Makita Kırıcı-Delici

Makita Kırıcı-Delici Fiyatları

58 farklı Makita Kırıcı-Delici için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Makita Kırıcı ve Deliciler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıMakita
 • Güç800 W
 • Güç1500 W
 • Darbe Gücü3.2 J
 • Darbe Gücü9 J
 • Ağırlık11 kg
 • Ağırlık6.2 kg
 • Fiyatı0 - 2.000 TL
 • Fiyatı2.000 - 3.000 TL
 • Motor TipiElektrikli
 • Motor TipiŞarjlı
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıMakita
Fiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerGüçDarbe GücüDarbe OranıBoşta Devir HızıSes SeviyesiBeton Delme KapasitesiAhşap Delme KapasitesiMetal Delme KapasitesiAğırlıkAkü SeçeneğiMotor TipiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (58)

Makita Matkap Makita Vidalama Makinesi Makita Taşlama Makinesi Makita Daire Testere Makita Elektrikli El Aletleri Seti Makita Gönye Testere Makita Somun Sıkma Makinesi Makita Freze Makita Fayans Kesme Makinesi Makita Tilki Kuyruğu Makita Planya Makita Dekupaj Testere

En Popüler Makita Kırıcı ve Deliciler

Makita Kırıcı-Delici Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Makita Kırıcı-Delici hangileri?

Bugün Akakçe'de 58 farklı model arasında

En çok satan Makita Kırıcı-Delici hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Makita Kırıcı-Delici:
 1. Makita HR2470 780 W Elektro Pnömatik Kırıcı-Delici
 2. Makita HR5202C 1510 W Elektro Pnömatik Kırıcı-Delici
 3. Makita M8600B 900 W Kırıcı Delici
 4. Makita M8701B 800 W Elektropnömatik Kırıcı Delici
 5. Makita HR2630 800 W Elektro Pnömatik Kırıcı-Delici

Makita Hilti & Makita Kırıcı-Delici

Elektrikli el aletleri sektöründe faaliyet gösteren Japonya merkezli Makita, Türkiye ve dünyada çok sayıda kullanıcıya hitap eder. Alanında dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alan başarılı marka hem amatör hem de profesyonel kullanıcıların beğenisini kazanan el aletleri ile dikkat çeker. Özellikle hilti olarak da bilinen kırıcı-delici aletler ile kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayan Makita, ciddi bir zaman tasarrufu da sağlar. İnsan gücü ile delinemeyecek kadar sert yüzeyleri delmeye ve kırmaya yarayan Makita hilti modelleri, kablolu ve akülü seçenekler sunan güçlü makineler olarak bilinir. Tıpkı ürün yelpazesi gibi oldukça geniş bir aralık sunarak hemen her bütçeye hitap eden Makita kırıcı delici matkap fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz Akakçe sayesinde en ucuz Makita hilti modeline ulaşabilirsiniz.

Makita Hilti Özellikleri

Elekropnömatik delici ve elektropnömatik kırıcı-delicilerden meydan gelen Makita marka hilti modelleri, farklı kapasiteleri, motor güçleri, uyumlu uç tipleri, ek fonksiyonları, ağırlıkları, tutma kolu ve etkili oldukları yüzey türü gibi farklı özelliklere sahiptir. Genellikle profesyonel kullanıcılara hitap eden ve klasik bir duvar delme işinden çok daha fazlasını yapabilen bu başarılı aletler, farklı parçaların yer aldığı bir set olarak kullanıcılara sunulur. Makita hiltiler genellikle kırıcı-delici aletin yanı sıra ortalama 5 metrelik kablo, tutamak olarak da adlandırılan tutma kolları, çeşitli delici-kırıcı uçlar, derinlik mesnedi, uç için yağ, temizlik bezi ve çanta olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Matkaplara kıyasla oldukça ağır olan ve kontrollü bir kullanım için kas gücü gerektiren Makita hilti 8 kg, 11 kg veya 32 kg gibi tamamen farklı ağırlıkta olabilir.

