Philips Kettle ve Su Isıtıcı

Philips Kettle ve Su Isıtıcı Fiyatları

11 farklı Philips Kettle ve Su Isıtıcı için fiyatlar listeleniyor.

CVS Kettle Sinbo Kettle Sunny Kettle Philips Kettle Xiaomi Kettle Grundig Kettle

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

CamÇelik1.7 lt1.8 lt0 - 150 TL 150 - 250 TL 2000 W2200 WInoxSiyahSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Philips Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Philips Malzeme Türü Kapasite Seri Güç SatıcıToplam 144 satıcı. Ürün Puanı Renk

Cam ÇaycıPhilips Kahve MakinesiPhilips Çay MakinesiPhilips Narenciye SıkacağıPhilips Katı Meyve SıkacağıPhilips Süt KöpürtücüPhilips TelevizyonPhilips FritözPhilips Şarjlı SüpürgePhilips Elektrikli SüpürgePhilips TabletPhilips Ütü

En Popüler Philips Kettlelar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Philips Kettle Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Philips Kettle ve Su Isıtıcı Sıkça Sorulan Sorular

Philips Kettle

Philips kettle modelleri mutfakta sıcak su ihtiyacınız için kullanabileceğiniz seçenekler sunar. Yemek ve içecek hazırlamak için su kaynatma ihtiyacını karşılayan ürünler, farklı teknik ve tasarımsal özelliklere sahiptir. Cihazların ısıtıcı güçleri, ısıtma kapasiteleri, filtreleme sistemleri, güvenlik özellikleri modelden modele değişir. Otomatik kapanma, dönebilir taban, kablosuz kullanım ve sıcak tutma gibi fonksiyonlara sahip ürünler en fazla rağbet görenler arasındadır. Gövde malzemesi, renk, rezistans türü, göstergeler, kapak mekanizması modele göre değişkenlik gösterir. Fiyatlandırma su ısıtıcı özelliklerine, özel kampanyalara ve sezon fırsatlarına göre farklılaşabilir. Philips su ısıtıcı en ucuz fiyatları inceleyebilir ya da tercihinizi son model ürünlerden yana da kullanabilirsiniz.

Philips Kettle Teknik Özellikleri

Philips su ısıtıcı çeşitleri teknik çeşitlilikten beslenir. Böylece farklı kullanıcı profillerine hitap eden çeşitlilik bulmak mümkündür. Otomatik kapanma, özel aç kapa düğmesi, sıcak tutma, kademeli ısı ayar özellikleri konforu ve kullanışlılığı artıran teknik özellikler arasındadır. Otomatik kapanma, su ideal kaynama seviyesine geldiğinde, gücü keserek ısıtmayı durdurur. Bu şekilde, sürekli kaynama durumu ortadan kalkar ve gereksiz elektrik tüketimi meydana gelmez. Sıcak tutma fonksiyonu ise kaynayan suyun sıcaklığını korumasını sağlar. Böylece tekrar kaynatma gerekliliği ortadan kalkar. Bu nitelikler, uzun dönemde maliyet avantajı olarak sizlere geri döner. Çoklu sıcaklık ayarına sahip Philips kettle'lar ise ihtiyaca göre ısıtma yapabilme fırsatı tanır.

360 derece dönebilen sisteme sahip su ısıtıcılar daha pratik kullanım vadeder. Farklı açılardan ısıtıcıya ulaşma imkânı sunar. Kablosuz kullanım özelliği bulunan kettle seçkileri ise hazneyi dilediğiniz yere rahatlıkla taşıma olanağı sağlar. Philips günlük kettle modellerini mutfak içerisinde keyifle kullanabilir ya da farklı alanlara götürebilirsiniz. Gizli rezistanslı Philips su ısıtıcılar suyu kısa sürede ve etkili şekilde kaynatma prensibine sahiptir, tasarımsal olarak da şık bir yapı sergiler. Güvenliği önceleyenler içinse kireç önleyici filtre ve susuz çalışma emniyeti bulunan modeller iyi bir seçenektir. Susuz çalışma sistemi, haznede su kalmadığında cihazın çalışmasını engeller. Böylece istenmeyen mutfak kazaları yaşanmasının önüne geçilir.

Yüksek Isıtıcı Gücüne Sahip Geniş Hazneli Philips Kettle

Philips kettle yorum incelemeleri, yeni nesil su ısıtıcıların performans ve verimlilik anlamında iyi sonuçlar verdiğini ortaya koyar. Geniş hazneli seçkiler pratik kullanım arayışındakileri cezbeder. Geniş su haznesi, daha fazla miktar suyu tek seferde kaynatma olanağı tanır. Aynı işlemi tekrarlamaya gerek kalmaması hem zaman hem de elektrik tasarrufu olarak sizlere geri döner. Yüksek ısıtıcı kapasitesi ise suyun daha çabuk kaynamasında etkilidir. Yüksek Watt ısıtıcı da zamanı daha etkili şekilde kullanma avantajını beraberinde getirir. Hem teknik hem tasarımsal artıları bulunan bu nitelikler Philips kettle fiyatları üzerinde etkili olabilir. Kısa ve uzun vadede birçok fayda sağlayan özellikler, tarif hazırlama süreçlerinizi daha keyifli hâle getirir.

