Metal Kordon Saat

Metal Kordon Saat Fiyatları

5.988 farklı Metal Kordon Saat için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ErkekKadınDeriÇelikOtomatikSolar150 - 250 TL 250 TL üstü42 mm44 mmMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kayış/Kordon Türü: Metal Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kayış/Kordon Türü Metal Teknoloji Kadran Tipi Kasa Çapı Cam Tipi Su Geçirmezlik Seri Kelime ile Filtrele Tarz Kasa Şekli Kasa Kalınlığı Ağırlık Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Metal Kol SaatiErkek Kol SaatiFerrucci Erkek SaatNike Erkek Kol SaatiSlazenger Erkek SaatWelder Erkek SaatFerrucci Kadın SaatKadın Kol SaatiNike Kadın Kol SaatiSlazenger Kadın SaatWelder Kadın SaatCasio Erkek Saat

En Çok Karşılaştırılan Kol Saatleri

Metal Kordon Saat Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Metal Kordon Saat hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Metal Kordon Saat:
  1. Seiko Chronograph SSB355P Erkek Kol Saati
  2. Seiko 5 SNXS73K1 Erkek Kol Saati
  3. Casio MTP-1374D-1AVDF Erkek Kol Saati
  4. Diesel DZ7315 Erkek Kol Saati
  5. Seiko SNKL23J Erkek Kol Saati

Metal Kordon Saat

Metal kordon saat çeşitleri, çekici tasarımları ile hem kadın hem de erkekler arasında oldukça popülerdir. Genellikle klasik bir parça olarak nitelendirilse de spor kıyafetlerle de başarılı şekilde uyum yakalamasıyla öne çıkar. Kordon malzemesinin kattığı çok yönlülük sayesinde günlük hayatın pratik parçaları arasında bulunan metal kordon saat çeşitleri, kullanışlı aksesuar arayışında olan kişiler için iyi bir alternatiftir. Metal kordon saatler canlı ve parlak duruşuyla estetik görünüm kazanır. Malzeme olarak metal, kordonlar için en dayanıklı seçenekler arasında bulunur. Bol miktarda aşınmaya karşı dayanıklı dokuya sahip olduğu için uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca, ter ve toz kaynaklı lekeleri üzerinde çok fazla tutmadığından dolayı aksesuarın her an temiz, hijyenik görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Herhangi ekstra bakıma ihtiyaç duymadığı için de metal kordonlu tasarımlar kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Metal gibi dayanıklı bir malzemenin işlenmesi sonucunda üretilmesinden dolayı saatleri oldukça değerli parçalar haline getirir. Kemer, ayakkabı, küpe veya kolye gibi çeşitli aksesuarlarla başarılı şekilde uyum sağlayabilmesi ile de öne çıkan metal kordon saat modelleri, etkileyici parça isteyen kişilere uygundur. Hem günlük stilinizle hem de klasik kıyafetlerle iyi şekilde eşleşmesi, kombinlerinize ayrı bir doku kazandırır. Böylece tek bir parçayla zahmetsiz şekilde şık ve çekici görünüm kazanabilir, bütün dikkatleri zorlanmadan üzerinizde toplayabilirsiniz. Günlük hayatınızın her yerinde kullanmak için bir ürün arıyorsanız metal kordon kol saatleri içinde rahatlıkla bulabilir, kıyafetlerinizi eşsiz şekilde tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Metal Kordon Saat Türleri Nelerdir?

Metal kordon saatler, kadran tipi bakımından kendi içinde çeşitlendirilir. Metal kordon saat çeşitleri incelendiğinde analog ve dijital gibi farklı seçenekler olduğu görülebilir. Analog kadran, temel olarak kadranında akrep ve yelkovan içeren tasarımlardan oluşur. Daha geleneksel bir görünüme sahip olmasının yanı sıra minimal çizgilerle bir araya gelen metal kordon saat modelleri, saat seçeneklerine çağdaş görünüm katar. Akrep ve yelkovanın çeşitli şekillerde olmasıyla her tarzdan kullanıcının ilgisini çekmeyi başarır. Ayrıca analog metal kordon saat türleri, her türlü aktiviteye rahat şekilde uyum sağladığı için de kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanır. Ayrıca akrep ve yelkovan metal kordon saat modellerine sofistike bir görünüm kazandırır. Değişik kadran renkleri ile bir araya geldiğinde dikkat çekici parçalar haline gelir. Analog kadranlarla tarzınıza farklı dokunuşta bulunabilirsiniz.

