Klavye

Klavye Fiyatları

2.129 farklı Klavye için fiyatlar listeleniyor.

Logitech Klavye GameBooster Klavye Gamepower Klavye Razer Klavye SteelSeries Klavye Monster Klavye

Aktüel Broşürlerden Klavyeler

  • Razer Cynosa V2-Turkish Layout Gaming KlavyeMigros
  • Piranha Gaming KlavyeA101

Fiyatı Düşen KlavyelerTümü

MekanikKabloluKablosuzQFGaming OyuncuIşıklıSatıcı Marka

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı SatıcıToplam 109 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

KulaklıkMouseKlavye Mouse SetiMouse PadHoparlörWebcamGrafik TabletKesintisiz Güç KaynağıBarkod OkuyucuLogitech KlavyeGameBooster KlavyeGamepower Klavye

En Çok Karşılaştırılan Klavyeler

En Çok İlgi Gören Klavyeler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Klavye Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Klavye Fiyatları Akakçe'de!

Bilgisayarların en önemli giriş birimlerinden birisi olan klavyeler, bilgisayarı yönlendiren dış donanımlardan birisidir. Günümüz teknolojisinde meydana gelen hızlı değişimler klavyelerin de zaman içerisinde değişmesine neden oldu. İlk başlarda daktilo tarzı, kalın ve çıkıntılı tuşların bulunduğu klavyeler, bugün daha zarif, şık ve el ergonomisine uygun tasarlanıyor. Bunun yanında kablosuz klavyeler olduğu gibi sadece oyunlar için tasarlanmış klavyeler de, örneğin razer klavye, klavyelerin gelişimi açısından bilgisayar donanımlarının önemli ve teknolojik bir parçası olarak dikkatimizi çekiyor. Klavye alırken hiç kuşkusuz tasarım, el ergonomisine uygunluğu, kablolu ya da kablosuz oluşu, işlevselliği gibi kriterler belirleyici oluyor.
Bir ürün almaya karar verdiğinizde sizin önünüzde bir seçenek vardır. "Ürünü nereden alacağım ve en uygun ne kadara alacağım?" İşte tam da bu sorunun cevabını veren ve en ucuzdan en pahalıya ürünleri sıralayarak önünüze getiren Akakçe, size en uygun fiyatlı, en kullanışlı klavyeleri rahatlıkla alma imkanı sunuyor. Üstelik Akakçe sistemine kayıtlı tüm markaların klavye fiyatları karşınıza çıkacağı için ekstradan bir marka aramanıza da ihtiyaç kalmıyor. Oyuncu klavye fiyatı, kablosuz klavye fiyatı ve birçok klavye modelinin fiyatlarını en ucuzdan en pahalıyla olacak şekilde sıralayabilirsiniz.

En İyi Klavye Modelleri

Bir çok markanın kullanıma sunduğu çok sayıda klavye çeşidi bulunuyor. Logitech, Microsof, Trust, Steel Series, A4 Tech, Razer, Everest gibi dünyaca ünlü markaların klavye modelleri, kullanıcıların en çok tercih ettiği markalar olarak dikkat çekiyor. Razer ve Steel Series oyun klavye modelleri içinde öne çıkarken daha çok ev ve iş yerlerinde kullandığımız klavye modelleri ise Logitech, A4 Tech ya da Microsoft tandanslı oluyor. Bu markalar en güvenilir ve en çok tercih edilen markalar olarak biliniyorlar.
Bir klavyenin sizin ihtiyaçlarını yeterli bir biçimde görmesi onun iyi bir klavye olması için yeterli bir ölçü olabilir. Ama tam bir oyun sever iseniz bir oyuncu klavyesine ihtiyacınız var. Bunun kablolu ya da kablosuz olması da sizin için önemli bir kriter. Tepki süreleri açısından kablolu klavyeler daha çok tercih edilmekle birlikte, farklı modelleri inceleyerek en uygun kararı verebilirsin.