Darbeli delme ve kırma fonksiyonları sayesinde beton, mermer, çelik gibi yüzeyleri kolaylıkla delebilen Makita hiltiler arasında kablo ile kullanılanların yanı sıra akülü olan ve şarj edilerek kablosuz kullanılabilen modeller de bulunur. Genel olarak insan gücünün yetersiz kaldığı durumlarda hızlı sonuç verecek şekilde tasarlanan bu el aletleri, modelden modele değişen farklı özellikleri ile öne çıkar. Tek yönlü olabildiği gibi çift yönlü delme fonksiyonuna da sahip olan söz konusu el aletleri, dakikada 110 ile 1200 arasında değişen devir sayısı ile farklı etkilere sahiptir. Motor gücü yükseldikçe devir sayısı ve delici-kırıcı etkisi artan Makita hiltilerde 440 W ila 1350 W arasında değişen motorlar kullanılır.

Makita Kırıcı-Delici Çeşitleri

Darbe enerjisinden maksimum uç çapına kadar farklı özelliklere sahip olan ve farklı amaçlar için tasarlanan birçok Makita hilti çeşidi vardır. 28,6 mm çaplı altıgen uçlar ile kullanıma uygun iken bazıları ise 45 mm'ye varan daha büyük uçlar ile kullanılır. Öte yandan tıpkı matkaplarda olduğu gibi hiltilerde de farklı tür uçları kullanabilmek için çeşitli ara başlıklardan faydalanılır. Uç çapları, söz konusu hiltilerin hangi tür yüzeyleri delmek-kırmak için tasarlandığı hakkında bilgi verir. Bazı modeller ise aynı anda 32 mm ahşap, 13 mm çelik, 24 mm beton ve 65 mm karot için uygun uçlar ile çalışabilir. Öte yandan kablolu olarak da tanımlanan ve kesintisiz çalışmak için sürekli akım girişine ihtiyaç duyan Makita kırıcı delici modellerinin prize uzak alanlarda da kullanılabilmesi için ortalama 5 metrelik kablo uzunluğuna sahiptir.

Kablolu olabildiği gibi şarjlı modelleri de bulunan Makita kırıcı delici darbeli, şarjlı matkap, kablosuz kullanım avantajı ile dikkat çeker. Makita hilti çeşitleri arasında en sık tercih edilen modeller arasında yer alan ve kablolu modeller kadar ağır işler için kullanılmayan söz konusu aletlerin darbeli modelleri de vardır. Akülü veya kablosuz olarak tasarlanan darbeli Makita kırıcı delici cihazlar, özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Makita matkap kırıcı delici modelleri arasında öne çıkan Makita darbeli hilti fiyatları ile Makita şarjlı hilti fiyatları, cihazların motor gücüne ve devir sayısına göre farklılık gösterir. Motor gücü yüksek olmayan ve çalışmak için düşük enerjiye ihtiyaç duyan görece küçük Makita kırıcı delici fiyatları ile sert zeminler için tasarlanan Makita büyük hilti fiyatları arasında da farklılık söz konusudur.

Ağırlığına Göre Makita Hilti Modelleri

Makita markasının çok yönlü kullanım sunduğu için yoğun ilgi gören elektropnömatik kırıcı-delici modelleri, devir sayısı ve motor kapasitesi sebebiyle farklı kullanım amaçları için üretilmiştir. Hem kablolu hem de kablosuz modelleri ile dikkat çeken Makita kırıcı deliciler farklı ağırlıkta olabilir. Bu sebeple her hilti ihtiyaçlarınız için uygun bir seçenek olmayabilir. Makita 9, 11 kg kırıcı delici hilti ağırlıkları sebebiyle birçok kullanıcı için uygun cihazlar iken 32 kg ağırlığındaki bir hilti çok fazla kas gücü gerektirdiği için herkese hitap etmeyebilir. Ağırlığına göre sık tercih edilen hilti modelleri konforlu kullanım sunan Makita 5, 7, 11 kg kırıcı delici modelleridir. Bunlar arasında yer alan Makita kırıcı delici hilti 11 kg ağırlığı ile hem konforlu bir kullanım sunar hem de birçok işi aynı cihaz ile yapma olanağı tanır.

