Philips Katı Meyve Sıkacağı

Philips Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

7 farklı Philips Katı Meyve Sıkacağı için fiyatlar listeleniyor.

Philips Katı Meyve Sıkacağı Sinbo Katı Meyve Sıkacağı Kiwi Katı Meyve Sıkacağı CVS Katı Meyve Sıkacağı Arçelik Katı Meyve Sıkacağı Grundig Katı Meyve Sıkacağı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

700 W1000 W1500 W0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Philips Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Philips Özellikler Güç Posa Hazne Kapasitesi Sürahi Kapasitesi Besleme Ağız Genişliği Hız Kademesi Gövde Malzemesi Filtre Malzemesi Ürün Puanı

Philips Airfryer Philips Espresso Makinesi Philips Çay Makinesi Philips Filtre Kahve Makinesi Philips Kettle Philips Kapsül Kahve Makinesi Philips Süt Köpürtücü Philips Narenciye Sıkacağı Philips Televizyon Philips Monitör Philips Fritöz Philips Şarjlı Süpürge

En Popüler Philips Katı Meyve Sıkacakları

Philips Katı Meyve Sıkacağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Philips Katı Meyve Sıkacağı Sıkça Sorulan Sorular

Philips Katı Meyve Sıkacağı

Philips katı meyve sıkacağı çeşitleri sağlıklı içecekler hazırlanmasına olanak verir. Elma, havuç, portakal, nar, şeftali ve ananas gibi besinlerin hızlı ve pratik bir şekilde sıkılmasını sağlar. Mutfak eşyalarında kaliteli ve fonksiyonel üretimleri ile bilinen Philips katı meyve sıkacağı ekipmanlarıyla kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Vitaminli meyve sularının zahmetsiz bir şekilde hazırlanması mümkün hale gelir. Özenle tasarlanan ürünler çeşitli sebze ve meyvelerin saniyeler içerisinde içecek haline getirir. Şık tasarımları mutfak dekorasyonlarına modern bir dokunuş yapar. Düşük enerji tüketimleri ev ekonomisine katkıda bulunur. Mutfaklarda hız ve enerji kazanmanızı sağlar. Çok yönlü özellikleri ve cazip fiyatlarıyla Philips katı meyve sıkacağı Akakçe yardımıyla incelenebilir.

Philips Katı Meyve Sıkacağı Modelleri

Philips katı meyve sıkacakları fonksiyonel özellikleri ile çeşitli modeller oluşturur. Koleksiyonlara göre ayrılan modeller farklı güç kademelerine sahiptir. Meyve suyu sıkacağı Philips marka tasarımcıları tarafından titizlikle tasarlanır. Çok yönlü Philips katı meyve sıkacağı çeşitleri farklı meyve ve sebzelerin kullanımına uygundur. Elektrikli özelliği sahip ürünler manuel meyve sıkıcılara göre daha fazla verim almanıza olanak verir. Hem enerjiden hem de meyveden tasarruf etmenizi sağlar. Philips katı meyve sıkacağı enerji kapasiteleri en düşük 220 W olarak belirlenir. Bu tür modeller portakal, greyfurt ve elma gibi yumuşak meyvelerin sıkımı için idealdir. Ayva, havuç ve pancar gibi sert besinlerin sıkımı için f1000W kapasiteli modeller öne çıkar. Yüksek motor güçleri sayesinde suyunu çıkarmak istediğiniz besini saniyeler içerisinde öğütebilirsiniz. Philips meyve sıkma makinesi modelleri hazneli ve haznesiz olarak farklı seçeneklere sahiptir. Hazneli ürünlerde makineden çıkan su özel bir kap içerisine birikir. Diğer Philips katı meyve sıkacağı modellerinde ise mutfağınızda var olan herhangi bir kabı kullanmanız yeterlidir.

Philips katı meyve sıkacağı modelleri farklı sıkım teknikleri ile beraber üretilir. Sıkım teknolojileri arasından Philips yavaş sıkım katı meyve sıkacağı çeşitleri öne çıkar. Meyve ve sebzelerin vitamin değerlerini koruyarak sıkım işlemini gerçekleştiren modeller en sağlıklı sonuçları almak için ideal bir seçim olabilir. Philips katı meyve sıkacağı makinesine atılan besinlerin suyu hazne içerisine birikirken posası başka bir hazne içerisinde birikir. Besinlerin posası başka bir şekilde değerlendirmeniz mümkün hale gelir. Ayrıca bu tür Philips katı meyve sıkacakları temizlik kolaylığı sunması açısından da avantajlıdır. Philips avent katı meyve sıkacağı koleksiyonları QuickClean özelliklerine sahiptir. Diğer koleksiyonlarda ise kullanım kolaylığı dikkat çeker. Markanın narenciye sıkacağı modelleri selefleri arasında fark yaratmayı başarır. Philips katı meyve sıkacağı modelleri şık tasarımları ile mutfak dekorasyonunuzu bir adım öne çıkarır. Modern tasarım detayları minimal desenlerle buluşur. Philips katı meyve sıkacakları tasarımlarını tezgah üzerinde sergileyerek dekoratif bir görüntü de elde etmeniz mümkün hale gelir.

