Michelin Lastik

Michelin Lastik Fiyatları

8.687 farklı Michelin Lastik için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Michelin Oto Lastikler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıMichelin
 • Mevsim4 Mevsim
 • MevsimKış
 • Ebat185 65 R15
 • Ebat205 55 R16
 • Araç TürüOtomobil
 • Araç Türü4X4 / SUV
 • Üretim Tarihi2022
 • Üretim Tarihi2023
 • Hız SınıfıH
 • Hız SınıfıV
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıMichelin
Fiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMevsimAraç TürüEbatTümünü GösterHız SınıfıSeriTümünü GösterYük EndeksiGürültüIslak Yol TutuşuYakıt VerimliliğiÜretim TarihiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (8.687)

Toyota Corolla 2011 Linea Hyundai i20 Michelin Araç Kompresörü Michelin Silecek Michelin Kar Zinciri Michelin Araç Süpürgesi Michelin Akü Takviye Kablosu Michelin Buz Kazıyıcı Michelin Buz Çözücü Michelin Oto Kokusu Michelin Yıkama Aksesuarı

En Popüler Michelin Oto Lastikler

Michelin Lastik Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Michelin Lastik Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Michelin Lastik hangileri?

Bugün Akakçe'de 8.687 farklı model arasında

En çok satan Michelin Lastik hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Michelin Lastik:
 1. Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V Yaz Lastiği
 2. Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91V 4 Mevsim Lastik
 3. Michelin Alpin 5 205/50 R17 89V ZP Kış Lastiği
 4. Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V Yaz Lastiği - 2023
 5. Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91V 4 Mevsim Lastik - 2023

En Ucuz Michelin Lastik Fiyatları Akakçe'de!

Uzun ömürlü ve yüksek performanslı lastikleri ile dünyanın önde gelen lastik üreticileri arasında yer alan Michelin, çevreci yaklaşımı ile de dikkat çekiyor. Yapılan çalışmalar sonunda son yasal diş derinliğine ulaşana kadar lastiklerinin güvenli yol tutuşu özelliğini kaybetmemesini sağlayan marka, lastik değişim aralıklarını da uzatarak daha ekonomik seçenekler ortaya çıkartır. Azalan yuvarlama direnci yakıt kullanımını düşürerek iki yönlü bir fayda sağlar. Michelin lastik modelleri ile daha az yakıt tüketimine ulaşıp maliyeti düşürürken çevrenin de korunması açısından önemli bir adım atabilirsiniz. İyi bir lastik araçların performansını yükselteceği gibi güvenliğin sağlanması açısından da önemlidir. Aracın bütün yükünü lastikler taşır ve dengeli bir sürüş deneyimi elde edebilmek için lastiklerin de iyi durumda olması şarttır. akakce.com sizlere en uygun fiyat aralığını sunduğu gibi, Michelin lastik kampanyaları ve indirimleri hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlar.

En İyi Michelin Lastik Modelleri

Yenilikçi yüzü ile dikkat çeken Michelin lastik modelleri farklı araç sınıflarına göre tasarlanır. Binek otomobillerden ticari araçlara kadar geniş bir aralıkta lastik markaya ait modeller arasında yer alır. Lastik alırken aracın fabrika çıkışında kullanılan orijinal jant ölçüsüne göre seçim yapılmalıdır. Daha küçük ya da daha büyük ebatlarda lastik alımı hem sürüşü zorlaştırır hem de güvenlik sorunu yaratır. Lastik alımında öncelik her zaman için fiyattan öte lastiğin uygunluğu ve kalitesi olmalıdır. Ancak burada Michelin araç sahiplerine büyük bir kolaylık sağlar. Model çeşitliliği kadar Michelin lastik fiyatı aralığı da oldukça geniş tutulmuştur. 4 mevsim lastik fiyatları dahil olmak üzere yaz ve kış lastiklerinde farklı bütçelere hitap eden modeller bulunabilir. Fiyat ve performans aralığında incelendiğinde Michelin lastik modelleri gösterdikleri yüksek performans ve ekstra dayanıklılık ile araç sahiplerinin yüzünü güldüren bir çizgidedirler.

