Monster Klavye

Monster Klavye Fiyatları

2 farklı Monster Klavye için fiyatlar listeleniyor.

Logitech Klavye GameNote Klavye SteelSeries Klavye Asus Klavye HyperX Klavye HP Klavye

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MekanikMekanik HisliBlueRed250 - 500 TL 500 TL üstüKabloluKablosuzQFSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Monster Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Monster Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı Türü Genişlik Tuş Ömrü Ağırlık Kablo Uzunluğu Derinlik SatıcıToplam 114 satıcı.

Monster Webcam Monster Laptop ve Notebook Monster Oyun Kolu Monster Monitör Ekran Koruyucu

Monster Klavye

2000 yılında kurulan Monster laptop; oyun bilgisayarı, oyuncu ekipmanları ve monitörlerinin üretimini gerçekleştirir. Renkli tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünler özellikle oyuncuların ilgisini çeker. Monster klavye çeşitleri teknik özellikleri ve tasarımlarıyla teknoloji meraklıları tarafından büyük beğeni toplar. Sadece oyuncular tarafından değil, tüm laptop ve masaüstü bilgisayar kullanıcıları tarafından da kullanılabilen klavyeler Monster marka güvencesiyle satışa sunulur. Kaliteli ürünler yenilikçi tasarımları sayesinde rahat bir kullanım sunar. Projelerinizi, ödevlerinizi hazırlarken ya da oyun oynarken alüminyum kasalı klavyelerle pratik kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Ergonomik tasarımlı ürünlerde yer alan ince işçilik ve mükemmel hatlar ofis ya da ev kullanımına uygundur. Üretkenliği artıracak tasarımlar işteki verimliliğinizi artırır. Aynı zamanda oyunlarla eğlenceli dakikalar geçirmenize de yardımcı olur. Laptop veya masaüstü bilgisayarınızdaki tüm işlerinizi tek bir yerden karşılamanızı sağlayan modeller sessiz tuşlarıyla da dikkat çeker. Özellikle klavye üzerinden yazı yazan kişiler sessiz tuşlar sayesinde dikkatleri dağılmadan işlerini tamamlayabilir. RGB renk donanımlarına sahip olmaları da dikkat çeken özellikleri arasında yer alır. Renkli tuşlara sahip Monster mekanik klavye çeşitlerine Akakçe’den ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Renk Donanımlarıyla Monster Klavyeler

Tuşlarda yer alan RGB renk donanımları Monster gaming klavye çeşitlerinin dikkat çekici özelliklerinin başında gelir. Özellikle oyuncuların ilgisini çeken modellerde red, green, blue yani kırmızı, yeşil, mavi renklerinde tonlar yer alır. Bu ışıklar tuşların zemininde bulunur. Özellikle karanlık ortamlarda yazı yazmayı, klavye kullanımı kolaylaştıran RGB sistemi oyuncu ekipmanları arasında büyük öneme sahiptir. Renkli monitörler, kasalar ve farelerle beraber tercih edilen klavyeler oyuncuların kendi dünyalarını aydınlatmalarını sağlar. Dekoratif olarak da oldukça hoş görünen tasarımlarda sadece kırmızı, yeşil ve mavi tonları bulunmayabilir. Açıklı koyulu tonlar arasında mor rengini görmek de mümkündür. Siyah klavyenin üzerinde oldukça hoş bir görünüm elde eden RGB renkleri yüksek teknolojik donanımlar kullanılarak elde edilir. Özellikle gaming piyasasında sıklıkla karşılaşılan sistem Monster mouse gibi farklı ürün çeşitlerinde de kullanılır. Tek renk klavyeler yerine ortamı eğlenceli hale getiren led ışıklı ürünler tercih edilebilir. Farklı miktarlardaki bit değerleriyle ortaya çıkan tonlar dekoratif aydınlatmanın temellerini oluşturur. Bir oyuncu olarak bilgisayarınızdaki çevre birimlerin dekorasyonuna önem veriyorsanız Monster ışıklı klavye tercih edebilirsiniz.

Gelişmiş Tuş Tasarımlarıyla Monster Klavyeler

Monster klavye çeşitleri gelişmiş özellikleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Ürünler oyuncuların ihtiyaç duyabilecekleri tüm özellikleri içerir. Özellikle zarif tasarımları kullanımı kolaylaştırır. Aynı zamanda tuşların hızlı tepkileri oyun içindeki performansın yükselmesine yardımcı olur. İhtiyaç duyulan performansı sağlayan tuş takımı oyun dışında yapılan bütün işlemlerde de kolaylık sağlar. Tutukluk yapmayan tuşlar parmakların üzerinde kolayca gezinmesini sağlar. Alüminyum yapıları da kaliteli tasarımlarını etkileyen faktörler arasında yer alır. Ayrıca altın kaplama USB kablo girişleri de istediğiniz bilgisayara ürünleri bağlayabilmenizi kolaylaştırır. Ürünlerin dikkat çeken özelliklerinin başında özelleştirilebilir tuşları gelir. Mekanik klavyeleri kişiselleştirmek isterseniz yazılım gerektirmeyen, programlanabilir makro tuşları kullanabilirsiniz. 4 adet olan multimedya tuşları ışık ayarlarına sahiptir. Bu sayede dilediğiniz zaman RGB özelliğini kapatabilirsiniz. Tuşlarla alakalı bir diğer teknik özellik anti-ghosting özelliğine sahip olmalarıdır. Monster RGB klavye çeşitlerinde de yer alan bu gelişmiş özellik klavye kullanımıyla alakalıdır. 6’dan fazla tuşa bassanız dahi diğer tüm tuşları kullanmaya devam edebilirsiniz. Anti-ghosting özelliği tüm komutların aynı anda çalışmasını sağlar. Bu özellik sayesinde oyunlar birden fazla kişiyle oynanabilir. Arkadaşlarınızla beraber klavyedeki tuşları, hiçbir hata almadan paylaşabilirsiniz. Ayrıca Windows tuşu kapatma özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Monster Klavyelerin Teknik Özellikleri