Makita Hilti Kullanım Alanları

İleri seviye bir matkap çeşidi olan ve matkapların yapabildiği şeylerin çok daha ileri seviye versiyonlarını kolaylıkla gerçekleştirebilen Makita kırıcı delici hiltiler, duvar delmek, duvar yıkmak, yer ve duvardaki seramikleri sökmek gibi işler için kullanılır. Farklı motor güçleri, darbeli ve darbesiz modelleri ile tamamen farklı etkilere sahip olabilen Makita hilti 10, 11, 15, 16 kg gibi ağırlıkları ile dikkat çeker. Klasik matkaplara kıyasla oldukça ağır aletler olan hiltiler, asfalt kırma, madenlerde taş kırma, betonlara delik açma gibi fonksiyonları sebebiyle inşaat sektöründen madenciliğe kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kablolu modellerin yanı sıra şarjlı olarak tanımlanan Makita akülü kırıcı delici modelleri, kullanım konforu ve cihaz gücü açısından farklı işlevlere sahiptir. Örneğin, Makita şarjlı hilti matkap modelleri daha hafif işleri gerçekleştirmek için kullanılır.

Şarjlı Makita Hilti Avantajları

İhtiyaç duyduğu enerjiyi sabit hat yerine aküden karşılayan ve kablosuz kullanım avantajı sunan Makita kırıcı delici şarjlı modeller, motor gücü, devir sayısı, uç kullanımı, çalışma süresi gibi farklı özellikleri ile dikkat çeker. Kullanıcıya konfor sağlamasının yanı sıra elektrik hattı olmayan dış mekanlarda da rahat bri kullanım sunan söz konusu cihazlar yedek aküler ile oldukça uzun bir süre kesintisiz kullanım sağlar. Şarjlı Makita hilti matkap fiyatları, yüksek motor gücü sebebiyle kablolu çalışan modellere kıyasla avantajlı veya dezavantajlı olabilir. Bu tamamen cihazın kapasitesine, devir sayısına ve motor gücüne bağlı olarak değişir. Bu gibi fonksiyonel ve yapısal farklılıklar söz konusu olduğunda 11 kg ağırlığındaki akülü Makita kırıcı delici hilti fiyatları ile kablolu Makita kırıcı delici 11 kg fiyatı birbirinden farklı olabilir.

Makita Hilti & Makita Kırıcı-Delici Fiyatları

Elektrikli el aletleri sektörünün lider markalarından Makita tarafından üretilen kırıcı-delici hilti modelleri, hemen her beklenti ve ihtiyaca yanıt verecek kalitededir. Genel olarak fonksiyonlarına ve sağladığı faydaya göre ulaşılabilir fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunulan Makita hilt modelleri arasında cihazların türüne ve modeline göre fiyat farklılıkları bulunur. Örneğin kablolu Makita hilti 6, 9, 11 kg fiyat seçenekleri ile akülü çalışma prensibine sahip olan Makita hilti 5, 11, 27, 32 kg fiyatları tamamen farklıdır. Siz de Makita marka hiltiler ile tanışmak ve bütçe dostu fiyat seçenekleri ile bir hilt satın almak istiyorsanız, en ucuz Makita kırıcı delici fiyatlarını tek platform üzerinden görüntüleme avantajı sunan Akakçe sayesinde başarılı markanın kampanyalı kırıcı delici matkap fiyatları hakkında bilgi edinebilir, bütçenizi zorlamadan dilediğiniz hilti modeline sahip olabilirsiniz.