Michelin Lastik Yorumları

Lastikler araçların en önemli parçalarıdır. Fren mesafesi, yol tutuşu, yakıt tüketimi, hava şartlarına aracın hareket kabiliyeti lastiklerin yapısı ile doğrudan ilintilidir. Lastik seçimi noktasında hassas olan araç sahipleri satın almak istedikleri lastik ile ilgili yorumlara bakarak daha net karar verebilirler. Michelin lastik yorumları akakce.com ürün sayfalarından incelenebilir. Ürünlerin her birinin kendi sayfasında yer alan yorumlar gerçek kullanıcılar tarafından yapılır. Yorumların yol gösterici niteliği lastik alacak olanlara yardımcı olur. Gelişen teknoloji ile birlikte lastik üreticileri de çok farklı özelliklere sahip olan ürünler tasarlamaya başladılar. Lastik satın alırken her bir özelliğin incelenmesi en doğru lastiğe ulaşmayı kolaylaştırırken, Michelin lastik yorumları bu anlamda yol gösterici bir görev de görürler. Zemin ile aracın tek bağlantı noktası olan lastikler, denge kurma açısından kritik bir noktadadırlar. Lastik seçiminde önemli olan kullanıma rağmen özelliklerini kaybetmeyen, yol tutuş performansları azalmayan lastikleri bulabilmektir. Michelin bu konuda yaptığı çalışmalar ile kendisini kanıtlamış bir markadır. Yapılan yorumlar içinde dikkat çeken bir başka öge ise Michelin lastik fiyatı aralığıdır. Fiyat olarak da birçok kullanıcı kendisine uygun lastikleri rahatlıkla bulabildiklerini belirtirken, lastiklere ödedikleri bedelin de karşılığını aldıklarını ifade etmişlerdir.

Michelin Lastiklerin Özellikleri

Bilindiği gibi lastiklerde ayrımlar birden fazla özellik göz önünde bulundurularak yapılır. Lastik seçiminde öncelik mevsim koşullarına en uygun modeli bulmaktır. Yaz, kış ve dört mevsim olarak üretilen lastikler bu seçimi yapmayı kolaylaştırır. Kış lastikleri karlanma, buzlanma gibi zorlu hava şartlarında lastiğin sertleşerek yol tutuşunun azalmasına engel olan özel bir malzemeden üretilirler. Yaz lastikleri ise sıcak hava koşullarında kullanılabilecek en uygun lastiklerdir. Dört mevsim lastikler ise hafif kış koşulları ile ılıman iklimler için uygun olan lastiklerdir. Michelin lastik modelleri arasında bütün bu koşulları karşılayan bir ürün bulunabilir. Michelin lastiklerin özellikleri sadece mevsimle de sınırlı değil. Araç üreticisine, lastik ebadına, araç tipine ve sürüş stiline göre lastik ayrımı da yapılabilir. Lastiklerin özellikleri, yan kısımda bulunan ve yanak olarak adlandırılan kesitlerde yazılıdır. Rakamlar ve harfler ile yapılan kodlamalarda lastiğin modeli, üretim tarihi, hangi tip olduğu, hız sınıfı gibi bilgiler yer alır. İstenen özelliklere göre Michelin lastik fiyatları da değişiklik gösterecektir.

Michelin Lastik Kampanyaları ve İndirimleri

Ömrü tükenen lastiklerin değişimi kadar mevsim değişikliklerinde lastik değiştirmek sürüş sırasında sorun yaşanmamasının önüne geçmek için önemli bir ayrıntıdır. Bu da lastik seçimi konusunda ne kadar dikkatli davranılması gerekliliğini ortaya çıkartır. Lastiklerin değiştirilmesi gerekliliğini doğuran bir başka durum ise lastiğin çevre koşullarından dolayı zarar görmüş olmasıdır. Çivi batması, cam kesmesi gibi nedenlerle lastiğin deformasyona uğraması da kullanılamayacağı anlamına gelir. Michelin lastik yorumları incelendiğinde bu markanın lastiklerini kullananların memnuniyeti rahatlıkla görülebilir. Araba sporlarına katılan takımlara da lastik tedarik eden markanın sunduğu geniş seçenekler ile her isteğe ve bütçeye göre bir model bulunmasını kolaylaştırır. akakce.com ile Michelin lastik fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, kendiniz için en doğru ve uygun fiyatlı lastiği belirleyebilirsiniz. Dilerseniz aramalarınızı lastik biçimine göre de yapabilirsiniz. En ucuz kış lastiği dışında yaz ve dört mevsim lastiklere site üzerinden ulaşabilirsiniz. Michelin lastik kampanyaları ve indirimleri sizleri kalite ve uygun fiyat ile buluşturmak için Akakçe'de bekliyor.