanı sıra çeşitli materyallerde üretilmiş, farklı şekiller verilerek sürüş dinamiği geliştirilmiş gövde ve iki tekerlekli şeytan kaykay tasarımları ile farklı deneyimler arayanların da ilgi odağıdır. Triathlon kaykay yorum ve değerlendirmeleri, kullanıcı deneyimlerinin oldukça olumlu olduğunu göstermektedir. Triathlon kaykay fiyatları, modellere ve dönemsel kampanyalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda, Triathlon kaykay boyutları da fiyatlara dair belirleyici unsur olabilir. Farklı dönemsel fiyat ve ödeme avantajları için ürün sayfasından tüm Triathlon kaykay seçeneklerini, günlük olarak takip etmeniz mümkündür.
Kaykay parkurlarında, düz kaldırımlarda, sahil kenarındaki beton zeminlerde ve asfalt üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Triathlon kaykay ahşap gövdeli olarak bulunabileceği gibi, waveboardların farklı materyalden alternatifleri mevcuttur. Zevke göre çeşitli şekillerde üretilmiş, eğlenceli desenleriyle sokaklara renk katan kaykay Triathlon kalitesiyle, çocuklara ve yetişkinlere güvenli sürüş zevkini yaşatır. Toprak, kum, çimen gibi pürüzlü zeminlere uygun olmayan bu ürünleri doğru zeminde, koruyucu kaykay aksesuarları ile kullanmaya özen göstermek gerekir.

Triathlon Kaykay Fiyatları

Triathlon kaykay modelleri, farklı çeşitleri ve özellikleri ile kullanıcıya geniş bir fiyat seçeneği sunar. Triathlon kaykay, çeşitli fiyat avantajları ve bütçe dostu ödeme seçenekleri ile Akakçe ürün kataloğunda mevcuttur. Tüm modelleri detaylı olarak görebileceğiniz gibi özel indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilir; size en uygun ürüne, pek çok avantajdan faydalanarak sahip olabilirsiniz. Triathlon kaykay modelleri arasından yapacağınız seçimler hafta sonlarını daha keyifli geçirebileceğiniz hobilere dönüşebilir. Arkadaşlarınızla ya da çocuğunuzla eğlenceli bir etkinlik arıyorsanız kaykay bunun için oldukça eğlenceli bir aktivite olabilir. Triathlon kaykayları dışındaki alternatifleri de merak ediyorsanız tüm kaykay fiyatları ve paten çeşitlerini Akakçe’den inceleyebilir ve hem bütçenize hem zevkinize en uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.