Dijital Kol Saati

Dijital Kol Saati Fiyatları

2.757 farklı Dijital Kol Saati için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ErkekKadınDeriÇelikOtomatikSolar150 - 250 TL 250 TL üstü42 mm44 mmMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kadran Tipi: Dijital Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kayış/Kordon Türü Teknoloji Kadran Tipi Dijital Kasa Çapı Cam Tipi Su Geçirmezlik Seri Kelime ile Filtrele Tarz Kasa Şekli Kasa Kalınlığı Ağırlık Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Erkek Kol SaatiFerrucci Erkek SaatHugo Boss Erkek Kol SaatiNike Erkek Kol SaatiPuma Erkek Kol SaatiSlazenger Erkek SaatWelder Erkek SaatBurberry Kadın Kol SaatiFerrucci Kadın SaatGucci Kadın Kol SaatiKadın Kol SaatiNike Kadın Kol Saati

En Çok Karşılaştırılan Kol Saatleri

Dijital Kol Saati Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Dijital Kol Saati hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dijital Kol Saati:
  1. Casio Retro A159W-N1DF Unisex Kol Saati
  2. Casio AE-1200WHD-1AVDF Erkek Kol Saati
  3. Casio Standart F-94WA-9DG Erkek Kol Saati
  4. Casio A168WA-1WDF Unisex Kol Saati
  5. Skmei 1251 Erkek Kol Saati

Dijital Kol Saati

Kol saati kullanımı gençlerden yetişkinlere kadar tüm bireyler için önemlidir. Hem erkeklerde hem de kadınlarda en önemli aksesuarlardan biri olarak görülen saatler, sahip oldukları farklı fonksiyonlar sayesinde hayatı kolaylaştırmak için de kullanılır. Bu noktada klasik ve dijital olarak adlandırılan modeller arasında hem tasarım hem de fonksiyon özellikleri arasında önemli farklılıklar görülür. Görülen bu farklılıklar önemli kullanım avantajlarını da beraberinde getirir. Dijital kol saati seçenekleri özellikle pek çok akıllı özelliği ile tercih edilebilir. Aynı zamanda okuma kolaylığına da sahip olan bu saatler, genç bireylerin saat kullanımına alışması ve daha pratik şekilde saatleri okumasını sağlamak için avantajlıdır. Dinamik ve spor görünüme sahip pek çok dijital özellikli kol saatine ek olarak yetişkinler için klasik tasarımlar da bulunabilir. Farklı tasarımlara sahip olan bu saatler ile hem günlük hem de resmi ortamlarda şık bir kullanım sağlanabilir. Birbirinden farklı ortamlarda kullanıma uygun şekilde tek bir model tercih edilebildiği gibi farklı ortamlara uyumlu birden fazla model de seçilebilir. Birbirinden kaliteli pek çok ürün ile kullanıcılara en iyi hizmeti veren Casio, Diesel, Dunlop ve Guess gibi markaların modelleri Akakçe’de rahatlıkla bulunabilir.

Dijital Kol Saati Nedir?

Kol saatleri çok farklı model seçenekleriyle bulunabilir. Kullanılan saatler arasındaki en önemli ayrım dijital ve klasik modellerde görülür. Dijital kol saati LED gibi modeller sahip oldukları LED ekran sayesinde harika bir görüntü kalitesi sağlamak için tercih edilir. Tamamen elektronik aksamlar kullanılan bu saatler arasında hem klasik hem de dijital görünüme sahip olan pek çok model bulunabilir. Dijital kol saati kare ya da yuvarlak gibi pek çok farklı tasarıma sahiptir. Bu noktada klasik saatlere kıyasla daha çok sayıda fonksiyon içeren bu modeller, dijital kol saati adım sayar gibi modeller ile ekstra özelliklere sahiptir. Dijital modeller arasında gösterilen akıllı saat modelleri de çok sayıda fonksiyonu sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Akıllı telefon ve tablet cihazlarıyla bğalantı kurabilen bu saatler mobil cihazda meydana gelen tüm gelişmeleri ekranı aracılığıyla kullanıcıya aktarır. Bu sayede hem şık hem de teknolojik bir kol saati kullanmak mümkün hale gelir.

Dijital Kol Saati Özellikleri

Dijital ekrana sahip olan saat modellerinde pek çok özellik bulunur. Bu özelliklerin bir kısmı tüm saat modellerinde görülür ve pratik bir kullanım sağlar. Buna ek olarak belirli modellerde görülen ekstra özellikler ise saatin kullanım amacına ve kullanıcı tercihlerine göre değerlendirilebilir. Dijital kol saati erkek ve kadın modellerinde sıklıkla görülen özellikler şu şekilde sıralanabilir:

Sıralanan özellikler dijital niteliklere sahip olan kol saatlerinde ortak olsa da bunlara ek olarak pek çok özellik sayılabilir. Polo dijital kol saati gibi modellerde kendi imzaları olarak farklı fonksiyonlar eklenerek kol saatleri daha kullanışlı hale getirilebilir. Buna ek olarak dijital kol saati su geçirmez özelliklere de sahip olabilir. Günümüzde kullanıcılara sunulan pek çok dijital silikon kol saati modelinde olan bu özellik saat ile denize ve havuza girmeyi mümkün kıldığı gibi duşta bile saati çıkarma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Dijital kol saati erkek ucuz modellerinden başlayarak dijital kol saati unisex modellerine kadar daha pek çok özellik üretici firmalar tarafından sağlanabilir. Bu özellikler ürün açıklamalarında ve kullanım kılavuzunda görülebilir.