Monster klavyelerin bu kadar tercih edilmesinin nedenlerinin başında teknik özellikleri gelir. Ürünler hem tasarımları hem de teknik yapılarıyla uzun süre, hata almadan kullanılabilir. Farklı sayılarda multimedya, ışık ayar tuşlarına ve ışık modlarına sahip olan modeller fırçalanmış alüminyum kasalara sahiptir. Bu özellik ürünlerin hafif ama dayanıklı olmasına yardımcı olur. Klavyeleri dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz, sağlam yapıları darbe alsalar dahi sorun olmadan çalışmaya devam eder. Monster oyun klavyesi çeşitleri sağlamlıkları dışında sistem gereksinimleriyle de ön plana çıkar. Windows XP, Vista, Win 7, Win 8 ve Win 10’la uyumlu olan modeller sistem gereksinimleri sayesinde üstün performans gösterir. Farklı işletim sistemlerini ve işlemcileri kaldırabilen modeller evlerde, ofislerde kullanılabilir. Özellikle çok büyük olmayan boyutları ve hafif kasaları sayesinde taşınmaları da kolaylaşır. Ürünleri istediğiniz gibi yanınızda götürebilir, farklı bilgisayarla bağlayabilirsiniz. 1 adet bulunan USB girişi yüksek performanslı çalışma sağlayabilmek adına altın kaplama kabloya sahiptir. Kabloyu masaüstü, laptop bilgisayarlara kolayca takarak klavyeyi çalıştırabilirsiniz. Monster kulaklık çeşitlerinde de bulunan dengeli kablo uzunlukları ürünlerin kullanımlarının pratikleşmesine yardımcı olur.

Ergonomik Tasarımlı Monster Klavye Modelleri

Kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla geliştirilen ergonomik tasarımlar Monster klavyeler için büyük önem taşır. Şık ve renkli tasarımlar oyun odalarının dekorasyonunu da canlandırır. Farklı RGB ışık modlarıyla göz alıcı renklerin ortaya çıkması sağlanır. Tüm bu özellikler dışında ürünlerde yer alan bilek destekleri konforlu bir kullanıma sahip olmalarını da sağlar. Klavyelerin tam alt bölümünde, yani bileklerin geldiği yerde bulunan destekler uzun süreli kullanımlarda konforu artırır. Bileğinizin acımasını engelleyerek tuşlarla oyunlarınıza devam edebilirsiniz. Bu sayede konforunuzdan ödün vermeden yüksek performanslı kullanımlara sahip olabilirsiniz. Tuşlarla yapılması gereken zorlu görevlerde bilek desteği oldukça işe yarar. Markaya özgü ergonomik tasarım uzun süren oyunlarda rahat etmeyi sağlar. Oyuncuların dikkatinin dağılmasını engelleyerek tam kontrasyonla görevlerin geçilmesine yardımcı olur. Özellikle klavyelerin membran yapılı olması da tuşları rahatça kullanabilmeyi sağlar. Klavye kullanım deneyimini geliştiren tasarımlar katmanlı yapılarıyla dikkat çeker. Bu özelliklere sahip olmaları için oldukça ince işçilik kullanılır. Kaplamaların dayanıklı olması ürünlerin kullanım süresini de etkiler. Aşırı sıcaklığa, soğukluğa ya da çizilmelere karşı üstün koruma sağlanır. Klavye Monster ürünlerinin tuşlarında da kaliteli bir doku bulunur.

Monster Klavyelerin Fiyatları

Özel olarak oyuncular için üretilen modeller piyasa bazında fiyatlara sahiptir. Hem teknik özellikleri hem de şık tasarımları dikkate alındığı zaman, Monster klavye fiyatları pek çok müşterinin takdirini kazanır. Profesyonel ya da amatör bir oyuncu iseniz Monster mekanik klavye modelleri sayesinde oyunlardaki performansınızı artırabilirsiniz. Kaliteli basma potansiyellerine sahip olan ürünler Q klavye dizilimlerine sahiptir. Yüksek teknolojik donanımlara sahip olduklarından hem bireysel hem de çoklu oyunlarda başarı elde edilebilir. Kasma, donma yapmayan tuşlar çoklu oyunlarda aynı anda farklı tuşların kullanılabilmesini sağlar. Fiyatlar üzerinde etkili olan RGB sistemleri de Monster klavyelerinin dikkat çeken özellikleri arasında yer alır. Işıklı modeller renkli tasarımlarıyla oldukça dekoratif bir aydınlatmaya sahiptir. Canlı tasarımlar oyun zevkinizi artırırken aynı zamanda performansınızı da etkiler. Eğer odadaki ışık yeterli gelmezse, RGB ışık modlarına sahip modellerle oyunlarınıza devam edebilirsiniz. Fiyat üzerinde etkili olan bir diğer faktör ergonomik tasarımlı olmalarıdır. Bileklerinizi rahat ettiren modeller uzun süreli kullanımlarda bilek ağrısıyla uğraşmanızı engeller. Ayrıca kaliteli malzemelerle üretildiklerinden darbelere karşı da dayanıklıdır. Hafif ama sağlam alüminyum kasalar uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Uygun fiyatlı Monster klavyelerine Akakçe’den sahip olabilirsiniz.