Kırıcı-Delici

Kırıcı-Delici Fiyatları

1.244 farklı Kırıcı-Delici için fiyatlar listeleniyor.

Makita Kırıcı-Delici Bosch Kırıcı-Delici Dewalt Kırıcı-Delici Einhell Kırıcı-Delici Attlas Kırıcı-Delici AEG Kırıcı-Delici

Fiyatı Düşen Kırıcı ve Deliciler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kırıcı ve Deliciler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

800 W900 WElektrikliŞarjlı0 - 750 TL 1.000 - 1.500 TL 11 kg16 kgAkülüAküsüzSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Güç Darbe Gücü Darbe Oranı Boşta Devir Hızı Ses Seviyesi Beton Delme Kapasitesi Ahşap Delme Kapasitesi Metal Delme Kapasitesi Ağırlık Akü Seçeneği Motor Tipi SatıcıToplam 64 satıcı. Ürün Puanı

MatkapVidalama MakinesiKaynak MakinesiTaşlama MakinesiDaire TestereGönye TestereKompresörSomun Sıkma MakinesiElektrikli El Aletleri SetiMakita Kırıcı-DeliciBosch Kırıcı-DeliciDewalt Kırıcı-Delici

En Çok Karşılaştırılan Kırıcı ve Deliciler

Kırıcı-Delici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kırıcı-Delici Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kırıcı ve Deliciler hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.244 farklı model arasında

En çok satan Kırıcı ve Deliciler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kırıcı-Delici:
  1. Makita HR2470 780 W Elektro Pnömatik Kırıcı-Delici
  2. Bosch GBH 2-26 DRE 800 W Pnömatik Kırıcı-Delici
  3. Bosch GBH 2-28 880 W Pnömatik Kırıcı-Delici
  4. Bosch GBH 180-Li 4 Ah Akülü Kırıcı Delici
  5. Dewalt D25133K 800 W Pnömatik Kırıcı-Delici

Kırıcı Delici

Zaman zaman yaşam alanlarında oluşan yıpranmaları gidermenin tek yolu tadilat yapmaktır. Tamir ve tadilat işlerinde bazı malzemeleri kırmak ya da sökmek gerekebilir. Bu işlemler hem zordur hem de zaman alır. Böyle durumlarda kırıcı delici ürünler ile işinizi kısa süre içinde kolayca halledebilirsiniz. Kırıcı delici matkap çeşitleri beton, mermer gibi en sert yapıdaki dayanıklı malzemeleri bile rahatlıkla parçalayacak güçte ürünlerdir. Standart matkaplardan çok daha ağır işlerde kullanılabilen bu ürünler sayesinde onarım ve tadilat yaparken zamandan ve güçten tasarruf edebilme şansınız bulunur. Elektrik yardımıyla çalışan bu güçlü el aletleri, enerji gereksinimlerini prizden direkt olarak ya da şarj edilerek karşılayabilir. Bu özellikleri ile ihtiyaç duyulan her ortamda kusursuz bir performans sergiler. Onarım ve tadilat yaparken işinizi oldukça kolaylaştırarak elektrikli el aletlerinin özelliklerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü online alışveriş kolaylığıyla hemen satın alabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz kırıcı delici vidalama fonksiyonuna da sahipse bu ek özellik sayesinde çok yönlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Kırıcı Delici El Aletleri Ne İşe Yarar?

Tamir ve tadilat işlerinde genellikle mermer, fayans, beton gibi sert malzemelerin olduğu yerlerin kırılması için profesyonel kırıcı delici matkaba ihtiyaç duyulur. Darbeli özelliği ile sert yüzeylerde bile kolayca kullanım sağlanabilir. Kırıcı delici modelleri, herkes tarafından kullanılan el matkaplarından ayrı olarak çok güçlü bir motora sahiptir. Elektrikli el aletinin uç kısmı da onarım ve tadilat yapmak için özel olarak üretilir. Bu şekilde istenilen her yüzeyde güvenle kullanılabilir. Modeller genellikle üç farklı tiptedir. Birinci model, kırıcı tipte olan el aletleridir. En sert yüzeyleri bile kolayca parçalayabilir. Bu model matkaplar fayans ve mutfak tezgahı gibi yüzeyleri kırmak için kullanılır. İkinci model ise delici şeklinde olan matkaplardır. Bu modeller genellikle tesisat işleri için kullanılır. İnce ucu ile yüzeylerde delikler açmaya yarar. Hem kırıcı hem de delici özelliği olan modeller en sık tercih edilenlerdir. Kırıcı delici aletler oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürünler elektrikli ve şarjlı modeller olarak iki farklı tipte satışa sunulur. İhtiyacınıza uygun ürünü bu ayrıntılara göz atarak seçebilirsiniz. Model seçimi yaparken kırıcı delici tavsiyelerinden faydalanabilir, bu sayede işinize yarayacak ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Kırıcı Delici Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Kırıcı delici aletler normal matkapların aksine duvarda ufak delme işlemleri için kullanılmaz, bu ürünler kırma ve parçalama işlemleri yapmak için tercih edilir. Darbeli özelliği ile kolayca sert yüzeylerin kırılmasını sağlayabilir. Asfaltlarda kullanılan hiltiler diğer kırıcı delicilerden farklıdır. Pnömatik kırıcı delici olarak adlandırılan bu modeller, basınçlı hava kullanarak işlem sağlar. Bu ürünleri alırken kırıcı delici özelliğinin belirtilmiş olmasına dikkat edilmesinde fayda vardır. Ürünü ne için kullanacağınıza karar verip ona göre aradığınız özelliğe uygun modeli satın alabilirsiniz. Bu ürünleri satın alırken üzerinde durmanız gereken konuların başında matkabın sunduğu özellikler gelir. Örneğin sadece kırma işlemi yapmak için bir matkaba ihtiyacınız varsa, kırıcı özelliği bulunan darbeli aletleri tercih edebilirsiniz. Yüzeyler üstünde çeşitli ebatlarda delikler açmak istiyorsanız, delici özelliği olan aletleri satın alabilirsiniz. Profesyonel olarak tadilat yapacaksanız ve iş alanınız genişse, iki özelliği de bulunduran ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak, ürünün kullanıldığı süre de önemlidir. Uzun süreli kullanımlar için elektrikli modeller, kısa süreli kullanımlar içinde şarjlı modeller tercih edilebilir. En uygun kırıcı delici modellerini bu noktalara dikkat ederek satın alabilirsiniz. Evde ya da ofiste yapacağınız küçük tamirat işleri için ise darbeli matkap fiyatlarına bakabilir, bütçenize uygun ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz.

