Baymak Klima

Baymak Klima Fiyatları

42 farklı Baymak Klima için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBaymak
 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri18.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri24.000 BTU ve civarı
 • TipiDuvar Tipi (Split)
 • TipiSalon Tipi
 • Özelliklerİnverter
 • Isıtma Enerji SınıfıA+++
 • Isıtma Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBaymak
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBTU DeğeriSes SeviyesiGaz TipiIsıtma Enerji SınıfıSoğutma Yıllık TüketimIsıtma Yıllık TüketimÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (42)

12 BTU Klima Baymak Kombi Baymak Termostat Baymak Termosifon Baymak Şofben Baymak Kombi Yedek Parça Baymak Ani Su Isıtıcı Baymak Isı Pompası Baymak Klima Yedek Parça Baymak Boyler Baymak Yoğuşmalı Kazan

En Popüler Baymak Klimalar

Baymak Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Baymak Klima Sıkça Sorulan Sorular

Baymak Klima

Pek çok kişi, bulunduğu ortamın havasını kendi rahatına uygun olacak şekilde düzenlemek ister. Kapalı ortamlardaki havanın kontrolünde önemli bir görev üstlenen Baymak klima, son dönemlerin popüler elektronik ürünler arasına girer. Isıtma - soğutma sistemlerinde 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Baymak, hala kullanıcılarına en son teknoloji ürünleri sunmak için çalışıyor. Ortamdaki havanın sıcaklık, nem, sirkülasyon ve temizlik oranlarını belirleyen Baymak klima modellerini çok yönlü kullanım alanı sayesinde tercih edebilirsiniz. Evden ofise, okuldan sinemaya birbirinden farklı kapalı alanlarda göze çarpan bu ürünler; aradığınız konforu sizlere sunar. Özellikle yaz aylarında oldukça işe yarayan parçalar, kış aylarında da kullanıma uygundur. Bulunduğu ortamda ihtiyaç duyulan iklimlendirmeyi sağlayabilen Baymak klima nasıl çalışır ve mekanizması nedir soruları, çok sayıda kişinin aklını kurcalar. Klimaların çalışma yöntemine baktığınızda aslında fazla karmaşık olmadığını görebilirsiniz. Aletin içerisinde belirli bir basınç altında tutulan sıvı formda soğutucu akışkan bulunur. Bu akışkan, istenilen sıcaklığa geldiğinde buharlaştırılır. Sonrasında buhar halden tekrar sıvı hale döndürülür. Böylece ürünün düzenli bir biçimde çalışması sağlanır. Sürecin tekrar edilmesi için gaz ve kompresör görev alır. Gaz, kompresör yardımıyla emilir ve sıkıştırılır. Bu şekilde sıvı hale geçer. Sıkıştırma işleminde ortaya çıkan ısı dışarıya atılır. Daha sonra ısı tekrar aletin içerisine alınır ve sıvı, gaz haline geri döner. Isının içeriye çekilmesi sayesinde ortam sıcaklığının düştüğünü fark edebilirsiniz. Baymak klima nasıl bir çalışma prensibine sahiptir sorusuna bu şekilde cevap alabilirsiniz.

Baymak Klima Çeşitleri

Baymak tarafından sunulan cihazlar, kullanıcı istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak farklı özellikler ile donatılır. Birbirinden farklı tasarımlar, model çeşitliliğinin artırılmasında büyük bir rol oynar. Çok sayıda modelin bir araya getirildiği ürün yelpazesi, alıcılara seçim yapma şansı tanır. Bu sayede istediğiniz özelliklerle birebir uygun bir parçaya yönelebilirsiniz. Cihazın bir saatte ortamda taşıdığı ısı miktarını belirtmekte kullanılan BTU birimi, ürünlerin çeşitlendirilmesine katkıda bulunur. Baymak 7000 BTU, 9000 BTU klima; daha çok küçük boyutlu oda ve işyerlerinde tercih edilir. Küçük alanlardaki iklimlendirme başarısı ile farkını ortaya koyan bu cihazlar, piyasaya damgasını vurur. 20 metrekare ve altındaki alanlara yönelik geliştirilen parçalar, düşük elektrik tüketimiyle de dikkatleri çeker. Bir yandan ev ekonomisine katkıda bulunan bu modeller, diğer yandan üstün performansı ile kullanıcıları kendine hayran bırakır. Oda büyüklüğüne bakarak uygun güçteki Baymak klima modellerinden yararlanabilirsiniz. Daha büyük alanlar için üretilen Baymak 12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU klima; pek çok ortamda karşınıza çıkabilir. Kalite ve konfor konusunda sizleri hayal kırıklığına uğratmayan cihazlar, iklimlendirme gücü nedeniyle önemli bir fark yaratır. Salon tipi cihaz olarak tanımlanan modeller, son yıllarda Türkiye ve dünya genelinde daha popüler hale gelmiştir. Ürünü seçerken kullanacağınız alanın genişliğini ön planda tutarak bir karara varabilirsiniz.

