Faber-Castell Keçeli Kalem

Faber-Castell Keçeli Kalem Fiyatları

394 farklı Faber-Castell Keçeli Kalem için fiyatlar listeleniyor.

Rotring Keçeli Kalem Faber-Castell Keçeli Kalem Carioca Keçeli Kalem Edding Keçeli Kalem Bic Keçeli Kalem Pritt Keçeli Kalem

Fiyatı Düşen Faber-Castell Keçeli Kalemler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

10'lu12'li24'lü36'lı0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL FinelinerSetJumboMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Faber-Castell Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Faber-Castell Özellikler Adet Renk Türü Uç Seçeneği Uç Kalınlığı Uç Tipi Renk

Faber-Castell Uçlu Kalem Faber-Castell Marker Kalem Faber-Castell Tükenmez Kalem Faber-Castell Roller ve Jel Kalem Faber-Castell Dolma Kalem Faber-Castell Fosforlu Kalem Faber-Castell Kurşun Kalem Faber-Castell Kalem İçi Faber-Castell Kalem Ucu Faber-Castell Tahta Kalemi Faber-Castell Silgi Faber-Castell Teknik Çizim Kalemi

En Popüler Faber-Castell Keçeli Kalemler

Faber-Castell Keçeli Kalem Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Faber-Castell Keçeli Kalem hangileri?

Bugün Akakçe'de 394 farklı model arasında

En çok satan Faber-Castell Keçeli Kalem hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Faber-Castell Keçeli Kalem:
  1. Faber-Castell 12 Renk Keçeli Boya
  2. Faber-Castell 50 Renk Keçeli Kalem
  3. Faber-Castell 20 Renk Keçeli Kalem
  4. Faber-Castell Grip Finepen 0.4 mm 10 Renk Keçeli Kalem
  5. Faber-Castell 48 Renk Keçeli Kalem

Faber-Castell Keçeli Kalem

Faber-Castell, kırtasiye malzemeleri denildiğinde akla gelen ilk markalardan biridir. Kırtasiye malzemeleri konusunda öne çıkan Faber-Castell, birçok kullanışlı ürün tasarlar. Faber-Castell ürün yelpazesinde en çok dikkat çekenler arasında keçeli kalemler yer alır. Faber-Castell keçeli kalemler, birçok çizim ve boyamada farklı canlı çizimler oluşturmak için tercih edilir. Renklerin mat kalmasını sağlayan bu kalemler, kalıcı boyalar olarak da sınıflandırılabilir. Kalemler, kalıcı olmalarının yanı sıra canlı renkledirmeyle de dikkat çeker. Faber-Castell keçeli kalemleri de birbirinden farklı renk çeşidine sahiptir. Yüksek renk pigmentine sahip olan bu kalemleri çocuklar ve yetişkinler kullanabilir. Uç kalınlığı farklı olarak üretilen bu kalem çeşitleriyle hem yazı yazabilir hem de resim çizebilirsiniz. Faber-Castell yeni keçeli kalem çeşitlerini Akakçe’den inceleyebilirsiniz.

Faber-Castell Keçeli Kalem Özellikleri

Faber-Castell, kalem ürünlerinde, en çok bilinen ve tercih edilen markalar arasında yer alır. Markanın keçeli kalemleri, kalitesi ve dayanıklılığı ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Faber-Castell keçeli kalem çeşitleri her yaş grubundaki kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilir. Bu kalem çeşitleri, ergonomik tasarımlı olduğundan dolayı kullanımları da son derece rahattır. Keçeli kalemlerin gövde kalınlıkları ve uzunlukları da ideal ölçülerdedir. Bu kalemlerin ucu, keçe malzemesinden üretilir. Keçeli kalemler, genellikle boyama yapmak amacıyla kullanılır. Faber-Castell keçeli kalem çeşitleri birçok rengi ile dikkat çeker. Bu kalemler, boyamanın yanı sıra kitapta bulunan önemli yazıların altını çizmek için de tercih edilir. Farklı amaçlara hitap eden keçeli kalemlerin uç kalınlıkları bu yüzden farklılık gösterir.

Faber-Castell Keçeli Kalem Çeşitleri

Faber-Castell keçeli kalem çeşitleri, farklı uç ve gövde kalınlıklarına sahip olduğu için, birçok amaca hizmet eder. Keçeli kalem tercihi yaparken, kullanacağınız yüzeyin ölçülerine göre ince ya da kalın uçlu olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Faber-Castell ince uçlu keçeli kalem modelleri, 0.4 mm ölçülerine sahiptir. İnce uçlu keçeli kalemler, kâğıt yüzeylerine yazı yazmak amacıyla tercih edilebilir. İnce uca sahip olan kalemler ile titiz boyama işlemleri de gerçekleştirilebilir. Boyama yapmak için ise kalın uçlu olan keçeli kalemleri seçebilirsiniz. Resim defteri ve tuval üzerinde kullanılabilen kalın uçlu kalemleri çocuklarınızın boyama yapması için de tercih edebilirsiniz. Faber-Castell keçeli kalemleri, tekli olarak satılabileceği gibi set halinde de satılır. Faber-Castell 80’li, 100’lü, tekli keçeli kalem gibi ürünler, en yaygın kullanılan renkler ile oluşturulur.