Yüksek Performans Sunan Kırıcı Deliciler

Son dönemde popüler olan kömürsüz kırıcı delici, kullanışlı yapısı ve üstün özellikleri ile çok aranan bir alet konumuna gelmiştir. Kullanıcılar, bu ürün yardımıyla tamirat işlerini daha konforlu ve hızlı şekilde yapabilir. Ergonomik el tutuşu sayesinde siz de rahatça kullanım sağlayabilirsiniz. Elektrikli ya da şarjlı tipte satışa sunulan bu ürünlerden kullanım sürenize uygun bir tercih yapabilirsiniz. Kırıcı delici özelliği bulunmayan bir el aleti ile kırma ve parçalama işlemlerini gerçekleştiremezsiniz. Darbe özelliği matkap ürünlerinde adeta bir çekiç aleti görevi görür. Fakat bu özellik kırma işlemi için gerekli gücü sağlamaz. Kırıcı delici normal bir matkaptan farklı olarak, kırıcı el aleti delme özelliğine sahip olmadan yalnızca kırma işlemi yapmanızı sağlar. Bu sebeple kırıcı delici matkap uçları ihtiyaç duyulan amaca göre farklılık gösterir. Siz de kullanım alanınıza ve yapacağınız işe göre bu uçlardan hangilerine gereksinim duyacağınızı belirleyip alışverişinizi ona göre yapabilirsiniz. Ürünlerin ergonomik yapısı ve sağlamlığı tercih edilme sebeplerinden biridir. Kırıcı delici en ucuz fiyat etiketlerini sayfamızda bulabilir, yapacağınız işin kapsamına göre doğru ürünü seçebilirsiniz.

Yüksek Verimlilik Özelliği ile Kırıcı Delici Aletler

Kırıcı delici markaları, gelişen teknolojiler ışığında tasarladıkları ürünleriyle benzersiz bir kullanım deneyimi sunar. Bu ürünler üstün performansları sayesinde müşterilere uzun bir kullanım süresi sağlar. Dünyaca ünlü markaların ürettiği kırıcı delici modellerini inceleyebilir, kullanım alanınıza göre uygun nitelikte bir ürün seçebilirsiniz. İşinizi çok kolaylaştıracak ergonomik kırıcı delici aletler yardımıyla tamirat ve tadilat işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerle zamandan da tasarruf edersiniz. Ürünlerin akülü ve aküsüz olmak üzere farklı model seçenekleri de bulunur. Daha kolay bir kullanım için; akülü olan ve her yere rahatça taşınabilen kırıcı delici matkapları tercih edebilirsiniz. Böylelikle kullanım konforunu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Dayanıklı ve çok yönlü elektrikli el aletleri kompakt tasarımlarıyla kullanıcılarından tam not alır. Güçlü motoru ile uzun ömürlü kullanım sağlayan bu ürünler ile en zorlu işlerin bile üstesinden kolayca gelebilirsiniz. En ucuz kırıcı delici el aleti modellerini inceleyebilir ve bütçenize uygun ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Kırıcı Delici En Ucuz Fiyatlarla Akakçe’de

Kırıcı delici matkap fiyatları çoğu zaman matkabın özelliklerinden etkilenir. Yalnızca delici ya da kırıcı olan el aletlerinin fiyatları ile her iki fonksiyonu da birlikte sunan matkapların fiyatları farklı olur. Buna ek olarak, darbeli el aletlerinin şarjlı ve elektrikli tipleri farklı fiyatlandırılır. Şarjlı ürünlerde ihtiyaç duyulan enerjinin saklanabilmesi için batarya kullanılır. Bu durum da ekstra bir maliyet yaratır. Kırıcı delici matkabın elektrik motorunun gücü de fiyatları belirleyen faktörlerden biridir. Farklı yüzeylerde yapılacak olan kırık ve delikler için ekstra dirençli ve dayanıklı uçlara ihtiyaç duyulur. Bu sebeple darbeli matkaplarda kullanılan uçların getireceği ekstra maliyetin de göz önünde bulundurulmasında fayda vardır. Bunun yanı sıra, kullanıcıların güvenliği için ürünlere eklenmiş olan bazı güvenlik fonksiyonları da kırıcı delici el aletlerinin fiyatlarında etkin bir rol oynar. Kırıcı delici fiyatları geniş bir aralıkta yer alır, bu nedenle her bütçeye uyum sağlayan modeller bulunabilir. Modellerin özelliklerini, görsellerini, fiyatlarını ve kullanıcı yorumlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Kırıcı delici kampanyalarına Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, tamir ya da tadilat yaparken rahatça hareket etmenizi sağlayacak iş tulumu modellerine de göz atabilirsiniz.