Dijital ekranlılar ise analog olanlarla karşılaştırıldığında daha teknolojik bir görünüme sahiptir. Kadranında akrep ve yelkovanın yerinde dijital ekran yer alır. Böylece zamanı daha rahat ve hızlı şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Ayrıca çocuklarınıza aksesuar takma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız ilgi çekici görünümlerinden dolayı dijital mekanizmalı metal kordon saat modellerinden yararlanabilirsiniz. Dijital olanlar, çoğunlukla kombinlerinize sportif bir hava kazandırır. Aynı zamanda iş ortamında kullanıldığında casual bir şıklık elde edilmesine yardımcı olur. Metal kordon dijital saat hem kadın hem de erkekler arasında oldukça popüler bir parçadır. İmza aksesuar arayışı içindeyseniz Akakçe’de bulunan seçenekleri birbiriyle karşılaştırabilir, metal kordonlu saat ve güneş gözlüğü fiyatları içinde bütçenize uygun olan alternatifi kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Quartz ve Otomatik Mekanizmalı Metal Kordon Saatler

Metal kordon saatler, sahip olduğu mekanizma çeşitliliği ile kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar. Quartz olarak isimlendirilen pille çalışan metal kordon saat modelleri, gücünü içinde bulunan kuvars kristalinden alır. Kuvars kristali sürekli olarak aynı güçte salındığı için ve hassas şekilde ölçüm yapmasından dolayı zamanı tutarlı şekilde göstermesi ile öne çıkar. Birkaç yılda bir pil değişimi yapılması gerekir. Yer çekimi gibi dış etkenlerin çalışma sistemine etki etmemesinden dolayı quartz mekanizma içerenler, dağ tepesinde de deniz seviyesinin altında da zamanı aynı şekilde gösterir. Böylece pille çalışan quartz mekanizmalı metal kordon saatler, her ortamda güvenilebilecek parçalar haline gelir.

Otomatik mekanizmalı olanlar, etkileyici bir kalite, özenli işçilik ve gelişmiş sistem ile sunulur. Gücünü bilek hareketlerinden aldığı için içerisinde pil bulunmaz. Mekanizmasında bulunan yay, bilek hareketlerinden gelen mekanik enerjiyi depolayarak güç sağlamak için kullanır. İçerisinde birbirine bağlı dişliler ve yaylar olan mekanizması ile etkili şekilde çalışmayı başarır. Bazı otomatik metal kordon saat modelleri, elde ettiği enerjiyi uzun süre muhafaza etmeyi başardığı için belirli süre takılmasa bile çalışmaya devam eder. Enerjisini kullanıcısının hareketinden aldığı için herhangi ekstra bakıma ihtiyaç duymaz. Nasıl bir mekanizma istediğinizi belirledikten sonra seçenekleri inceleyerek aradığınızı kısa sürede bulabilir, şık ve işlevsel seçeneklere uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Metal kordon erkek kol saatleri ve kadınlar için tasarlanan alternatiflere göz atarak hayalinizdeki parçaya anında erişebilirsiniz.

Kinetik ve Solar Teknolojili Metal Kordonlu Saat Modelleri

Metal kordon saatler kinetik ve solar mekanizmaları ile de kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunar. Mekanizma söz konusu olduğunda içerdiği çeşitlilik sayesinde herkesin aradığı parçaya rahat şekilde ulaşmasına imkân tanır. Kinetik mekanizma, quartz ve otomatik ürünlerin bir karışımı olarak nitelendirilir. Gücünü otomatik mekanizmalı olanlar gibi bilek hareketinden almasına rağmen elde ettiği enerjiyi quartz olanlarla benzer şekilde pilin içinde depolar. İçinde bulunan pilin belirli kullanım ömrü olsa da uzun yıllar boyunca herhangi bir problem yaşanmadan rahat şekilde kullanılabilecek bir yapıdadır. Geleneksel seçeneklerle karşılaştırıldığında kinetik metal kordon saat modellerin çalışma mekanizması pilin kullanım ömrünü azaltmadan uzun süre boyunca çalışabilir halde kalmasını sağlar. Böylece kullanıcılarına avantajlar sunmayı başarır.

Solar mekanizmalı metal kordonlu saat modelleri de farklı çalışma mekanizması ile koleksiyon yapan kişilerin de ilgisini çeken tasarımlar arasında yer alır. Solar mekanizmanın yüzeyinde güneş ışığını toplamak için fotovoltaik hücre katmanları bulunur. Enerji dönüşümünü hızlı ve kolay şekilde yaptığı için kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Bakım masraflarının olmaması, kendi kendine mekanizmasını çalıştırması ve karmaşık sistem içermemesi, solar metal kordon saat seçeneklerinin öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Ayrıca mekanizmaları genellikle sade tasarıma sahip olduğu için solar mekanizmalı metal kordon saat ürünlerinin bozulma olasılığı oldukça azdır. Metal kordon bayan saat ve erkek saat çeşitlerini inceleyerek istediğiniz çalışma sistemini içeren alternatife kısa sürede ulaşabilir, hayalinizdeki aksesuara vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Metal Kordon Saat Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Şık tasarımıyla metal kordon saat erkek ve kadınlar arasında oldukça popüler olan bir parçadır. Zarafeti asil çizgilerle bir araya getirmesi ile bileklerde hoş görünüm kazanır. Metal kordon saatler kendi içinde birden fazla seçeneğe sahip olduğu için sizin için uygun parçayı bulmadan önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Siz de bu kriterleri inceleyerek nasıl bir seçim yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz:

Akakçe’deki metal kordon kadın saat ve erkek modelleri içinde hayalinizdeki parçayı kolaylıkla bulabilir, tarzınıza istediğiniz dokuyu kazandırabilirsiniz. Metal saatleri çelik bileklik gibi aksesuarlarla beraber kombinleyerek etkileyici görünüm kazanabilir, farklı tasarımlar elde edebilirsiniz.