Baymak Klima Seçenekleri

Baymak klima modelleri, her zevk ve ihtiyaca hitap edebilmek adına özenle tasarlanır. Her sene daha gelişmiş özellikli modellerin piyasaya sürülmesi, teknoloji ile ilgilenen kullanıcıların beğenisini kazanır. Kolay taşınabilir yapısıyla ilgi toplayan Baymak portatif klima, farklı ortamlarda karşınıza çıkar. Belirli bir alana sabitleme gerektirmeyen cihazları ihtiyaç duyduğunuz her ortama kolayca götürebilirsiniz. Baymak mobil klima ya da taşınabilir klima şeklinde de isimlendirilen modeller, pratik bir kullanım imkanını sizlere sunar. Baymak dış ünitesiz klima seçenekleri, hortum aksamları yerleştirildikten sonra rahatça kullanılabilir. Rahat kullanıma sahip cihazlar sayesinde saatler sürebilecek montaj derdinden kurtulursunuz. Genellikle düşük alanlı kapalı ortamlara yönelik olduğu belirtilen bu parçaların farklı ortamlarda kullanılması da olasıdır. Dünyanın dört bir yanından çok sayıda kullanıcının faydalandığı taşınabilir modeller, sektöre imzasını atar. Her kullanıcı tarafından kolaylıkla hareket ettirilebilen bu cihazlar, evlerden kafelere kadar birbirinden farklı alanlarda kullanışlılığını sergiler. Tek dış ünitede 2 sistemin bulunduğu Baymak çift üniteli klima, teknolojik gelişmişliği ile fark yaratan modellerden biridir. Yüksek enerji tasarrufu sayesinde çevre dostu bir yapı sergileyen bu ürünler, aynı zamanda bütçenize de destek çıkar. Tek sistemle iklimlendirilemeyecek alanları tek dış üniteyle yönetmeyi mümkün kılan bu parçalar, alan sıkıntısına çözüm getirir. Ayrıca oluşabilecek görüntü kirliliğini de önemli ölçüde engeller. Baymak yeni nesil klima denilince akla gelen modelleri özgürce kullanabilirsiniz.

Baymak Klima Çalışma Prensibi

Türkiye ve dünya genelinde ısıtma ve soğutma sektörüne damgasını vuran Baymak, modellerinde birbirinden farklı çalışma sistemlerinden faydalanır. Bu farklılıkların en temel nedeni, yıllar içerisinde teknoloji alanında meydana gelen değişimlerdir. Elektronik cihaz kategorisinde değerlendirilen Baymak klimalar, teknolojik gelişmelerden önemli ölçüde etkilenir. Bu nedenle her sezon farklı özelliklere ve işlevlere sahip modellerin piyasaya sürüldüğünü görebilirsiniz. Genel olarak sıcak ortamda havayı soğutmak fonksiyonu ile bilinen bu cihazlar, bunun haricinde pek çok işlem gerçekleştirir. Bazı modellerde soğutmanın yanı sıra ısıtma işlevi de yer alır. Bu sayede cihazlardan her mevsim özgürce yararlanabilirsiniz. Klimaların çalışma prensibinde hal değişimine yatkın kimyasallar önemli bir rol oynar. Ürünlerin içerisine gazdan sıvıya, sonra tekrar gaza dönüşebilen kimyasallar yerleştirilir. Bu döngü aracılığıyla dış ortam ve oda arasında bir hava değişimi gerçekleşir. Böylece ortam sıcaklığı ayarlanmış olur. Enerji tasarrufu ve çevreye zarar vermeyen sistemlerin tercih edildiği yeni nesil cihazlar ile doğa dostu bir duruş sergileyebilirsiniz. Bu modellerin daha az enerji harcayıp daha yüksek verimlilik sunduğu bilinir. Çok sayıda kişinin yöneldiği klima modelleri, kullanışlılığın yanı sıra başarılı çalışma sistemi ile de farkını ortaya koyar. Odanın istenilen sıcaklık ayarına getirilmesine aracılık eden bu modeller, şık tasarımlarıyla ev dekorasyonuna da katkıda bulunur.

