Razer Klavye

Razer Klavye Fiyatları

26 farklı Razer Klavye için fiyatlar listeleniyor.

GameNote Klavye SteelSeries Klavye Logitech Klavye Asus Klavye HyperX Klavye HP Klavye

Fiyatı Düşen Razer Klavyeler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MekanikMekanik HisliBlueRed250 - 500 TL 500 TL üstüKabloluKablosuzQFSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Razer Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Razer Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı Türü Genişlik Tuş Ömrü Ağırlık Kablo Uzunluğu Yükseklik Derinlik Switch Türü SatıcıToplam 120 satıcı. Ürün Puanı

Gaming PC Razer Mouse Razer Kulaklık Razer Klavye Mouse Seti Razer Mouse Pad Razer Webcam Razer Capture Card Razer Bluetooth Kulaklık Razer Soundbar Razer Kablosuz Şarj Aleti Razer Klavye Aksesuarı Razer Kablo Tutucu

En Popüler Razer Klavyeler

Razer Klavye Yorumları ve Önerileri

 • 5 yorum
  46 beğeni
  RazerRazer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu KlavyesiHikmet Murat Ü. 30 Haziran 2022
  Razer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu Klavyesi
  Klavyemin tuşlara basma tepkimesi gayet yeterli ve güzel bir hissi var. RGB aydınlatması da beni oldukça tatmin ediyor. Razer Synapse uygulamasından istediğiniz gibi renkleri değiştirebiliyorsunuz. 16 Temmuz 2021 de 362 TL'ye almışım. İyi ki de almışım.
 • EC3 yorum
  16 beğeni
  RazerRazer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu KlavyesiEnes C.İstanbul 3 Kasım 2021
  Razer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu Klavyesi
  400 liraya membran mı olur diyenler sayfayı terk edebilir. Her tuşu ayrı rgbye sahip bir klavye ve razer kalitesinde. Klavye arkasında kablo kanalı var istediğiniz yönden çıkarıp o kötü görüntüyü engelleyebilirsiniz. Klavyenin ayakları çift kademeye sahip. Ben klavyeyi ön panele takınca kulaklıktan garip bir cızırtı geliyordu. Arka panele taktım çözüldü.
Tüm yorumları gör

Razer Klavye

Geliştirdiği ürünler ile uzun yıllardır kullanıcılarının beğenisini toplayan Razer, birbirinden kaliteli ve kullanışlı klavye modellerini sizlere sunar. Razer klavye seçeneklerinin geniş yelpazesi her kullanıcının ideal ürünü bulmasını kolaylaştırır. Ergonomik tasarım ve kullanışlı özellikleri bir arada sunan klavye modelleri, rakiplerinizin bir adım önüne geçmenize yardımcı olur. Razer yeni klavye seçenekleri, pratik bir kullanım sunmanın yanı sıra ışık, sese duyarlılık gibi çeşitli özelliklere de sahiptir.

Siz de pek çok kullanıcı gibi “Razer klavye alınır mı?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan tecrübesini yenilikçi özelliklerle birleştiren Razer, ürünlerini her açıdan verimli bir performans elde etmeniz için özel olarak tasarlar. Başarılı markanın geliştirdiği klavye modelleri gerek kullanışlı özellikleri gerekse dayanıklı yapılarıyla farkını her kullanımda hissettirir. Oyun deneyimine yeni bir boyut kazandıran tuş tasarımı, komutlarınızı hızlı bir şekilde algılar. Yeni nesil donanım ve tasarım ürünü olan klavye modelleri oyunlardaki performansınızı yukarı çekmenize katkıda bulunur. Klavyeleri deneme fırsatı bulmuş kullanıcıların yorumları ürünler hakkında gerçek deneyimlere ulaşmanızı sağlar. Razer klavye önerisi için yorum ve değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Kişisel kullanımınız için en ideal Razer klavye Akakçe’de!

