Gree Klima

Gree Klima Fiyatları

19 farklı Gree Klima için fiyatlar listeleniyor.

Mitsubishi Klima Vestel Klima Baymak Klima Arçelik Klima Samsung Klima LG Klima

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

12.000 BTU ve civarı18.000 BTU ve civarı24.000 BTU ve civarıA+++A++0 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL Duvar Tipi (Split)Salon TipiİnverterSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Gree Kaydet

Fiyatı
- 0 - 8.000 TL8.000 - 12.000 TL12.000 - 16.000 TL16.000 - 20.000 TL20.000 TL üstü
Markası Gree Özellikler Tipi BTU Değeri Ses Seviyesi Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı Soğutma Enerji Sınıfı SatıcıToplam 124 satıcı. Renk

Gree Isı Pompası

En Popüler Gree Klimalar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Gree Klima Sıkça Sorulan Sorular

Gree Klima

Dört mevsim kapalı mekanın havasını istenilen seviyede tutan, havada nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelik sunan klimalar farklı markalar tarafında piyasada yer alır. 1991 yılında Çin'de üretim faaliyetlerine başlayan Gree, bu markalar arasında öne çıkar. Gree klima, teknolojinin sağladığı yeniliklerden yararlanarak ergonomik ve fonksiyonel ürünler ortaya çıkarır. Gelişen teknoloji doğrultusunda üretim yapan firma, yenilikçi vizyonuyla modern görüntü ve kullanım fırsatı sunar. Çok yönlü kullanıma elverişli modeller sayesinde kullanım amacınıza uygun ve tarzınızı yansıtan çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Duvar tipi, salon tipi, tavan tipi, split ve ayaklı modellere sahip firma, her alanın özelliklerine uygun tasarımlara sahiptir. Markanın modellerinde bulunan çıkarıp yıkanabilir filtre sayesinde sağlıklı yaşam koşullarından faydalanabilirsiniz. Ürünlerin boyutlarında farklılık bulunmasının yanı sıra renk seçeneklerinin mevcut olması dekorasyon açısından da avantaj sağlar. Gree klima hakkında bilgi alarak ürün değerlendirmesi yapabilir ve farklı modelleri karşılaştırarak size en uygun olan klimayı seçebilirsiniz.

Gree Klima Modelleri

Yaşam alanlarına konfor sağlayan klimalar, sıcak ve soğuk iklimlerde kullanılmaya uygun alternatifler üreterek kullanıcıların beklentisini karşılamayı başarır. Üretimde kullanılan metal ve plastik gibi parçaların yüksek kalite standartlarına sahip olması, kullanıcıların uzun ömürlü ürün deneyimi yaşamalarına imkan verir. Kapalı alanda iklimlendirme sistemi sayesinde yüksek performans sergileyen ve enerji tasarrufu sağlayan Gree klima modelleri arasından yaşam alanlarına uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Boyut farklılıkları bulunan seçenekler, her ortamın yapısına uyumlu özellikler barındırır. Renk çeşitlerinden yararlanarak, bulunduğunuz alanların tarzıyla uyumlu bir dekorasyon da oluşturabilirsiniz. Gree salon tipi, kaset tipi, tavan tipi, kanal tipi klima modelleri; hastane, okul, AVM, banka, iş yerleri, plazalar, konut ve spor kompleksleri gibi pek çok alana uyum sağlar. Ürünleri konumlandırmak istediğiniz ortamı ve bölgeyi belirledikten sonra model araştırmasına geçebilirsiniz. Cihazların çalışma esnasında ortaya çıkan olumsuzluklara karşı uyarı veren özelliği, kullanıcılara güvenli kullanım fırsatı sunar. Yüksek enerji verimliliğini destekleyen Gree klima seçenekleri, mevcut iklimler doğrultusunda, ortamların derecesine uygun otomatik ısı ayarı yapar. Ürün tercihinde kararsızlık yaşıyorsanız Gree klima yorumlarına göz atarak cihazları deneyimleyen kişilerin fikirlerini inceleyebilirsiniz. Hızlı ısıtma ve soğutma özelliği bulunan elektronik iklimlendirme çeşitleri, bulunduğu ortamın ısı miktarını 15-20 dakika içerisinde ayarlayıp sıcaklığı sabit tutarak çalışmaya devam eder. Yaşam alanlarında konfor sunan Gree multi, Wi-fi, inverter klima modelleri, uzaktan erişimi destekleyen uygulama sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Ayrıca yazın sıcak etkileri karşısında serinleme ihtiyacı için üretilen iyonizerli vantilatör alternatiflerini de inceleyerek yaşam alanlarındaki havanın hijyenik olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Gree Klima Tasarımları