Baymak Klima Özellikleri

Baymak klima yorumları incelendiğinde kullanıcıların ürün özelliklerine önem verdiği görülür. Baymak klima özellikleri açısından beklentilerin üzerinde bir performans sergilemeyi başarır. Teknolojide yaşanan gelişmeler doğrultusunda yenilenen parçalar, her sezon daha gelişmiş bir versiyonda kullanıcılara sunulur. Çoklu kombinasyonların göze çarptığı Baymak 2'li, 3'lü klima çeşitleri kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Tek ünitede 2 ya da 3 sistemin çalıştığı bu modeller sayesinde yüksek verimlilik seviyesine çabucak ulaşabilirsiniz. Baymak termostat gibi gelişmiş özellikleri ile bakışları üzerinde toplayan cihazlar, odada oldukça az bir alan kaplar. Aynı zamanda son derece sessiz ve hijyenik bir çalışma sistemi uygular. Birden çok odayı aynı anda iklimlendirme imkanına erişmek için multi klimalardan faydalanabilirsiniz. Multi cihazlar, özellikle büyük işletmelerde ve çok odalı evlerde işe yarar. Hem alandan hem de bütçeden tasarruf etmenizi sağlayan bu ürünler, her kullanımda kalitesini yansıtır. Baymak 9'luk, 24'lük klima fiyatları ve gelişmiş yapısı ile sevilen bir başka model olur. 9'luk modeller daha küçük alanlarda tercih edilirken 24'lük parçalar ile salon ve işyerleri gibi büyük odaları iklimlendirebilirsiniz. Baymak salon tipi, duvar tipi klima olarak da tanınan bu ürünler; ısıtma soğutma cihazları sektörünün en çok satın alınan modelleri arasına girer. Çok sayıda kullanıcının ihtiyacını gideren bu parçalar, piyasaya sürüldüğü ilk günden beri oldukça popülerdir. Zaman içerisinde gelişen ve yeni özellikler ile donatılan bu cihazlar, yaşam alanınıza eşsiz bir konfor ulaştırır.

Baymak Klima Önerileri

Baymak klima iyi mi sorusuna cevap arıyorsanız öneri ve tavsiyeleri dikkate alabilirsiniz. Önerilere bakıldığında Baymak klima fiyatları ve özelliklerinin öne çıktığı görülür. Kullanıcıların deneyimlerine dayanarak yaptığı öneriler, alıcılar için son derece önemlidir. Kalite ve konfor açısından tavsiye edilen bu klimalar, ilerleyen zamanda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşma ihtimalinizi minimuma indirger. Enerji tasarrufu konusunda kendisini kanıtlayan Baymak A++, A+++ klima çeşitleri; son zamanların çok konuşulan modelleri listesinde başı çeker. Çevreye zarar vermeyen ve minimum enerjiyle maksimum verim sağlayan cihazlar, pek çok kullanıcının gönlünde adeta taht kurar. Gelişmiş hava temizleme teknolojilerinden faydalanılan Baymak iyonizer klima çeşidinin havanın yanı sıra ortamın kokusu üzerinde de etkiye sahip olduğunu anlayabilirsiniz. Negatif ve pozitif iyonlar aracılığıyla havayı temizleyen bu klima modelleri; güvenli, sağlıklı ve dinlendirici bir ortamı sizler ile buluşturur. Buzdolabına benzer bir dış tasarımın hakim olduğu Baymak ayaklı klima, geniş iç mekanların vazgeçilmezi haline gelir. Bir yerden başka bir yere taşınma imkanının bulunduğu modelleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ortamlarda da kullanabilirsiniz. Baymak multi, split, inverter klima çeşitleri kullanıcıların işine yarayan cihaz seçenekleri arasındadır. Teknolojik gelişmeler sayesinde farklı özellikler ile geliştirilen bu ürünler, çok sayıda kapalı ortamın havalandırılmasında görev alır. Baymak siyah, gri klima gibi farklı renk tonlarının kullanıldığı modeller ile kapalı alan dekorasyonunda farklılık yaratabilirsiniz.