Razer Klavye Modelleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok yeni özellik sunan klavye mouse set seçenekleri, her açıdan yüksek verim elde etmenize yardımcı olur. Razer klavye modelleri oyunların türüne ve kişisel kullanıma uyum sağlayacak yapıda özel olarak tasarlanır. Klavye modellerini birbirinden ayıran en temel özelliklerden bir tanesi kablolu ve kablosuz yapıda olmalarıdır. Razer kablosuz, Bluetooth klavye modelleri gittiğiniz her alanda pratik kullanım sunmaları ile ön plana çıkar. Bu klavyeler ile nerede olursanız olun rahatça oyun oynayabilir ya da günlük işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Razer Türkçe klavye modellerinin hassas tuş yapısı oldukça konforlu bir kullanım sunar. Böylece uzun süren oyun ve yazma deneyimlerinde rahatsızlık hissetmeden kullanıma devam edebilirsiniz.

Razer klavyeler arasında fark yaratan bir diğer nokta modellerin tasarımlarıdır. Çok sayıda tasarım, boyut ve renk seçeneği her kullanıcının istediği sonuçlara ulaşmasını kolaylaştırır. Razer beyaz, pembe, renkli, yeşil klavye modelleri farklı tarzlara hitap etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Razer oyuncu klavye seçenekleri arasında ışıklandırmalı ürünler de yer alır. Oyuncular arasında yoğun ilgi gören RGB klavye modelleri, pratik kullanımın yanı sıra oldukça hoş bir görünüm de sunar. Profesyonel ve amatör kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri ışıklı klavye modellerinin belirli bir bölümü hassasiyete karşı duyarlıdır. İhtiyacınıza uygun birbirinden kaliteli ve kullanışlı Razer klavye modeline göz atabilir, sizin için en avantajlı ürüne dilediğiniz an sahip olabilirsiniz.

Razer Klavye Özellikleri

Razer klavye özellikleri, kullanıcıların oyun deneyimini kişiselleştirmelerini ve bir üst seviyeye taşımalarını sağlamak amacı ile özel olarak geliştirilir. Ürünlerin özellikleri belirlenirken oyun tarzı, kişisel kullanım ve verimli performans gibi kriterler dikkate alınır. Klavyenin her tuşuna özel olarak bir anahtarın bulunduğu ve yüksek algılama kapasitesi olan Razer klavye mekanik seçenekleri oyun deneyimine kalite kazandırır. Mekanik klavyelerin tuş hassasiyeti normal modellere oranla çok daha fazladır. Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken Razer klavyeler, aynı zamanda ergonomik tasarıma sahip olarak sizlere sunulur. Cihazların ergonomik yapıları hem tuş hassasiyeti hem de hareket ettirme açısından kolaylık sağlar. Böylece hayatınızın her alanında konforlu bir oyun ve yazma deneyimi elde edersiniz.

Klavye modellerinin ışıklı veya ışıksız olmaları, çıkardıkları ses seviyeleri gibi özellikleri de ürünleri birbirinden ayırır. Oyuncu klavyelerinin yoğun ilgi gören RGB özellikli modelleri oyun deneyimini kişiselleştirmeye yardımcı olur. Razer RGB klavye seçenekleri farklı sayıda renk ve düzenleme opsiyonuna sahiptir. Sese duyarlı özelliğine sahip klavyeler ortamdaki seslere uygun olarak ışıklandırmayı düzenleme kapasitesine sahiptir. Böylece oyun deneyimi daha sürükleyici bir hale gelir. Sessiz klavye modellerinin tuş takımının pratik kullanımı geç saatlerde bile herhangi bir rahatsızlık yaşanmasının önüne geçer. Sessiz klavye modellerini yolculuk sırasında bile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Işıklı, LED’li, sese duyarlı, sessiz klavye Razer seçenekleri arasından kişisel kullanımınız için ideal özellikleri taşıyan modelleri tercih edebilirsiniz.