Faber-Castell Keçeli Kalem Setleri

Renkli kalem setleri, çizim ve boyamalarda tercih edilen boya setleridir. Renk zenginliği yaratan Faber-Castell keçeli kalem seti ile ana renkleri ve ara renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Resim yaparken ya da yazı yazarken birçok renk çeşidini bir arada kullanarak farklı tonlar yakalamak mümkün. Ergonomik şekillerde tasarlanan boya setleri içerisinde yer alan kalemleri, elinizle rahatça kavrayabilirsiniz. Kusursuz ve zengin bir boyama gerçekleştirebileceğiniz Faber-Castell boya seti içerisinde; sarı, mavi, kırmızı, yeşil, turuncu gibi başlıca renkler mevcuttur. Birbirinden fazla renk çeşidiyle dikkat çeken kalem setleri ile rengarenk notlar da çıkarabilirsiniz. Bir kitap ya da defterde önemli noktalara dikkat çekmenizi sağlayan Faber-Castell renkli keçeli kalem setleri, fosforlu renklerle de dikkat çeker. Fosforlu kalem çeşitleri, yarı saydam bir renge sahip olduğu için yazılarınızın üzerini daha iyi çizmenizi sağlar.

Faber-Castell Keçeli Kalem Çeşitleri ile Çalışmanın Faydaları

Bir bilgiyi öğrenmek ve hatırlamak için farklı teknik ve taktiklere başvurulur. Örneğin, bir kitapta yer alan önemli bilgilerin, beyne kaydetmek ve kolayca hatırlamak için, altı çizilebilir. Bu bilgileri çizmek ve işaretlemek için renkli kalemler tercih edilir. Faber-Castell 24’lü keçeli kalem seçenekleri ile işaretleme işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini kullanarak yaptığınız vurgu ve işaretlemeler, öğrenme sürecinizi de olumlu olarak etkileyebilir. Çalışmalarınızın performansı artırmak için seçtiğiniz tonlar son derece önemlidir. Örneğin sarı ve turuncu gibi renk tonları, dikkatinizi artırır ve çalışma isteğinizi tetikler. Faber-Castell metalik keçeli kalem çeşitleri de dikkat çeken tonlara sahiptir. Birbirinden ilgi çekici 6 renge sahip olan metal renkler arasında; metalik gold, nothing else metals, copper cabana, berry nice, wonderlust seçenekleri mevcuttur.

Çocukların Kullanımına Uygun Faber-Castell Keçeli Kalem

Faber-Castell geçmeli takmalı keçeli kalem çeşitleri dayanıklı ve parlak renklere sahiptir. Bu kalemler, kesiksiz ve örtücü çizebilme özelliğine sahip olduğu için boyama işlemleri daha güzel bir şekilde yerine getirilebilir. Bu kalemlerin en ilgi gören özelliği ise birbirine bağlanan havalandırmalı kapaklarıdır. Bu kapaklar sayesinde 3 yaş ve üzeri çocuklarınız boyalarını, etrafa bulaştırmaz. Kalemlerin içerisinde yer alan mürekkep su bazlı olduğu için de yüzeye kolayca sürülür. Markanın bir diğer dikkat çeken kalem modeli ise iç içe geçen keçeli kalemlerdir. Faber-Castell iç içe geçen keçeli kalem modelleri, set halinde satılır. Faber-Castell geçmeli, takmalı keçeli kalem okulda ve ofiste kullanmak için idealdir. Güçlü çizimler ve geniş alanlar için yüksek kalitede üretilen kalemler, kesintisiz boyama özelliğine sahiptir. Kalemlerin baskıya dayanıklı keçe ucunu, zorlu olanlarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

Faber-Castell Keçeli Kalem Satın Alacaklara Tavsiyeler

Hem çocuklarınızın rahat bir şekilde çizim yapabileceği, hem de sizin rahat bir şekilde kullanabileceğiniz Faber-Castell keçeli boya kalemi çeşitleri arasından seçim yapmadan önce bazı noktaları göz önünde bulundurmanız faydalı olabilir:

Avantajlı Fiyat Seçenekleri ile Faber-Castell Keçeli Kalem Çeşitleri

Faber-Castell, uzun yıllardır kaliteli ve dayanıklı kırtasiye malzemelerinin üretimini gerçekleştiren bir markadır. Markanın kaliteli üretimi satış fiyatını da etkiler. Kalemlerin renk çeşitliliği, pigmentasyonu ve ergonomik tasarımları, ürünlerin fiyatlarına yansır. Faber-Castell keçeli kalem fiyatları da ürünlerin bu özellikleri baz alınarak oluşturulur. Kalemlerin uç kısımlarında bulunan keçenin kaliteli ve dayanıklı olması da son derece önemlidir. Kaliteli keçe, boyanın bulaşmasını ve akmasını engeller. Keçenin kaliteli malzemelerden yapılması da fiyat skalasını etkiler. Keçeli kalem fiyatları ürünlerin tekli ya da set halinde satılmasına göre de değişkenlik gösterebilir. 6’li, 20’li, 80’li ve 100’li setler arasından ihtiyacınızı en çok karşılayanını tercih edebilirsiniz. Bu setler, daha fazla rengi bir arada bulundurduğu için daha faydalı ürünlerdir. Rahatlıkla kullanabileceğiniz Faber-Castell keçeli kalem en ucuz seçeneklerle Akakçe’de!