İç ortamdaki havayı ısıtıp soğutan ve içerideki nemi alan Gree klima modelleriyle konforu sağlayabilirsiniz. Modern yaşam koşullarına uygun çizgilerle tasarlanan modeller sayesinde yaşam alanlarınız için şık ve estetik bir görünüm elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Renk ve boyutlarıyla kullanılan ortamlara uyum sağlayan klimalar, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılara konforlu bir deneyim yaşatır. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen cihazlar, sağlam yapılarıyla uzun ömürlü kullanım fırsatı verir. Alanında lider olmayı başaran markalar arasında yerini alan Gree marka klima tasarımlarıyla da beklentilerinizi maksimum oranda karşılayabilirsiniz. Hayata değer katan ürünler arasında bulunan modeller, kolay kullanım olanağıyla beraber konforlu ürün deneyimleriyle kullanıcılardan tam not almayı başarır. Geniş alanlara uyum sağlayan Gree ayaklı klima modellerini inceleyerek yaşam alanlarında ahenkli bir stil yaratan tasarımlar arasından tercih yapabilirsiniz. Klima temizliğinin önemi göz önünde bulundurularak üretilen Gree yıkanabilir klimanın iç ünitede mevcut olan parçaları, elektrik aksamına bağlı olmadan çalışma imkanına sahiptir. Ayrıca seçeneklerin her bir parçasının çıkarılıp yıkanabilmesi, kullanıcıların hijyenik koşullara ulaşmasında kolaylık sağlayan bir özelliktir. Eşsiz tasarımlarıyla göze çarpan modeller; beyaz, gri, siyah ve şampanya renkleriyle dekorasyon stilinize hitap eder. İç ve dış kısımlarında birbirinden ayrı ısıtma ve soğutma imkanı bulunan Gree split klima da çok yönlü kullanım niteliklerine sahip olduğu için mekanlara uyum sağlar.

Gree Klima Özellikleri

Günlük yaşamı kolaylaştıran ve konfor sağlayan marka, fark yaratan özellikleriyle kullanıcılara geniş ürün çeşitliliği sunar. Tercih etmek istediğiniz modeller arasından, tarzınızı yansıtan seçimler yapabilirsiniz. Kolay çıkarılıp yıkanma özelliği bulunan filtrelerle hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Ergonomik ve fonksiyonel detaylarıyla beğeni toplayan Klima Gree ürünleri arasından, uygun fiyat performansı sergileyen alternatifleri tercih ederek bütçenize destekte bulunabilirsiniz. Maksimum performansla çalışmayı başaran Gree 12000 btu, 18000 btu, 24000 btu klima seçenekleri, ısı yayma enerjileriyle dört mevsim boyunca arzu edilen iklimlendirme deneyiminin yaşanmasına olanak sağlar. Otomatik voltaj koruması bulunan Gree klimalar, dayanıklı çalışma gücü sayesinde hasar oluşumunu minimum seviyeye indirerek güvenli kullanım imkanı yaratır. Hava akımı sırasında düşük ses seviyesi oluşturan modeller, doğal bir rüzgar esintisi yaratır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber koleksiyonunu yenilemeye devam eden firma, kullanıcılara birbirinden eşsiz niteliklere sahip iklimlendirme alternatifleri sunarak konforlu bir deneyim yaşatır. Gree klima özellikleri arasında yer alan hızlı ısıtma ve soğutma seçenekleri, mevcut ortamın dakikalar içerisinde ideal ısı seviyesine getirir. Cihaz kullanımını sona erdirdikten sonra, iç ünitede var olan fan, kısa bir süre çalışmaya devam ederek serpantin denilen yüzeyin kurumasını sağlar. Bu sayede klima içinde küf ve bakteri oluşumu engellenerek kötü kokulara karşı önlem alınmasını sağlar. Kullanım amacınıza uygun özellikleri bulunan tasarımları değerlendirerek, son teknoloji uygulamalarıyla üretilen Gree klima modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu İçin Doğru Tercih: Gree Klima

Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren kanal tipi, tavan tipi, kaset tipi ve ayaklı klima gibi farklı tarzlarda üretilir ve pek çok iç mekanda güvenle kullanılabilir. Duvar tipi modelleri evlerinde bulundurmak isteyen kullanıcılar, ürünlerin kolay kurulum imkanından yararlanabilir. Ergonomik detaylarla hazırlanan parçalardan yararlanılarak üretilen tasarımlar, kullanıcılara uzun ömürlü kullanım kolaylığı yaşatır. Bulunduğu ortamın sıcaklığına göre ısı ayarlaması yapan Gree klima seçenekleri, yüksek performans sergilerken maksimum enerji tasarrufu yapar. A++ ve A+++ enerji sınıflarının mevcut olduğu modelleri tercih ederek bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Wi-fi destekli modeller son dönemde oldukça ilgi çeker. Bu modellere, telefon veya tabletinize yükleyeceğiniz uygulama üzerinden uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Böylelikle ısı ve çalışma performansı gibi özellikleri kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz. Ev veya ofise ulaşmadan önce mekandaki ideal sıcaklığın ayarlanmasına yardımcı olan uygulama, kullanıcıların konforlu bir deneyim yaşamasını vadeder. Enerji kullanımını verimli hale getiren inverter klima modellerini de tercih ederek tasarruf oluşumuna katkı sağlayabilirsiniz. Ev, ofis ve okul gibi alanlarda kullanılmak için tasarlanan markanın duvar tipi klimaları, kurulum kolaylığı sağlarken yüksek performans sergileyerek kullanıcıların beklentisini karşılar. Ürün seçimi sırasında model özelliklerini araştırırken Gree klima tavsiye ve önerilerine de göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Gree Klima Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ergonomik yapılarıyla konfor sağlayan Gree klima modelleri, her kullanım için özel olarak tasarlanır. Kullanıcıların memnuniyetini benimseyen firma, ürün gamına yenilikler ekleyerek kullanıcıların gereksinimlerine uygun ürün alternatifleri ortaya çıkarır. A++ enerji sınıflarına sahip modelleri tercih ederek tasarruf imkanından yararlanabilirsiniz. Deforme olmayan yapılarıyla kaliteli kullanım vadeden materyallerle üretilen tasarımlar sayesinde uzun süreli kullanım fırsatı yakalayabilirsiniz. Konforlu yaşam alanları yaratılmasına yardımcı olan modeller, fonksiyonel özellikleri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Ev, ofis ve iş yeri gibi mekanların yapısal özelliklerine uyum sağlayan bu klimalar, fark yaratan tasarım ve renk seçenekleriyle kullanıcılara zevkli seçimler yapma fırsatı verir. Yaşam alanlarını kullanışlı hale getiren Gree klima kullanımı öncesinde ve kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunur. Bu detaylar şöyle sıralanabilir:

Gree Klima Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Geniş ürün gamında yer alan çeşitleriyle şık ve estetik bir duruş yaratan markanın klimaları, kullanım alanlarında sağladığı kolaylıkla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Sıcak ve soğuk hava şartlarını destekleyerek üretilen ürünler, ısı ayarını istenilen oranda yapılmasına imkan verir. Bütçenize uygun modellere sahip olmak için avantaj yaratan kampanyaları takip ederek bütçe dostu alışverişler yapabilirsiniz. Yaşam alanlarını konforlu hale getiren ürünler, uzaktan kumanda desteğiyle kontrol edilerek, ısı seviyesinin ideal oranlarda ayarlanmasını sağlar. Gree klima fiyatları, tasarım ve materyal kalitesine göre değişkenlik gösterir. Göze hitap eden tasarımlarıyla tarzınızı yansıtmaya yardımcı olan alternatifler, aynı zamanda sessiz çalışma modu kullanılarak rahatsızlık hissi vermeden konforlu bir kullanım alanı oluşturur. En düşük frekansta ayarlanarak ısının sabitlenmesini sağlayan özellik sayesinde enerji tasarrufu yaratabilirsiniz. Fonksiyonel ve ergonomik modeller, uygun fiyat performansı sergileyerek kullanıcıların bütçeleriyle uyumu bir kullanım imkanına sahip olmasını destekler. Farklı alternatif imkanlarıyla hitap ettiği kitleyi genişleten firma, kullanıcıların uzun ömürlü bir ürün deneyimi yaşamalarına imkan tanır. Model seçimi yaparken bütçenizle uyumlu alternatifleri tercih etmek istiyorsanız, Gree klima fiyat listesini inceleyerek ürün değerlendirmesi yapabilirsiniz. Eğer yaşam alanlarının sıcak olmasında farklı alternatiflerden de yararlanmak istiyorsanız dekoratif şömine fiyatlarını inceleyerek yaşam alanlarında oluşturduğunuz dekorasyonlara değer katabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Gree Klima Seçenekleri Akakçe'de

Enerji tasarrufunu destekleyen modeller tasarlayan marka, başarılarına yenilerini ekleyerek her kitleye hitap eden klima üretimi gerçekleştirir. Gelişen teknolojiyle birlikte iklim şartlarına uyum sağlayan modeller, geniş ve dar alanlar için uygunluk yaratırken dört mevsim performansıyla kullanıcılara konfor sağlar. Uygun fiyat alternatifleriyle bütçenizi destekleyen ürünleri inceleyerek avantajlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Günümüz teknolojilerinden yararlanılarak tasarlanan ürünler, enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra çevre dostu olmasıyla da beğeni toplar. Sıcaklık ve nem oranlarını dengede tutan özelliğe sahip modeller sayesinde uzun yıllar sorun yaşamadan iç ortamı iklimlendirebilirsiniz. Kötü kokulara karşı önlem alan ve bakteri, küf gibi zararlı maddelerin oluşumunu engelleyen Gree klima modelleri, kullanıcılara sağlıklı yaşam koşullarına ulaşmasında etkili rol oynar. Hava akışı ile rüzgar esintisi yaratarak kullanıcıların keyifli vakitler geçirmelerine olanak sağlayan tasarımlar arasından seçim yapmak için Akakçe'de bulunan Gree klima satış fırsatlarını inceleyebilirsiniz. En ucuz Gree klima seçimi için indirim ve kampanyaları da takip ederek doğru seçimi yapabilirsiniz.