Baymak Klima Seçimi

Alıcıların birçoğu, ürün seçiminde nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilmez. Baymak klima ne kadar sürede ortamı serinletir ve nasıl seçilmelidir konusu, alıcılar için oldukça kritiktir. Öncelikle, cihazın kullanılacağı alanı belirlemek gerekir. Örneğin seçtiğiniz cihazı küçük bir alanda kullanmak istiyor iseniz düşük BTU değerli modellere yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra büyük ve geniş hacimde bir ortam için yüksek BTU değerine sahip cihazları tercih etmeniz önerilir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta, ürünün sizlere sunabileceği verimdir. Yüksek verim alabileceğiniz bu cihazlar, sağladığı enerji tasarrufu ile bütçenize katkıda bulunur. Beklentilerinizin altında verim sunan bu ürünleri tercih etmek için alışveriş sürecinde yeterli araştırmayı yapmanız son derece önemlidir. Bunların haricinde cihaz tasarımına önem verebilirsiniz. Yalnızca görünümle alakalı olduğu düşünülen cihaz tasarımı; sanılanın aksine performansta da büyük bir role sahiptir. Ürün şekli ve delik sayısı, üstün performans sergilenmesine aracılık eder. Bu sebeple klima seçiminde özellikler ve gelişmişlik kadar dış tasarıma da özen göstermeniz ihtiyaç duyduğunuz faydayı sağlayabilir.

Baymak Klima Uygun Fiyatları ile Akakçe’de

Alışveriş sürecinde ürünlere dair en çok araştırılan konu, Baymak klima fiyat listesi olur. Bütçe farklılıkları düşünülerek oluşturulan fiyat seçenekleri, alıcıların memnuniyetini kazanır. İhtiyaç duyulan cihaza uygun fiyattan sahip olabilmek için Baymak klima kampanyaları ve indirim dönemlerini bekleyebilirsiniz. Gaz alarm cihazı, hava perdesi ve Baymak yoğuşmalı kombi fiyatları ile birlikte Baymak klima Akakçe sayfasında karşınıza çıkar. Ürün özellikleri, kalitesi, tasarımı ve üretim tarihi; fiyat belirlenmesinde dikkate alınan kriterlerden birkaçı olur. Gelişmişlik seviyesi ile paralel şekilde artış gösteren fiyatlar, alıcıların bütçesini zorlamayacak seçenekler sunmayı da ihmal etmez. Baymak klima satış ve alış sürecinde fiyatların yanı sıra kullanıcı yorumlarının önemli bir rol oynadığı görülür. Cihazlar ne kadar gelişmiştir, özellikleri nelerdir ve kullanım sırasında herhangi bir arıza yaşanma olasılığı nedir gibi aklınızı kurcalayan sorulara kullanıcı yorumları sayesinde kolayca cevap bulabilirsiniz. Soruların haricinde Baymak klima en ucuz fiyat seçeneklerini de kullanıcıların yorumları aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Yorumlar dikkatle incelendiğinde, kullanıcıların ürünlerden ne kadar memnun olduğu da anlaşılır. Genellikle olumlu yorumlar ve yüksek puanların bulunması, alıcılarda cihazlara karşı bir güven oluşmasını sağlar. En ucuz Baymak klima modellerini ve bu modellere dair tüm detayları Akakçe sayfasından araştırabilirsiniz.