Philips Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri

Philips meyve sıkacağı son teknolojinin avantajları ile donatılır ve çok yönlü özellikler sunar. Geniş kapasiteleri ile dikkat çeken ürünler büyük porsiyonlarda meyve suyu işlemini tek seferde yapmanıza olanak tanır. Posa hazne kapasiteleri maksimum 2 ile 3 litre arasında farklılık gösterir. Sürahi kapasiteleri ise en yüksek 1 ile 2 litre arasında bulunabilir. Philips katı meyve sıkacağı 800 W, 1000 W enerji kapasiteleri ile tüm besinlerin saniyeler içerisinde meyve suyu haline gelmesine olanak tanır. Yüksek enerjileri sayesinde kullanıcıların mutfaklarda kolaylık sağlaması mümkündür. Enerji güçleri kademeli olarak modellerin kullanım panellerinde yer alır. Philips katı meyve sıkacakları düşük, orta ve yüksek güç seçenekleri besinlerin yumuşaklık seviyesine göre belirlenebilir. Pulse seçenekleri ise manuel sıkma işlemi yapmanızı sağlar. Philips katı meyve sıkacağı makinelerinin besleme boruları geniş ve standart ölçülerde üretilir. Standart borular besinlerin kesilerek makineye atılma işlemi için uygundur. XXL gibi geniş ölçekli borular ise büyük besinlerin kesilmesine gerek kalmadan makinede işleme girmesini sağlar. Böylece kullanım kolaylığı avantajı sağlanmış olur.

Philips katı meyve suyu sıkacağı filtreleri paslanmaz çelikten üretilir. Dayanıklı filtreler paslanmaz yapıları sayesinde sağlıklı kullanım deneyimi sunar. Philips katı meyve sıkacakları koleksiyonlarının portatif boyutları tezgah üzerinde yer kaplamalarına olanak verir. Hafif yapıları sayesinde istenilen yere rahatça taşınabilirler. Philips katı meyve sıkacağı makinelerinin kaymaz taban özellikleri güvenli bir şekilde kullanılmalarını sağlar. Çocuk güvenlik kilitleri ile donatılan seçenekler çocukların ürünü çalıştırmasını engeller. Köpük ayırıcı özellikleri ise lezzetli meyve suları elde etmenizi mümkün hale getirir. Besinlerin suyu çıkarken üzerlerinde biriken köpük acı bir tat bırakabilir. Akıllı meyve sıkacakları, oluşan köpüğü otomatik bir şekilde ortadan kaldırır. Philips katı meyve sıkacakları temizlik kolaylığı sunar. Kendilerine has temizlik fırçaları sayesinde her bir parça pratik bir şekilde temizlenebilir. Philips Katı Meyve Sıkacağı ana gövde tasarımlarında dayanıklı malzemeler kullanılır. Parmak izi ve meyve lekesi gibi istenmeyen izlerin oluşumu engellenir. Philips katı meyve sıkacakları sunduğu özellikler sayesinde hem kullanım hem de temizlik kolaylığı avantajları kazanılır.

Philips Katı Meyve Sıkacağı Nasıl Kullanılır?

Katı meyve sıkacağı Philips marka tasarımcıları tarafından titizlikle üretilir. Manuel sıkacaklara göre pratik bir şekilde kullanılabilen ürünler sıklıkla tercih edilir. Birçok tüketici Philips katı meyve sıkacağı nasıl kullanılır ve temizlenir sorularına sahip olabilirler. Her kullanıcı için uygun olan Philips katı meyve sıkacakları makinelerinin kullanımı genel olarak şu şekildedir:

Philips katı meyve sıkacağı kullananlar oldukça pratik bir işleme sahip olurlar. Makinelerin kablo uzunlukları prizlere rahatça erişebilir. Tezgah üstüne yerleştirilen ürünler kaymaz tabanları sayesinde güvenli bir ortam oluşturur. Philips katı meyve sıkacağı kullanımı ile birbirinden lezzetli içecekler hazırlanabilir. Meyve ve sebzeleri aynı anda sıkarak vitamin deposu içecekler elde edebilirsiniz. Nar ve üzüm gibi çekirdekli gıdaların sıkımı ise akıllı sistemler sayesinde oldukça basittir. Filtreden geçirilerek servis edilen içecekler içerisinden herhangi bir tanecik barındırmaz. Philips katı meyve sıkacakları içerisinde sıkma işlemini tamamladıktan sonra cihazın fişini çekerek güvenli bir alana alabilirsiniz.

Philips Katı Meyve Sıkacağı Fiyat Seçenekleri

Philips katı meyve sıkacağı fiyatları ekonomik bir alışveriş imkanı yaratır. Mutfaklarda kolaylık sağlayan cihazlar uygun fiyatları sayesinde çok satanlar listesine girmeyi başarır. Fiyat performansı yüksek en ucuz Philips katı meyve sıkacağı modelleri her bütçeden aileye hitap eder. Kazançlı bir alışverişle mutfak ekipmanlarınız arasına bir yenisini katabilirsiniz. Philips katı meyve sıkacağı en uygun fiyat seçenekleri kaliteli ürünleri avantajlı bir şekilde satın almanızı sağlar. Kaliteden taviz vermeyen marka kullanıcılarına cazip fiyat seçenekleri sunar. Süt köpürtücü ve fritöz gibi pratik ekipmanlar arasında yer alan meyve sıkacakları kullanıcıların enerjiden tasarruf etmesine olanak verir. Philips meyve sıkacağı yorumlar ve incelemeleri modellere tam puan vererek yüksek verim aldıklarını belirtir. Siz de mutfağınızda kullanım kolaylığı kazanmak ve birbirinden sağlıklı içecekler hazırlamak için Philips katı meyve sıkacağı modellerini Akakçe üzerinden hızlı bir şekilde karşılaştırabilirsiniz.