Dayanıklı ve Kaliteli Philips Kettle Modelleri

Philips kettle en ucuz serileri de yeni nesil modeller de markaya özgü tasarımsal nüanslardan güç alır. Ürünlerin gövde ve ısıtıcı taban materyalleri, renkleri ve kaliteleri modelden modele değişkenlik gösterir. Philips cam, çelik, plastik su ısıtıcı çeşitleri sizlere sunulur. Philips kettle çelik, cam kreasyonlar birçok çeşidi inceleyerek karar vermenize imkan tanır. Cam gövdeli su ısıtıcılar daha doğal ve sakin bir genel görüntü sunarken, çelik olanlar bulunduğu alana daha modern bir hava katar. Renk çeşitliliği ise tarzınıza ve mutfak dekorasyonunuza uyumlanacak tasarımı seçme şansı tanır. Philips inox, beyaz, pembe kettle gibi renkli ürünler en fazla rağbet görenler arasındadır. Fiziksel dizaynı ile tercih sebebi olan bir diğer ürün türü de Philips mini su ısıtıcı kreasyonlarıdır.

Ergonomik yapısı ile öne çıkan Philips mini kettle modelleri ev, iş yeri, butik atölye de dahil pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklı su ısıtıcıları uzun süre boyunca kullanım vadeder. Kaliteyi işlevsellik ile buluşturan Philips kettle modelleri ise çok yönlü avantaj sağlar. Philips dereceli kettle, göstergeli tasarım, özel tutma kulpu ve kablo sarma fonksiyonu bu anlamda öne çıkar. Kaynama göstergesi suyun ısısını kontrol etmenize olanak tanırken, su seviye göstergesi hazneye ne kadar su eklediğinizi kontrol etme fırsatı sunar. Kablo sarıcı ise kolay saklama için idealdir. Kordunu özel tabana sararak, kablo karmaşası olmaksızın su ısıtıcısını saklayabilirsiniz. Elektrikli cezve fiyatları ve kettle fiyatları gibi birçok ürünü Akakçe ile karşılaştırabilir, fiyat-performans incelemeleri yapabilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Philips Kettle Çeşitleri

Philips su ısıtıcı yorumları, ürünlerin işlevselliğini ortaya koyar. Suyu kolayca doldurma ve daha rahat temizlik beklentisi olanlara yönelik özel yaylı kapak dizaynına sahip ürünler öne çıkar. Geniş açıklığa sahip olan yaylı kapak, buharla doğrudan teması keserek iz oluşumunu önler. Farklı fiziksel özelliklere sahip kullanıcıların ısıtıcıyı rahatça tutabilmeleri ise her ele uygun kulplar ile mümkün olur. Kolay tutuş ergonomisi, su ısıtıcısını iyi şekilde kavramanızı sağlayarak düşme türevi problemler oluşmasını engeller. Çoklu emniyet sistemine sahip seriler de mutfak kazalarını önlemeyi amaçlar. Küçük fakat etkili bir diğer özellik ise yenilikçi su seviye göstergesi tasarımdır. Her iki taraftan da kolayca okunan gösterge hem sağ hem de sol el kullanımı için ideal bir çerçeve çizer.

Yassı ısıtma yüzeyine sahip Philips su ısıtıcılar daha hızlı şekilde kaynatma yapar ve daha kolay temizlik için zemin hazırlar. Paslanmaz çelik malzemeden imal edilen bu modeller, kendi klasmanı içerisinde bir adım öne çıkmayı başarır. Bakım ve temizliği pratik kılan bir diğer özellik ise kireç önleyici filtredir. Bu yönlü bir talebiniz varsa hem suyu hem de su ısıtıcısını temizleyebilen üçlü kireç önleyici filtreye sahip seçkileri inceleyebilirsiniz. Su kaynadığında kullanıcıya haber veren kettle çeşitleri de yaygın biçimde rağbet görür. Su kaynarken ısıtıcının yanında beklemek istemiyorsanız, zil çalma fonksiyonlu Philips kettle’ları inceleyebilirsiniz. Pratik kullanım standartlarını iyileştiren özellikler, Philips Kettle ürünlerinde sizlere sunulur.

Philips Kettle Fiyatları

Philips su ısıtıcı fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine, marka teknoloji eklentilerine ve tasarımsal özelliklere göre değişebilir. Özel dönem indirimleri de fiyatlandırmada belirleyici olabilir. Yeni nesil sistemlerden güç alan ürünler daha pratik, konforlu ve verimli bir kullanım vadeder. Satın alım sürecinde işinizi kolaylaştıracak bazı bilgiler:

Philips çay makinesi fiyatları su ısıtıcı özellikleri ve diğer tüm seçenekler Akakçe’de farkı ile sizlere sunulur. En uygun fiyatlı ürünleri görüntüleyebilir, teknik özelliklere göre ürün seçimi yapabilir, beklentilerinizi karşılayacak ürünü satın alarak keyifle kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.