Klavye Yorumları

İş yerine ya da evinize alacağınız bir klavye için belki yorumlar çok önemli değildir ama bir oyun klavyesi alacaksınız klavye yorumları tercihinizi belirleyecektir. Ya da ilk kez kullanacağınız bir kablosuz klavyede de klavye yorumları sizin için önem teşkil edecektir. Örneğin bir oyun klavyesi almadan önce yapılan yorumlarda ürünün tepki süresinin yavaş olduğuna dair bir yorum gördüyseniz şayet o ürünü alma ihtimaliniz düşecektir. Farklı markaların farklı modeldeki klavye yorumları birbirinden farklı olsa da, internette oldukça pozitif yorumlar alan ve en iyi klavyeler olduğu belirtilen klavye modelleri şu şekilde:
Logitech G213 Prodigy Gaming TR Klavye 920-008094l,
Logitech 920-002505 K120 Türkçe Q Klavye,
Trust 22507 Gxt 830-Rw Avonn Işıklı Oyun Klavye,
Logitech K400 Plus Touch Dark TV Klavyesi,
Razer Blackwidow Elite Türkçe Q Klavye,
A4 Tech 9300F 2.4Ghz Q MM KLV+V-TRACK,
Steel Series Apex M400 (UK) Mekanik Oyuncu Klavyesi,
Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Kablosuz Siyah Klavye,
Everest Rampage DLK-5115 Siyah Oyun Klavye.

Klavye Kampanyaları ve İndirimleri

Klavye alırken genelde düşük bütçeli klavyeler tercih edilebilir. Fakat bir oyun severseniz ve bilgisayar başında zamanınızı genelde hep oyun oynayarak geçiriyorsanız size fazla özelliği bulunmayan klavyeler yetersiz gelecektir. Bu nedenle oyun için tasarlanmış klavyeleri almanız, oyunlarınızın tadını çıkartmanız açısından oldukça önemlidir. Özellikle oyuncu klavye kampanyalarını ve indirimlerini bundan dolayı takip etmelisiniz. Klavye fiyatları ne kadar yüksek olursa olsun mutlaka markalar indirim ya da kampanya yapacaktır. Size kalan sadece bu kampanya ve indirimleri iyi takip etmektir. Böylelikle en kaliteli klavyeleri oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Klavye Nasıl Temizlenir?

Öncelikle klavyenizi evde kullandığınız ıslak mendil ile ya da deterjan, çamaşır suyu gibi herhangi bir temizlik maddesi ile temizlemeniz sakıncalıdır. Uygunsuz malzemelerle temizlik yaparsanız klavyenizin orijinal rengini bozabilir ve klavye üzerindeki tuşlardaki olası deformasyonları hızlandırabilirsiniz.
Klavye nasıl temizlenir, sorusunun cevabına geldiğimizde, en önemli nokta, tuşlar arasına gitmiş küçük parçalar ve toz zerreleridir. Bunun sebebi de genelde bilgisayarımızı kullanırken bilgisayar başında bir şeyler yiyip içmemizdir. Zaman içinde klavyelerinizin kirlenmesi kaçınılmazdır. İşte bu tuşlarınızın arasına giden küçük parçaları çıkartmanız için yapmanız gereken ise, bilgisayarınızdaki bağlantılarından çıkarttığınız klavyenizi baş aşağı tutarak altına yavaşça birkaç kez vurup o parçaları ve tozları çıkartmanızdır. Bu tozları tam anlamıyla temizlemek isterseniz evinizdeki elektrikli süpürge makinesini düşük ölçekte çalıştırıp tozları temizlemeniz de mümkün. Daha sonrasında tek tek tuşları temizlemek ve onların bağlantı yerlerinin de üstünden geçmek isterseniz klavye tuşlarını tek tek çıkartmanız gerekecektir. Bu işlem oldukça basittir. Hafif bir zorlama ile tuşların elinize geleceğini görebilirsiniz. Bu işlemi kulak çubuğu ile ya da teknoloji mağazalarında satılan temizleme sıvılarıyla yapabilirsiniz. Klavyenizi silerken mikrofiber bez kullanmak da klavyenizin ömrünü uzatacaktır.