Dijital Kol Saatinde Akıllı Modeller

Kol saatlerinde görülen dijital modeller pek çok özelliğe sahiptir ve kullanıcıların hayatını daha kolay hale getirmeyi hedefler. Bu noktada daha çok özellik ile kullanıcılara daha kaliteli ve üstün özellikler vadeden akıllı modeller bulunabilir. Bu modeller özellikle sahip oldukları ekran sayesinde pek çok fonksiyonu ve parametreyi belirtebilir. Gün içinde sağlığınızdan telefonunuza gelen çağrılara kadar hepsini kayıt altına alan bu modeller büyük ve küçük dijital kol saati modelleri arasında bulunabilir. Saat çerçevesinin boyutu kadar kordon tasarımı ve boyutu da bu modellerde standart ürünlerde olduğu gibi çeşitlenir. Kullanılan saat kordonu kullanıcı isteğine bağlı olarak değiştirilebilir. Bu sayede farklı renkte ve tasarımda bir kordon kullanmak isteyen kullanıcılar, saatin özelliklerinden aynı şekilde yararlanarak saatin tasarımını rahatlıkla değiştirebilir. Dijital kol saati dokunmatik modelleri oluşturan bu ürünlerin ekranları dokunmatik şekilde kontrol edilebilir. Şarjlı dijital kol saati olarak da bilinen bu modeller küçük bir bilgisayar gibi çalışır ve dahili batarya barındırır. Bu bataryanın belirli aralıklarla şarj edilmesi kullanıma devam etmek için gereklidir.

Dijital Kol Saati Avantajları

Teknolojinin hızla değiştiği bu dönemlerde akışa ayak uydurmak önemlidir. Bu noktada kullanılan tüm cihaz ve donanımların akıllı özellikler ile donatılması dijital kol saati kadın ve erkek modellerinin tamamında önemli modellerin ortaya çıkmasını sağlar. Çok sayıda fonksiyona sahip olan bu ürünlerin tasarımları kullanıcı isteğine göre belirlenebilir. Kullanılan tasarımlar hem klasik hem de modern detayları seven tüm kullanıcılara hitap eder. Dijital özellikli kol saati siyah gibi modeller sıklıkla klasik ve günlük tasarımlarda yer alsa da kullanıcıların isteğine göre tercih edilebilir. Bu doğrultuda farklı renk ve malzemelere sahip kordonlar kullanılan saatler her yaştan kullanıcıya hitap etmeyi başarır. Buna ek olarak günlük spor faaliyetleri, uyku kalitesi, takvimde yer alan faaliyetler gibi pek çok olayı takip eden bu saatler adeta bir asistan gibi çalışır. Bu asistan sayesinde günlük işlerin yoluna koyulması ve takip edilmesi son derece kolay bir hal alır. Bu doğrultuda kol saatinde dijital modellerin tercih edilmesi tüm kullanıcılar için son derece avantajlıdır.

Dijital Kol Saati Fiyatları

Kol saatlerinin sahip olduğu pek çok özellik dijital ve klasik saatlerin karakterini belirler. Bu noktada kullanılan teknolojiler kullanıcılar için son derece önemlidir. Saatin sahip olduğu özellikler önemli bir kullanım kolaylığı sağlasa da belirli fiyat farklılıklarına sebep olabilir. Kullanılan saat modellerinin sahip olduğu üstün fonksiyonların yarattığı fiyat farkını en iyi şekilde incelemek için kullanıcı öncelikleri önemlidir. Dijital bir kol saati almadan önce kişinin kullanım amacı doğru şekilde belirlenmelidir. Bu doğrultuda saatin sahip olduğu fonksiyonlar bir önem sırasında değerlendirilmelidir. Önem sırasına göre tercih edilecek saat modelinin hangi fonksiyonlara sahip olması gerektiğine en iyi şekilde karar vermek mümkün olur. Bu noktada dijital kol saati ucuz seçeneklerini en kaliteli ürünler arasından seçerek istediğiniz modeli Akakçe’den alabilirsiniz. Siz de saat, giyim, aksesuar ana kategorisi içerisinde saat, gözlük kategorisinde yer alan kol saati kategorisinin hemen altında dijital kol saati fiyatları ve modellerini bulabilirsiniz. Çok sayıda ürün arasından seçim yapmak için istediğiniz özelliklere göre filtrelemeleri uygulayabilirsiniz. Bu şekilde en iyi ürünleri en ucuz fiyata görüntüleyebilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyaları takip ederek yılın her döneminde en iyi dijital özellikli saat modellerine avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olma fırsatını kaçırmayın!