Razer Klavye Avantajları

Gösterdiği performansla kullanıcılarının beğenisini toplayan klavye Razer modelleri, birçok açıdan avantaj kazandırır. Razer klavye modelleri standart ürünlere oranla çok daha etkili performans sunar. Razer gaming klavye seçenekleri oyun deneyimini iyileştirerek rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olur. Oyun ve yazma deneyimini bir üst sınıfa taşıyan klavye modelleri, aynı zamanda şık tasarımlarıyla da öne çıkmayı başarır. Göz alıcı renk ve ışık dizaynına sahip modeller bulundukları ortama oldukça hoş bir hava kazandırır. Razer küçük klavye modellerinin kompakt tasarımları da nerede olursanız olun yüksek performans almanızı sağlar. Ürünlerin yeni nesil donanım özellikleri ve kullanışlı yapıları farkını her kullanımda hissettirir. Klavye modellerinin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Mekanik Razer Klavye Seçenekleri

Başarılı performansları ile kullanıcıların yoğun ilgisini gören mekanik klavye modelleri, çok sayıda özellik ve tasarım seçeneğine sahiptir. Her zaman en başarılı sonuçları sunmak isteyen Razer, mekanik klavye modellerinin tasarım aşamasında kullanıcılarının beklentilerini de dikkate alır. Razer mekanik klavyeler gerek estetik görünümleri gerekse dayanıklı yapıları ile her alanda yüksek verim sunar. Mekanik klavye Razer seçenekleri genel olarak kablolu yapıda tasarlanır. Dayanıklı yapısı ile dikkat çeken bu ürünlerin arasında RGB özelliğine sahip seçenekler de mevcuttur. Razer RGB mekanik klavye modelleri farklı renk seçeneklerine sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Renkleri kişisel kullanıma uygun olarak düzenlemeye imkan tanıyan RGB mekanik klavyelere de göz atabilirsiniz.

Köklü firmanın tasarladığı mekanik klavye seçenekleri arasında farklı switch özelliğine sahip ürünler de yer alır. Tuş takımının algılama kapasitesini yükselten ve hızlı tepki süresi sağlayan klavye modelleri, oyunlardaki bireysel performansınızı önemli ölçüde yükseltmenize ve yardımcı olur. Doğru mekanik klavye seçimi ile birlikte oyunlarda istediğiniz sonuçlara çok daha kolay bir şekilde ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. Razer mekanik klavye fiyatları modellerin sahip oldukları özelliklere ve boyutlarına göre şekillenir. Bununla birlikte mekanik klavye modelleri gösterdikleri performans ve donanım özelliklerine kıyasla ulaşılabilir düzeydeki fiyat aralığına sahiptir. Dönemsel kampanya ve indirim fırsatlarından faydalanarak Razer mekanik klavye en ucuz seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Böylece yüksek kalite standartlarına bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Razer Klavye Fiyatları

Klavye fiyatları belirlenirken özellik, tasarım, materyal gibi pek çok kriter dikkate alınır. Razer klavye modellerinin çok sayıda seçenek sunması farklı özellik ve tasarıma sahip alternatifleri ortaya çıkarır. Donanımında çeşitli özellikler barındıran ürünlerin fiyat seçenekleri de farklılık gösterir. Razer klavye fiyatları, firmanın ürün yelpazesi gibi her kullanıcı için ideal alternatiflere sahiptir. Profesyonel seviye için uygun olan modellerin belirli bir bölümü özel sürüm olarak geliştirilir. Bununla birlikte amatör olarak ilgilenen kullanıcılar için başlangıç seviye klavye modelleri de mevcuttur. Kişisel kullanımınız için ideal olan Razer en pahalı klavye veya Razer en ucuz klavye seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Akakçe’nin geniş ürün yelpazesi arasından en iyi Razer klavye modelini bulabilir Razer klavye satın al işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.